ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

R.F. Kennedy-jr. kandidat za nominaciju

Go down

R.F. Kennedy-jr. kandidat za nominaciju  Empty R.F. Kennedy-jr. kandidat za nominaciju

Post by pizzon Thu 6 Apr - 21:10

https://www.danas.rs/svet/antivakser-koji-je-podrzao-djokovica-ko-je-robert-f-kenedi-mladji-moguci-protivkandidat-bajdenu-iz-redova-demokrata-u-predsednickoj-trci/85

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

R.F. Kennedy-jr. kandidat za nominaciju  Empty Re: R.F. Kennedy-jr. kandidat za nominaciju

Post by pizzon Thu 6 Apr - 21:12

neocekivano !?
moguce da u startu ima 
prednost....

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

R.F. Kennedy-jr. kandidat za nominaciju  Empty Re: R.F. Kennedy-jr. kandidat za nominaciju

Post by mentalitet Thu 6 Apr - 21:13

pizzon wrote:https://www.danas.rs/svet/antivakser-koji-je-podrzao-djokovica-ko-je-robert-f-kenedi-mladji-moguci-protivkandidat-bajdenu-iz-redova-demokrata-u-predsednickoj-trci/85

Jebo ti taj Danas mater glupi Srbine.Pichka vam materina debilna brinite o svom pragu i kuci .Postajete gori od hrvata.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

R.F. Kennedy-jr. kandidat za nominaciju  Empty Re: R.F. Kennedy-jr. kandidat za nominaciju

Post by pizzon Thu 6 Apr - 21:17

svakako sam pun nade da 
R.F.K.-jr. pobedi na stranackim
i predsednickim izborima...
:)

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

R.F. Kennedy-jr. kandidat za nominaciju  Empty Re: R.F. Kennedy-jr. kandidat za nominaciju

Post by mentalitet Thu 6 Apr - 21:41

pizzon wrote:neocekivano !?
moguce da u startu ima 
prednost....


Ima prednost u startu ako ti prije toga jebe kevu a ti mu popushish kurac,to ce spasiti Srbiju pa se zrtvujte:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

R.F. Kennedy-jr. kandidat za nominaciju  Empty Re: R.F. Kennedy-jr. kandidat za nominaciju

Post by T. Fri 7 Apr - 9:52

neoconsi demokrata odlučuju i o tome tko može/ne može biti kandidat republikanaca (optužnica za trumpa) a kamoli da neće odlučivati o kandidatu demokrata...
tako da r.f.k.jr. nema nikakvih izgleda...

_________________
R.F. Kennedy-jr. kandidat za nominaciju  Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

R.F. Kennedy-jr. kandidat za nominaciju  Empty Re: R.F. Kennedy-jr. kandidat za nominaciju

Post by mentalitet Fri 7 Apr - 18:42

Ma shto zna idiot koji se lozi na americhku "demokraciju"?
Ochito je da je Bajden potroshena roba pa nastoje na slavi Kenedijeve obitelji neshto ushicariti.Meni da vele da se Isus uchlanio u tu stranku i da je njihov vodja ja za nju ne bi glasao,jer tko te jednom zajebe taj ce opet.Dodushe mnogi glupi ameri ce se zahaklati kao i ovaj glupi Srbin ,samo shto to nece biti dovoljno jer su usrali sve shto se usrati moze.A kada bi takozvani demokrati dobili izbore otishao bi odmah na Kubu,jer tamo nas josh koliko toliko cijene ako si sa Balkana.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

R.F. Kennedy-jr. kandidat za nominaciju  Empty Re: R.F. Kennedy-jr. kandidat za nominaciju

Post by pizzon Sat 8 Apr - 14:56

kreni !
na vreme :)

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

R.F. Kennedy-jr. kandidat za nominaciju  Empty Re: R.F. Kennedy-jr. kandidat za nominaciju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum