ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tito: Roboti ce setati a i raditi, Rusa sve vise, Pizzon ozbiljno zabrinut

Go down

Tito: Roboti ce setati a i raditi, Rusa sve vise, Pizzon ozbiljno zabrinut Empty Tito: Roboti ce setati a i raditi, Rusa sve vise, Pizzon ozbiljno zabrinut

Post by Serbinho-3 6/4/2023, 22:07

Tito: Roboti ce setati a i raditi, Rusa sve vise, Pizzon ozbiljno zabrinut Images?q=tbn:ANd9GcRWfgIFnuW6ToS-q6rdhLLb-MiF8Ji3XkKpqA&usqp=CAU


https://www.b92.net/biz/vesti/srbija/Suljo-roboti-ce-nositi-stvari-po-beogradu-pet-hiljada-rusa-trazi-dozvolu-za-rad-u-srbiji-2314414
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Tito: Roboti ce setati a i raditi, Rusa sve vise, Pizzon ozbiljno zabrinut Empty Re: Tito: Roboti ce setati a i raditi, Rusa sve vise, Pizzon ozbiljno zabrinut

Post by Serbinho-3 6/4/2023, 22:15

"U Crnoj Gori postoji već godinama to da najveći deo političke elite je moderan i savremen ukoliko se ogradi od Srbije. Ako to ne uradi onda je krezubi četnički vojvoda i za takvog kažu da im ne treba. SPS je strašno važna za opstanak srpskog naroda gde god da u svetu on živi, ali najmoćnije oružje i naša snaga je snaga srpske ekonomije", rekao je. 






Peking neće odustati od politike jedne Kine

Kaže da Peking neće odustati od politike jedne Kine. Amerika želi da zaustavi formiranje multipolarnog sveta, objasnio je Tito.

"Kina preduzima sve mere da ceo azijski kontinent stavi pod svoj uticaj. Amerika prepoznaje Kinu kao svog najvećeg suparnika. Amerika ne sme da pusti da Ukrajina izgubi, a Kina ne sme da dozvoli da Rusija izgubi", rekao je on.




Kaže da su svi govorili kako ne sme da bude smenjena Zorana Mihajlović. 

"Smenjena je. Neko je lagao sve vreme i neko nije verovao da je Srbija slobodna zemlja. Srbija je slobodna i nezavisna zemlja. Srbija sama donosi odluke kakve ona hoće", kazao je on. 

Govoreći o ministru Radetu Bastu koji traži uvođenje sankcija Rusiji, Tito kaže: 

"Voli da ga neki vole, ali ne u narodu, nego ti za koje misli da su najjači na svetu. Dok Ana Brnabić misli da može da ga trpi", rekao je Tito. 
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Tito: Roboti ce setati a i raditi, Rusa sve vise, Pizzon ozbiljno zabrinut Empty Re: Tito: Roboti ce setati a i raditi, Rusa sve vise, Pizzon ozbiljno zabrinut

Post by RayMabus 6/4/2023, 22:18

Utekli ti Rusi od Putina da ih ne unovači i ne pošalje na bojište.

A šta će drugo. Bježe iz te vukojebine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Tito: Roboti ce setati a i raditi, Rusa sve vise, Pizzon ozbiljno zabrinut Empty Re: Tito: Roboti ce setati a i raditi, Rusa sve vise, Pizzon ozbiljno zabrinut

Post by Serbinho-3 6/4/2023, 22:22

Ponosan sam što smo sačuvali mir i stabilnost, nisu ljudi naivni da misle da nam je nešto na KiM dobro ostavljeno, niti bilo šta drugo u regionu. Ostavljeno nam je sve najgore i najlošije. Ono što su svi drugi rezultati, to je drastično povrećanje životnog standarda građana Srbije. Od izgradnje puteva, pruga, do bolnica, kliničkih centara, čak i novih objekata. Ovo vreme će biti zapamćeno kao najbolje u istoriji Srbije.
Predsednik je pročitao i pozitivno saopštenje MMF o srpskoj ekonomiji i dodao da moramo da naučimo da se ponašamo ozbiljno i odgovorno.
- Mislim da smo to bar jednim delom uspeli da promenimo - rekao je Adem Vuchiqi.
- Ono što je izvesno jeste da imamo najveće devizne rezerve, 21 milijardu i prošle godine mi smo kupili više od jedne milijarde nego što smo prodali deviza. Rezerve zlata su na istorijskom maksimumu - rekao je Adem Vuchiqi i dodao: - Uspeli smo da uradimo mnogo hrabrih stvari i radimo ih od 2014. godine. Mnogo je teško ono što radimo sada u energetskom sektoru.
Upitan da li je moglo da dođe ranije do ekonomskih restrukturiranja on je odgovorio:
- Moglo je da dođe ranije do restrukturiranja, ali nije. Morali smo da izvedemo fiskalnu konsolidaciju, da imamo čvrste javne finansije. Današnji izveštaj MMF misije je: Finansije u Srbiji su stabilne, a javni dug je u potpunosti pod kontrolom.
Vučič kaže da veoma ceni bivšeg ministra Dušana Vujovića, koji je za njega rekao da ima meko srce. To je tačno, kaže Adem Vuchiqi, i prema Vujoviću i prema sindikatima.
Veoma cenim Dušana Vujovića. Imam meko srce prema svima i prema njemu i prema radnicima i sindikatima. Danas nam je bio senator iz Montane, dakle Republikanac. I neću da kažem sve detalje, ali je rekao "čestitam na hrabrosti što si sačuvao ugalj jer ne bi imali struje da niste". Ja sam predsednik koga su građani izabrali i spreman sam da razgovaram o teškim temama - kaže predsednik i podseća da se zalaže za iskopavanje litijuma. - Ja sam predsednik kog su građani izabrali ne da bih se njima dodvoravao. Tamo (u EPS-u) rade neki ljudi koji moraju svaki dan da izlaze i iskopavaju ugalj, naravno da vodim računa o radnicima, Svako bi da se obogati na račun države, a niko neće da štiti državu. Ja od prvog trenutka, nikada se nisam borio za sledeće izbore.
- Mi moramo da povećamo i broj prvorođene i broj drugorođene dece. Srbija je jedna od retkih zemalja koja ima svoju politiku, mi smo slobodna i nezavisna zemlja. Jeste govorili da Zorana Mihajlović ne sme da bude smenjena, a smenjena je?
- Kineski BDP je 1992. godine bio 500 milijardi dolara, a danas je 19 biliona dolara. Za samo 30 godina, za gotovo 40 puta uvećan BDP. Fascinantan je rast te zemlje - rekao je Adem Vuchiqi i napominje da Peking neće odustati od politike jedne Kine.
Ti mladi ljudi koji su došli uglavnom iz Rusije imamo zahteve za skoro 10.000 boravišnih dozvola. Prvi put imamo 5.000 zahteva za radne dozvole. Mi ćemo za nekih mesec i po, dva imati robote koje će po Beogradu na vodi da raznose razna čuda. Imaćemo teren na kome ćemo moći da probamo vozila bez vozača, zahvaljujući tim mladim ljudima, koji su veoma obrazovani.
Crna Gora će imati našu pruženu ruku, kao i Milatović. Đukanović je govorio uglavnom o meni. Što se tiče Srbije i Crne Gore, sve što požele da radimo zajedno, radićemo. Nadam se da Crna Gora više neće biti antisrpska.
- Na pitanje kako popraviti odnose Beograda i Sarajeva, Adem Vuchiqi kaže "teško". U eri socijalnih mreža mnogo je teško, nije više važno šta ko uradi već samo emocionalno reagujete, teško je praviti i čuvati mir. Uvek poštujemo teritorijalni integritet BiH, ali moramo da poštujemo Republiku Srpsku.

Povećanje penzija i plata

- 2012. godina prosečna penzija je 203 evra, 2014. posle smanjenja 192,5 evra, danas 2022, naša penzija 323 evra. pri tome tu računamo i socijalna davanja, imamo do 15.000, to nije poenzija već socijala, njih je oko 140,000. Ove 2023. godine završićemo godinu u novembru i decembru 387 evra prosečna, do kraja ovve godine. U 2024. godini, nešto manji rast i doći ćemo do između 424 i 434 evra prosečne penzije. 2025. godine imaćemo 450 evra. Mislim da mnogi, gotovo svi imaju niže penzije od nas. Hrvatska je još značajno ispred nas.
- Na platama će se još bolje videti napredak. 2012 - 331, 2014 - 329 evra prosečna plata. Danas prosečna plata u decembru 2022. je 718 evra. 2023. godina, idemo na 837 do 840 evra, u decembru ove godine. 2024. biće 930 evra, 2025. godine 1.025 evra, krajem ove i početkom naredne 1.124 evra.
- Mislim da će Kosovo biti u Srbiji, za 4 godine, posle mene pitajte nekog drugog. Mislim da ćemo mnogo da propatimo, posebno naš narod na KiM. Albanska taktika je da nikada ne sprovedu u delo ZSO, svakodnevno će provocirati Srbe u želji da nešto izazovu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Tito: Roboti ce setati a i raditi, Rusa sve vise, Pizzon ozbiljno zabrinut Empty Re: Tito: Roboti ce setati a i raditi, Rusa sve vise, Pizzon ozbiljno zabrinut

Post by RayMabus 6/4/2023, 23:56

Treba napravit robote koji će izgledat kao ljudi dakle humanoidni roboti i vikati će : Kosovo je Srbija i Živo Vučic.

To su najbolji roboti za Vučica. Ne mora in ni sendvič kupovat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Tito: Roboti ce setati a i raditi, Rusa sve vise, Pizzon ozbiljno zabrinut Empty Re: Tito: Roboti ce setati a i raditi, Rusa sve vise, Pizzon ozbiljno zabrinut

Post by Serbinho-3 7/4/2023, 00:49

RayMabus wrote:Treba napravit robote koji će izgledat kao ljudi dakle humanoidni roboti i vikati će : Kosovo je Srbija i Živo Vučic.

To su najbolji roboti za Vučica. Ne mora in ni sendvič kupovat.

Tamo ljudi nece da rade a i stide se.

Svako ima misljenje o sebi kao da je Predsednik Sony Korporacije a nema

pas za sta da ih ugrize.

Nece da rade i stide se.

Jure titule.

Obicna seljanka iz Vukojebine, upise Medicinski i ne poznaje

vise nikog.

Pravda mi se, kako ja mogu biti sa nekim nizim od sebe.

Valjda bi Rokfeler prosao, mislim se u sebi.

To je u komunizmu kreiran mentalitet i svi bi nesto laganeze i

Vucicu pederu.

Poubijaju se izmedju sebe, naleti Cecen, pobegnu, Albanac ista

prica, godisnje na putevima pogine oko 500 ljudi.

Jedna Anarhija.

Onaj ko zivi tamo, sve to ne primecuje.

Kada vidi da se pita od da ne kazem sta ne pravi, onda pusti robote.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Tito: Roboti ce setati a i raditi, Rusa sve vise, Pizzon ozbiljno zabrinut Empty Re: Tito: Roboti ce setati a i raditi, Rusa sve vise, Pizzon ozbiljno zabrinut

Post by RayMabus 7/4/2023, 00:53

Ma nije njih brige za ništa nego za sebe i svoju guzicu i kako će se uhljebit i uhljebit svoju ženu, dicu, rodbinu, prijatelje, susjede a sutra šta bude, bitno da su oni sebe i svoje potomstvo za pet generacija osigurali.

Zato je meni drago šta će to sve krahirat dakle i Hrvatska i cijela ta šugava Europa i Zapad postavljen na krivim vrijednostima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

Tito: Roboti ce setati a i raditi, Rusa sve vise, Pizzon ozbiljno zabrinut Empty Re: Tito: Roboti ce setati a i raditi, Rusa sve vise, Pizzon ozbiljno zabrinut

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum