ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŠČepalo Trumpa

Go down

ŠČepalo Trumpa Empty ŠČepalo Trumpa

Post by IL Risorto 4/4/2023, 19:40

Trump u štićenoj koloni stigao na sud, uskoro ga uhićuju. Oglasio se, bijesan je wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/trump-u-sticenoj-koloni-stigao-na-sud-uskoro-ga-uhicuju-oglasio-se-bijesan-je/2452216.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_d

Budale,samo mu prave besplatnu reklamu i rade od njega velikomučenika pred zlim liberalnim woke satrapima.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

ŠČepalo Trumpa Empty Re: ŠČepalo Trumpa

Post by mentalitet 4/4/2023, 20:02

IL Risorto wrote:
Trump u štićenoj koloni stigao na sud, uskoro ga uhićuju. Oglasio se, bijesan je wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/trump-u-sticenoj-koloni-stigao-na-sud-uskoro-ga-uhicuju-oglasio-se-bijesan-je/2452216.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_d

Budale,samo mu prave besplatnu reklamu i rade od njega velikomučenika pred zlim liberalnim woke satrapima.

Jebo te Index,nashao si preko koga cesh se informirati.!!??Samo ce ga saslushati i pustiti da ode a onda ce on napraviti shou kako inache zna pa ce njegova misao da je vazno biti u medijima bez obzira u kom kontextu potvrditi svoju vrijednost.Da ti ja kazem sa lica mjesta.Ja bi volio da ga uhapse i ne pushtaju ga vani jer to bi bila kap koja bi prelila chashu u ovoj pokvarenoj vukojebini a onda bi ovi red neci uchinili svoje pa bi se amerika kupala u krvi i to onoj koju je u cijelom svijetu prolivala kod nevinih naroda.Iskreno,nadam se da ce to zaobici Floridu a ako ne blizu mi je Kuba.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

ŠČepalo Trumpa Empty Re: ŠČepalo Trumpa

Post by Serbinho-3 4/4/2023, 20:11

Klinton ima ovakvih oko 7 afera bez Monike Lewinsky. Hilary tvrdi da je opalio Moniku, jer je ista htela, Ostalih 7 ga gonile, zataskalo se. Prave realno problem Biliju. Bilo bi zanimljivo uzeti njegovu izjavu da se javnost smeje.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ŠČepalo Trumpa Empty Re: ŠČepalo Trumpa

Post by red wolf 4/4/2023, 21:17

IL Risorto wrote:
Trump u štićenoj koloni stigao na sud, uskoro ga uhićuju. Oglasio se, bijesan je wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/trump-u-sticenoj-koloni-stigao-na-sud-uskoro-ga-uhicuju-oglasio-se-bijesan-je/2452216.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_d

Budale,samo mu prave besplatnu reklamu i rade od njega velikomučenika pred zlim liberalnim woke satrapima.
A zašto ne bi razmišljao ovako, da "oni" koji su iznad te dvije stranke u njihovoj demokraciji, otvaraju put novom čovjeku u republikanskoj stranci. Što misliš o tome? Očigledno je da u demokratskoj stranci ne postoji trenutno jaka politička ličnost koja bi mogla zamijeniti Bidena na sljedećim izborima, ili će Biden ići ponovno u utrku, ne isključujem to, onda će i "svetac" biti dobar ... ;)))))
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

ŠČepalo Trumpa Empty Re: ŠČepalo Trumpa

Post by debotoijusto 4/4/2023, 22:43

lijepa vijest utorkom
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

ŠČepalo Trumpa Empty Re: ŠČepalo Trumpa

Post by mentalitet 4/4/2023, 22:51

debotoijusto wrote:lijepa vijest utorkom


Toliko glupih ljudi medju hrvatima nisam nigdje sreo kao na ovom forumu bili oni lijevi ili desni mada su za mene obichni idioti.Mislim ono,hajde da su chovjeka uhapsili pa bi razumio tvoj komentar,ali chovjek doshao na saslushanje poshtujuci americhki sud kao instituciju iako se sa Marsa vidi da mu je napakirano i nakon toga otishao na aerodrom sjeo u svoj zrakoplov i vec je na Floridi u svom domu.A ti napishesh komentar kakav si napisao.No ako mislish na to da je sretno stigao kuci onda se isprichavam mada znam taj tvoj zoharski mentalni sklop.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

ŠČepalo Trumpa Empty Re: ŠČepalo Trumpa

Post by debotoijusto 4/4/2023, 22:55

mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:lijepa vijest utorkom


Toliko glupih ljudi medju hrvatima nisam nigdje sreo kao na ovom forumu bili oni lijevi ili desni mada su za mene obichni idioti.Mislim ono,hajde da su chovjeka uhapsili pa bi razumio tvoj komentar,ali chovjek doshao na saslushanje poshtujuci americhki sud kao instituciju iako se sa Marsa vidi da mu je napakirano i nakon toga otishao na aerodrom sjeo u svoj zrakoplov i vec je na Floridi u svom domu.A ti napishesh komentar kakav si napisao.No ako mislish na to da je sretno stigao kuci onda se isprichavam mada znam taj tvoj zoharski mentalni sklop.

ke ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

ŠČepalo Trumpa Empty Re: ŠČepalo Trumpa

Post by crvenkasti 4/4/2023, 23:05

Kakva sramota od države.

Gadim se sam sebi što navijam za nju.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28809
2014-04-17


Back to top Go down

ŠČepalo Trumpa Empty Re: ŠČepalo Trumpa

Post by mentalitet 4/4/2023, 23:08

debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:lijepa vijest utorkom


Toliko glupih ljudi medju hrvatima nisam nigdje sreo kao na ovom forumu bili oni lijevi ili desni mada su za mene obichni idioti.Mislim ono,hajde da su chovjeka uhapsili pa bi razumio tvoj komentar,ali chovjek doshao na saslushanje poshtujuci americhki sud kao instituciju iako se sa Marsa vidi da mu je napakirano i nakon toga otishao na aerodrom sjeo u svoj zrakoplov i vec je na Floridi u svom domu.A ti napishesh komentar kakav si napisao.No ako mislish na to da je sretno stigao kuci onda se isprichavam mada znam taj tvoj zoharski mentalni sklop.

ke ?

Dobro,ako mislish da si inteligentan pa napishesh dva slova, tko sam ja da te razuvjerava da si pametan ko moj kurac.Svojim upisima samo dokazujesh da ti je mozak izapran jer vjerujesh svojim takozvanim hrvatskim medijima.Gdje ga je uhapsilo pichka ti materina glupa ?Dokazi,pa cu onda shvatiti zashto ti je utorkom lijepa vijest.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

ŠČepalo Trumpa Empty Re: ŠČepalo Trumpa

Post by Ringo10 5/4/2023, 05:28

Trumpina uhapsen
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

ŠČepalo Trumpa Empty Re: ŠČepalo Trumpa

Post by Gast 5/4/2023, 07:57

Ringo10 wrote:Trumpina uhapsen


čergar kaže da u nejg kopa korov ,,, i meloni otkuvava ciganske mudante prid šatorom

neko laže
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ŠČepalo Trumpa Empty Re: ŠČepalo Trumpa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum