ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EU zabranjuje ugrađene kvarove i programirano zastarijevanje proizvoda

Go down

EU zabranjuje ugrađene kvarove i programirano zastarijevanje proizvoda Empty EU zabranjuje ugrađene kvarove i programirano zastarijevanje proizvoda

Post by Eroo 29/3/2023, 10:16

EU zabranjuje ugrađene kvarove i programirano zastarijevanje proizvoda Screenshot-9063

DALJE:

https://balkans.aljazeera.net/news/technology/2023/3/29/eu-zabranjuje-ugradjene-kvarove-i-programirano-zastarijevanje-proizvoda
Eroo
Eroo

Posts : 74403
2016-07-22


RayMabus likes this post

Back to top Go down

EU zabranjuje ugrađene kvarove i programirano zastarijevanje proizvoda Empty Re: EU zabranjuje ugrađene kvarove i programirano zastarijevanje proizvoda

Post by Eroo 29/3/2023, 10:19

:tu Konačno.

Nikad nisam bacio pokvareni aparat "za jednokratnu uporabu" da ga nisam rastavio
na sastavni dio i vidio u čemu je problem. 
Samo jednom mi je uspjelo zaobići "ugrađenu grešku".
Zbog čestih neuspjelih pokušaja djeca su mi za rođendan kupila majicu
s natpisom "A JE TO". :^0
Eroo
Eroo

Posts : 74403
2016-07-22


Back to top Go down

EU zabranjuje ugrađene kvarove i programirano zastarijevanje proizvoda Empty Re: EU zabranjuje ugrađene kvarove i programirano zastarijevanje proizvoda

Post by Hartmann 29/3/2023, 23:13

Mora da je to bio prepotopni uredjaj,Ero,s obzirom da se dati podaci najcesce nalaze u Firmware-u,proizvoda,obicno smjestenom u neki BIOS,ili strogo funkcijski cip..Mora da si bio vrlo nadahnut i to otkrio.. :chiefi

_________________
EU zabranjuje ugrađene kvarove i programirano zastarijevanje proizvoda 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

EU zabranjuje ugrađene kvarove i programirano zastarijevanje proizvoda Empty Re: EU zabranjuje ugrađene kvarove i programirano zastarijevanje proizvoda

Post by dzango 30/3/2023, 08:06

Hartmann wrote:Mora da je to bio prepotopni uredjaj,Ero,s obzirom da se dati podaci najcesce nalaze u Firmware-u,proizvoda,obicno smjestenom u neki BIOS,ili strogo funkcijski cip..Mora da si bio vrlo nadahnut i to otkrio.. :chiefi
Ja sam promenio firmware na mom telefonu i radi od 2016.

_________________
EU zabranjuje ugrađene kvarove i programirano zastarijevanje proizvoda Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

EU zabranjuje ugrađene kvarove i programirano zastarijevanje proizvoda Empty Re: EU zabranjuje ugrađene kvarove i programirano zastarijevanje proizvoda

Post by aben 30/3/2023, 08:39

Glupi komunisti, očekujte poskupljenja.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

EU zabranjuje ugrađene kvarove i programirano zastarijevanje proizvoda Empty Re: EU zabranjuje ugrađene kvarove i programirano zastarijevanje proizvoda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum