ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Markicka brutalno spustila Kekinici:'Valjda bi trebalo prvo nju nazvati kojem bi portalima AEM trebao dati sredstva..'

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Markicka brutalno spustila Kekinici:'Valjda bi trebalo prvo nju nazvati kojem bi portalima AEM trebao dati sredstva..' - Page 3 Empty Re: Markicka brutalno spustila Kekinici:'Valjda bi trebalo prvo nju nazvati kojem bi portalima AEM trebao dati sredstva..'

Post by IL Risorto 11/3/2023, 00:04

Kako vodit računa o tome,kad vjerske zajednice potiču ljude da se kote kao štakori ?

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Markicka brutalno spustila Kekinici:'Valjda bi trebalo prvo nju nazvati kojem bi portalima AEM trebao dati sredstva..' - Page 3 Empty Re: Markicka brutalno spustila Kekinici:'Valjda bi trebalo prvo nju nazvati kojem bi portalima AEM trebao dati sredstva..'

Post by Guest 11/3/2023, 00:11

IL Risorto wrote:Kako vodit računa o tome,kad vjerske zajednice potiču ljude da se kote kao štakori ?
Ne znam na šta misliš.
Ja sam vjernik i nijedan svećenik mi nije rekao da se moram razmnožavat.

Naposlijetku, vjerujem u to da je Bog dao čovjeku slobodnu volju i slobodu odlučivanja. A to znači da sam odlučujem o svemu šta me se tiče. Pa ako sam nešto zasra, sam ću za to Bogu pred oči.

A i mislim da bi dijete trebalo biti plod želje roditelja, a ne neka nametnuta zadaća od bilo koga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Markicka brutalno spustila Kekinici:'Valjda bi trebalo prvo nju nazvati kojem bi portalima AEM trebao dati sredstva..' - Page 3 Empty Re: Markicka brutalno spustila Kekinici:'Valjda bi trebalo prvo nju nazvati kojem bi portalima AEM trebao dati sredstva..'

Post by debotoijusto 11/3/2023, 13:30

Željku Markić pozvala je kao gošću u svojstvu stručnjakinje za transrodnost, kao i psihijatra Hermana Vukušića. Njih dvoje i Vesna Vučemilović napravili su od saborske rasprave o jednoj osjetljivoj temi ruglo i sramotu.

Predsjednica Odbora, Vučemilović, kojoj piše da je doktorica znanosti, najprije je tendenciozno i neistinito napalila stvar kao prava naklapača, prikazujući pojavu transrodnosti u uvodnom materijalu maltene kao požar koji se širi po Hrvatskoj pa se zato o tome mora hitno raspraviti u Saboru.


A zatim je među ”stručnjake” uvalila Markićku i Vukušića koji su stručnjaci za transrodnost kao i ja za ukapljeni plin. Ispalo je onako kako je i moralo.

Dio stručnjaka koji jesu stručnjaci napustio je sjednicu da se ne blamiraju, otišao je i dio članova Odbora, a pozornica je ostala Vučemilovićki i njenim ”ekspertima” te prononsiranim ljudskopravašima kao što su Hrvoje Zekanović i Marko Milanović Litre.





džaba su gošće iz Ministarstva zdravstva i iz Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo demantirale Vučemilovićkine, tko zna odakle, napabirčene ”nalaze” da je broj transrodne djece u Hrvatskoj buknuo i tako postao javnozdravstveni problem.

Protiv suverenističke paranoje ništa nije pomoglo što je dr. Ivana Pavić Šimetin iz HZJZ-a iznijela podatak da je incidencija transrodnosti u adolescentskoj dobi u Hrvatskoj 0,015 posto, a po svjetskoj literaturi čak 1,7 posto populacije.

Željki Markić i dalje su se priviđali bijeli miševi, i dalje je vrtjela glavom, brojila škole, zabadala djeci nos u zdravstvene kartone i u živote i podjarivala transfobiju.

I ta i takva Željka Markić dobiva sada od Vijeća za elektroničke medije donaciju od 11.000 eura iz ”Fonda za promicanje pluralizma i svjesnosti o ravnopravnosti spolova”, i to za projekt o transseksualnosti. Pa tome stvarno ne treba nikakav komentar. Lud tko kaže ijednu. Osim komentara da je to društvo u Vijeću – koje ne razumije ni čemu služi ni što radi – podesno samo da ga se razjuri.


https://www.telegram.hr/politika-kriminal/vijece-koje-ekspertici-za-transrodnost-markic-placa-da-promice-ravnopravnost-spolova-treba-hitno-razjuriti/


debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Markicka brutalno spustila Kekinici:'Valjda bi trebalo prvo nju nazvati kojem bi portalima AEM trebao dati sredstva..' - Page 3 Empty Re: Markicka brutalno spustila Kekinici:'Valjda bi trebalo prvo nju nazvati kojem bi portalima AEM trebao dati sredstva..'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum