ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by Šandor Winnetou 5/3/2023, 19:20

Serbinho-3 wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Serbinho-3 wrote:
vuksadinare wrote:AFD:jedina prava drzava u svetu je Srbija i Gvineja Bisao..nemacka ima da prizna granicu karlobag karlovac virovitica i povuce priznanje hrvatske u danasnjim granicama kao i bosne i hercegovine koja ce biti sastavni deo nebeske drzave Srvije'.


Kada kazete da je Kosovo u pravu, Tre je dao

objasnjenje, onda Kavlovag, Kavlovac 

Vivovitica je sasvim realno.
Ne ja nego sve relevantne međunarodne institucije, tre samo prenosi njihove zaključke i pravorjeke :)



Ajde, ne blamiraj se, cuj, Medjunarodne Relevantne Institucije. Vec sam pustao neku rec o ovom blamiranju i predstavljanju kao Medjunarodna Zajednica, bacanju prasine u oci, kao da se radi o celom Svetu a ne jednoj struji na Zapadu, cak ni citav Zapad, jer i Srbi grese, kada koriste termin Amerika, prvo sto ni Amerikanci isti ne koriste toliko, koliko States, zatim sto imas Republikance, koji imaju totalnu drugu politiku od te, kojom se predstavljaju Demokrate kao Amerikom a iza njih background kada uradis little research, dodjes do meltingpot i Immigrants. Medvedev kada je izjavio da je vecina politicara Idiots sa Zapada, izgleda na prvu loptu kao jaka ekstremna izjava, ali kada malo pokupis izjave i slicno, vidis da nije previse ni pogresio. Neki se guraju u politiku, misle da su Sila Svemira, dok realno pola ih pohvataju za korupciju, uzimanje mita i profil klasicnih karijerista, koji su nesposobni u zivotu bilo sta da urade, ali su umislili o sebi toliko misljenje, kako su oni sposobni da vode Planetu Zemlju. Takvima ni Psihijatar ne moze pomoci. Medjunarodne Institucije. Neki se jos pecaju One, koje nisu pod njihovom kontrolom, nisu Relevantne Institucije. Zakon Logike i Zivotne Filozofije.
Ti se blamiraš, ti si taj koji ignorira činjenice i skreneš temu na deseti kolosjek jer nemaš nikakvih argumenata za raspravu, kako o ratu u RH, tako i za BiH a tako i za kosovo. Lupetaš subjektivne nebuloze sve u 16 no to te ne sprječava da iako budeš poklopljen drugi dan nastaviš sa istim narativom sve dok opet ne naletiš na nekoga tko će ti uši zavrnuti i tako u krug.

Šandor Winnetou

Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by Guest 5/3/2023, 19:22

Po mom mišljenju svijet nije nikad bio jednopolaran.
Na njemu su uvijek postojala dva osnovna pola. Pravda i nepravda.

Pa ti izaberi od ta dva pola di želiš bit.

Neki zatucani izaberu svoju pravdu, koja je u biti nepravda. I onda dolazi do konflikta između zatucanih i pravednih..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by RayMabus 5/3/2023, 19:24

RayMabus wrote:

Sad će izbori.

Treba maknit Liberale.

Đenaral udara,

AfD jediNi nije podržao Komšića.


Desno populistička AfD i stranka Ljevica su odbacile mandat: AfD smatra da njemački vojnici u BiH "nemaju što tražiti", a stranka Ljevica smatra da u ovom trenutku nema potrebe da Njemačka šalje svoje vojnike u BiH i time dodatno "dolijeva ulje na vatru". Obje stranke su odbacile i rezoluciju o BiH. Za obnovu mandata je glasalo 518 zastupnika, protiv 96 a tri zastupnika se suzdržalo od glasanja.


https://www.dw.com/hr/bundestag-prihvatio-rezoluciju-o-bih-i-odobrio-slanje-vojnika-u-misiji-eufor/a-62409320
Nemojte da vas zavara ovo šta krajnja ljevica to nije podržala.

Ista ulazi u koalicije s Zellenima a oni su teški podržavatelji mujaga na Balkanu.

Dakle samo AfD
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by RayMabus 5/3/2023, 19:28

zoro osvetnik wrote:Po mom mišljenju svijet nije nikad bio jednopolaran.
Na njemu su uvijek postojala dva osnovna pola. Pravda i nepravda.

Pa ti izaberi od ta dva pola di želiš bit.

Neki zatucani izaberu svoju pravdu, koja je u biti nepravda. I onda dolazi do konflikta između zatucanih i pravednih..
A vidi vidi.

Eto ja sam sasvim slučajno anđeo Pravednik dakle arbitar koji to određuje.

Pravda je ovo : Da Kosovo nije država dok ga Srbija ne priznaje govori to koliko je Zapad uprio na tome da ga Srbija ( Vučic ) prizna.

Zašto bi se inače toliko trudili ako su u pravu ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by mentalitet 5/3/2023, 19:30

Speare Shaker wrote:
mentalitet wrote:
Speare Shaker wrote:Koga briga što kažu njemačka neo-nacistička govna?


Hehehehe,,sad koga boli kurac??!!Bolice vas uskoro pichka komunjare:::))Kako ste vi okrenuli curak tako i njemachki bivshi fashisti.

Čuj ovog.
Pa vi ćete najebati zbog otvorene podrške njemačkih ne bivših nego sadašnjih nacista svojoj stvari.
Tebi očito nije jasno kakav "ugled" i kakav koalicijski potencijal uživa Afd u Njemačkoj.
Nitko neće sa njima, normalan ili ne.
To nama samo može ići u korist, a ne na štetu.

Uopce se ne radi o tome tko ce a tko nece najebati.Najebace svi,netko manje netko vishe.Vazno je uchiti iz povijesti,a vi ste povijesno uvijek iz pune vrece pichki izvukli onaj jedini kurac u njoj.Nema vishe ideologija i revolucija tipa Lenjin,Staljin ,Tito.Ljudi su diljem svijeta shvatili shto je normalno a shto nije i tko je prevarant a tko nije,josh jedino vi glupi hrvati se drzite stare matrice podjela na komuniste i fashiste.Shta me boli kurac kako se vikash,vazno mi je da nisi prevarant a komunisti su bili jedni od najvecih na svijetu mada je ta ideja mozda imala neki humanistichki smisao,no kao i krshanstvo sve dobre ideje sjebu lopovi i mutikeshe radi malo moci i svojih kompleksa manje vrijednosti.Shto se tiche mene,ja pripadam onom poshtenijem dijelu chovjechanstva koje je za pravila i zakone za sve ljude iste na ovoj kugli zemaljskoj a to danas nije tako jer kako napisah ljudski otpad je spreman da sve unishti shto bi trebalo biti sveto,a to je obitelj u prvom redu pa sve ostalo shto pishe u onih 10 bozijih zapovijesti iako ne trebash biti vjernik da bi ih slijedio nego chovjek u onom najljepshem ljudskom smislu.Dochim,odredjeni tip ljudi kao shto si ti i onaj idiot (shalterusha) su spremni biti sve samo ako ima neshto mukte i ako se moze zivjeti na grbachi drugih.Pa jebo te Irud ti kao da si pisao govore Tudjmani i onom Tomcu isti stil,a to je taj komunjarski:::))Kako ga prepoznati?Chim pochnete nekog svrstavati u neke torove meni je jasno tko ste bez obzira kako se deklarirate sada.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5042
2020-07-05


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by RayMabus 5/3/2023, 19:33

RayMabus wrote:
zoro osvetnik wrote:Po mom mišljenju svijet nije nikad bio jednopolaran.
Na njemu su uvijek postojala dva osnovna pola. Pravda i nepravda.

Pa ti izaberi od ta dva pola di želiš bit.

Neki zatucani izaberu svoju pravdu, koja je u biti nepravda. I onda dolazi do konflikta između zatucanih i pravednih..
A vidi vidi.

Eto ja sam sasvim slučajno anđeo Pravednik dakle arbitar koji to određuje.

Pravda je ovo : Da Kosovo nije država dok ga Srbija ne priznaje govori to koliko je Zapad uprio na tome da ga Srbija ( Vučic ) prizna.

Zašto bi se inače toliko trudili ako su u pravu ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by RayMabus 5/3/2023, 19:36

RayMabus wrote:Svaki glas se broji.

Glas za AfD je glas protiv Velike Albanije.




Šipci podržavaju Komšića.

Nemojte se čudit šta sam se uključio.
Đeneral udara.

I ima pet zvjezdica na svom činu.

General galaktičke konfederacije dakle miroljubljivih svijetova s činom najvišeg ranga dakle zaštitnik tih svjetova a to možeš jedino ako si anđeo Znanja ( Prijestolnik ( Pravednik ).

I ŠTA ĆEMO SAD ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by RayMabus 5/3/2023, 19:38

Baš me zania šta ćete.

Da vidimo čiju crnu vunu majka prede.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by Guest 5/3/2023, 19:40

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
zoro osvetnik wrote:Po mom mišljenju svijet nije nikad bio jednopolaran.
Na njemu su uvijek postojala dva osnovna pola. Pravda i nepravda.

Pa ti izaberi od ta dva pola di želiš bit.

Neki zatucani izaberu svoju pravdu, koja je u biti nepravda. I onda dolazi do konflikta između zatucanih i pravednih..
A vidi vidi.

Eto ja sam sasvim slučajno anđeo Pravednik dakle arbitar koji to određuje.

Pravda je ovo : Da Kosovo nije država dok ga Srbija ne priznaje govori to koliko je Zapad uprio na tome da ga Srbija ( Vučic ) prizna.

Zašto bi se inače toliko trudili ako su u pravu ?
Mene inače baš briga za Kosovo i ćije je. To nema nikakve veze s boljim životom u Hrvatskoj di ja živim. Živo mi se jebe za Kosovo i Metohiju.

A kad si već spomenuo Kosovo, činjenica je da ga još ni cila EU nije priznala. Tako da će tu bit još komedije. 
Uglavnom smijurija od politike...
:popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by RayMabus 5/3/2023, 19:41

Ja ne raspravljam.

Kurti želi etnički očistit Kosovo. Šuruje s Erdoganom i Bakirom. Rade veliku Albaniju i planove neosmanske imperije.

Možete pokušat.

Pokušajte.

Da ni mene ne zanima Kosovo toliko al me zanima Komšić a oni su povezani.

AJMO DA VIDIM TKO ĆE PRVI NAMEGDAN GENERALU GF S PET ZVJEZDICA.

DOĐI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by Guest 5/3/2023, 19:46

mentalitet wrote:
Speare Shaker wrote:
mentalitet wrote:
Speare Shaker wrote:Koga briga što kažu njemačka neo-nacistička govna?


Hehehehe,,sad koga boli kurac??!!Bolice vas uskoro pichka komunjare:::))Kako ste vi okrenuli curak tako i njemachki bivshi fashisti.

Čuj ovog.
Pa vi ćete najebati zbog otvorene podrške njemačkih ne bivših nego sadašnjih nacista svojoj stvari.
Tebi očito nije jasno kakav "ugled" i kakav koalicijski potencijal uživa Afd u Njemačkoj.
Nitko neće sa njima, normalan ili ne.
To nama samo može ići u korist, a ne na štetu.

Uopce se ne radi o tome tko ce a tko nece najebati.Najebace svi,netko manje netko vishe.Vazno je uchiti iz povijesti,a vi ste povijesno uvijek iz pune vrece pichki izvukli onaj jedini kurac u njoj.

Koliko ste vi naučili iz povijesti vidi se i po ovom primjeru.
Sad samo sačekajte da se Hitler reinkarnira, da obnovi NSDAP u vidu Afd-a pa da proglasite kako je Beograd judenfrei ili po novom, Šiptarfrei.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by RayMabus 5/3/2023, 19:50

RayMabus wrote:Ja ne raspravljam.

Kurti želi etnički očistit Kosovo. Šuruje s Erdoganom i Bakirom. Rade veliku Albaniju i planove neosmanske imperije.

Možete pokušat.

Pokušajte.

Da ni mene ne zanima Kosovo toliko al me zanima Komšić a oni su povezani.

AJMO DA VIDIM TKO ĆE PRVI NAMEGDAN GENERALU GF S PET ZVJEZDICA.

DOĐI.
Počet ćete povlačit priznanje Kosova i unutar država članica EU.

INAČE ĆU VAN RAZBIT GLAVU.

Ja se ne šalim.

JA NISAM NEKAKVI VICMAHER.


Klanje židova i mujaga

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Lastpo10 by RayMabus Fri 3 Mar - 15:46

RayMabus 27.01.2023 napisao. wrote:
Neka se kolju.

Hamas je palestinska sunitsko-islamistička fundamentalistička organizacija. Ima dva krila: socijalno, Dawah i vojno, Izz ad-Din al-Qassamove brigade. Od 2007, Hamas de facto samostalno upravlja Pojasom Gaze. Ne priznaje postojanje Izraela, već njegovo područje zove „cionistički entitet.“

Muslimansko brastvo. Ovo su ovi od Alije i Erdogana ekipa. Izrael je republika srpska. AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Icon_king

--

Ja sam otkrio da su muslimani zapišali židovske svetinje i proglasili to brdo na kojem je taj židovski hram svojim i napravili đamiju a onda rekli još da ju je Muhamed posjećivao i kao to onda odma njihovo sveto mjesto i tako ta priča zapišavanja tuđih teritorija i svetinja ko i u Bosni šta rade a Muhamed umro prije nego šta su ovi uopće osvojili Izrael.

Podrška krajnjoj izraelskoj desnici i neka izbace muslimane sa tog svetog brda jer su muslimani tu okupatori.


--

Mesdžidul-aksa
 (arapski‎‎المسجد الاقصى‎‎), poznat i kao Bejtul Makdis, jest nakon Mesdžidul-harama i Poslanikove džamije, treće najsvetije mjesto u islamu. Nalazi se u starom, historijskom jezgru Jerusalema

https://bs.wikipedia.org/wiki/Mesd%C5%BEidul-aksa

Ovo triba poravnat bagerima. Čista muslimanska okupacija židovske zemlje i kulture. Zapišali teritorij i onda rekli da je njihovo. Ajmo ravnaj to bagerima i dinamitom da idemo dalje.



"Ovim potezom Mađarska će postati prva država članica EU koja će otvoriti ambasadu u Jerusalemu, što je pitanje kojem se Brisel protivi zbog spora između Izraelaca i Palestinaca", piše The Times of Israel.


"Ovo je veoma uzbudljiv trenutak za nas jer je to prvo evropsko diplomatsko predstavništvo otvoreno u Jerusalemu. To je važno za trgovinu, diplomatiju. Ovo je potez koji će natjerati Evropsku uniju da promijeni stav prema Jerusalemu", rekao je Netanyahu.


Mađarska ponovo ide u kontru Briselu: Najavljeno prebacivanje ambasade u Izraelu u Jerusalem
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by RayMabus 5/3/2023, 20:01

Razbit ću van tikvu ako ne počmete povlačiti priznanje Kosova unutar članica EU.

Jel vam jasan taj dio šta san van sad rekao a ako nije reči ću van da postoje dva načina na koji se nešto uči : prvi je da ti ja objasnim a drugi je da te ja puntam direkt šakon u glavu.

Priznavanje Kosova = priznavanje Komšića i isalmske Bih.

RAZBIT ĆU VAN GLAVU AKO TO NE POVUČETE.

Pokušajte mislit da se šalim.

SAMO PROBAJTE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by Guest 5/3/2023, 20:03

RayMabus wrote:

RAZBIT ĆU VAN GLAVU AKO TO NE POVUČETE.

Pokušajte mislit da se šalim.

SAMO PROBAJTE.

Pa de ih razbij već jednom. Dosadilo mi čekat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by Guest 5/3/2023, 20:05

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:

RAZBIT ĆU VAN GLAVU AKO TO NE POVUČETE.

Pokušajte mislit da se šalim.

SAMO PROBAJTE.

Pa de ih razbij već jednom. Dosadilo mi čekat.

I da, od 193 članice UN-a 101 je priznala Kosovo kao neovisnu državu.
Od EU članica nisu jedino Grčka, Cipar kao tradicionalni srpski saveznici i Španjolska zbog unutarnjih problema s Katalonijom.
Velika većina, kako god da se okrene.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by RayMabus 5/3/2023, 20:06

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:

RAZBIT ĆU VAN GLAVU AKO TO NE POVUČETE.

Pokušajte mislit da se šalim.

SAMO PROBAJTE.

Pa de ih razbij već jednom. Dosadilo mi čekat.
Nisam sam u vijeću.

Više glava je pametnije od jedne.

Zato vam i je taj vremenski rok : da ako ne budete shvatilim ovo prvo šta vam kažu ovi normalniji onda ide ON.

B-)


A kad mene upoznate Lucifer će vam izgledati kao majka Tereza.

AJ ZDRAVO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by Guest 5/3/2023, 20:07

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:

RAZBIT ĆU VAN GLAVU AKO TO NE POVUČETE.

Pokušajte mislit da se šalim.

SAMO PROBAJTE.

Pa de ih razbij već jednom. Dosadilo mi čekat.
Nisam sam u vijeću.

Više glava je pametnije od jedne.

Zato vam i je taj vremenski rok : da ako ne budete shvatilim ovo prvo šta vam kažu ovi normalniji onda ide ON.

B-)


A kad mene upoznate Lucifer će vam izgledati kao majka Tereza.

AJ ZDRAVO.

Aj zdravo i tebi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by RayMabus 5/3/2023, 20:12

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:

RAZBIT ĆU VAN GLAVU AKO TO NE POVUČETE.

Pokušajte mislit da se šalim.

SAMO PROBAJTE.

Pa de ih razbij već jednom. Dosadilo mi čekat.
Nisam sam u vijeću.

Više glava je pametnije od jedne.

Zato vam i je taj vremenski rok : da ako ne budete shvatilim ovo prvo šta vam kažu ovi normalniji onda ide ON.

B-)


A kad mene upoznate Lucifer će vam izgledati kao majka Tereza.

AJ ZDRAVO.

Aj zdravo i tebi.
I radikalnoj ljevici u Španjolskoj koju si upravo spomenuo jer su Katalonci ljevičari.

 by RayMabus Sat 25 Feb - 21:25

Gledam prosvjede protiv rata u Zagrebu pa Berlin i sad Madrid i sve radikalna ljevica.

Ione Belarra Urteaga (born 25 September 1987) is a Spanish politician and psychologist from Podemos who currently serves as Minister of Social Rights and 2030 Agenda. She has been her party's leader since June 2021.


https://en.wikipedia.org/wiki/Ione_Belarra


Španska organizacija "Udruženje građana protiv rata" organizovala je demonstracije na kojima su učesnici nosili transparente sa sledećim porukama: "Protiv svih ratova, protiv svih blokova", "Dalje NATO, dalje vojne baze", "Ne slanju oružja", "Dole vojni budžeti", "Ni Putin ni NATO". 

- Do rešavanja sukoba u Ukrajini očigledno neće doći zahvaljujući intervenciji NATO-a i imperijalističke Evrope - rekao je jedan od organizatora protesta koji se završio mitingom ispred zgrade španskog Ministarstva spoljnih poslova.

Levičarska partija Podemos, koja je deo koalicione vlade sa vladajućom Španskom socijalističkom radničkom partijom (PSOE), pozvala je vlasti u zemlji da preispitaju stav o sukobu.

Na 3. Evropskoj mirovnoj konferenciji, španjolska ministrica za socijalna prava i Agendu 2030, Jone Belara, pozvala je na stvaranje novog saveza zemalja koje bi se zalagale za mirno rešenje sukoba u Ukrajini.

Radikalna ljevica


-



 by RayMabus Sat 25 Feb - 21:34



- Do rešavanja sukoba u Ukrajini očigledno neće doći zahvaljujući intervenciji NATO-a i imperijalističke Evrope - rekao je jedan od organizatora protesta koji se završio mitingom ispred zgrade španskog Ministarstva spoljnih poslova.


--


A imperijalistička Rusija ništa jel ?

RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by RayMabus 5/3/2023, 20:14

Neće s radikalnom ljevicom a datum je 3.03.2023 par dana nakon šta sam se ja raspisao o tome


Bitka za Reichstag

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Lastpo10 by RayMabus Fri 3 Mar - 12:59

"BERLINSKI OGRANAK CDU-A JEDNOGLASNO GLASAO ZA ULAZAK U KOALICIJSKE PREGOVORE S SPD-OM"



"Predsjedništvo berlinskog ogranka CDU-a jednoglasno je glasalo za ulazak u koalicijske pregovore s SPD-om", rekao je glasnogovornik ogranka lokalnog CDU-a.

Prije toga je i aktualna SPD-ova gradonačelnica/premijerka Berlina Franziska Giffey iznenada najavila želju berlinskog SPD-a za ulazak u pregovore oko formiranje vlade u Berlinu s CDU-om.

Do jučer je sve ukazivalo na to da SPD, iako je na izborima 12. veljače izgubio vodeću poziciju, koju je preuzeo CDU, želi nastaviti tročlanu koaliciju sa strankom Zeleni i Ljevica, koja je u Berlinu na vlasti od 2016.

Konzervativac možda dolazi na čelo Berlina, CDU i SPD razgovaraju o koaliciji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by Guest 5/3/2023, 20:14

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:

RAZBIT ĆU VAN GLAVU AKO TO NE POVUČETE.

Pokušajte mislit da se šalim.

SAMO PROBAJTE.

Pa de ih razbij već jednom. Dosadilo mi čekat.
Nisam sam u vijeću.

Više glava je pametnije od jedne.

Zato vam i je taj vremenski rok : da ako ne budete shvatilim ovo prvo šta vam kažu ovi normalniji onda ide ON.

B-)


A kad mene upoznate Lucifer će vam izgledati kao majka Tereza.

AJ ZDRAVO.

Aj zdravo i tebi.
I radikalnoj ljevici u Španjolskoj koju si upravo spomenuo jer su Katalonci ljevičari.

Znam. Uvijek su to većinom i bili, između ostalog u za vrijeme Španjolskog građanskog rata.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by RayMabus 5/3/2023, 20:17

Rekoh vam više puta : NE ZNATE S KIME IMATE POSLA.




Leopardi za Ukrajinu - od euforije do očaja

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Lastpo10 by RayMabus Sun 26 Feb - 11:08

Piše:  Mario Galić

Leopardi za Ukrajinu - od euforije do očaja

Sve u svemu sveukupno niti polovina od prvotno obećanih 300. Stoga ne čudi da je glavni tajnik NATO-a Jens Stoltenberg 17. veljače javno pozvao sve donatore da ispune obećanja dana Kijevu i što prije doniraju najavljene Leoparde 2. Jer problem nisu samo količine već i brzina isporuke. A koja se pomalo oteže sve do svibnja i kasnije. Pa to, između ostalog, otvara mogućnost da Rusi vremenski produže svoju proljetnu ofenzivu sve do ljeta.



Pa šta ima veze da se malo oduži ?


Izbori su svako četiri godine pa fino skidanje Komšičevaca u međuvremenu dok se to tamo malo prolongira.



-



 by RayMabus Sun 26 Feb - 11:15



No onda su počeli problemi. Države koje su, vrlo se brzo pokazalo previše olako, obećavale desetke Leoparda 2 naglo su počele smanjivati brojke.


Tako je Španjolska, koja je još u lipnju bila predvodnica u ideji slanja Leoparda 2 u Ukrajinu, od prvotno spominjanih 53 Leoparda 2A4 sada došla na samo četiri do šest, uz obećanje da će s vremenom poslati još toliko. Madrid je ponudio obuku ukrajinskih posada u trajanju dva i pol mjeseca za koje će vrijeme osposobiti tenkove za isporuku.

--

Zato šta im je na vlasti Podemos ( Možemo ) koji je jučer napravio prosvjede za podršku Putinu.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t54236-radikalna-ljevica-podrzava-putina

Gledam prosvjede protiv rata u Zagrebu pa Berlin i sad Madrid i sve radikalna ljevica.

Ione Belarra Urteaga (born 25 September 1987) is a Spanish politician and psychologist from Podemos who currently serves as Minister of Social Rights and 2030 Agenda. She has been her party's leader since June 2021.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ione_Belarra

Španska organizacija "Udruženje građana protiv rata" organizovala je demonstracije na kojima su učesnici nosili transparente sa sledećim porukama: "Protiv svih ratova, protiv svih blokova", "Dalje NATO, dalje vojne baze", "Ne slanju oružja", "Dole vojni budžeti", "Ni Putin ni NATO". 

- Do rešavanja sukoba u Ukrajini očigledno neće doći zahvaljujući intervenciji NATO-a i imperijalističke Evrope - rekao je jedan od organizatora protesta koji se završio mitingom ispred zgrade španskog Ministarstva spoljnih poslova.

Levičarska partija Podemos, koja je deo koalicione vlade sa vladajućom Španskom socijalističkom radničkom partijom (PSOE), pozvala je vlasti u zemlji da preispitaju stav o sukobu.

Na 3. Evropskoj mirovnoj konferenciji, španjolska ministrica za socijalna prava i Agendu 2030, Jone Belara, pozvala je na stvaranje novog saveza zemalja koje bi se zalagale za mirno rešenje sukoba u Ukrajini.

Radikalna ljevica



--



by RayMabus Sun 26 Feb - 11:33



Sad Pentagon mora radit na tome da skine ove radikalne ljevičare u Španjolskoj kako bi ista poslala više tenkova jer ovi Abramsi nisu pogodni za to tamo a Britanija nema puno Chalengera 2 plus Briti osiguravaju Estoniju tj tamo su im postrojbe i kad Kina pošalje sanduk streljiva usrat će se pa će sve tenkove poslat u obranu Estonije a u Kijev samo desetak komada.

Ja san ti general galaktičke federacije s pet zvjezdica ( najviši rang ) a to ne možeš bit ako nisi anđeoska hijerarhija.

Sad Pentagon mora skinit Komšičevce u Španjolskoj jer ovi inače ne samo da neće poslat tenkove i oružje Ukrajini nego još rade koaliciju za mir i podržavaju Putina.


Leopardi za Ukrajinu - od euforije do očaja


AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Lastpo10 by RayMabus Sun 26 Feb - 11:39

Pentagon protiv radikalnih ljevičara u Španjolskoj a to znači ni da socijal demokrati dakle ova umjerena ljevica doć opet na vlast jer oni koaliraju s radikalnom ljevicom kako bi uopće mogli formirat vladu a to znači da Pentagon mora sad ić na podršku desnici i krajnjoj desnici u Španjolskoj a sve kako ovi radikalni ljevičari ne bi opet zasjeli na vlast i blokirali isporuku tenkova i drugog oružja te municije i formirali savez za podršku Putinu.



Baciš im kost i sad će se oni poklat između sebe.

Ti stojiš sa strane i navijaš za obje strane pojednako.

Zapamtite : Ja nikad ne gubim ratove.



-


by RayMabus Sun 26 Feb - 11:47

Ako ne dovedu Franciska Franka na vlast u Španjolskoj Španjolska neće poslat Leoparde i drugo oružje te municiju a radikalna ljevica u Španjolskoj će onda formirati savez zemalja u EU koje su za mir i podršku Putinu i da Ukrajinci ne dobiju ni metka od EU i onda će anglosaska imperija izgubiti a Rusija pobijediti.

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 3833202003 AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 2587207880



--
 by RayMabus Sun 26 Feb - 12:09

Nema veze šta su im sad poklonili samo par komada jer obuka za taj tenk je ionako pet mjeseci najmanje.

Izbori u Španjolskoj su pred kraj godine dakle Ukri će obučiti deset puta više tenkista za taj tenk al ako dođe ova radikalna ljevica na vlast opet neće bit tih tenkova da se pošalje Ukrajincima.

Živo pišanje po njima. Sad Briti koji podržavaju Komšića moraju maknit Pedra Sančeza koji isto podržava Komšića.

Kolju se sad međusobno. AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 2587207880




-
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje - Page 2 Empty Re: AfD: Lažna država Kosovo propala – Nemačka da povuče priznanje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum