ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Johnson: Ako Rusija pobijedi, ugrožena je i Britanija. Moramo poslati borbene avione

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Johnson: Ako Rusija pobijedi, ugrožena je i Britanija. Moramo poslati borbene avione - Page 2 Empty Re: Johnson: Ako Rusija pobijedi, ugrožena je i Britanija. Moramo poslati borbene avione

Post by jokerman 23/2/2023, 23:03

mentalitet wrote:
jokerman wrote:
mentalitet wrote:
jokerman wrote:
vuksadinare wrote:pa sto nas premijer nije rekao da ukrajina ne moze izgubiti i da on nece dozvoliti takvu retoriku..i da zapad ako treba sve zalihe oruzja i streljiva na lagerima posalje u ukrajinu sve samo da obrane ne ukrajinu nego naseg premijera da se ne dokaze kako se zajebao oko ukrajine i europskog 'zajednistva'

kakvo zajednistvo sta vise tule o zajednistvu odma znaj da su velike trzavice,#sta bi od onih tenkova , samo naivne svabe poslale par komada sta us lezali tamo u nekoj stali, xprvo trebalo polijepit zice izolirkom


Mislim ono,meni nije problem prochitati da ce poslati i tisucu tenkova.Njihovi tenkovi neka ih shalju kome hoce ali nemoj me jebati u zdrav mozak da ce tih nekoliko stotina tenkova neshto promijeniti ako nije nishta promijenilo onih unishtenih 2.000.Plus toga ti jebeni rusi imaju 20.000 tisuca tenkova i shto je najbitnije imaju posade za njih.Jebo te pishtolj ako neznash okinuti sa njim.
pazi, treba nesta vrlo jasno odmah rascistit, pa cu pokusaat haiku

rusi su ti susjedi,
amerika je daleko
rusi ce tu biti i sutra
ameri ce se pokupit
misli o sutra

A chuj iz ovih par tvojih upisa ne bi imao shto oduzeti ni dodati ali je ochito da si chitao antichke filozofe a vjerujem i ove modernije pa ti nije teshko misliti normalno i logichno.Dobro doshao na ovo mjesto .Jebi ga fali normalnih::::)))
nekad mi dode da nesta napisem pa ja tako, a  i sam znam da sam vrlo pametan i nacitan, mislim ocigledno je,
#inace dobro dosao nazad ja sam na ovom forumu sporadicno vec od 2007

jokerman

Posts : 628
2015-08-02


Back to top Go down

Johnson: Ako Rusija pobijedi, ugrožena je i Britanija. Moramo poslati borbene avione - Page 2 Empty Re: Johnson: Ako Rusija pobijedi, ugrožena je i Britanija. Moramo poslati borbene avione

Post by mentalitet 23/2/2023, 23:08

jokerman wrote:
mentalitet wrote:
jokerman wrote:
mentalitet wrote:
jokerman wrote:
vuksadinare wrote:pa sto nas premijer nije rekao da ukrajina ne moze izgubiti i da on nece dozvoliti takvu retoriku..i da zapad ako treba sve zalihe oruzja i streljiva na lagerima posalje u ukrajinu sve samo da obrane ne ukrajinu nego naseg premijera da se ne dokaze kako se zajebao oko ukrajine i europskog 'zajednistva'

kakvo zajednistvo sta vise tule o zajednistvu odma znaj da su velike trzavice,#sta bi od onih tenkova , samo naivne svabe poslale par komada sta us lezali tamo u nekoj stali, xprvo trebalo polijepit zice izolirkom


Mislim ono,meni nije problem prochitati da ce poslati i tisucu tenkova.Njihovi tenkovi neka ih shalju kome hoce ali nemoj me jebati u zdrav mozak da ce tih nekoliko stotina tenkova neshto promijeniti ako nije nishta promijenilo onih unishtenih 2.000.Plus toga ti jebeni rusi imaju 20.000 tisuca tenkova i shto je najbitnije imaju posade za njih.Jebo te pishtolj ako neznash okinuti sa njim.
pazi, treba nesta vrlo jasno odmah rascistit, pa cu pokusaat haiku

rusi su ti susjedi,
amerika je daleko
rusi ce tu biti i sutra
ameri ce se pokupit
misli o sutra

A chuj iz ovih par tvojih upisa ne bi imao shto oduzeti ni dodati ali je ochito da si chitao antichke filozofe a vjerujem i ove modernije pa ti nije teshko misliti normalno i logichno.Dobro doshao na ovo mjesto .Jebi ga fali normalnih::::)))
nekad mi dode da nesta napisem pa ja tako, a  i sam znam da sam vrlo pametan i nacitan, mislim ocigledno je,
#inace dobro dosao nazad ja sam na ovom forumu sporadicno vec od 2007

Ne vjerujem da cesh shvatiti da podilazim ali brale praznik za ochi je kada naidjesh na nekog normalnog ovdje sa kime mozesh podijeliti par logichnih razmishljanja.Ja sam doshao ovdje zbog onog jebenog Eska jer sam volio chitati njegove umotvorine,ali i taj peder se pokvario i odustao pod naletom nekih idiota koje cesh uskoro detektirati::::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Johnson: Ako Rusija pobijedi, ugrožena je i Britanija. Moramo poslati borbene avione - Page 2 Empty Re: Johnson: Ako Rusija pobijedi, ugrožena je i Britanija. Moramo poslati borbene avione

Post by jokerman 23/2/2023, 23:16

ama nije samo ovdje , ne mozes normalnu analitu politickih dogadanja nigdje procitat, ili navlace za zapad tako nesuvislom retorikom da ti bude muka ili navlace na rusiju, nemas vise tkz. objektivnosti nigdje, ne samo ovdje nego lpcenito,, ovo su zla vremena

_________________
This world is mere change, and this life, opinion.
jokerman
jokerman

Posts : 628
2015-08-02


Back to top Go down

Johnson: Ako Rusija pobijedi, ugrožena je i Britanija. Moramo poslati borbene avione - Page 2 Empty Re: Johnson: Ako Rusija pobijedi, ugrožena je i Britanija. Moramo poslati borbene avione

Post by jokerman 23/2/2023, 23:26

jokerman wrote:
mentalitet wrote:
jokerman wrote:
vuksadinare wrote:pa sto nas premijer nije rekao da ukrajina ne moze izgubiti i da on nece dozvoliti takvu retoriku..i da zapad ako treba sve zalihe oruzja i streljiva na lagerima posalje u ukrajinu sve samo da obrane ne ukrajinu nego naseg premijera da se ne dokaze kako se zajebao oko ukrajine i europskog 'zajednistva'

kakvo zajednistvo sta vise tule o zajednistvu odma znaj da su velike trzavice,#sta bi od onih tenkova , samo naivne svabe poslale par komada sta us lezali tamo u nekoj stali, xprvo trebalo polijepit zice izolirkom


Mislim ono,meni nije problem prochitati da ce poslati i tisucu tenkova.Njihovi tenkovi neka ih shalju kome hoce ali nemoj me jebati u zdrav mozak da ce tih nekoliko stotina tenkova neshto promijeniti ako nije nishta promijenilo onih unishtenih 2.000.Plus toga ti jebeni rusi imaju 20.000 tisuca tenkova i shto je najbitnije imaju posade za njih.Jebo te pishtolj ako neznash okinuti sa njim.
  to je tragedija, pravis infrastrukturu za jeftinu energiju jos od 70-ih ulozis trilijune dolara, industrija si, trebas jeftinu energiju, to  je bio multi generacijski projekt izmedu njemacke i rusije.
i na kraju ti ga amerikanci dignu u zrak i prisdile te da kupjujes njhov trei puta skuplji plin za koji nemas ni infrastrukturu i koji projek sam po sebi je neodrziv,,

i da posalji jos i kakve tenkove

danke amerika
mislim da ovdje treba nesto dodat  sta je vrlo vazno i na neki nacin moze objasnit njemacku politiku u ovim i slicnim prilikama.
 SAD je doslovno spasila njemacku nakon 2.og svijetkog. francuzi i britanci su ih htijeli pretvoriti u agrarnu zemlju, ali amerikanci su im omoguviji da naprave wonder i iscupaju se, naravno amerikanci sj imali tu svoj interes ali to je ipak velika gesta koju njemci duguju amerima u svakom slucaju.

_________________
This world is mere change, and this life, opinion.
jokerman
jokerman

Posts : 628
2015-08-02


Back to top Go down

Johnson: Ako Rusija pobijedi, ugrožena je i Britanija. Moramo poslati borbene avione - Page 2 Empty Re: Johnson: Ako Rusija pobijedi, ugrožena je i Britanija. Moramo poslati borbene avione

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum