ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu

Go down

Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu Empty Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu

Post by pizzon Thu 16 Feb - 22:19

https://www.blic.rs/vesti/politika/otkrivamo-sporazum-srbije-i-amerike-izazvao-gnev-na-zapadu-umesto-da-naterate-beograd/40mt4dd


Last edited by pizzon on Thu 16 Feb - 22:23; edited 1 time in total

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu Empty Re: Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu

Post by pizzon Thu 16 Feb - 22:21

ovo je morali mnogo ..mnogo ranije....

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu Empty Re: Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu

Post by pizzon Thu 16 Feb - 22:31

ipak ce  vuchic  korak po korak 
vratiti srbiju
ka saveznicima ili
cemo biti original otpisani.
lepo juce jedan rece
od 1804 srbija nikad
nije bila ovako vezana za rusiju.
srbija je oduvek bila
vise naklonjena zapadu, veze sa rusijom vise su bile
epske.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu Empty Re: Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu

Post by pizzon Thu 16 Feb - 22:34

nasi sunarodnici iz
regiona to su uspesno izmenili.
sad sami moraju da
poprave sta su pokvarili.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu Empty Re: Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu

Post by RayMabus Thu 16 Feb - 22:36

Oficir za pušenje kurca NATO paktu i njegovim interesima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu Empty Re: Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu

Post by Guest Thu 16 Feb - 22:48

I šta su se dogovorili? Čije je Kosovo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu Empty Re: Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu

Post by RayMabus Thu 16 Feb - 22:54

Meni ovo uopće nije izazvalo gnjev. Vidim da se buni Sever koji inače podržava mujage na Balkanu i Kurti.

Kod mene ovo nije izavalo nikakvu reakciju osim šta kužim da je to oficir za pušenje kurca NATO paktu i njegovim interesima i to je sve.

Nema ovo toliko ni veze s Kosovom kao takvim nego se Amerikanci boje da Rusija i proruska struja u Srbiji koja je jaka ne izazovu neko sranje ovdje dok oni pokušavaju preko rata u Ukrajini slomit i osvojiti Rusiju. Otprilike to je ta ideja s američke strane.

Općenito gledano Srbija i nije toliko bitna za američke interese al im je bitno da smanje utjecaj Rusije u Srbiji i na Balkanu a ako ništa drugo onda bar do te mjere da Rusija preko svojih igrača ovdje ne izazove sukob. Oko toga se to u osnovi vrti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu Empty Re: Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu

Post by RayMabus Thu 16 Feb - 23:09

Autorica je na kraju zaključila da se i druge sile, osim Rusije, sada nastoje nametnuti u globalnoj igri, što predstavlja novu prijetnju međunarodnoj sigurnosti, jer svijet ulazi u novu eru ratova.


Kuda ide ukrajinski rat?


A očito je da su procjene tih tamo u Pentagonu da će se ovaj rat voditi i dalje a vjerovatno i globalno zaoštravati pa žele spriječiti taj scenarij da Rusija preko svojh destabilizira Balkan pa oće ovako tog oficira za vezu u narednim godinama tamo itd. Bar ja to tako vidim da je to ideja s američke strane. Al generalno to meni ništa ne predstavlja. Nema mi neku bitnost ta priča taj oficir za vezu Beograd - Bela kuća.

To je bitno za Srbiju zato šta se ona zbog svoje politike koju je vodila sad našla između čekića i nakovnja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu Empty Re: Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu

Post by Guest Thu 16 Feb - 23:24

Bio neki prosvjed jučer...Kupus.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/prosvjed-protiv-vucica-u-beogradu-desnicari-probili-ogradu-vijore-se-zastave-za-rusku-bracu-ovo-hocemo-15306392
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu Empty Re: Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu

Post by RayMabus Thu 16 Feb - 23:34

To se zove oficir al to nije vojno lice nego diplomatsko osoblje. Srbija ima veleposlanstvo u SAD al ono je nadležno za SAD i srpske državljane tamo i općenito međudržavne odnose Srbije i SAD al kao države a ovo je kao vlada SAD direktno s Vučicem na vezi.

To je to pojašnjenje tog pojma oficir za vezu. Kao izravni telefon Biden Vučic zbog ove cijelokupne geopolitičke situacije koja se usložnjava.

Valjda zato Kurti pizdi mada to meni recimo ne predstavlja ništa jer to nema veze s Hrvatskom. Ima sa Zapadnim Balkanom itd mada i tu SM i CG su ipak članice NATO-a pa onda i s njima zbog toga nešto manje dakle Srbija, Kosovo i BiH najviše u fokusu. Plus do neke mjere i CG i SM al manje jer ove su ipak članice NATO-a.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu Empty Re: Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu

Post by RayMabus Thu 16 Feb - 23:47

Možda bi bilo zanimljivije čut reakciju Njemačke jer ova dva kurtona Kurti i Sever zna se šta su a njemačka geopolitika na Balkanu je slijepo podržavanje mujaga tako da sad imaš oficira za vezu Bg Bela kuća a to u prevodu sad tamo ovi u Berlinu nekako izbačeni na sporedni kolosjek ovako jer Srbija izravno komunicira s Bidenom.

To je možda malo zanimljivije geopolitički.

Moglo bi se reč da je ovo i nekakvo umanjivanje značaja Njemačke geopolitički na ovim prostorima na procesima ovdje ako to tako ideš gledat a moglo bi se a posebno se tu misli na Srbiju i Srbija Kosovo odnos.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu Empty Re: Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu

Post by Ringo10 Fri 17 Feb - 0:12

Ide Srbija u NATO
Ide priznanje Kosova
Pizzon ce biti odusevljen
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu Empty Re: Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu

Post by RayMabus Fri 17 Feb - 0:30

Trudi se svim silama da se riješi Kosova al mu nedaju njegovi Srbi.

Riješija bi se on njega odma da može.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu Empty Re: Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu

Post by Piglet Sun 19 Feb - 12:12

zoro osvetnik wrote:Bio neki prosvjed jučer...Kupus.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/prosvjed-protiv-vucica-u-beogradu-desnicari-probili-ogradu-vijore-se-zastave-za-rusku-bracu-ovo-hocemo-15306392
Opet će Srbi porazbijati pola Beograda u obrani Kosova. To će preplašiti Albance koji će se vratiti natrag u maticu.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu Empty Re: Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu

Post by pizzon Sun 19 Feb - 18:34

RayMabus wrote:Možda bi bilo zanimljivije čut reakciju Njemačke jer ova dva kurtona Kurti i Sever zna se šta su a njemačka geopolitika na Balkanu je slijepo podržavanje mujaga tako da sad imaš oficira za vezu Bg Bela kuća a to u prevodu sad tamo ovi u Berlinu nekako izbačeni na sporedni kolosjek ovako jer Srbija izravno komunicira s Bidenom.

To je možda malo zanimljivije geopolitički.

Moglo bi se reč da je ovo i nekakvo umanjivanje značaja Njemačke geopolitički na ovim prostorima na procesima ovdje ako to tako ideš gledat a moglo bi se a posebno se tu misli na Srbiju i Srbija Kosovo odnos.

ja o time pisem godinama.
mi smo svojom politikom ojacali
politicki uticaj brd
na balkanu, posebno
protiv nas srba.
nemci su jacali svoj
uticaj i jacaju, nasim pozitivnim dnosom prema rusiji.
nemci nisu klica zap.saveznickog bloka !
mi smo tu sansu
pustili niz vodu

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu Empty Re: Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu

Post by Guest Sun 19 Feb - 19:17

Piglet wrote:
zoro osvetnik wrote:Bio neki prosvjed jučer...Kupus.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/prosvjed-protiv-vucica-u-beogradu-desnicari-probili-ogradu-vijore-se-zastave-za-rusku-bracu-ovo-hocemo-15306392
Opet će Srbi porazbijati pola Beograda u obrani Kosova. To će preplašiti Albance koji će se vratiti natrag u maticu.
A šta vam kaže premijerka? Je li važnije Kosovo ili uvozna gay šetnja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu Empty Re: Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu

Post by mentalitet Sun 19 Feb - 20:44

Piglet wrote:
zoro osvetnik wrote:Bio neki prosvjed jučer...Kupus.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/prosvjed-protiv-vucica-u-beogradu-desnicari-probili-ogradu-vijore-se-zastave-za-rusku-bracu-ovo-hocemo-15306392
Opet će Srbi porazbijati pola Beograda u obrani Kosova. To će preplašiti Albance koji će se vratiti natrag u maticu.


Nisu to srbi nego srpski otpad kao shto se deshavalo i u Hrvatskoj kada su rvati mislili da je biti svi holivudski glumci i voziti Ferarije i lamburdzinije ako udju u EU i NATO.Ljudski mozak je kvarna roba i povodljiv je za ne vjerovati.Evo,ako hocesh pojebati neku pichku samo budi ljubazan i fin prema njoj i ne pokazuj svoje prave namjere nego je zvodi u fine restorane da se pokaze i da je vide ,zatim joj obecash ugodan i bezbrizan zivot pa je zaprosish .Poslije toga ce ti sama dizati noge i raditi sve perverzije koje pozelish i naravno kad je pojebesh i zasitish se kresnesh je nogom u guzicu.Takva ce nastaviti da zivi u iluziji da ce naci svog princa na bijelom konju koji ce je tretirati kao boginju iako nichim nije zasluzila pa ce opet stati na iste grablje dok jedan puta je ne prozovu kuravom.Tako ti je isto i sa drzavama.Dokaz ti je Hrvatska koja ima svoju povijest metaforichki recheno kurave.Njoj su svi i svashta obecavali dok nije stupila u te zapadne asocijacije u kojima nema mjesta za poshtene i pametne nego samo za one koji dobro pushe i koji se guze na pucanj prsta,i skidaju gace bez pogovora.Takva ti je dijelom i danashnja Srbija.Stalno ovdje pishem kako me podsjeca na Hrvatsku krajem osamdesetih i pochetkom devedesetih.Eto,dokaz ti je ovaj Pizzon.Pazi bog te jebo on se veseli nekoj chestitci za dan srpske drzavnosti ko dijete sladoledu i odma skakuce od srece gdje mu mashta radi sto na sat kako ce mu biti bolje i ljepshe zivjeti pod skutima mafijashkim nego ispred svoga siromashnog praga.Odmaj mu je shupak zino vishe nego shto moze progutati pa pomislio kao i hrvati krajem osamdesetih da ce voziti Ferarija i lezi lebe da te jedem.E upravo o toj balkanskoj fukari ovdje non stop pishem i ta fukara je uglavnom kriva shto zeli preko pogache do kruha.Ti pokvareni idioti koji bi prodali rodjenu mater za koji euric ili dolar a ne misleci i ne hajuci za one neduzne koje im je taj zapad poubijao i unishtio zemlju.Meni se ta fukara gadi bez obzira da li je srpska,hrvatska ,muslimanska ili shiptarska.Cijenim ljude i narode koji svojom snagom i znanjem naprave sebi i svojoj djeci buducnost a ne chekajuci to od drugih.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu Empty Re: Sporazum Srabije i USA izazvao gnev na zapadu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum