ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by RayMabus 15/2/2023, 19:53

E ovo je već pervezija malo žešća :

https://www.geopolitika.news/vijesti/energetska-potpora-europske-unije-srbiji-od-165-milijuna-eura/

Šta je u tom briselskim glavama uopće ? Bala sijena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Re: Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by RayMabus 15/2/2023, 19:55

Amo rokaj po toj Ukrajini da ne ostane kamen na kamenu.

Pa jebo vam Isus Bog mater.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Re: Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by RayMabus 15/2/2023, 19:57

Ako išta mrzim u životu to su debili a u ovoj priči debil nije Vučic nego ovi šta mu daju pare.

Oni nisu uskladili vanjsku politiku s eu i ti mu još fino gurneš 165 miljona eura eu poreznik obveznika u đep kao nagradu za takvo ponašanje.

Amo udaraj po toj Ukrajini da kamen na kamenu ne ostane.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Re: Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by mentalitet 15/2/2023, 20:03

RayMabus wrote:E ovo je već pervezija malo žešća :

https://www.geopolitika.news/vijesti/energetska-potpora-europske-unije-srbiji-od-165-milijuna-eura/

Šta je u tom briselskim glavama uopće ? Bala sijena.

Shto je najgore,a za njih najbolje (smjeshkaju se i onaniraju na tid 165 milijuna:::)))).Nadji gdje Vuchko govori o tome zajedno sa onim europskim izaslanikom.Ja ga promatram a izraz lica mu govori kao da je jebo najbolju pichku na svijetu.I neka je,meni je uvijek drago kad neko zajebe lopova.Nemash pojma koji je to osjecaj zadovoljstva.Radio sam to u zivotu dok sam zivio u Zagrebu,jest da je bila frka da ne popushim maru ali time je zadovoljstvo josh vece.Zato ja Vuchka najbolje kuzim shto radi ti glupim takozvanim europejcima.Pa to ti je slichno kad ti dobra pichka neda da je okinesh odmah nego te vuche za nos i iskorishtava koliko moze,a kurava odma digne noge pa je onda ne jebe samo onaj koji je zurio na autobus.Svaka usporedba sa Hrvatskom je sluchajna:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Re: Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by RayMabus 15/2/2023, 20:09

Ma to je perverzija malo žešća. Pa ne krivim ja ovoga Vučica uopće. Nije on koji je glup u ciloj toj priči.

Amo rokaj tu Ukrajinu da kamen na kamenu ne ostanu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Re: Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by RayMabus 15/2/2023, 20:17

Sindikat Verdi i Njemačka udruga državnih službenika (DBB) zahtijevaju povećanje plaća od 10.5 posto ili minimalno 500 eura za oko 2.5 milijuna zaposlenih u javnom sektoru. Osim pregovora za javni sektor, pregovara se i o kolektivnim ugovorima za djelatnike koji se bave osiguranjem u zračnom prometu na nacionalnoj razini i zemaljsko osoblje na lokalnoj razini.


"Inflacija, visoke cijene energije i hrane dovode većinu zaposlenika u nesigurnu situaciju", rekla je zamjenica predsjednika Verdija Christine Behle u izjavi. "Mnogi više ne znaju kako platiti stanarinu i napuniti hladnjak. Potrebno im je znatno više novca za život", naglasila je.

Rekla je da Njemačka pati od golemog nedostatka radne snage među radnicima koji obavljaju zemaljske usluge, što se može popraviti nuđenjem povoljnijih plaća. Očekuje se da će štrajk planiran za petak imati velik utjecaj posebno na domaći zračni promet.

Zračni promet izuzetno je osjetljiv na štrajkove zbog broja pružatelja usluga koji su potrebni za nastavak operacija. Na primjer, štrajk jedne od malih, ali ključnih skupina povezanih sa sigurnošću često može biti dovoljan da potpuno poremeti rad zračne luke.

Sutra će aerodromi u Njemačkoj biti paralizirani

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju 2349965085

-

Imaju za financiranje Ukrajine, Vučica, soroševaca, izbjeglica, crnaca itd, šakom i kapom im bacaju pare a za ove nemaju.

Eto ti sad štrajk pa se jebi.

Blokiraj sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Re: Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by mentalitet 15/2/2023, 20:32

RayMabus wrote:Ma to je perverzija malo žešća. Pa ne krivim ja ovoga Vučica uopće. Nije on koji je glup u ciloj toj priči.

Amo rokaj tu Ukrajinu da kamen na kamenu ne ostanu.

Pa jebi ga ,kako se kaze "Tko zurio nogu slomio a tgo trchi ispred rude obadvije".Ovdje ga pametnjakovici optuzuju da sjedi na dvije stolice a on sjedi samo na srpskoj samo shto ljubomorni idioti ne vide to,a oni koji vide iz josh vece ljubomore fol mu se rugaju a ispadaju vece budale nego shto jesu.Kako ono balkanci kazu "Umiljato jagnje dvije sise sisa":::)))A ne hrvati pozurili u tu EU misleci da ce svi bez rada voziti BMW_je i Mercedese.Ene moze ,medju bogatima cesh biti goljo ko shto si i prije bio i sve shto imash uzet ce ti oni i uvjeriti te da je to za tvoje dobro,jebiga samo shto naivne budale i idioti ne kuze to pravilo broj 1.:::))


Last edited by mentalitet on 15/2/2023, 20:35; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Re: Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by RayMabus 15/2/2023, 20:34

Nek on samo sisa. Ne kažnjavam ja pametne nego samo glupe.

Sad ćemo im isisat svu lovu pa nek oni svi sisaju od ovih kad im ne budu imali šta dati.

Rokaj po toj Ukrajini da kamen na kamenu ne ostane.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Re: Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by mentalitet 15/2/2023, 20:38

RayMabus wrote:Nek on samo sisa. Ne kažnjavam ja pametne nego samo glupe.

Sad ćemo im isisat svu lovu pa nek oni svi sisaju od ovih kad im ne budu imali šta dati.

Rokaj po toj Ukrajini da kamen na kamenu ne ostane.


Dodushe i nije to neka stvarna lova jer je nashtampana i bez pokrica ali je jebeno to shto ce se to i hrvatima naplatiti iz njihove kase pa ce se turistichki BND preliti na takav nachin u ruke bogatih.Ma Hrvata za zajebat je chas posla,ajd zajebi cigica//:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Re: Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by RayMabus 15/2/2023, 20:40

Nije nas još zajeba ne brini se.

Mi manje uplaćujemo u eu proračun nego šta iz njega izvlačimo. Novi smo tek pa onda dok se ne dignemo ekonomski itd itd itd.

Sad su mi digli toliko tlak da ću in cilu Ukrajinu sravnat sa zemljom da je neće ni deset Amerika i deset Europa moć financijski obnovit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Re: Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by Serbinho-3 15/2/2023, 20:58


Nema ni kod babe za dzabe.

Mora da uradi to sto mu kazu i daju 165 miliona.

Niko nista ne poklanja.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Re: Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by RayMabus 15/2/2023, 21:04

Serbinho-3 wrote:

Mora da uradi to sto mu kazu i daju 165 miliona.
Neće im dat Kosovo ako si na to mislija. Ja samo vidin da je ovo žešće pervezija i sad će netko najebat al to neće bitri Vučic u ovom slučaju nego ovi šta daju pare eu poreznih obveznika nekome tko nije uskladio eu vanjsku politiku a trebao je odavno i gleda mu se kroz prste i još ga i nagrađuju po pitanju energetike iako zbog nedavanja sankcija Putinu dobija jeftin plin.

Brajo ovo je pervezija totalna. Baš san ljut. Sad će najebat cigani u Briselu majku in jeben pokvarenu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Re: Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by mentalitet 15/2/2023, 21:13

Serbinho-3 wrote:
Nema ni kod babe za dzabe.

Mora da uradi to sto mu kazu i daju 165 miliona.

Niko nista ne poklanja.

A u kojem ti zivish svijetu:::))))?Zapadnom,naravno! Pa tu je sve prevara,zashto i on ne bi bio fin pa obecavao a u nigdarjevu ispunio.Na zapadu i svugdje u svijetu zakon josh samo vazi za fukaru i naivne a za one koji zajebu druge za stotine milijuna eura ili dolara vazi pravilo da su sposobni.Eto ti dokaz Ursula,na vakcinama zajebala EU za stotine milijuna pa shto onda i Vuchko ne bi zajebo nju:::))Ne znam,ali mi se pari da je ovaj Vuchko ipak shiptar koji dobro trola EU u ime Srbije.Srbi su glupi i naivni kao i hrvati pa u sve vjeruju shto im se kaze,naprimjer medjunarodni zakon koji nikad nije ni postojao nego samo zakon jachega,a Vuchko to sve zna ,pa nije dzabe studirao vani.Josh kao student ih provalio i sada ih trola njihovim pravilima:::))Iskreno uzivam shto im radi::::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Re: Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by RayMabus 16/2/2023, 09:03

Ni kamen na kamenu da ne ostane u toj Ukrajini.

Prije sat vremena
Ukrajinski parlamentarac: Rusi su s 32 projektila gađali energetska postrojenja

Član ukrajinskog parlamenta Oleksij Gončarenko objavio je da je Rusija tijekom noći izvela veliki napad.
"Ispalili su 32 projektila na energetska postrojenja. 16 projektila srušile su obrambene snage", piše Gončarenko.
Vojska također piše kako su tijekom noći i ranog jutra oborili 16 ruskih projektila.
Gončarenko piše da su 22 projektila ipak došla do cilja.
"Nemamo oružja da ih oborimo", napisao je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Re: Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by RayMabus 16/2/2023, 09:11

Navodi kako su Rusi donekle promijenili taktiku napada jer sada sprovode aktivno izviđanje, koriste lažne mete i drugo što do sada nije bio slučaj.


Pokrenut novi napad u Ukrajini tokom noći: Rusi sada mijenjaju taktiku

Sad ćemo vidit kome ćete vi davat pare za energetsko olakšanje iz đepova eu poreznih obveznika a ovi nije udario sankcije Putinu i dobija za to kao nagradu jeftini plin a vi mu još date još para za to kao nagradu iz đepova eu poreznih obveznika.

NEĆE KAMEN NA KAMEN OSTAT SAD U TOJ UKRAJINI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Re: Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by RayMabus 16/2/2023, 09:20

Rugate se i Bogu i narodu.

Nije dao sankcije Putinu kako bi imao najeftiniji plin u Europi a vi ga još dodatno nagrađujete lovom da mu energetski bude lakše i to još iz đepova tih istih eu poreznih obveznika.

I Bogu i narode se rugate.

Neće ostat kamen na kamenu u toj Ukrajini sad. Neće je ni deset Amerika i deset Europa moć finacijski obnovit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Re: Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by pizzon 16/2/2023, 11:26

Dace i za novu nisku prugu
Za auto- put ka pristini
za gasovod od nisa do sofijje
eu je nasa domovina u sirem
kontekstu ...
ruska agresija ujedinjuje
evropu
Kristina f.Lajen 2x dolazi u
Bg i Ni u zadnje 3 god

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Re: Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by pizzon 16/2/2023, 11:30

Aerodrom u Nisu bitan
je Zapadu koliko i Rusiji

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Re: Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by pizzon 16/2/2023, 11:46

Rusiju jebe cinjenica
da su Srbiji iz USA
stigle 2 cestitke
Bidena i Blinkena
Zaharova je "zagrmela"
da USA vrsi otvereni pritisak

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Re: Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by RayMabus 18/2/2023, 13:38

Na malo još :

U nekoliko regija ograničeno je snabdijevanje električnom energijom kao mjera predostrožnosti radi sprečavanja šteta od potencijalnih raketnih udara na elektroergetskoj mreži.

Dvije eksplozije su se dogodile u gradu Hmeljnicki, koji se nalazi 274 kilometra zapadno od Kijeva, saopćio je regionalni guverner.

Ubrzo nakon što su u subotu ujutro u cijeloj zemlji izdata upozorenja o zračnom napadu, vlasti u nekoliko južnih i istočnih regija Ukrajine upozorile su na moguće nestanke struje iz predostrožnosti kako bi se ograničila šteta na mreži u slučaju napada.

Novi ruski raketni napadi na zapadu Ukrajine, crveno upozorenje u cijeloj zemlji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju Empty Re: Nije dao sankcije Putinu i još ga nagrađuju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum