ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jalnuš Bugajski: iza ISIL-a stoji Putin

Go down

Jalnuš Bugajski: iza ISIL-a stoji Putin Empty Jalnuš Bugajski: iza ISIL-a stoji Putin

Post by Kermit 22/1/2016, 13:39

http://www.jutarnji.hr/ruska-uloga-u-svjetskom-terorizmu/1465169/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: iza ISIL-a stoji Putin Empty Re: Jalnuš Bugajski: iza ISIL-a stoji Putin

Post by epikur37 22/1/2016, 13:39

Ova američka propaganda je prejadna pa tko to pase još. Šjor ero i par dalmoša, tjah.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: iza ISIL-a stoji Putin Empty Re: Jalnuš Bugajski: iza ISIL-a stoji Putin

Post by marcellus 22/1/2016, 13:41

dobro to je bilo očekivano od njega a Putin stoji i iza 9/11, znamo već otprije i da je organizirao atentat na Kennedyja, usto je mason i iluminat sigurno ima neki trokut u kremlju

_________________
Jalnuš Bugajski: iza ISIL-a stoji Putin 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: iza ISIL-a stoji Putin Empty Re: Jalnuš Bugajski: iza ISIL-a stoji Putin

Post by Guest 22/1/2016, 13:42

ja neznam tko klikava na jutarnji uopće ja sam ga stavio na block
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: iza ISIL-a stoji Putin Empty Re: Jalnuš Bugajski: iza ISIL-a stoji Putin

Post by Kermit 22/1/2016, 13:43

epikur37 wrote:Ova američka propaganda je prejadna pa tko to pase još. Šjor ero i par dalmoša, tjah.
Hrvatsko izdanje knjige izlazi gotovo u isto vrijeme kao i izvornik, a ističući razloge pisanja ove knjige, Gari Kasparov je ustvrdio: „Samo je osam godina trebalo Rusiji da nakon slavodobitne masovne proslave raspada Sovjetskog Saveza 1992. godine izabere nekadašnjeg KGB-ova agenta Vladimira Putina za predsjednika. Nakon toga Putinu je trebalo osam godina da iskvari ili uništi gotovo svaki demokratski čimbenik u zemlji – uključite tu grane vlasti, poštene izbore, neovisno sudstvo, slobodne medije i civilno društvo koje bi moglo surađivati s vladom umjesto da živi u strahu od nje. U knjizi ću s vama podijeliti osobna zapažanja i iskustva koja sam prikupio kao aktivist u Rusiji i zahvaljujući svom sadašnjem poslu predsjednika Fondacije za ljudska prava u New Yorku. Ali nije moja priča najvažnija u ovoj knjizi. To je priča o tome kako je uz nezainteresiranost, a ponekad i podršku slobodnog svijeta Vladimir Putin zaustavio demokratski eksperiment u Rusiji.“
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: iza ISIL-a stoji Putin Empty Re: Jalnuš Bugajski: iza ISIL-a stoji Putin

Post by Guest 22/1/2016, 13:43

meni ga i bez blokanja ne otvara... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: iza ISIL-a stoji Putin Empty Re: Jalnuš Bugajski: iza ISIL-a stoji Putin

Post by Guest 22/1/2016, 13:45

asilovski wrote:
epikur37 wrote:Ova američka propaganda je prejadna pa tko to pase još. Šjor ero i par dalmoša, tjah.
Hrvatsko izdanje knjige izlazi gotovo u isto vrijeme kao i izvornik, a ističući razloge pisanja ove knjige, Gari Kasparov je ustvrdio: „Samo je osam godina trebalo Rusiji da nakon slavodobitne masovne proslave raspada Sovjetskog Saveza 1992. godine izabere nekadašnjeg KGB-ova agenta Vladimira Putina za predsjednika. Nakon toga Putinu je trebalo osam godina da iskvari ili uništi gotovo svaki demokratski čimbenik u zemlji – uključite tu grane vlasti, poštene izbore, neovisno sudstvo, slobodne medije i civilno društvo koje bi moglo surađivati s vladom umjesto da živi u strahu od nje. U knjizi ću s vama podijeliti osobna zapažanja i iskustva koja sam prikupio kao aktivist u Rusiji i zahvaljujući svom sadašnjem poslu predsjednika Fondacije za ljudska prava u New Yorku. Ali nije moja priča najvažnija u ovoj knjizi. To je priča o tome kako je uz nezainteresiranost, a ponekad i podršku slobodnog svijeta Vladimir Putin zaustavio demokratski eksperiment u Rusiji.“
Jednostavno,lik je mimo saha kreten..Kao da ne zna da je posebnost ruskog naroda da imaju imperatora,diktatora,cara,kralja,uglavnom lika koji mora zeljeznom rukom vladati sa tim prilicno kurcevitim narodom..koja usrana demokracija,a e vec mi se sere od tog izraza..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jalnuš Bugajski: iza ISIL-a stoji Putin Empty Re: Jalnuš Bugajski: iza ISIL-a stoji Putin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum