ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by veber Thu 2 Feb - 16:44

marcellus wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:
veber wrote:pijana sisata krava je olfo trrbalA u brisel.

a kao ne bi ju?
naravno da ne.
em ružna em stara.
pride i sisata.

a ti si mlad i lep

pride i sisat ili kaj?
daj mi broj od jedriličara.
imam neku skipersku ekipu koja bi u kroacijen.
na pp. ukinuo sam hr broj.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by debotoijusto Thu 2 Feb - 16:50

meni bi bilo neugodno pojavit se kod gnoma
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


marcellus likes this post

Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by zganci_i_jetrica Thu 2 Feb - 16:56

debotoijusto wrote:meni bi bilo neugodno pojavit se kod gnoma
Gnom se malo doveo u red, za razliku od našeg forumskog Star Trek Odoa koji si je zavidno nabildal škembu  :P
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1321
2021-06-05


Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by debotoijusto Thu 2 Feb - 17:05

zganci_i_jetrica wrote:
debotoijusto wrote:meni bi bilo neugodno pojavit se kod gnoma
Gnom se malo doveo u red, za razliku od našeg forumskog Star Trek Odoa koji si je zavidno nabildal škembu  :P

nisam gledao , imam i ja svoje dostojanstvo :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


marcellus likes this post

Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by Gast Thu 2 Feb - 17:06

debotoijusto wrote:meni bi bilo neugodno pojavit se kod gnoma
meni je bilo neugodno zajedno sa rigidnim "ustašama" klati jugonacizam 90-ih ,,, al je to jedini način jugonacizam  smaknuti 

socijalistički rasisti su gamad radi kojih će svatko racionalan morati iskoristiti sve da ih se stavi u povjest
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by crvenkasti Thu 2 Feb - 17:13

debotoijusto wrote:meni bi bilo neugodno pojavit se kod gnoma

To je izazov i igra živaca: koliko dugo možeš izdržati gledati zajedno dvojicu najodvratnijih seronja koje možeš zamisliti?

Pa još kad pričaju zajedno, sve se multiplicira i množi samo sa sobom na entu potenciju.

Ako to možeš izdržati bar 5 minuta, onda te taj dan ništa ne može izbaciti iz kolosjeka.



crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by zganci_i_jetrica Thu 2 Feb - 17:16

crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:meni bi bilo neugodno pojavit se kod gnoma
To je izazov i igra živaca: koliko dugo možeš izdržati gledati zajedno dvojicu najodvratnijih seronja koje možeš zamisliti?
Lijepo od tebe što si tako skroman da sebe ne spominješ kao trećeg :P
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1321
2021-06-05


Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by veber Thu 2 Feb - 17:18

zganci_i_jetrica wrote:
crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:meni bi bilo neugodno pojavit se kod gnoma
To je izazov i igra živaca: koliko dugo možeš izdržati gledati zajedno dvojicu najodvratnijih seronja koje možeš zamisliti?
Lijepo od tebe što si tako skroman da sebe ne spominješ kao trećeg :P
on je "ugrožen" ko što je pupi spiganih obrva srbin po zanimanju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by zganci_i_jetrica Thu 2 Feb - 17:32

debotoijusto wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
debotoijusto wrote:meni bi bilo neugodno pojavit se kod gnoma
Gnom se malo doveo u red, za razliku od našeg forumskog Star Trek Odoa koji si je zavidno nabildal škembu  :P
nisam gledao , imam i ja svoje dostojanstvo :D
Gnom je još i artikuliran, u usporedbi s kolegom forumašem kojem je glavni refren: - ƏƏƏƏƏ (Schwa!)..., eeerm, hmmm... But they got some good points, ako napreskokce pogledaš :)
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1321
2021-06-05


Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by Gast Thu 2 Feb - 17:33

crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:meni bi bilo neugodno pojavit se kod gnoma

To je izazov i igra živaca: koliko dugo možeš izdržati gledati zajedno dvojicu najodvratnijih seronja koje možeš zamisliti?

Pa još kad pričaju zajedno, sve se multiplicira i množi samo sa sobom na entu potenciju.

Ako to možeš izdržati bar 5 minuta, onda te taj dan ništa ne može izbaciti iz kolosjeka.



bujanac je po izboru onih koji su oformili sve strukture vlasti odabran kao najrigidniji i jedino njemu njemu je dozvoljeno bez sankcija nastupati između  svih sa navodne desne strane 

barem to je jasna  stvarnost 

ponoviću 

meni je bilo neugodno zajedno sa rigidnim "ustašama" klati jugonacizam 90-ih ,,, al je to jedini način jugonacizam  smaknuti 

socijalistički rasisti su gamad radi kojih će svatko racionalan morati iskoristiti sve da ih se stavi u povjest




još bih naveo da je čast imati srbe na svojoj strani ,,,, srbe koji bježe od onog što je srbijandesrstvo i srpski svet ,, ali je ostao problem da u mnogim tim srbima je ostao jugonacizam kao i u ljevičarskim hrvatoslavima 


čast je i takve kakvi jeste spasiti vas od zla koje živi i u vama ,,,,,,,,, blasfemija ,,,ali stvarnost 


 vaša bolest identiteta je nemjerivo patogena
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by mentalitet Thu 2 Feb - 17:47

vuksadinare wrote:A Kajtazi ko pravi cigo:'Ja nista ne znati mene samo zanimati pitanja roma' :D



Poshteno od Kajtaza jer je skuzio (znachi inteligentniji od vecine hrvata) da sa vama ciganima chergarima (chergar je najveca uvreda za cigana) se uopce ne isplati razgovarati ili udruzivati u neke partije poshto ste poznati po tome da bi rodjenu majku prodali za par eurica dok to Kajtaz sigurno ne bi uchinio i to je razlika izmedju vas cigana chergara i tog autohtonog cigana.

Drugo ,treba bi ti jebati mater idiotsku zato shto ovakvim temama zagadjujesh ovaj forum ali necu jer sam shvatio da si bolesnik sa rachunalom koji je sebi umislioda je Veliki Hrvat i da si samo ti i ova dvojica iz videa mjerilo hrvatstva.Znam da je primitivno promatrati neko ljudsko bice na osnovu fizichke predispozicije ali eto ne mogu odoliti da se posluzim vashim nachinom razmishljanja o malom chovjeku.Pa ovaj vash Idol je manji od Putina dva puta ali vam to ne smeta da ga velichate u zvijezde dovodeci ga na forum zajedno sa ovim "nashim" forumashem chistog antropoloshkog srpskog izgleda.Pa jebo ti bog mater bolesnu,mene recimo da sudija kazni zbog nekog saobracajnog prekrshaja da slusham ovu dvojicu idiota samo minut vremena ja bi mu rekao bolje me kazni dozivotnim zatvorom.Odnosno,ovo samo bolesnik moze da gleda i slusha,dva degenerirana bica i mentalno i fizichki.Dok god je ovakvih kao ti i oni takozvanih "Velikih Rvata" ta vukojebina ce biti samo praznija i praznija jer ne shvacate da ste beznachajni u svakom pogledu mada si stalno dajete ovakvim istupima da ste neki kurac u Hrvatskoj.Dobro,ti si jedan od 500 tisuca uljeba koji su oslobodili Hrvatsku od budzeta pa se mora zaduzivati da bi vam isplatila mirovine a onaj mali koji se moze ispraviti ispod kreveta umishlja sebi da je neka TV postaja.Kako rekoh ,u danashnje vrijeme informatike svaki idiot moze biti ono shto hoce jer da nema takvih pristasha ni oni ne bi postojali a bogami ni ovi sa pacovskim licem.Zakljuchak:Jebete sada mater Plenkovicu chija je stranka vec 1991 bila oznachena kao stranka opasnih namjera i kada je jedan slavonac (Ivo Druzic) tada u saboru rekao "Ljudi samo da ne bude sidji Kurta da te uzjashi Murta" nitko ga nije slushao nego su ga popljuvali kao jugoslovena i cigana.Nakon toliko godina shvacate da je HDZ upropastio Hrvatsku kao nitko do sada.E pizda vam materina sami ste birali pa uzivajte u guzenju.No,vi kamenjarci i ovi takozvani novinari brzo se preshaltavate pa cete sutra biti shto god treba samo da ste blize hrvatskom budzetu.Jebo ti taj marcel mater koji me je na onom forumu izbacivao jer sam bio protiv HDZ_e i vas takozvanih Velikih Rvata a danas ste veci protivnici te stranke od mene.Shto josh napisati a da ne budem dosadan sam sebi,pa ovo,niti cesh ti uskoro imati tu jebenu mirovinu niti ce taj sa pacovskim licem moci doci na bilo koje medijsko javno mjesto,jer ste se izlizali kao djon na cipelama.



_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by mentalitet Thu 2 Feb - 17:52

debotoijusto wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
debotoijusto wrote:meni bi bilo neugodno pojavit se kod gnoma
Gnom se malo doveo u red, za razliku od našeg forumskog Star Trek Odoa koji si je zavidno nabildal škembu  :P

nisam gledao , imam i ja svoje dostojanstvo :D

Jebi ga ,moram priznati da i ti znash neshto originalno napisati.Dodushe i corava kokosh ponekada kljucne u zrno unatoch silnim promashajima u kljucanju.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by Sora Thu 2 Feb - 17:54

marcellus wrote:u svakom slučaju plenki nema pojma da mu ministri kradu, dakle ili je glup pa nema pojma što mu prvi suradnici rade, pa je to za ostavku, ili zna, al onda je to za zatvor jer ga čini suradnikom





najbolje da ne zna 
tako je ogorčeno branio lopove , ili bi trebao biti naivac veći od svakog hlebinca ili je dijelio 


nema trećeg

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by Sora Thu 2 Feb - 17:56

škutor wrote:
crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:meni bi bilo neugodno pojaviti se kod gnoma

To je izazov i igra živaca: koliko dugo možeš izdržati gledati zajedno dvojicu najodvratnijih seronja koje možeš zamisliti?

Pa još kad pričaju zajedno, sve se multiplicira i množi samo sa sobom na entu potenciju.

Ako to možeš izdržati bar 5 minuta, onda se taj dan ništa ne može izbaciti iz kolosjeka.



bujanac je po izboru onih koji su oformili sve strukture vlasti odabrane kao najrigidniji i jedino njemu je dozvoljeno bez sankcije nastupati između svih sa navodne desne strane 

barem to je jasna stvarnost 

ponoviću 

meni je bilo neugodno zajedno sa rigidnim "ustašama" klati jugonacizam 90-ih. ,,, al je to jedini način jugonacizam smaknuti 

socijalistički rasisti su gamad radi kojih će svatko racionalan morati iskoristiti sve da ih se stavi u povjest




još bih naveo da je čast imati srbe na svojoj strani ,,,, srbe koji bježe od onoga što je srbijandesrstvo i srpski svet ,, ali je ostao problem da je u mnogim tim Srbima ostao jugonacizam kao iu ljevičarskim hrvatoslavima 


čast je i takve kakvi jeste spasiti vas od zla koje živi iu vama ,,,,,,,,, blasfemija ,,,ali stvarnost 


 vaše bolesti identiteta je nemjerljivo patogena
kak ti sereš

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by Sora Thu 2 Feb - 17:59

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:A Kajtazi ko pravi cigo: 'Ja ništa ne znam mene samo zanimati pitanja Roma':D



Pošteno od Kajtaza jer je skuzio (znači inteligentniji od većine hrvata) da sa vama ciganima čergarima (čergar je najveća uvreda za cigana) uopće se ne isplati razgovarati ili udruživati ​​u neke partije pošto ste poznati po tome da bi rođenu majku prodali za par eurica dok to Kajtaz sigurno ne bi učinio i to je razlika između vas cigana čergara i tog autohtonog cigana.

Drugo ,treba bi ti jebati mater idiotsku zato shto ovakvim temama zagadjujesh ovaj forum ali necu jer sam shvatio da si bolesnik sa rachunalom koji je sebi umislio Veliki Hrvat i da si samo ti i ova dvojica iz videa mjerilo hrvatstva.Znam da je primitivno promatrati neko ljudsko bice na temelju fizicke predispozicije ali eto ne mogu odoliti da se posluzim vashim nachinom razmisljanja o malom covjeku.Pa ovaj vash Idol je manji od Putina dva puta ali vam to ne smeta da ga velichate u zvijezde dovodeci ga na forum zajedno sa ovim " nashim" forumashem chistog antropoloshkog srpskog izgleda.Pa jebo ti bog mater bolesnu,mene recimo da sudija kazni zbog nekog saobracajnog prekrsaja da slusham ovu dvojicu idiota samo minut vremena ja bi mu rekao bolje me kazni dozivotnim zatvorom.Odnosno,ovo samo bolesnik moze da gleda slušam,dva degenerirana bica i mentalno i fizichki.Dok god je ovakvih kao ti i oni takozvanih "Velikih Rvata" ta vukojebina ce biti samo praznika i praznika jer ne shvaćate da ste beznačajni u svakom pogledu mada si stalno dajete ovakvim istupima da ste neki kurac u Hrvatskoj .Dobro,ti si jedan od 500 tisuća ulja koji su oslobodili Hrvatsku od proračuna pa se mora zaduživati ​​da bi vam isplatila mirovine a onaj mali koji se može ispraviti ispod kreveta umišlja sebi da je neka TV postaja.Kako rekoh ,u današnje vrijeme informatike svaki idiot moze biti ono sto hoce jer da nema takvih pristasha ni oni ne bi postojali a bogami ni ovi sa pacovskim licem.Zakljuchak:Jebete sada mater Plenkovicu cija je stranka vec 1991 bila oznacena kao stranka opasnih namjera i kada je jedan slavonac (Ivo Druzic) tada u saboru rekao "Ljudi samo da ne bude siđi Kurta da te uzjaši Murta" nitko ga nije slušao nego su ga popljuvali kao jugoslavena i cigana.Nakon toliko godina shvacate da je HDZ upropastio Hrvatsku kao nitko do sada.E pizda vam materina sami ste birali pa uzivajte u guzenju .No,vi kamenjarci i ovi takozvani novinari brzo se preshaltavate pa cete sutra biti sto god treba samo da ste blize hrvatskom budzetu.Jebo ti taj marcel mater koji me je na onom forumu izbacivao jer sam bio protiv HDZ_e i vas takozvanih Velikih Rvata a danas ste veci protivnici te stranke od mene.Shto josh napisati a da ne budem dosadan sam sebi,pa ovo,niti cesh ti uskoro imati tu jebenu mirovinu niti ce taj sa pacovskim licem moci doci na bilo koje medijsko javno mjesto,jer ste se izlizali kao djon na cipelama.nitko ga nije slušao nego su ga popljuvali kao jugoslovena i cigana.Nakon toliko godina shvacate da je HDZ upropastio Hrvatsku kao nitko do sada.E pizda vam materina sami ste birali pa uzivajte u guzenju.No,vi kamenjarci i ovi takozvani novinari brzo se preshaltavate pa cete sutra biti shto god treba samo da ste blize hrvatskom budzetu.Jebo ti taj marcel mater koji me je na onom forumu izbacivao jer sam bio protiv HDZ_e i vas takozvanih Velikih Rvata a danas ste veci protivnici te stranke od mene.Shto josh napisati a da ne budem dosadan sam sebi,pa ovo,niti ces ti uskoro imati tu jebenu mirovinu niti ce taj sa pacovskim licem moci doci na bilo koje medijsko javno mjesto,jer ste se izlizali kao djon na cipelama.nitko ga nije slušao nego su ga popljuvali kao jugoslovena i cigana.Nakon toliko godina shvacate da je HDZ upropastio Hrvatsku kao nitko do sada.E pizda vam materina sami ste birali pa uzivajte u guzenju.No,vi kamenjarci i ovi takozvani novinari brzo se preshaltavate pa cete sutra biti shto god treba samo da ste blize hrvatskom budzetu.Jebo ti taj marcel mater koji me je na onom forumu izbacivao jer sam bio protiv HDZ_e i vas takozvanih Velikih Rvata a danas ste veci protivnici te stranke od mene.Shto josh napisati a da ne budem dosadan sam sebi,pa ovo,niti ces ti uskoro imati tu jebenu mirovinu niti ce taj sa pacovskim licem moci doci na bilo koje medijsko javno mjesto,jer ste se izlizali kao djon na cipelama.E pizda vam materina sami ste birali pa uzivajte u guzenju.No,vi kamenjarci i ovi takozvani novinari brzo se preshaltavate pa cete sutra biti sto god treba samo da ste blize hrvatskom budzetu.Jebo ti taj marcel mater koji me je na onom forumu izbacivao jer sam bio protiv HDZ_e i vas takozvanih Velikih Rvata a danas ste veci protivnici te stranke od mene.Shto josh napisati a da ne budem dosadan sam sebi,pa ovo,niti cesh ti uskoro imati tu jebenu mirovinu niti ce taj sa pacovskim licem moci doci na bilo koje medijsko javno mjesto,jer ste se izlizali kao djon na cipelama.E pizda vam materina sami ste birali pa uzivajte u guzenju.No,vi kamenjarci i ovi takozvani novinari brzo se preshaltavate pa cete sutra biti sto god treba samo da ste blize hrvatskom budzetu.Jebo ti taj marcel mater koji me je na onom forumu izbacivao jer sam bio protiv HDZ_e i vas takozvanih Velikih Rvata a danas ste veci protivnici te stranke od mene.Shto josh napisati a da ne budem dosadan sam sebi,pa ovo,niti cesh ti uskoro imati tu jebenu mirovinu niti ce taj sa pacovskim licem moci doci na bilo koje medijsko javno mjesto,jer ste se izlizali kao djon na cipelama.Jebo ti taj marcel mater koji me je na onom forumu izbacivao jer sam bio protiv HDZ_e i vas takozvanih Velikih Rvata a danas ste veci protivnici te stranke od mene.Shto josh napisati a da ne budem dosadan sam sebi,pa ovo,niti cesh ti uskoro imati tu jebenu mirovinu niti ce taj sa pacovskim licem moci doci na bilo koje medijsko javno mjesto,jer ste se izlizali kao djon na cipelama.Jebo ti taj marcel mater koji me je na onom forumu izbacivao jer sam bio protiv HDZ_e i vas takozvanih Velikih Rvata a danas ste veci protivnici te stranke od mene.Shto josh napisati a da ne budem dosadan sam sebi,pa ovo,niti cesh ti uskoro imati tu jebenu mirovinu niti ce taj sa pacovskim licem moci doci na bilo koje medijsko javno mjesto,jer ste se izlizali kao djon na cipelama.




znači--- ipak stranka opasnih namjera 
objesili bi tog tko bi to izjavio 90.tih , čulo se samo jednom i nikad više

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by Gast Thu 2 Feb - 17:59

Sora wrote:
škutor wrote:
crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:meni bi bilo neugodno pojaviti se kod gnoma

To je izazov i igra živaca: koliko dugo možeš izdržati gledati zajedno dvojicu najodvratnijih seronja koje možeš zamisliti?

Pa još kad pričaju zajedno, sve se multiplicira i množi samo sa sobom na entu potenciju.

Ako to možeš izdržati bar 5 minuta, onda se taj dan ništa ne može izbaciti iz kolosjeka.



bujanac je po izboru onih koji su oformili sve strukture vlasti odabrane kao najrigidniji i jedino njemu je dozvoljeno bez sankcije nastupati između svih sa navodne desne strane 

barem to je jasna stvarnost 

ponoviću 

meni je bilo neugodno zajedno sa rigidnim "ustašama" klati jugonacizam 90-ih. ,,, al je to jedini način jugonacizam smaknuti 

socijalistički rasisti su gamad radi kojih će svatko racionalan morati iskoristiti sve da ih se stavi u povjest




još bih naveo da je čast imati srbe na svojoj strani ,,,, srbe koji bježe od onoga što je srbijandesrstvo i srpski svet ,, ali je ostao problem da je u mnogim tim Srbima ostao jugonacizam kao iu ljevičarskim hrvatoslavima 


čast je i takve kakvi jeste spasiti vas od zla koje živi iu vama ,,,,,,,,, blasfemija ,,,ali stvarnost 


 vaše bolesti identiteta je nemjerljivo patogena
kak ti sereš
sranje je izrazito bitno
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by Gast Thu 2 Feb - 18:01

Sora wrote:
mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:A Kajtazi ko pravi cigo: 'Ja ništa ne znam mene samo zanimati pitanja Roma':D



Pošteno od Kajtaza jer je skuzio (znači inteligentniji od većine hrvata) da sa vama ciganima čergarima (čergar je najveća uvreda za cigana) uopće se ne isplati razgovarati ili udruživati ​​u neke partije pošto ste poznati po tome da bi rođenu majku prodali za par eurica dok to Kajtaz sigurno ne bi učinio i to je razlika između vas cigana čergara i tog autohtonog cigana.

Drugo ,treba bi ti jebati mater idiotsku zato shto ovakvim temama zagadjujesh ovaj forum ali necu jer sam shvatio da si bolesnik sa rachunalom koji je sebi umislio Veliki Hrvat i da si samo ti i ova dvojica iz videa mjerilo hrvatstva.Znam da je primitivno promatrati neko ljudsko bice na temelju fizicke predispozicije ali eto ne mogu odoliti da se posluzim vashim nachinom razmisljanja o malom covjeku.Pa ovaj vash Idol je manji od Putina dva puta ali vam to ne smeta da ga velichate u zvijezde dovodeci ga na forum zajedno sa ovim " nashim" forumashem chistog antropoloshkog srpskog izgleda.Pa jebo ti bog mater bolesnu,mene recimo da sudija kazni zbog nekog saobracajnog prekrsaja da slusham ovu dvojicu idiota samo minut vremena ja bi mu rekao bolje me kazni dozivotnim zatvorom.Odnosno,ovo samo bolesnik moze da gleda slušam,dva degenerirana bica i mentalno i fizichki.Dok god je ovakvih kao ti i oni takozvanih "Velikih Rvata" ta vukojebina ce biti samo praznika i praznika jer ne shvaćate da ste beznačajni u svakom pogledu mada si stalno dajete ovakvim istupima da ste neki kurac u Hrvatskoj .Dobro,ti si jedan od 500 tisuća ulja koji su oslobodili Hrvatsku od proračuna pa se mora zaduživati ​​da bi vam isplatila mirovine a onaj mali koji se može ispraviti ispod kreveta umišlja sebi da je neka TV postaja.Kako rekoh ,u današnje vrijeme informatike svaki idiot moze biti ono sto hoce jer da nema takvih pristasha ni oni ne bi postojali a bogami ni ovi sa pacovskim licem.Zakljuchak:Jebete sada mater Plenkovicu cija je stranka vec 1991 bila oznacena kao stranka opasnih namjera i kada je jedan slavonac (Ivo Druzic) tada u saboru rekao "Ljudi samo da ne bude siđi Kurta da te uzjaši Murta" nitko ga nije slušao nego su ga popljuvali kao jugoslavena i cigana.Nakon toliko godina shvacate da je HDZ upropastio Hrvatsku kao nitko do sada.E pizda vam materina sami ste birali pa uzivajte u guzenju .No,vi kamenjarci i ovi takozvani novinari brzo se preshaltavate pa cete sutra biti sto god treba samo da ste blize hrvatskom budzetu.Jebo ti taj marcel mater koji me je na onom forumu izbacivao jer sam bio protiv HDZ_e i vas takozvanih Velikih Rvata a danas ste veci protivnici te stranke od mene.Shto josh napisati a da ne budem dosadan sam sebi,pa ovo,niti cesh ti uskoro imati tu jebenu mirovinu niti ce taj sa pacovskim licem moci doci na bilo koje medijsko javno mjesto,jer ste se izlizali kao djon na cipelama.nitko ga nije slušao nego su ga popljuvali kao jugoslovena i cigana.Nakon toliko godina shvacate da je HDZ upropastio Hrvatsku kao nitko do sada.E pizda vam materina sami ste birali pa uzivajte u guzenju.No,vi kamenjarci i ovi takozvani novinari brzo se preshaltavate pa cete sutra biti shto god treba samo da ste blize hrvatskom budzetu.Jebo ti taj marcel mater koji me je na onom forumu izbacivao jer sam bio protiv HDZ_e i vas takozvanih Velikih Rvata a danas ste veci protivnici te stranke od mene.Shto josh napisati a da ne budem dosadan sam sebi,pa ovo,niti ces ti uskoro imati tu jebenu mirovinu niti ce taj sa pacovskim licem moci doci na bilo koje medijsko javno mjesto,jer ste se izlizali kao djon na cipelama.nitko ga nije slušao nego su ga popljuvali kao jugoslovena i cigana.Nakon toliko godina shvacate da je HDZ upropastio Hrvatsku kao nitko do sada.E pizda vam materina sami ste birali pa uzivajte u guzenju.No,vi kamenjarci i ovi takozvani novinari brzo se preshaltavate pa cete sutra biti shto god treba samo da ste blize hrvatskom budzetu.Jebo ti taj marcel mater koji me je na onom forumu izbacivao jer sam bio protiv HDZ_e i vas takozvanih Velikih Rvata a danas ste veci protivnici te stranke od mene.Shto josh napisati a da ne budem dosadan sam sebi,pa ovo,niti ces ti uskoro imati tu jebenu mirovinu niti ce taj sa pacovskim licem moci doci na bilo koje medijsko javno mjesto,jer ste se izlizali kao djon na cipelama.E pizda vam materina sami ste birali pa uzivajte u guzenju.No,vi kamenjarci i ovi takozvani novinari brzo se preshaltavate pa cete sutra biti sto god treba samo da ste blize hrvatskom budzetu.Jebo ti taj marcel mater koji me je na onom forumu izbacivao jer sam bio protiv HDZ_e i vas takozvanih Velikih Rvata a danas ste veci protivnici te stranke od mene.Shto josh napisati a da ne budem dosadan sam sebi,pa ovo,niti cesh ti uskoro imati tu jebenu mirovinu niti ce taj sa pacovskim licem moci doci na bilo koje medijsko javno mjesto,jer ste se izlizali kao djon na cipelama.E pizda vam materina sami ste birali pa uzivajte u guzenju.No,vi kamenjarci i ovi takozvani novinari brzo se preshaltavate pa cete sutra biti sto god treba samo da ste blize hrvatskom budzetu.Jebo ti taj marcel mater koji me je na onom forumu izbacivao jer sam bio protiv HDZ_e i vas takozvanih Velikih Rvata a danas ste veci protivnici te stranke od mene.Shto josh napisati a da ne budem dosadan sam sebi,pa ovo,niti cesh ti uskoro imati tu jebenu mirovinu niti ce taj sa pacovskim licem moci doci na bilo koje medijsko javno mjesto,jer ste se izlizali kao djon na cipelama.Jebo ti taj marcel mater koji me je na onom forumu izbacivao jer sam bio protiv HDZ_e i vas takozvanih Velikih Rvata a danas ste veci protivnici te stranke od mene.Shto josh napisati a da ne budem dosadan sam sebi,pa ovo,niti cesh ti uskoro imati tu jebenu mirovinu niti ce taj sa pacovskim licem moci doci na bilo koje medijsko javno mjesto,jer ste se izlizali kao djon na cipelama.Jebo ti taj marcel mater koji me je na onom forumu izbacivao jer sam bio protiv HDZ_e i vas takozvanih Velikih Rvata a danas ste veci protivnici te stranke od mene.Shto josh napisati a da ne budem dosadan sam sebi,pa ovo,niti cesh ti uskoro imati tu jebenu mirovinu niti ce taj sa pacovskim licem moci doci na bilo koje medijsko javno mjesto,jer ste se izlizali kao djon na cipelama.




znači--- ipak stranka opasnih namjera 
objesili bi tog tko bi to izjavio 90.tih , čulo se samo jednom i nikad više
interesantno da su ti opasni "vješali" najčešće ustaše
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by Sora Thu 2 Feb - 18:02

škutor wrote:
Sora wrote:
škutor wrote:
crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:meni bi bilo neugodno pojaviti se kod gnoma

To je izazov i igra živaca: koliko dugo možeš izdržati gledati zajedno dvojicu najodvratnijih seronja koje možeš zamisliti?

Pa još kad pričaju zajedno, sve se multiplicira i množi samo sa sobom na entu potenciju.

Ako to možeš izdržati bar 5 minuta, onda se taj dan ništa ne može izbaciti iz kolosjeka.



bujanac je po izboru onih koji su oformili sve strukture vlasti odabrane kao najrigidniji i jedino njemu je dozvoljeno bez sankcije nastupati između svih sa navodne desne strane 

barem to je jasna stvarnost 

ponoviću 

meni je bilo neugodno zajedno sa rigidnim "ustašama" klati jugonacizam 90-ih. ,,, al je to jedini način jugonacizam smaknuti 

socijalistički rasisti su gamad radi kojih će svatko racionalan morati iskoristiti sve da ih se stavi u povjest




još bih naveo da je čast imati srbe na svojoj strani ,,,, srbe koji bježe od onoga što je srbijandesrstvo i srpski svet ,, ali je ostao problem da je u mnogim tim Srbima ostao jugonacizam kao iu ljevičarskim hrvatoslavima 


čast je i takve kakvi jeste spasiti vas od zla koje živi iu vama ,,,,,,,,, blasfemija ,,,ali stvarnost 


 vaše bolesti identiteta je nemjerljivo patogena
kak ti sereš
sranje je izrazito bitno
ako je zdrav drekec

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by mentalitet Thu 2 Feb - 18:37

Sora wrote:
škutor wrote:
Sora wrote:
škutor wrote:
crvenkasti wrote:
debotoijusto wrote:meni bi bilo neugodno pojaviti se kod gnoma

To je izazov i igra živaca: koliko dugo možeš izdržati gledati zajedno dvojicu najodvratnijih seronja koje možeš zamisliti?

Pa još kad pričaju zajedno, sve se multiplicira i množi samo sa sobom na entu potenciju.

Ako to možeš izdržati bar 5 minuta, onda se taj dan ništa ne može izbaciti iz kolosjeka.



bujanac je po izboru onih koji su oformili sve strukture vlasti odabrane kao najrigidniji i jedino njemu je dozvoljeno bez sankcije nastupati između svih sa navodne desne strane 

barem to je jasna stvarnost 

ponoviću 

meni je bilo neugodno zajedno sa rigidnim "ustašama" klati jugonacizam 90-ih. ,,, al je to jedini način jugonacizam smaknuti 

socijalistički rasisti su gamad radi kojih će svatko racionalan morati iskoristiti sve da ih se stavi u povjest




još bih naveo da je čast imati srbe na svojoj strani ,,,, srbe koji bježe od onoga što je srbijandesrstvo i srpski svet ,, ali je ostao problem da je u mnogim tim Srbima ostao jugonacizam kao iu ljevičarskim hrvatoslavima 


čast je i takve kakvi jeste spasiti vas od zla koje živi iu vama ,,,,,,,,, blasfemija ,,,ali stvarnost 


 vaše bolesti identiteta je nemjerljivo patogena
kak ti sereš
sranje je izrazito bitno
ako je zdrav drekec

Bez obzira shto se on ovako izrazava pa ga vecina po kurca ne razumije ,u jednom ima pravo.A to je da vecinu danashnjeg HDZ chine bivshe komunjare koje su na vrijeme presvukle kapute od KPH u HDZ.NJima to i nije bilo teshko jer su vec bili spremni pa samo lice pretvorili u nalichje.Vidim da ti i dalje branish tu ideju komunizma,jednakosti i prava pa cu ti isprichati jedan dogadjaj koji sam imao u svom zivotu.Jedan susjed stari partizan prezimenom Dervishevic koji je prije WWII rata studirao u Zagrebu i bio takozvani Skojevac jednom mi je isprichao (volio sam sa njime kao dijete razgovarati o politici) valjda se nije bojao da cu ga drukati o lopovluku i lopovima.U neko vrijeme je bio donesen zakon o porijeklu imovine u tadashnjoj Hrvatskoj na koji sam se ja pozivao kao argument da je Hrvatska bila pravna drzava a on mi je odgovorio "Dijete moje taj ti je zakon isto kao kada beba plache a majka mu nema shto dati da jede pa umochi dudu u shecer i ono jadno zaspi misleci da je sito"Od tada sam ja poche gledati i promatrati politichare kao lopove jer se ispostavilo da je to bila istina.U prevodu,mozesh braniti neku ideju ali ne mozesh braniti one lopove koji su tu ideju iskoristili u svoju korist.Taj chovjek je izashao iz partije i posvetio se humanom radu sa djecom jer je shvatio da se borio za kurac kao i ovi danashnji hrvati koji misle da su se borili za Hrvatsku.Jednostavno,to se danas naziva korisna budala,a to su uglavnom naivni ljudi i pomalo zaostali u mentalnom razvoju.Povuci samo paralelu izmrdju danashnjih "Velikih hrvata " i ondashnjih "Velikih komunista " pa cesh vidjeti da nema nikakve razlike.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by Gast Thu 2 Feb - 20:01

mentalitet wrote:

Bez obzira shto se on ovako izrazava pa ga vecina po kurca ne razumije ,u jednom ima pravo.A to je da vecinu danashnjeg HDZ chine bivshe komunjare koje su na vrijeme presvukle kapute od KPH u HDZ.NJima to i nije bilo teshko jer su vec bili spremni pa samo lice pretvorili u 


ta činjenica je danas nebitna 
bitno je da je hrvatski duh koji ti nikada u životu nisi spoznao a nitii mao priliku u drugima prepoznati ,,,

taj hrvatski duh je nemjeriva vrijednost koja je i idiotima komunjarama ostala u lijepom sjećanju da su u hrvatskom proljeću onanirali za socijalističku hrvatoslaviju onda 90-ih taj san kroz zlouporabu tada stvarnog domoljulja stavili u mašinu u stvaranju otadžbine hrvatoslavije koja je sad samo socijalistička vukojebina 


hrvat je do sad morao 

morao biti i ustaša i jugosloven  i  komunista i janjičar i partizan  i cro-reiter i  socijalista i orjunaš da bi se došlo do ovog što se danas zove hrvatska ,, nikome ne zamjeram ,,,, ali danas treba biti hrvat 

hrvatska nikada nebi postojala da hrvat nije prepoznat kao civilizaciska vrijednost 

samo za primjer 

civilizaciska vrijednost su i kurdi ,,al žive u okruženju gdje je ne postoji civilizacija blizu njih ,zato nemaju državu 


uglavnom ,,,hrvat tek treba preuzeti državu i napraviti dobro onakvo kakvo je dobro hrvatski čovjek ,,, a takvih nas je mnogo ,,, i nismo na državnom kontu i nije nas kupila ideologija 

i vridimo
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by crvenkasti Thu 2 Feb - 20:58

Ja sam Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac - Page 2 Empty Re: TV Bujica!GOST:Marcel Holjevac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum