ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP

Page 33 of 33 Previous  1 ... 18 ... 31, 32, 33

Go down

Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP - Page 33 Empty Re: Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP

Post by dzango 23/1/2016, 09:46

marcellus wrote:
dzango wrote:
Fénix wrote:

'Protivnik sam bilo kakvog eksperimentiranja. Ono što je dobro u hrvatskoj kulturi tome će se dati još veća potpora, ali ono što ne valja će se korjenito mijenjati'.

A na osnovu čega je ovaj stručan da odredi šta valja a šta ne? Koliko je predstava režirao ili knjiga napisao?

pa ministar je politička funkcija, ne stručna, i da ja odlučujem o sastavu vlade, meni nikad nitko iz kulture ne bi bio ministar kulture, kao što je u nato državama standard da nitko iz vojske nije na čelu ministarstva obrane. Zato da bi se uspostavila civilna kontrola nad vojskom, isto tako da ne bi lobby kulturnjaka sam sebi preko svog čovjeka dijelio pare.

Ne prolazi to u kulturi. Nije isto brojati zasade kukuruza i određivati šta je kvalitet i prioritet u kulturi. Menađerisanje može da prođe u nekim drugim resorima ali ovde teško. Vojska na primer ima načelnika generalštaba i svoju hijerarhiju i ministar odbrane više dođe kao fikus što se tiče stručnih stvari. Manje više, nepotreban. Ako ovaj počne da čisti nepodopbne i po svom nahođenju određuje ko valja a ko ne, jao si ga vama.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP - Page 33 Empty Re: Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP

Post by dzango 23/1/2016, 10:17

Omiljena pesma novog ministra kulture:


_________________
Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP - Page 33 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP - Page 33 Empty Re: Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP

Post by Guest 23/1/2016, 10:49

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
dawson wrote:
Riplex wrote:
Draži su mi ovi iz istočne od poljske preko monaka iz azova pa dalje.

Draži su ti oni a opet dragi su ti i turci, moraš se odlučitati i gledati širu sliku. Btw. čisto sumnjam da bi Haso mogao imati bilo kakvu funkciju u Poljskoj ili Mađarskoj, njimna se opravdano diže kosa na glavi od ovih koji propagiraju Islam u Europi dok je ova naša vlada više kao da je iz Bosne.
Pa u poljskoj i frfljavi ne može raditi, dobio nogu  no ne smata ti da sere o jugoslaviji u sred Rijeke.
Tako je
Frfljavi bi dobio otkaz, a našeg novog ministra ne bi ni zaposlili. Razlog tome je što njihova kultura nije isprepletena muslimanskom kao naša
frfljavi ne bi dobio ni prolaz na granici da su znali koje je to đubre no kada su saznali ekpresno su ga ispratili na našu žalost u RH
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP - Page 33 Empty Re: Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP

Post by Riplex 23/1/2016, 17:36

dawson wrote:
Riplex wrote:
Draži su mi ovi iz istočne od poljske preko monaka iz azova pa dalje.

Draži su ti oni a opet dragi su ti i turci, moraš se odlučiti i gledati širu sliku. Btw. čisto sumnjam da bi Haso mogao imati bilo kakvu funkciju u Poljskoj ili Mađarskoj, njimna se opravdano diže kosa na glavi od ovih koji propagiraju Islam u Europi dok je ova naša vlada više kao da je iz Bosne.
Čovik je genetski naš, a zablude s blikoistočnim pizdarijama su trenutno popularne u nas.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP - Page 33 Empty Re: Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP

Post by Guest 23/1/2016, 17:46

dzango wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
tre911 wrote:
dawson wrote:
Riplex wrote:
Draži su mi ovi iz istočne od poljske preko monaka iz azova pa dalje.

Draži su ti oni a opet dragi su ti i turci, moraš se odlučitati i gledati širu sliku. Btw. čisto sumnjam da bi Haso mogao imati bilo kakvu funkciju u Poljskoj ili Mađarskoj, njimna se opravdano diže kosa na glavi od ovih koji propagiraju Islam u Europi dok je ova naša vlada više kao da je iz Bosne.
Pa u poljskoj i frfljavi ne može raditi, dobio nogu  no ne smata ti da sere o jugoslaviji u sred Rijeke.
Tako je
Frfljavi bi dobio otkaz, a našeg novog ministra ne bi ni zaposlili. Razlog tome je što njihova kultura nije isprepletena muslimanskom kao naša 

Može biti da ima nešto i u tome što nema veze sa poslom koji treba da radi a jedina kvalifikacija mu je ta što je ustaša.
Koliko vidim, u Srbiji je mnogim, a ne samo jednom, političaru jedina kvalifikacija za poziciju to da je četnik. Po tome ste dakle neizmjerno gori od nas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP - Page 33 Empty Re: Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP

Post by Guest 23/1/2016, 18:06

vuksadinare wrote:Kako rekoh hasan je postavljen kao prijelazno rjesenje da procisti hrvatsku kulturu od frljica i 'frljica'...i raznih platformi...jer sumnjam da bi to do kraja mogao odraditi kakav kulturnjak jer bi ga kolege. obradile...mislim da uz hasana bi jos to odradio jakov sedlar..meni je on bio favorit za ministra
Neće on stiči ništa...Ovi su gotovi za par mjeseci...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP - Page 33 Empty Re: Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP

Post by Guest 23/1/2016, 18:11

red wolf wrote:
vuksadinare wrote:Kako rekoh hasan je postavljen kao prijelazno rjesenje da procisti hrvatsku kulturu od frljica i 'frljica'...i raznih platformi...jer sumnjam da bi to do kraja mogao odraditi kakav kulturnjak jer bi ga kolege. obradile...mislim da uz hasana bi jos to odradio jakov sedlar..meni je on bio favorit za ministra
Neće on stiči ništa...Ovi su gotovi za par mjeseci...
Ali će se dotle potruditi, a možda i uspjeti, ugostiti lijepu količinu mundžosa koje će nam Anđa šupirati natrag u lijepu našu jer su tu po prvi put registrirani.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP - Page 33 Empty Re: Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP

Post by Guest 23/1/2016, 18:15

ostap.phender wrote:
red wolf wrote:
vuksadinare wrote:Kako rekoh hasan je postavljen kao prijelazno rjesenje da procisti hrvatsku kulturu od frljica i 'frljica'...i raznih platformi...jer sumnjam da bi to do kraja mogao odraditi kakav kulturnjak jer bi ga kolege. obradile...mislim da uz hasana bi jos to odradio jakov sedlar..meni je on bio favorit za ministra
Neće on stiči ništa...Ovi su gotovi za par mjeseci...
Ali će se dotle potruditi, a možda i uspjeti, ugostiti lijepu količinu mundžosa koje će nam Anđa šupirati natrag u lijepu našu jer su tu po prvi put registrirani.
Ma neće on ništa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP - Page 33 Empty Re: Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP

Post by vuksadinare 23/1/2016, 18:36

Hasanbegovic zvani jos 'mali hasan' u grubi bbb po uzoru na jednog od vodja bbb-a hasana iz osamdesetih...hasanbegovic je poznat unutar jezgre bbb-a zbog ucestvovanja u tucama s grobarima i delijama krajem osamdesetih i pocetkom devedesetih i onda je iskazivao svoju prohrvatsku i desnu orjentaciju..upamcen je pi jednom navijackom dogadjaju iz 1989 hod..nakon nereda u banjaluci izazvanih od strane bbb i nakon intervencije ondasnje milicije i potiskivanja bbb sa tribine hasanbegovic napusta kao posljednji bbbovac tribinu uspijevajuci nekako obraniti i sacuvati dva transparenta da ga ne uzme milicija i dio domacih navijaca borca iz banja luke
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP - Page 33 Empty Re: Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP

Post by n_razbojnik 23/1/2016, 18:38

kežual Hasan  :D

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP - Page 33 Empty Re: Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP

Post by L'âme 23/1/2016, 18:40

ostap.phender wrote:
red wolf wrote:
vuksadinare wrote:Kako rekoh hasan je postavljen kao prijelazno rjesenje da procisti hrvatsku kulturu od frljica i 'frljica'...i raznih platformi...jer sumnjam da bi to do kraja mogao odraditi kakav kulturnjak jer bi ga kolege. obradile...mislim da uz hasana bi jos to odradio jakov sedlar..meni je on bio favorit za ministra
Neće on stiči ništa...Ovi su gotovi za par mjeseci...
Ali će se dotle potruditi, a možda i uspjeti, ugostiti lijepu količinu mundžosa koje će nam Anđa šupirati natrag u lijepu našu jer su tu po prvi put registrirani.
sansa nam je sto oni nece htjeti ostat kod nas..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP - Page 33 Empty Re: Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP

Post by provocator 23/1/2016, 22:42

v_vlado wrote:www.index.hr
Ovaj je nešto pomiješao.......broz nikada nije proglašen zloćincem osim od par jebivjetara koji ne drkaju dok je pavelić proglašen zloćincem od suda...kurva pavelićeva pola hrvatske dala talijanima i bolesnici ga još žale...
Ma kako nije... Proglasio ga je zločincem "Bild"... Općepoznato i prepoznato senzacionalističko desničarsko žutilo na koje se sustavno pozivaju naši jadni simpatizeri ustaškog pokreta i slavnog mu vođe, koji je prvi među jednakima dao petama vjetra, Pavelića. Pa ako je Tito po tom kretenoidu Hasanu proglašen zločincem zašto je taj isti Tito, i prije nego je Hrvatska ušla u EU, u okviru država EU imao svoj spomenik kojeg nitko nije dirao niti ga dira? Zašto i dan danas u državama, članicama EU, postoje ulice i trgovi s njegovim imenom a zločinac je? I tko nam to kaže da je Tito zločinac? Nekakav pripadnik počasnog bleiburškog voda, simpatizer Pavelića i drek na šibici zvani Hasanbegović kojeg je karačmarko postavio da za njega odrađuje posao dok on bude zabavljen sjebavanjem Oreškovića i pripadnika klimavog Mosta. Tito je za takve patuljke, i mrtav tolike godine, prejaka manga.

_________________
Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP - Page 33 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP - Page 33 Empty Re: Novi ministar kulture štovatelj je Ante Pavelića i bivši predsjednik mladeži HČSP

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 33 Previous  1 ... 18 ... 31, 32, 33

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum