ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by Guest 24/1/2016, 12:01

RayMabus wrote:Ono šta ja ovdje primjecujem je da nema : centra za muške studije kao pandan ovima jer šta ako žena vrši psihicko ili fizicko maltretirnje neke muške jedinke .....prvenstveno psihicko jer su slabiji spol pa je fizicko nasilje manje prisutno ?

Jel onda kad je izmlatiš to isto nasilje nad ženama ili je ona samo i prvo osoba prije nego žena koja je dobila batine kao osoba jer je psihicki tlacitelj ?
Longi ziv ti meni bio.. :clown Stvar je u tome,sto to zene nikad nece priznati,a psihicko maltretiranje kriju "brigom za kucanstvo"..mocanje od jutra do sutra.. :clown

Guest
Guest


Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by RayMabus 24/1/2016, 12:03

Znam ....tako je i meni mater pa sam je ja pitao tko je tu bitniji : ti ili ja bez koga se ne može napraviti nastavak loze ?

Ispalo je da ako ja tehnicki nekoj ne uvalim kuaz i ne napunim je spermicima da vidi stvarno NEMA NASTAVKA LOZE.

NESTANI IZ KUCE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by danni1 24/1/2016, 12:05

RayMabus wrote:Znam ....tako je i meni mater pa sam je ja pitao tko je tu bitniji : ti ili ja bez koga se ne može napraviti nastavak loze ?

Ispalo je da ako ja tehnicki nekoj ne uvalim kuaz i ne napunim je spermicima da vidi stvarno NEMA NASTAVKA LOZE.

NESTANI IZ KUCE.
Neke loze i ne treba nastavljati.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by RayMabus 24/1/2016, 12:07

danni1 wrote:
RayMabus wrote:Znam ....tako je i meni mater pa sam je ja pitao tko je tu bitniji : ti ili ja bez koga se ne može napraviti nastavak loze ?

Ispalo je da ako ja tehnicki nekoj ne uvalim kuaz i ne napunim je spermicima da vidi stvarno NEMA NASTAVKA LOZE.

NESTANI IZ KUCE.
Neke loze i ne treba nastavljati.
Slažem se. Potpis.

To je moja moc da istu ugasim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by Guest 24/1/2016, 12:07

:^0 ..neka neka..Longi je legenda...moramo neku forumsku specijalku poslati da mu iscjedi koji spermic dok Longi spava i tako mu produzi lozu... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by RayMabus 24/1/2016, 12:09

Tesla o ženama: Civilizacija će propasti jer žene žele biti ravnopravne s muškarcima

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Croatia-population-pyramid-2014


GASI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by RayMabus 24/1/2016, 12:10

bogomdani wrote::^0 ..neka neka..Longi je legenda...moramo neku forumsku specijalku poslati da mu iscjedi koji spermic dok Longi spava i tako mu produzi lozu... lol!
Ne triba. Ima ih u real lifeu koliko oćeš. Cura ko plijeve. Ko đubriva.Bar mi to nikad nije bija problem ( nać curu ).

NEMA NIKOME NIŠTA.

GASI MEHO GASI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by Guest 24/1/2016, 12:13

RayMabus wrote:
bogomdani wrote::^0 ..neka neka..Longi je legenda...moramo neku forumsku specijalku poslati da mu iscjedi koji spermic dok Longi spava i tako mu produzi lozu... lol!
Ne triba. Ima ih u real lifeu koliko oćeš. Cura ko plijeve. Ko đubriva.Bar mi to nikad nije bija problem ( nać curu ).

NEMA NIKOME NIŠTA.

GASI MEHO GASI.
e vis Longi,ima i drugo rjesenje,da ebes,ali ne pocastis curu majčinstvom...ona operacija gdje ti mlaznicu preusmjere u mokracni mjehur..cura se siba,nada se trudnoci,ti uzivas,a nisi u opasnosti... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by RayMabus 24/1/2016, 12:17

Ima i drkica ruls.

Znaš kako sam ja mater izbacija iz kuce ?

Zatvorija se u sobu na par godina i niks vanka a stari kad je to vidija i skužija da definitivno nece bit ništa od njega ako stara ostane u kuci ....izabra mene.

Jbga on može nastavit mušku lozu a ti ne.

VOZI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by RayMabus 24/1/2016, 12:28

Sad idemo dalje : drkanje se nastavlja. Drkica ruls. lol!

NEMA BEBA.

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Germany-population-pyramid-2014


GASI MEHO GASI. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by RayMabus 24/1/2016, 12:31

Na kraju ćemo pomest pod sa tim ženama i njihovim egom a zašto ?

Evo zašto :

Ženu se u ovom društvu, do određene mjere, počelo smatrati manje
vrijednom nego u drugim društvima i vremenima. Od nje se očekuje
da muškarcu bude konkurencija. To je glupost. Žena ima jednako
visoku razinu aktivnosti kao i muškarac. On se s njom na područjima
strukture i aktivnosti koje zahtijevaju tjelesnu snagu ne može
natjecati ništa više negoli ona s njim. U središtu mnogih sadašnjih
društvenih previranja je neuspjeh prepoznavanja važne uloge žene
kao žene i razdvajanja područja muškaraca i žena.
Promjene do kojih će doći u sljedećih dvadeset godina ne treba
požurivati. No, sa sadašnjim otkrićima o fotosintezi koja bi trebala
osigurati dovoljno hrane za kvalitetniju i jeftiniju prehranu
čovječanstva, važnost kontrole rađanja slabi. Moralni su se standardi
već promijenili, ma što moralisti činili da spriječe tu promjenu. I žena,
stoga, može biti oslobođena mnogih neželjenih okova.
Svijet današnjice, njegova aktivnost i struktura, briga je muškarca.
U ženinoj je nadležnosti briga za osobnost ljudskog bića i njegovu
djecu. Kao gotovo jedini čuvar sutrašnjih naraštaja, ona je zaslužila
mnogo više poštovanja od onoga iz prošlosti kada je smatrana
pokretnom imovinom.
Nije, dakle, luda utopijska misao da žena može zauzeti viši položaj
od onoga koji je do sada imala. To se mora dogoditi ako djetinjstvo
sutrašnjeg naraštaja želi dostići bilo koji viši standard, ako čovjek želi
mirne i neuznemiravane domove i ako društvo želi napredovati.
Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 AshtarSheran_MB_600_1_blg-2
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by RayMabus 24/1/2016, 12:31

Svijet današnjice, njegova aktivnost i struktura, briga je muškarca.

MI KREIRAMO SVIJET A NE VI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by Guest 24/1/2016, 12:32

RayMabus wrote:Ima i drkica ruls.

Znaš kako sam ja mater izbacija iz kuce ?

Zatvorija se u sobu na par godina i niks vanka a stari kad je to vidija i skužija da definitivno nece bit ništa od njega ako stara ostane u kuci ....izabra mene.

Jbga on može nastavit mušku lozu a ti ne.

VOZI.
jocolor jocolor jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by RayMabus 24/1/2016, 12:35

Obrisat ćemo patos sa njima jer mi smo ti koji : Svijet današnjice, njegova aktivnost i struktura, briga je muškarca.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ageing_of_Europe


Kad Evropa dotakne demografsko dno i narodi vide da se politika trpanja imigranata u suštini je to politika razvaljivanja naroda i društava ne funkcionira doci ce do POBUNE.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by RayMabus 24/1/2016, 12:36

Bit ću brutalan prema emanicpiranima .....najbolje bi bilo da sve pobjegnu iz Hrvatske.

MIslim ih ubijati fizicki.

Niti jednu necu ostavit na životu

JER : Svijet današnjice, njegova aktivnost i struktura, briga je muškarca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by Guest 24/1/2016, 12:39

RayMabus wrote:Bit ću brutalan prema emanicpiranima .....najbolje bi bilo da sve pobjegnu iz Hrvatske.

MIslim ih ubijati fizicki.

Niti jednu necu ostavit na životu

JER : Svijet današnjice, njegova aktivnost i struktura, briga je muškarca.
Slozio bih se sa zadnjim retkom,no prethodno ne tako zestoko..Dakle,brutalno svesti na prave okvire,pokazati zenama sto u reali okrutnoj stvarno jesu i koje mjesto im pripada...
Dakle,prvo dopustiti ŽKhozoepima da ih dovedu redu i nauce respektu prema Moškijima..Zene danas ne cijene Zapadnog covjeka,ne iz razloga sto je grub i sirov,nego sto su ga izmodale pa im vise nije interesantan..e sada bude Zenama jako interesantno..Trpaj Khozoepe u milijunskim iznosima u Europu... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by RayMabus 24/1/2016, 12:43

NE ....baš žestoko ...Hr je Balkan ....KOME SE NE SVIĐA A OĆE BITI EMANICPIRAN A ŽELI DA MU JE GLAVA NA RAMENU NEKA TRCI U LONDON ....OVDJE NECE POSTOJAT.

KOGA NEMA TAJ NE POSTOJI.

Naravnoda cemo cekati KOLIKO GOD DA TREBA ....DEMOGRAFSKI KRAH JE NA NAŠOJ STRANI SAMO TREBA VRIJEME DA UCINI SVOJE.

A ONDA :





A ONDA : KLANJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by Guest 24/1/2016, 12:46

Zene treba ebat Longi,treba ih uciti poniznosti i pokornosti..Pravim nacinom izbijes im Emancipaciju iz glave vrlo brzo..onda ih nafilati djecom,zatvoriti u kucu,i nek rade svoj posel..i to je to..
Vis kako nasa Effa se nes uzhebala,a niti ostalima nije svejedno... :tw :tw :tw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by RayMabus 24/1/2016, 12:47

Ne  treba ih jebati nego odjebati.

Ako ih jebeš samo vodiš vodu na njihov mlin.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by Guest 24/1/2016, 12:49

Ma nafilat im 4-5 djece,kucne poslove,i da vis,nece imati vremena da pune glave glupostima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by RayMabus 24/1/2016, 12:51

Šta se tie Hr pa ovako : nit je ovo zapadna Evropa nit će ovdje dolazit imigranti jer ima posla tj mogu doci al će samo razvalit sve jer nemaju di radit.

Ako hoćete opstat morate protjerat emanicpaciju.

NEMA IZMEĐU.

BIRATE IZMEĐU OPSTANKA NACIJE I EMANICPACIJE.

ŠTA GOD IZABERETE IZBOR JE VAŠ.

NEMOJTE POSLIJE KUKAT : NISMO ZNALI , MI SMO MISLILI ITD ITD ITD

SVE IH MORATE PROTJERATI I POBITI.

DO JEDNE.

ILI

NESTAJETE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata - Page 6 Empty Re: Centar za mirovne studije. Žene u Kohlnu su žrtve neoliberalnog kapitalizma a ne imigranata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum