ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Religijski chat

Page 5 of 26 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Next

Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by Sefirot 30/7/2014, 13:38

zanstr wrote:Mislim da bi zrinka k sa dnevno haer trebala imati svoju temu :)


OPREZ, KRŠĆANI: 'Tetovaža je jedna vrsta inicijacije i komunikacije sa đavlom, tattooisti nisu umjetnici nego poganski šamani!'

Nedavno mi je došla jedna djevojka sva u suzama jer na svome vratu je tetovirala lik bude. Kaže da prije obraćenja nije znala da to nije u redu. Sada je peče savjest. Pala je u tjeskobu. Rekla mi je da želi ići da joj liječnici skinu laserom ili da joj estetskom operacijom prikriju taj lik. Rekao sam joj da se ispovjedi i da ću onda moliti za nju da je Gospodin oslobodi svega negativnoga što je moglo doći preko tetovaže. Nakon ispovijedi i molitve ušla je u utjehu i mir. 


http://dnevno.hr/vjera/vjera-i-kultura/128684-oprez-krscani-tetovaza-je-jedna-vrsta-inicijacije-i-komunikacije-sa-davlom-tattooisti-nisu-umjetnici-nego-poganski-samani.html

hahahahaaaaaaaa

sustav nametanja srama...

Sefirot

Posts : 1898
2014-04-29


Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by Guest 30/7/2014, 16:24

zanstr wrote:Mislim da bi zrinka k sa dnevno haer trebala imati svoju temu :)


OPREZ, KRŠĆANI: 'Tetovaža je jedna vrsta inicijacije i komunikacije sa đavlom, tattooisti nisu umjetnici nego poganski šamani!'

Nedavno mi je došla jedna djevojka sva u suzama jer na svome vratu je tetovirala lik bude. Kaže da prije obraćenja nije znala da to nije u redu. Sada je peče savjest. Pala je u tjeskobu. Rekla mi je da želi ići da joj liječnici skinu laserom ili da joj estetskom operacijom prikriju taj lik. Rekao sam joj da se ispovjedi i da ću onda moliti za nju da je Gospodin oslobodi svega negativnoga što je moglo doći preko tetovaže. Nakon ispovijedi i molitve ušla je u utjehu i mir. 


http://dnevno.hr/vjera/vjera-i-kultura/128684-oprez-krscani-tetovaza-je-jedna-vrsta-inicijacije-i-komunikacije-sa-davlom-tattooisti-nisu-umjetnici-nego-poganski-samani.html

 :^0  :^0  :^0 

Dnevna doza smijeha s dnevnohaerovcima  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by Trinity 30/7/2014, 20:34

Veg, što si se smijala, smijala si se ,skupa sa mnom,  nema više, bar u Turskoj :
Zemlja u kojoj ženama žele zabraniti smijanje


Turske vlasti izazvale su cijelu lavinu prosvjeda na društvenim mrežama nakon što je visoki dužnosnik pozvao žene da se ne smiju u javnosti kako bi na taj način utjecale na moralnu stabilnost društva.
Nevjerojatna izjava turskog zamjenika premijera Bülenta Arınça, koji je u ponedjeljak javno pozvao Turkinje da se ne smiju u javnosti izazvala je buru prosvjeda na društvenim mrežama. 

U svome govoru o moralu, on je rekao kako se žene neće smijati u javnosti, neće ponašati zavodljivo i čuvat će svoju čednost. 

Od njegove izjave na društvenim mrežama objavljeno je već oko 300.000 fotografija na kojima žene umiru od smijeha. 

Prozvani političar se ni nakon nekoliko dana bombardiranja fotografijama nasmijanih žena nije povukao nego je ustvrdio kako su to lažni osmjesi i kritizirao žene koje same odlaze naljetovanje, ustvrdivši da jedva čekaju "koplje da ga zajašu".



Independent/Danas.hr
30.07.2014.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by Guest 30/7/2014, 20:46

Nego što! Pa kakva li je to nečasna spodoba od žene i amoralna kreatura koja svojim osmijehom zbunjuje i izluđuje obje glave jednog normalnog i poštenog čovjeka? Kako da on sačuva svoje koplje neokaljanim od tih nasmiješenih bludnica? Kako? No

 :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by Iknar 30/7/2014, 22:04

zanstr wrote:Da ne zachatavam temu Mogucnost dijaloga medju religijama

Iknar wrote: kako mi znanost mozed ati neke moci,oni to ne mogu niti shvatiti,a kamoli vjerovati,jer ne vjeruju

Pa kad ćemo već tako, znanost ti može dati svakakve moći. Od onih destruktivnih kojima možeš uništiti život na cjeloj planeti do onih pozitivnih koje ti onogućuju da živiš u prosjeku 80 godina a ne 30.



Iknar wrote:nije licemjerno
Je, licemjerno je. Pljuješ po znanstvenicima a oni ti omogučili sve što imaš. Krov nad glavom, vodu, struju, internet, račinalo itd.
gijesis znanost ti ne moez dati moci nego sredstva fizicka da se djeluje destruktivno,a kada smo kod godina procitaj Bibliju i shvatiti ces da su mnogi prije zivjeli puno dulje od danasnjeg covjeka
hahahha.svega je toga bilo i prije a onda stagnacija ljudskog roda,a sada ovako ,ne previse razvijeno sto se tice normale
znas nekada su ljudi koristili mozda telepatiju,danas imaju primitivne umove i nula bodova
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by Iknar 30/7/2014, 22:06

Trinity wrote:Veg, što si se smijala, smijala si se ,skupa sa mnom,  nema više, bar u Turskoj :
Zemlja u kojoj ženama žele zabraniti smijanje


Turske vlasti izazvale su cijelu lavinu prosvjeda na društvenim mrežama nakon što je visoki dužnosnik pozvao žene da se ne smiju u javnosti kako bi na taj način utjecale na moralnu stabilnost društva.
Nevjerojatna izjava turskog zamjenika premijera Bülenta Arınça, koji je u ponedjeljak javno pozvao Turkinje da se ne smiju u javnosti izazvala je buru prosvjeda na društvenim mrežama. 

U svome govoru o moralu, on je rekao kako se žene neće smijati u javnosti, neće ponašati zavodljivo i čuvat će svoju čednost. 

Od njegove izjave na društvenim mrežama objavljeno je već oko 300.000 fotografija na kojima žene umiru od smijeha. 

Prozvani političar se ni nakon nekoliko dana bombardiranja fotografijama nasmijanih žena nije povukao nego je ustvrdio kako su to lažni osmjesi i kritizirao žene koje same odlaze naljetovanje, ustvrdivši da jedva čekaju "koplje da ga zajašu".



Independent/Danas.hr
30.07.2014.
da u pravu si sa time,slicna je reakcija bila sa izjavom neke osobe da se avioni transportiraju kamionima,te rastave ,sastave i slicno,hahah
samo ne znam da li su se svi smijali nego i plakali u isto vrijeme

hahahhaha,smrc,smrc,,hahahah
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by Trinity 31/7/2014, 09:25

Vegvísir wrote:Nego što! Pa kakva li je to nečasna spodoba od žene i amoralna kreatura koja svojim osmijehom zbunjuje i izluđuje obje glave jednog normalnog i poštenog čovjeka? Kako da on sačuva svoje koplje neokaljanim od tih nasmiješenih bludnica? Kako? No

 :facepalm
Ženama burke na glave, za slučaj da se kojoj omakne osmijeh ! Ne mogu s tim nečasnim osmjesima hodati svijetom i zavoditi časne i poštene muškarce koji svoja koplja čuvaju iza sedam brava ! No 
 :doh
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by Trinity 31/7/2014, 09:31

I molim admine da iskoriste svoje administratorske i moderatorske ovlasti te ženskim korisnicama onemoguće korištenje smajlića, da ne bi virtualno izazivale muške korisnike. :^0 
I dodati svu silu devil smajlića , s obzirom da se isti spominje u svakom drugom postu... :facepalm
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by Guest 31/7/2014, 10:00

Trinity wrote:Ženama burke na glave, za slučaj da se kojoj omakne osmijeh ! Ne mogu s tim nečasnim osmjesima hodati svijetom i zavoditi časne i poštene muškarce koji svoja koplja čuvaju iza sedam brava ! Religijski chat - Page 5 Kopfschuettel 
 Religijski chat - Page 5 912418258


Ma takve bi bludnica i samim disanjem zavodila.  :facepalm 

Kad čituckam po forumima, imam osjećaj da od silne represije i potiskivanja nagona takav tip ljudi zapravo postane izrazito nezdravo opsjednut seksom, u protivnom ga ne bi toliko demonizirali na svakom koraku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by zanstr 31/7/2014, 11:05

Čitam nešto i naiđem na ovo:


Evanđelje po Luki - Lk 18,16
A Isus ih dozva i reče: »Pustite dječicu neka dolaze k meni i ne priječite im jer takvih je kraljevstvo Božje.«
17»Zaista, kažem vam, tko ne primi kraljevstva Božjega kao dijete, ne, u nj neće ući.«

i onda se sjetim ovog:

Prva Ivanova poslanica - 1 Iv 1,9
9Ako priznamo grijehe svoje,
vjeran je on i pravedan:
otpustit će nam grijehe
i očistiti nas od svake nepravde.


Ja sam mislio da oprost znači da pojedinac kojem je oprošteno ide u raj, ali izgleda da je to patka. Po ovome Luki, samo oni koji kao djeca prihvate Isusa idu u raj.

Ah te biblijske kontradikcije :)

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by Iknar 31/7/2014, 14:46

zanstr wrote:Čitam nešto i naiđem na ovo:


Evanđelje po Luki - Lk 18,16
A Isus ih dozva i reče: »Pustite dječicu neka dolaze k meni i ne priječite im jer takvih je kraljevstvo Božje.«
17»Zaista, kažem vam, tko ne primi kraljevstva Božjega kao dijete, ne, u nj neće ući.«

i onda se sjetim ovog:

Prva Ivanova poslanica - 1 Iv 1,9
9Ako priznamo grijehe svoje,
vjeran je on i pravedan:
otpustit će nam grijehe
i očistiti nas od svake nepravde.


Ja sam mislio da oprost znači da pojedinac kojem je oprošteno ide u raj, ali izgleda da je to patka. Po ovome Luki, samo oni koji kao djeca prihvate Isusa idu u raj.

Ah te biblijske kontradikcije :)
ma shvatitic es sa vremenom,neki prije neki kasnije,nema nikada,takod a se ne brini,sve je to ljudski,pitanje je samo slobodne volje ,logike mudrosti,neki dobe vise neki manje ocito
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by zanstr 31/7/2014, 14:54

Nema prije ili kasnije... ovaj kaže da ako ne prihvatiš dok si djete, nema ti spasa.

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by zanstr 31/7/2014, 14:56

Znači svi koji su prihvatili Isusa nakon punoljetnosti idu u pakao. Po Luki, naravno.

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by Sora 1/8/2014, 08:41

Iknar wrote:
zanstr wrote:Čitam nešto i naiđem na ovo:


Evanđelje po Luki - Lk 18,16
A Isus ih dozva i reče: »Pustite dječicu neka dolaze k meni i ne priječite im jer takvih je kraljevstvo Božje.«
17»Zaista, kažem vam, tko ne primi kraljevstva Božjega kao dijete, ne, u nj neće ući.«

i onda se sjetim ovog:

Prva Ivanova poslanica - 1 Iv 1,9
9Ako priznamo grijehe svoje,
vjeran je on i pravedan:
otpustit će nam grijehe
i očistiti nas od svake nepravde.


Ja sam mislio da oprost znači da pojedinac kojem je oprošteno ide u raj, ali izgleda da je to patka. Po ovome Luki, samo oni koji kao djeca prihvate Isusa idu u raj.

Ah te biblijske kontradikcije :)
ma shvatitic es sa vremenom,neki prije neki kasnije,nema nikada,takod a se ne brini,sve je to ljudski,pitanje je samo slobodne volje ,logike mudrosti,neki dobe vise neki manje ocito

i ja sm isto mislila da je veći ali dobila sam manji  x-| 
kaj ćeš, svi dobiju prije ili kasnije ..
samo je pitanje  jel veći ili manji -očito jedino pitanje koje Biblija nije riješila
a sva ostala jest
 :D
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by Sora 1/8/2014, 08:44

zanstr wrote:Znači svi koji su prihvatili Isusa nakon punoljetnosti idu u pakao. Po Luki, naravno.

 i svi oni koji se izruguju tuđoj vjeri, npr. 3niti
 jer fakat mi idu na živce komentari o burkama
kao ne vide opatice tj.časne  kako su zabundane jedino nemaju lica pokrivena
to je da popovi vide s kim imaju posla u kuhinji?
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by kic 1/8/2014, 10:55

burkama se čovjek ne može smijati već je tužno, one rešetke su za svaku osudu.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by Trinity 1/8/2014, 19:09

Sora wrote:
zanstr wrote:Znači svi koji su prihvatili Isusa nakon punoljetnosti idu u pakao. Po Luki, naravno.

 i svi oni koji se izruguju tuđoj vjeri, npr. 3niti
 jer fakat mi idu na živce komentari o burkama
kao ne vide opatice tj.časne  kako su zabundane jedino nemaju lica pokrivena
to je da popovi vide s kim imaju posla u kuhinji?
Prava se javila, jedino što radiš je pljuvanje po vjeri i vjernicima, sad te najednom smetaju komentari o burkama ?
Dirnulo se u tvoje? Hajde onda nekako opravdaj (nametnuto) nošenje burki? I sama si rekla da to nema veze s vjerom...
Komentiraj onda i (nasilno) obrezivanje žena kod muslimana...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by Sora 1/8/2014, 21:29

kic wrote:burkama se čovjek ne može smijati već je tužno, one rešetke su za svaku osudu.
A ono cudo šta nose opatice nije  :^0
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by Sora 1/8/2014, 21:34

Trinity wrote:
Sora wrote:
zanstr wrote:Znači svi koji su prihvatili Isusa nakon punoljetnosti idu u pakao. Po Luki, naravno.

 i svi oni koji se izruguju tuđoj vjeri, npr. 3niti
 jer fakat mi idu na živce komentari o burkama
kao ne vide opatice tj.časne  kako su zabundane jedino nemaju lica pokrivena
to je da popovi vide s kim imaju posla u kuhinji?
Prava se javila, jedino što radiš je pljuvanje po vjeri i vjernicima, sad te najednom smetaju komentari o burkama ?
Dirnulo se u tvoje? Hajde onda nekako opravdaj (nametnuto) nošenje burki? I sama si rekla da to nema veze s vjerom...
Komentiraj onda i (nasilno) obrezivanje žena kod muslimana...
Joj nje  to..... Moje ...
Pljuvanje po vjeri 
Pa ne bi ja to nikada . Vjera nam je potrebna  da shvatimo kak smo prolazne kreature . I....
Puno novaca nas košta . 
 A obrezivanje ? 
Ma. Nisam ni ja znala da je vrlo raširen običaj u Africi. Toliko nezamislivo okrutan i nepotreban 
Da lijepo ukazuje na djelovanje religije u svakodnevnom životu.
Ma doduše, šta je čovjek 
Šta su ljudska prava 
Šta je čovječanstvo... Kad je riječ o Svevišnjemu ? 
Nis.  :offt
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by aben 3/8/2014, 16:07

Spreman se na susret s jehovinin svjedocima, oni će me pokušati obratiti i spasiti na tisuću godina a ja ću se pokušati zabaviti na njihov račun. Ima li ko ideu šta da in predbacin?

Čini se da imaju spreman odgovor na uobičajene z amjerke o smakovima svita i stražarskim teološkin lutanjima, triba mi nešto iz biblie, imal ko štagod?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by zanstr 3/8/2014, 16:26

aben wrote:Spreman se na susret s jehovinin svjedocima, oni će me pokušati obratiti i spasiti na tisuću godina a ja ću se pokušati zabaviti na njihov račun. Ima li ko ideu šta da in predbacin?

Čini se da imaju spreman odgovor na uobičajene z amjerke o smakovima svita i stražarskim teološkin lutanjima, triba mi nešto iz biblie, imal ko štagod?
Ja bi ih na tvom mjestu pitao koliko imaju članova trenutno i to u cjelom svijetu.
Naime... danas ih u svijetu ima oko 8 milijuna, a po njihovom tumačenju na kraju svijeta bit će ih spašeno 144000.
Pa ih možeš pitati zašto imati više od 144000 jehovica :)

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Religijski chat - Page 5 Empty Re: Religijski chat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 26 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum