ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac"

Go down

Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac" Empty Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac"

Post by debotoijusto 16/1/2023, 16:09

KANDIDAT za ministra graditeljstva Branko Bačić (HDZ) izjavio je kako su mu prioritet 1.3 milijarde eura koji se moraju potrošiti u sljedećih pet mjeseci, kao i da je "prvo prolazno vrijeme" 30. lipnja, kada će se vidjeti koliko su uspješni.
"Najvažnije mi je potrošiti (europski) novac, a nije ga malo, 1.3 milijarde eura koje moramo potrošiti u idućih pet mjeseci", poručio je Bačić nakon sjednice nadležnih saborskih odbora na kojoj je dobio podršku za obnašanje dužnosti ministra graditeljstva i prostornog uređenja.
"Izazov je veliki, a znate da se u ovom trenutku gradi svega 215 stanova, da je svega šest kuća napravljeno i da je to ogroman posao", dodao je.
Kazao je i kako mu je u izradi plana obnove pomogla struka, ali i da je cijelo vrijeme kao zastupnik pratio proces te je upoznat s problematikom.
Nakon preuzimanja ministarske dužnosti, najavio je, otići će na Baniju te obići Zagreb, Karlovačku, Krapinsko-zagorsku i Zagrebačku županiju i predstaviti program. 
"Obići ću sve,  predstaviti im program, tražiti njihovu podršku jer bez njih nećemo realizirati obnovu", rekao je.
"Prvo prolazno vrijeme je 30. lipnja, tada ćemo vidjeti koliko smo uspješni", poručio je.
Saslušanje na odborima Bačić je ocijenio ugodnijim nego što je očekivao i izrazio je nadu da je bio uvjerljiv. "Svaki novi posao je izazov", zaključio je.



https://www.index.hr/vijesti/clanak/bacic-objavio-koji-je-rok-za-prve-pomake-u-obnovi-najvaznije-mi-je-potrositi-novac/2429525.aspx?index_tid=305351&index_vid=14215
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac" Empty Re: Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac"

Post by debotoijusto 16/1/2023, 16:11

Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac" 84401636-5c9e-4056-b8a7-051578ee446a
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac" Empty Re: Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac"

Post by vuksadinare 16/1/2023, 16:23

...plan za potrosit je napravljen..malo kumu kalmi..malo kumu sekiju...malo kumu sepiju...a malo i meni a moze malo i plenkiju..ja cu nosit torbe i dobit od plenkija sat na poklon
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac" Empty Re: Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac"

Post by dijagram 16/1/2023, 17:02

Vec za dvije godine napravljen je plan koji jos nikome nije poznat:)

Sad to samo na brzaka realizirati ,uzeti novac i nekako ga utuci.

Onda pisati hvalospjeve samom sebi, uspjesni, ekspeditivni, posteni,suosjecajni s postradalima.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac" Empty Re: Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac"

Post by debotoijusto 16/1/2023, 17:12

Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac" 322592972_514162077449634_1181881345545024249_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=OpSnh8adcZ8AX_S19dC&_nc_ht=scontent-vie1-1
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac" Empty Re: Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac"

Post by vuksadinare 16/1/2023, 17:16

dijagram wrote:Vec za dvije godine napravljen je plan koji jos nikome nije poznat:)

Sad to samo na brzaka realizirati ,uzeti novac i nekako ga utuci.

Onda pisati hvalospjeve samom sebi, uspjesni, ekspeditivni, posteni,suosjecajni s postradalima.
...malo mozda usminkaju petrinju i sisak..par kucica u pokojem selu i aj bok..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac" Empty Re: Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac"

Post by vili40 16/1/2023, 17:23

potrošili bi oni taj novac odavno da ih dosadnjakovići ne prate šta se sa novcem radi.Pat pozicija,ovi glupani ne znaju pošteno raditi a na njihov stari način više ne smiju.Tako smo postali fenomen,ima novca ali sve stoji.
vili40
vili40

Male
Posts : 10769
2015-08-02


Back to top Go down

Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac" Empty Re: Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac"

Post by vuksadinare 16/1/2023, 17:34

...pa sad znaju sto ce sa novcem ozivljavanjem 'cetri kuma'..bacic,kalmeta,seks,separovic..i kako je nekidan netko rekao jos fali samo caca...novac seli u torbe..a gdje ce zavrsiti bog te pitaj..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac" Empty Re: Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac"

Post by veber 16/1/2023, 17:41

sve afere oko love u plenkovićevoj vladavini je EU otkrila, odnosno spriječila mažnjavanje.
dok je zloćinačka na vlasti ne bu ni love od eu.

zato se nikaj niti ne obnavlja. nigdje.

zagreb još prije potresa nije moga povući milijardu zbog krepalog lopova.
sada hrvatska nemre povući sedam milijardi zbog zločinačke.

i imaju rvacku.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac" Empty Re: Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac"

Post by vili40 16/1/2023, 17:44

jel završila godina isporuke?
vili40
vili40

Male
Posts : 10769
2015-08-02


Back to top Go down

Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac" Empty Re: Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac"

Post by vuksadinare 16/1/2023, 17:48

veber wrote:sve afere oko love u plenkovićevoj vladavini je EU otkrila, odnosno spriječila mažnjavanje.
dok je zloćinačka na vlasti ne bu ni love od eu.

zato se nikaj niti ne obnavlja. nigdje.

zagreb još prije potresa nije moga povući milijardu zbog krepalog lopova.
sada hrvatska nemre povući sedam milijardi zbog zločinačke.

i imaju rvacku.
pa imaju love..sam ne smiju trositi kako oni hoce jer je pod kontrolom ta lova..a to je onda kao da je nema...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac" Empty Re: Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac"

Post by vuksadinare 16/1/2023, 17:52

...da brisel ne da lovu plenki bi odavno bio bivsi..dio love dobije da usutka ove svoje u hdz-u..i to financira grupacija kojoj hdz pripada u eu parlamentu..sve drugo je pod kontrolom brisela i nema r
trosenja kako ja hocu..mozda im i nesto progledaju mislim na nenamjesko trosenje da plenki drzi na lancu svoje gladuse ali vecina se mora trositi kako brisel kaze
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac" Empty Re: Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac"

Post by vuksadinare 16/1/2023, 17:55

pa krpina je nedavno rekao..tko drzi kljuc sefa kod sebe vlada u hdzu..kad ne bude vise drzao tj kad sef bude prazan ili sve prazniji taj je vec bivsi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac" Empty Re: Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac"

Post by veber 16/1/2023, 20:31

vuksadinare wrote:...da brisel ne da lovu plenki bi odavno bio bivsi..dio love dobije da usutka ove svoje u hdz-u..i to financira grupacija kojoj hdz pripada u eu parlamentu..sve drugo je pod kontrolom brisela i nema r
trosenja kako ja hocu..mozda im i nesto progledaju mislim na nenamjesko trosenje da plenki drzi na lancu svoje gladuse ali vecina se mora trositi kako brisel kaze
jebe se eu za plenkija.
nema nikakve love za uhljebe i sl.
zato niti lova dolazi. 
pride ističe rok, a "uspješni" plenki nije stavio na stol planove za 7 milijardi eura.

a, priče o njegovom odlasku u brisel su samo priče.
tako je pijana tajnica trebala u nato.

euro i šengen su ubrzani samo zbog srbije jer hrvatska čini tampon zonu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac" Empty Re: Bačić objavio koji je rok za prve pomake u obnovi: "Najvažnije mi je potrošiti novac"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum