ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okolnosti su se promijenile, vrijeme je da svi Srbi žive u jednoj državi rece saveznik bosanskih hrvata i prijatelj milanovica

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Okolnosti su se promijenile, vrijeme je da svi Srbi žive u jednoj državi rece saveznik bosanskih hrvata i prijatelj milanovica - Page 4 Empty Re: Okolnosti su se promijenile, vrijeme je da svi Srbi žive u jednoj državi rece saveznik bosanskih hrvata i prijatelj milanovica

Post by RayMabus 9/1/2023, 16:06

Ne znam ja šta njega čeka.

Znam samo da mu moram dati izbor jer je Bog svima dao slobodnu volju da biraju.

Rupa u zakonu je šta nije rečeno : između čega.


Eto pa nek izabere nešto :



Ako udari sankcije Rusiji mrzit će ga Rusi, SPC i njegovo desno nacionalističko biračko tijelo.

A ako ne udari sankcije Rusiji bit će trn u nozi Zapadu.

Ja imam pet zvjezdica na generalskom činu.

Ja uvijek pobjeđujem.

'Tko je protiv Rusije, dabogda živo meso od njega otpadalo'
Izjava je ovo ne nekog ogorčenog oporbenog crnogorskog političara minorne stranke, već glavom i bradom mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija Radovića

Tko ne bio vjeran jednojezičnoj, jednokrvnoj Rusiji, dabogda živo meso od njega otpadalo, bio proklet tri puta i 3000 puta od mene. To je ono što je ostavio Sveti Petar Cetinjski svojim Crnogorcima, pa bi bilo dobro da i sadašnji predsjednik Vlade Crne Gore pročita ove riječi u trenutku kada po prvi put u povijesti zavodi sankcije Rusiji – izjava je ne nekog ogorčenog oporbenog crnogorskog političara minorne stranke, već glavom i bradom mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija Radovića koji je ovim riječima osudio aktualnu politiku Podgorice prema Rusiji.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/tko-je-protiv-rusije-dabogda-zivo-meso-od-njega-otpadalo-935878 - www.vecernji.hr

RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Okolnosti su se promijenile, vrijeme je da svi Srbi žive u jednoj državi rece saveznik bosanskih hrvata i prijatelj milanovica - Page 4 Empty Re: Okolnosti su se promijenile, vrijeme je da svi Srbi žive u jednoj državi rece saveznik bosanskih hrvata i prijatelj milanovica

Post by RayMabus 9/1/2023, 16:19

Protokoli ( protokol o slobodnoj volji konceptualnih duša ) se moraju poštivat.

Ja sam i anđeoska hijerarhija.

Kao i obične duše i oni se mogu inkarnirat a inkarniraju se samo s deset posto svog potencijala kao i svi drugi.

Kad se inkarnira ako je pripadnik ove anđeoske hijerarhije on je neka vrsta zaštitnika na fizičkoj ravni.


Eto imaš izbor.


Izberi nešto.


Okolnosti su se promijenile, vrijeme je da svi Srbi žive u jednoj državi rece saveznik bosanskih hrvata i prijatelj milanovica - Page 4 Z
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Okolnosti su se promijenile, vrijeme je da svi Srbi žive u jednoj državi rece saveznik bosanskih hrvata i prijatelj milanovica - Page 4 Empty Re: Okolnosti su se promijenile, vrijeme je da svi Srbi žive u jednoj državi rece saveznik bosanskih hrvata i prijatelj milanovica

Post by RayMabus 9/1/2023, 16:32

Ako da sankcije Rusiji a pod uvjetom da mu Putin prije toga nije dao zeleno svijetlo za takvo šta a ne vidim zašto bi, likvidrat će ga ko Đinđića.

A ako neda Zapad će ga okružit i izolirat i uperit cijevi put te njegove Srbije.


Eto ti pa biraj.

Kad imaš takva muda da mi u jeku ovog napada pričaš i širiš ideologiju kako vi imate pravo napast Hrvatsku sad izvoli izabrat nešto od ovoga dvoje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Okolnosti su se promijenile, vrijeme je da svi Srbi žive u jednoj državi rece saveznik bosanskih hrvata i prijatelj milanovica - Page 4 Empty Re: Okolnosti su se promijenile, vrijeme je da svi Srbi žive u jednoj državi rece saveznik bosanskih hrvata i prijatelj milanovica

Post by Guest 9/1/2023, 21:07

RayMabus wrote:

Taj film nećeš gledat.

Vjerojatno neću, ni ja niti bilo tko drugi, ali to je bila samo načelna napomena, bez namjera da prognoziram buduća politička i/ili vojna vojna savezništva između Hrvatske i RS.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Okolnosti su se promijenile, vrijeme je da svi Srbi žive u jednoj državi rece saveznik bosanskih hrvata i prijatelj milanovica - Page 4 Empty Re: Okolnosti su se promijenile, vrijeme je da svi Srbi žive u jednoj državi rece saveznik bosanskih hrvata i prijatelj milanovica

Post by Guest 9/1/2023, 21:10

vili40 wrote:
Serbinho-3 wrote:

Nego, ako krene i po RS da se ekonomski dizu, sta cete vi?

Uvedu jednu liniju za Kinu,  moj savet za pocetak.

Nikne vam tu Hong Kong u Bosni a vi?

Uvek isto to vase trabunjanje, Zagrepcanke pobegle od

takvih da se odmore u Beograd, barem niko ne bleblece i

ljudi imaju mir.

Ujkan, otprilike verzija Balkanskog Spijuna.

Ekonomija, 00 Robert Parish.

Nista, duplo golo.
ahahahhahaaaaaaa...aupičkumaterinu...hahahhaaa...jel ti to pišeš sa kakve psihijatrije ili što? :D

Ma ne, previše je takvih primjera srbijanske pameti da bi svi završili na psihijatriji.
On zaista tako misli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Okolnosti su se promijenile, vrijeme je da svi Srbi žive u jednoj državi rece saveznik bosanskih hrvata i prijatelj milanovica - Page 4 Empty Re: Okolnosti su se promijenile, vrijeme je da svi Srbi žive u jednoj državi rece saveznik bosanskih hrvata i prijatelj milanovica

Post by Ringo10 10/1/2023, 02:59

RayMabus wrote:Mogu im pomoć politički jer meni RS kao entitet ne smeta a znamo šta su namjere Sarajeva i njihovih sponzora koji to niti ne skrivaju. Mogu im pomoć ekonomski tako da im olakšam neke stvari di se može a može se. Uglavnom postoje razni vidovi toga di im ja mogu pomoć al da ću i pomoć vojno da mi rade ispod nosa veliku Srbiju, e taj film nećeš gledat.
Nama ne odgovara ni pretjerano jačanje RSa i odcjepljenje kojeg neće ni biti bar ne u dogledno vrijeme a ne odgovara nam ni primitivna politika muslimanske sarajevske čaršije
Nama trenutno odgovara status quo.
A za dalje ćemo vidjeti
Naravno Komšiću treba jebat mater
Ringo10
Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

Okolnosti su se promijenile, vrijeme je da svi Srbi žive u jednoj državi rece saveznik bosanskih hrvata i prijatelj milanovica - Page 4 Empty Re: Okolnosti su se promijenile, vrijeme je da svi Srbi žive u jednoj državi rece saveznik bosanskih hrvata i prijatelj milanovica

Post by Serbinho-3 10/1/2023, 04:14

vili40 wrote:
Serbinho-3 wrote:

Nego, ako krene i po RS da se ekonomski dizu, sta cete vi?

Uvedu jednu liniju za Kinu,  moj savet za pocetak.

Nikne vam tu Hong Kong u Bosni a vi?

Uvek isto to vase trabunjanje, Zagrepcanke pobegle od

takvih da se odmore u Beograd, barem niko ne bleblece i

ljudi imaju mir.

Ujkan, otprilike verzija Balkanskog Spijuna.

Ekonomija, 00 Robert Parish.

Nista, duplo golo.
ahahahhahaaaaaaa...aupičkumaterinu...hahahhaaa...jel ti to pišeš sa kakve psihijatrije ili što? :D


Samo ako ti IT tamo parkiraju, idu na gore.

Te Ruse su trebali u Bosnu, jeftini troskovi zivota.

Nisu mene pitali.

Ovako, braca Srbi ih razjurili sa cenama a Ruski faktor.

Samo u Pragu ima barem 50.000 Rusa a nisu Ruski faktor.

RS ima veci potencijal od vas, takodje i te Nemacke, gde

zivis tamo sa kojekakvima iz Treceg Sveta, ko da si u Aziji.

Oni u Bpsni da imaju kliker u glavi pravili bi cuda.

Ne kaze dzaba Bosanac za 40 drugih Bosanaca da su

nepismeni.

Snimam ja svaki detalj, pticu u letu, pogled ptice, sve...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26592
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Okolnosti su se promijenile, vrijeme je da svi Srbi žive u jednoj državi rece saveznik bosanskih hrvata i prijatelj milanovica - Page 4 Empty Re: Okolnosti su se promijenile, vrijeme je da svi Srbi žive u jednoj državi rece saveznik bosanskih hrvata i prijatelj milanovica

Post by Eroo 10/1/2023, 07:48

Speare Shaker wrote:
vili40 wrote:
Serbinho-3 wrote:

Nego, ako krene i po RS da se ekonomski dizu, sta cete vi?

Uvedu jednu liniju za Kinu,  moj savet za pocetak.

Nikne vam tu Hong Kong u Bosni a vi?

Uvek isto to vase trabunjanje, Zagrepcanke pobegle od

takvih da se odmore u Beograd, barem niko ne bleblece i

ljudi imaju mir.

Ujkan, otprilike verzija Balkanskog Spijuna.

Ekonomija, 00 Robert Parish.

Nista, duplo golo.
ahahahhahaaaaaaa...aupičkumaterinu...hahahhaaa...jel ti to pišeš sa kakve psihijatrije ili što? :D

Ma ne, previše je takvih primjera srbijanske pameti da bi svi završili na psihijatriji.
On zaista tako misli.
Eno im tip predlaže liječenje beba koje plaču s egipatskom magijom. Na Pink TV.
Veli, daš ogledalo ispod kreveta, ali okrenuto prema dolje i dijete istoga trena prestane plakati.
Možda bi i Serbinho trebao sebi stavit ogledalo ispod kreveta. :^0

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75281
2016-07-22


Back to top Go down

Okolnosti su se promijenile, vrijeme je da svi Srbi žive u jednoj državi rece saveznik bosanskih hrvata i prijatelj milanovica - Page 4 Empty Re: Okolnosti su se promijenile, vrijeme je da svi Srbi žive u jednoj državi rece saveznik bosanskih hrvata i prijatelj milanovica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum