ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

đon.obraz@uhljeb.com

Go down

đon.obraz@uhljeb.com Empty đon.obraz@uhljeb.com

Post by marcellus 19/1/2016, 19:17

http://www.vecernji.hr/hrvatska/gordana-rusak-trazila-zaposlenje-suradnice-na-placu-od-10000-kuna-1053263

_________________
đon.obraz@uhljeb.com 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

đon.obraz@uhljeb.com Empty Re: đon.obraz@uhljeb.com

Post by marcellus 19/1/2016, 19:17

Kaznena prijava protiv Rusak, USKOK kreće u izvide

Večernji list u posjedu je maila koji je Rusak u Sabor poslala 12. siječnja i to sa svoje službene adrese kojom se koristi na PMF-u

_________________
đon.obraz@uhljeb.com 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

đon.obraz@uhljeb.com Empty Re: đon.obraz@uhljeb.com

Post by Guest 19/1/2016, 21:34

uhljeeeb.. zaposli frendicu koja je "stručnjakinja za komunikologiju" lol
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

đon.obraz@uhljeb.com Empty Re: đon.obraz@uhljeb.com

Post by marcellus 19/1/2016, 21:36

Državno odvjetništvo je potvrdilo kako je zaprimljena kaznena prijava protiv saborske zastupnice Gordane Rusak zbog navodnog trgovanja političkim položajem te da će izvršiti potrebne uvide oko tog slučaja, javlja RTL .

"Dostavljena je nadležnom državnom odvjetništvu Uredu za suzbijanje korupcije i organiziranog kriminaliteta koji će postupiti sukladno zakonskim odredbama kao i u drugim predmetima", napisali su iz DORH-a.

Nova TV javlja da je kaznenu prijavu podnio Branimir Glavaš. Ta televizija navodi da su Glavaš i njegov HDSSB pregovarali u jednom trenutku još prije Nove godine s Dragom Prgometom i njegovom strankom HRID. Nekoliko dana poslije gospođa Rusak se oglasila u medijima i rekla kako je ona protiv koalicije s nepravomoćno osuđenim ratnim zločincem. 'Možda je to bio povod da Branimir Glavaš podnese kaznenu prijavu protiv nje', navodi Nova TV .

Glavaš: 'Gospođa svima čita lekcije'
Branimir Glavaš potvrdio nam je da je podnio kaznenu prijavu protiv Gordane Rusak zbog sumnje da je počinila kazneno djelo podmićivanja saborskog zastupnika.

'Naravno da sam je kazneno prijavio i očekujem da institucije pravne države odrade svoj posao, jer ovdje imamo sve elemente sumnje u podmićivanje kaznenog djela. Ono što je objavljeno i što sam pročitao vezano uz dogovore g. Rusak s HSU-om i Stipom Petrinom je nevjerojatno. Riječ je o skandalozonom ponašanju i to je apsolutno neprimjereno za jednu tako visokomoralnu političarku, predstavnicu nekakvog novog, trećeg puta', ironičan je bio Glavaš govoreći o zastupnici Rusak, za koju potom nije baš birao riječi.

'Gospođa svima čita lekcije, a u isto vrijeme reketari političare kao zadnji klošar. Zar se tako ponaša jedna visokoobrazovana osoba i znanstvenica', rekao je Glavaš, kojeg smo upitali je li razlog što ju je prijavio njezina ranije izjava o tome kako joj neprihvatljiva suradnja sa strankom nepravomoćno osuđenog ratnog zločinca. Bilo je to nakon što je objavljeno da njezina tadašnja stranka HRID i Drago Prgomet pregovaraju s Glavašem i HDSSB-om o formiranju zajedničkog Kluba zastupnika.

'Naravno da mi to nije bio motiv, a kad me već pitate mi s nikim nismo ništa dogovorili vezano uz formiranje Kluba, a ja sam osobno za sve njih i svojih osam saborskih mandata hodajući Klub zastupnika', zaključio je Glavaš.

_________________
đon.obraz@uhljeb.com 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

đon.obraz@uhljeb.com Empty Re: đon.obraz@uhljeb.com

Post by marcellus 19/1/2016, 21:37

bajdvej sabo je radi toga na robiji, paaaa...

_________________
đon.obraz@uhljeb.com 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

đon.obraz@uhljeb.com Empty Re: đon.obraz@uhljeb.com

Post by Guest 19/1/2016, 21:37

marcellus wrote:

Nova TV javlja da je kaznenu prijavu podnio Branimir Glavaš. Ta televizija navodi da su Glavaš i njegov HDSSB pregovarali u jednom trenutku još prije Nove godine s Dragom Prgometom i njegovom strankom HRID. Nekoliko dana poslije gospođa Rusak se oglasila u medijima i rekla kako je ona protiv koalicije s nepravomoćno osuđenim ratnim zločincem. 'Možda je to bio povod da Branimir Glavaš podnese kaznenu prijavu protiv nje', navodi Nova TV .

Glavaš: 'Gospođa svima čita lekcije'
Branimir Glavaš potvrdio nam je da je podnio kaznenu prijavu protiv Gordane Rusak zbog sumnje da je počinila kazneno djelo podmićivanja saborskog zastupnika.

'Naravno da sam je kazneno prijavio i očekujem da institucije pravne države odrade svoj posao, jer ovdje imamo sve elemente sumnje u podmićivanje kaznenog djela. Ono što je objavljeno i što sam pročitao vezano uz dogovore g. Rusak s HSU-om i Stipom Petrinom je nevjerojatno. Riječ je o skandalozonom ponašanju i to je apsolutno neprimjereno za jednu tako visokomoralnu političarku, predstavnicu nekakvog novog, trećeg puta', ironičan je bio Glavaš govoreći o zastupnici Rusak, za koju potom nije baš birao riječi.

'Gospođa svima čita lekcije, a u isto vrijeme reketari političare kao zadnji klošar. Zar se tako ponaša jedna visokoobrazovana osoba i znanstvenica', rekao je Glavaš, kojeg smo upitali je li razlog što ju je prijavio njezina ranije izjava o tome kako joj neprihvatljiva suradnja sa strankom nepravomoćno osuđenog ratnog zločinca. Bilo je to nakon što je objavljeno da njezina tadašnja stranka HRID i Drago Prgomet pregovaraju s Glavašem i HDSSB-om o formiranju zajedničkog Kluba zastupnika.

'Naravno da mi to nije bio motiv, a kad me već pitate mi s nikim nismo ništa dogovorili vezano uz formiranje Kluba, a ja sam osobno za sve njih i svojih osam saborskih mandata hodajući Klub zastupnika', zaključio je Glavaš.


hahaha Glavaš jebe i nevadi hahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

đon.obraz@uhljeb.com Empty Re: đon.obraz@uhljeb.com

Post by marcellus 19/1/2016, 21:38

petrina pošenjačina svakom skreše što ga ide, svim lopovima i hdzu i sdpu, prgomet moralna vertikala

_________________
đon.obraz@uhljeb.com 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

đon.obraz@uhljeb.com Empty Re: đon.obraz@uhljeb.com

Post by n_razbojnik 19/1/2016, 21:46

ona će promovirati znanost i obrazovanje preko HSUa...jel to ono cijeloživotno obrazovanje štih?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

đon.obraz@uhljeb.com Empty Re: đon.obraz@uhljeb.com

Post by marcellus 19/1/2016, 23:50

>>> NOVO 21:35 Od izvora bliskih Zoranu Milanoviću Jutarnji neslužbeno doznaje da je Gordana Rusak u više navrata s njim razgovarala o mogućoj suradnji s SDP-om.

Jedan od tih susreta dogodio se prošli petak u Banskim dvorima u 12:30 sati.
Isti izvor tvrdi da kako je Rusak imala neke svoje posebne zahtjeve koji SDP-u nisu bili prihvatljivi, ali nisu htjeli precizirati o čemu je točno riječ.

Ove su informacije u suprotnosti s ranije izrečenom tvrdnjom šefa SDP-ovog zastupničkog kluba Igora Dragovana da nikakvih pregovora njegove stranke i zastupnice Rusak nije bilo. 'Ne znam kako je SDP utrpan u tu priču, možda je nekom najlakše tako, ali to nije istina i s tim nemamo nikakve veze', izjavio je ranije Dragovan.

_________________
đon.obraz@uhljeb.com 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

đon.obraz@uhljeb.com Empty Re: đon.obraz@uhljeb.com

Post by marcellus 19/1/2016, 23:50

đon.obraz@uhljeb.com Igor_dragovan_586234S1

_________________
đon.obraz@uhljeb.com 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

đon.obraz@uhljeb.com Empty Re: đon.obraz@uhljeb.com

Post by marcellus 19/1/2016, 23:51

malo smo lagili

_________________
đon.obraz@uhljeb.com 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

đon.obraz@uhljeb.com Empty Re: đon.obraz@uhljeb.com

Post by Guest 19/1/2016, 23:58

marcellus wrote:đon.obraz@uhljeb.com Igor_dragovan_586234S1
Sora kaže da je baš lijep i da izgleda pametno jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

đon.obraz@uhljeb.com Empty Re: đon.obraz@uhljeb.com

Post by marcellus 19/1/2016, 23:59

sora bi pičke dala i mrtvom četniku da oće pitat

_________________
đon.obraz@uhljeb.com 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

đon.obraz@uhljeb.com Empty Re: đon.obraz@uhljeb.com

Post by Guest 20/1/2016, 00:01

marcellus wrote:sora bi pičke dala i mrtvom četniku da oće pitat
Da može slala bi ona "nju" i poštom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

đon.obraz@uhljeb.com Empty Re: đon.obraz@uhljeb.com

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum