ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu'

Go down

Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu' Empty Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu'

Post by vuksadinare Tue 29 Nov - 11:37

https://narod.hr/kolumne-i-komentari/sola-orbanova-sala-smijesna-je-samo-milanovicu-orban-je-mentalni-putin-koji-govori-madarski
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99378
2015-09-08


Back to top Go down

Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu' Empty Re: Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu'

Post by vuksadinare Tue 29 Nov - 11:38

kad sola kritizira zokija pa i orbana..znas da su ovi ipak precerali..inace sola je znao braniti lik i djelo orbana a i zokija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99378
2015-09-08


Back to top Go down

Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu' Empty Re: Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu'

Post by vuksadinare Tue 29 Nov - 11:42

inace sve manje je smjesan zoki i onima koji su mu do sad titrali jaja i drzali svijecu pa sve cesce sa odredjenom suzdrzanoscu jos poceli ga kritizirati..narocito ponasanje...neki njegovi pobornici istina potiho pocinju govoriti da je mozda doista pod nekim 'medikamentima' jer njegovo ponasanje se pretvara ili se pretvorilo u djilkosko birtijasko
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99378
2015-09-08


Back to top Go down

Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu' Empty Re: Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu'

Post by Charles III Tue 29 Nov - 12:14

Zokija financira onaj tajkun Runje. Dotični je frend sa Putinovim Sečinom.

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Back to top Go down

Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu' Empty Re: Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu'

Post by vuksadinare Tue 29 Nov - 13:00

Charles III wrote:Zokija financira onaj tajkun Runje. Dotični je frend sa Putinovim ...Sečinom.
....izvor financija zokija je i albanska mafija..a vjerojatno i dodo stogod tukne u padje...zoki nije blesav..dize lovu tamo gdje se nece petljat dorh..i slicni..gdje ispod stola normalno dobiti lovu samo otvoreno zastupaj interese...lik je skuzio da laka lova lwzi na istoku..i prema tome se orjentirao..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99378
2015-09-08


Back to top Go down

Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu' Empty Re: Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu'

Post by debotoijusto Tue 29 Nov - 13:04

orbane sorosu !
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu' Empty Re: Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu'

Post by Sora Tue 29 Nov - 13:09

ukrajina je kao  NDH Hitlerova tvorevina 
zato se može govoriti o denacifikaciji Ukrajine kao nečem što ima vrlo realne korijene ,  valjda sadašnje poltičke naglaske , o kojima ne znam puno, možda taj..agresivni stav koji su imali prema Rusima 
e sad , što je još problem s podrškom Ukrajini?
ak to ne vidite onda ste zbilja ćoravci , SAD preko tog rata u Ukrajini se riješava 2 protivnika EU I Rusije, jel tako , protivnika recimo u ekonomskom smislu
zato lijepo raste dolar i cijena plina a ostali u EU ote lijepo titrat jajca Ujku Samu


ja da 
neću nikada Ukrajini oprostiti držanje prema hrvatskim partizanima ,jer su njihovi koljači saveznici Hitelra  u KOzačkim jedinicama potamanili ne mali broj Hrvata, što civila što vojske


a da , ljudske žrtve danas u Ukrajini?
a što je s ruskim žrtvama danas u tom ratu ???
 bilo bi dakako najbolje rat završiti ali neće ..TKO?
neće onaj koji ga je i započeo jel tako


a to nisu Rusi

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu' Empty Re: Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu'

Post by vuksadinare Tue 29 Nov - 13:11

Sora wrote:ukrajina je kao  NDH Hitlerova tvorevina 
zato se može govoriti o denacifikaciji Ukrajine kao nečem što ima vrlo realne korijene ,  valjda sadašnje poltičke naglaske , o kojima ne znam puno, možda taj..agresivni stav koji su imali prema Rusima 
e sad , što je još problem s podrškom Ukrajini?
ak to ne vidite onda ste zbilja ćoravci , SAD preko tog rata u Ukrajini se riješava 2 protivnika EU I Rusije, jel tako , protivnika recimo u ekonomskom smislu
zato lijepo raste dolar i cijena plina a ostali u EU ote lijepo titrat jajca Ujku Samu


ja da 
neću nikada Ukrajini oprostiti držanje prema hrvatskim partizanima ,jer su njihovi koljači saveznici Hitelra  u KOzačkim jedinicama potamanili ne mali broj Hrvata, što civila što vojske


a da , ljudske žrtve danas u Ukrajini?
a što je s ruskim žrtvama danas u tom ratu ???
 bilo bi dakako najbolje rat završiti ali neće ..TKO?
neće onaj koji ga je i započeo jel tako


a to nisu Rusi
tko ti je pisao referat B-)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99378
2015-09-08


Back to top Go down

Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu' Empty Re: Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu'

Post by Sora Tue 29 Nov - 13:11

vuksadinare wrote:
Charles III wrote:Zokija financira onaj tajkun Runje. Dotični je frend sa Putinovim ...Sečinom.
....izvor financija zokija je i albanska mafija..a vjerojatno i do stogod tukne u padje...zoki nije blesav..dize lovu tamo gdje se nece petljat dorh..i slicni..gdje ispod stola normalno dobiti lovu samo otvoreno zastupaj interese...lik je skuzio da laka lova lwzi na istoku..i prema tome se orjentirao..
o jebote bajke ti napriča 
meni se čini da Zoki nema smisla za lovu ni s istoka ni zapada 
ai kome je on važan da mi je znati 
ka i rvatska

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu' Empty Re: Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu'

Post by vuksadinare Tue 29 Nov - 13:13

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Charles III wrote:Zokija financira onaj tajkun Runje. Dotični je frend sa Putinovim ...Sečinom.
....izvor financija zokija je i albanska mafija..a vjerojatno i do stogod tukne u padje...zoki nije blesav..dize lovu tamo gdje se nece petljat dorh..i slicni..gdje ispod stola normalno dobiti lovu samo otvoreno zastupaj interese...lik je skuzio da laka lova lwzi na istoku..i prema tome se orjentirao..
o jebote bajke ti napriča 
meni se čini da Zoki nema smisla za lovu ni s istoka ni zapada 
ai kome je on važan da mi je znati 
ka i rvatska
on misli da je vazan..u tome je problem
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99378
2015-09-08


Back to top Go down

Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu' Empty Re: Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu'

Post by Sora Tue 29 Nov - 13:15

vuksadinare wrote:
Sora wrote:ukrajina je kao NDH Hitlerova tvorevina 
zato se može govoriti o denacifikaciji Ukrajine kao nečemu što ima vrlo realne korijene , valjda sadašnje poltičke naglaske , o kojima ne znam puno, možda taj..agresivni stav koji su imali prema Rusima 
e sad , što je još problem s podrškom Ukrajini?
ak to ne vidite onda ste zbilja ćoravci , SAD preko tog rata u Ukrajini se riješava 2 protivnika EU I Rusije, jel tako , protivnika recimo u ekonomskom smislu
zato lijepo raste dolar i cijena plina a ostali u EU ote lijepo titrat jajca Ujku Samu


ja da 
neću nikada Ukrajini oprostiti držanje prema hrvatskim partizanima ,jer su njihovi koljači saveznici Hitelra u KOzačkim jedinicama potamanili ne mali broj Hrvata, što civila što vojske


a da , ljudske žrtve danas u Ukrajini?
a što je s ruskim žrtvama danas u tom ratu ???
 bilo bi dakako najbolje rat završiti ali neće ..TKO?
neće onaj koji ga je i započeo jel tako


a to nisu Rusi
tko ti je pisao referat:B-):
pero sero 
sve sam ja izmislila nego mi je danas rekao taj podatak da su Ukrajinci nastali kao NDH 

pa ono , 1 i 1 su 2 tj. 
                                   zašto treba podržati Ukrajinu jel tak

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu' Empty Re: Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu'

Post by Sora Tue 29 Nov - 13:17

zato dakle ne podržavam Ukrajinu
boi me papak za nju 
nama u Hrvatskoj samo problečine 
jt toliki ste kmečali zbog arapa i drugih izbjeglica a za Ukrajince ..se sve poduzima da im se pomogne 
OKIDA OD USTA jbt čača
te daj lovu, te ljude, te heliće, te ih hrani, te ih smjesti u otele , te pomaži na sve mile politčke načine  
 NE DAM ; NITI BI TRAŽILA od NJIHA HA

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu' Empty Re: Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu'

Post by Sora Tue 29 Nov - 13:22

a doduše, ajde neki plus vidim u tome kaj se podržava Ukrajince 
to su naša PRAVOSLAVNA BRAĆA 
u KRISTU 
ALELUJA  Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu' 1f601 
oni ne pokazuju doduše 3 prsta nego 2 ili srednji , ali ok 
neka nama pravoslavaca , malo nadoknaditi ove kaj su zbežali u srbiju

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu' Empty Re: Sola:'Orbanova 'sala' smijesna je samo Milanovicu'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum