ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas!

Go down

Užas! Empty Užas!

Post by niels Mon 28 Nov - 17:56

https://www.poslovni.hr/svijet/spremaju-se-velike-promjene-veliki-dio-vozaca-odustat-ce-od-vlasnistva-nad-automobilom-4364944

Ukratko, izgleda da nećemo imati “svoje” automobile. Marks i Lenjin da ožive, crkli bi od sreće.

Umjesto toga, imati ćemo softver (koga ti naravno jednim klikom mogu zaključati), a vozni park će biti jedan ogromni carpool.

Nikad ne zaboravljam osjećaj koji imam kad odaberem i kupim auto, i vozim ga doma nazad.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Užas! Empty Re: Užas!

Post by marcellus Mon 28 Nov - 17:57

da, to ja odavno pišem da je budućnost, auto na pretplatu. Naravno, usto, ako si neposlušan građanin možeš se naći pod "sankcijama"

ne, ne sviđa mi se. Ali ne vidim kako ćemo to izbjeći, gen Z misli kak je to baš suuuuupeeeer

_________________
Užas! 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Užas! Empty Re: Užas!

Post by crvenkasti Mon 28 Nov - 18:37

Automobil je totalno rasipništvo.

Da bi čovjek došao iz točke A u točku B, on vuče sa sobom i tonu željeza, plastike, lima i stakla koji mu uopće ne trebaju.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

Užas! Empty Re: Užas!

Post by niels Mon 28 Nov - 18:48

marcellus wrote:da, to ja odavno pišem da je budućnost, auto na pretplatu. Naravno, usto, ako si neposlušan građanin možeš se naći pod "sankcijama"

ne, ne sviđa mi se. Ali ne vidim kako ćemo to izbjeći, gen Z misli kak je to baš suuuuupeeeer

Čuj, ja sam uvijek auto kupoval na keš, nikad na kredu...rabljen il novi, ovakav il onakav, al je bil moj, a mi smo bili na cesti svoji i Božji. Mogli smo do Pariza, Rima i nazad.

Ovo ne dolazi u obzir, radije bum hodal.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Užas! Empty Re: Užas!

Post by Hartmann Mon 28 Nov - 18:52

Dobro to ca vasa vlast odluciti u Bruxellu :cleanteeth

_________________
Užas! 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Užas! Empty Re: Užas!

Post by marcellus Mon 28 Nov - 18:53

niels wrote:
marcellus wrote:da, to ja odavno pišem da je budućnost, auto na pretplatu. Naravno, usto, ako si neposlušan građanin možeš se naći pod "sankcijama"

ne, ne sviđa mi se. Ali ne vidim kako ćemo to izbjeći, gen Z misli kak je to baš suuuuupeeeer

Čuj, ja sam uvijek auto kupoval na keš, nikad na kredu...rabljen il novi, ovakav il onakav, al je bil moj, a mi smo bili na cesti svoji i Božji. Mogli smo do Pariza, Rima i nazad.

Ovo ne dolazi u obzir, radije bum hodal.

problem je što ovako idemo prema društvu gdje je svatko ovisan o "društvu"; tj. gdje svatko pripada svakom drugom

još je marks ustvrdio da čovjek može biti stvarno slobodan samo ako ne ovisi ni o kome, tj. američki farmer 18. stoljeća koji je sam proizvodio sve što mu u životu treba

pa je onda to izvrnuo naglavce kao i sve ostalo, no ok

_________________
Užas! 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Užas! Empty Re: Užas!

Post by niels Mon 28 Nov - 19:00

marcellus wrote:
niels wrote:
marcellus wrote:da, to ja odavno pišem da je budućnost, auto na pretplatu. Naravno, usto, ako si neposlušan građanin možeš se naći pod "sankcijama"

ne, ne sviđa mi se. Ali ne vidim kako ćemo to izbjeći, gen Z misli kak je to baš suuuuupeeeer

Čuj, ja sam uvijek auto kupoval na keš, nikad na kredu...rabljen il novi, ovakav il onakav, al je bil moj, a mi smo bili na cesti svoji i Božji. Mogli smo do Pariza, Rima i nazad.

Ovo ne dolazi u obzir, radije bum hodal.

problem je što ovako idemo prema društvu gdje je svatko ovisan o "društvu"; tj. gdje svatko pripada svakom drugom

još je marks ustvrdio da čovjek može biti stvarno slobodan samo ako ne ovisi ni o kome, tj. američki farmer 18. stoljeća koji je sam proizvodio sve što mu u životu treba

pa je onda to izvrnuo naglavce kao i sve ostalo, no ok

Valjda jedino marksisti nisu pročitali Marxa.

Ali ovakva kolektivizacija ne bi ni Staljinu pala na pamet, socijalni kredit, automobili kao opće dobro...

Mislil sam prodat auto, sad dosta hodam, a i garažiran auto nema smisla. Al sad ne da prodajem, kupujem sačmaricu. Pipne mi netko auto ili mi proba uvalit softver umjesto mog auta, pa makar moj auto poimence stajao u preambuli Ustava, odvaliti ću mu glavu sa sačmom.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Užas! Empty Re: Užas!

Post by niels Mon 28 Nov - 19:05

O klimatskoj neutralnosti neće se više raspravljati, prema studiji, koja ukazuje na to da će 80% proizvedenih motora biti ekološki prihvatljivije do 2030. godine. Ulaganja u infrastrukturi će se povećati u aktivnosti poput hodanja i biciklizma. Polovica sudionika (49%) kaže da su sspremni žrtvovati vlasništvo nad vozilom kako bi smanjili negativan utjecajh na okoliš do 2030.






Ovo je za sočnu psovku.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Užas! Empty Re: Užas!

Post by dijagram Mon 28 Nov - 19:11

Uzas, niels o auticima, u tim godinama kada se decki bave iskljucivo pohotnim zenkama on o auticima.
Strava!
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Užas! Empty Re: Užas!

Post by Hartmann Mon 28 Nov - 19:11

Evo..kolektivno mozete naruciti nove Moskviche..platit ce te u Rubljima.. lol! lol! lol!


Užas! Photo_94

Bogumi,niti Moskvich nije sto je nekad bio... Suspect

_________________
Užas! 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Užas! Empty Re: Užas!

Post by niels Mon 28 Nov - 22:11

dijagram wrote:Uzas, niels o auticima, u tim godinama kada se decki bave iskljucivo pohotnim zenkama on o auticima.
Strava!

Daj nemoj i ti sad...gone me non-stop. :)

Jedino se ovdje mogu sakriti, tu žena više nema.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Užas! Empty Re: Užas!

Post by niels Mon 28 Nov - 22:14

Do 2030 je za 7 godina, ne znam koliko je to tehnološki izvedivo.

Al znam da me kompletna ukrajinska vojska ne bi odvojila o mojeg auta, svih 300.000.

Bilo bi im ko onih 300 Spartanaca pa x1000.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Užas! Empty Re: Užas!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum