ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

donald duck dobio samar s desna

Go down

donald duck dobio samar s desna Empty donald duck dobio samar s desna

Post by debotoijusto 26/11/2022, 17:05

Donald Trump pretrpio je veliki udarac. Elon Musk javno se opredijelio za njegovog najvećeg rivala u kandidaturi za američkog predsjednika, guvernera Floride Rona DeSantisa.

Na direktno pitanje u tvitu, piše Guardian, hoće li podržati Rona DeSantisa ako se kandidira za predsjednika, odgovorio je ‘da‘. Pitali su ga to nakon što je sugerirao kako među demokratima nije pronašao svog idealnog kandidata.

- Moja preferencija za predsjednika 2024. je netko razuman i centrist. Nadao sam se da će to biti slučaj s Bidenovom administracijom, ali dosad sam se razočarao - tvitao je Musk, a prenio Guardian.

Poduzetnikove izjave najjasniji su znak njegove političke podrške nakon što je u lipnju ove godine dao do znanja da još uvijek razmišlja o svojoj republikanskoj sklonosti za predsjednika, ali da "naginje" DeSantisu.


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/donald-trump-pretrpio-je-novi-veliki-udarac-i-to-od-covjeka-od-kojeg-je-to-najmanje-ocekivao-15280094
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

donald duck dobio samar s desna Empty Re: donald duck dobio samar s desna

Post by debotoijusto 26/11/2022, 17:05

donald duck dobio samar s desna Trump-trump-dance


debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum