ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inflacija u Hrvatskoj obara rekorde

Go down

Inflacija u Hrvatskoj obara rekorde Empty Inflacija u Hrvatskoj obara rekorde

Post by RayMabus 16/11/2022, 21:56

Slava Ukrajini cheers

https://www.poslovni.hr/trzista/inflacija-u-hrvatskoj-obara-rekorde-evo-sto-je-najvise-poskupjelo-4363597

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Inflacija u Hrvatskoj obara rekorde Empty Re: Inflacija u Hrvatskoj obara rekorde

Post by catabbath 17/11/2022, 00:17

Bitno da smo mi na pravoj strani povjesti i da se domoljubi uguze u Bruxelles.

_________________
Inflacija u Hrvatskoj obara rekorde Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Inflacija u Hrvatskoj obara rekorde Empty Re: Inflacija u Hrvatskoj obara rekorde

Post by mentalitet 17/11/2022, 06:29

Evo chak i ovaj mali okrugli debeli ustashic-prashcic dolazi pameti pa dovodi pametne ljude u svoju emisiju i kaze neka se chuje i druga strana.Svaka chast ljudima koji svoju zabludu otkriju i izadju iz nje.Jebiga svatko kad tad dodje u neku zabludu kako pojedinac tako i narodi.Samo je chudno da hrvati stalno zive u nekoj zabludi,pa vecina nece priznati da se zajebalaa 1990 nego sramezljivo nakon 30 i neshto godina indirektno priznaju sami sebi neke zablude.No iz ove vizure vremena shvatio sam da ne trebam biti iskljuchiv i tvrditi da sam u svemu u pravu ali u onim glavnim postavkama sam daleko ispred prosjechnog Hrvata jer nisam opterecen drzavom i nacijom i zato shto svijet dozivljavam na drugachiji nachin a ljude procjenjujem na glupr i pametne te manje glupe ili vishe pametne,jer sve je nijansirano i ne moze se tvrditi da postoji crno-bijeli svijet kao kod nekih idiota.Kod hrvata postoji uvijek neka takozvana elita koja ih vuche na pogreshnu stranu povijesti ali nisu ni oni toliko krivi ,kriv je narod koji slijepo vjeruje svojim lopovima pa je hrvate zajebati jedna obichna shala,Jebiga zakljuchio sam to iz hrvatske povijesti koja se opet ponavlja sa eurom.

BUJICA 31.10.2022. DR. SLAVKO KULIĆ: Euro je sredstvo porobljavanja, a EU samo što se nije raspala!

https://www.youtube.com/watch?v=6Ts9nK8u-GQ



_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Inflacija u Hrvatskoj obara rekorde Empty Re: Inflacija u Hrvatskoj obara rekorde

Post by T. 17/11/2022, 10:50

catabbath wrote:Bitno da smo mi na pravoj strani povjesti i da se domoljubi uguze u Bruxelles.
na pravoj smo strani, istoj onoj kao i 1941. ...
jel treba podržat naciste, eto nas u prvim redovima...
nepogrešivi smo u biranju 'prave strane'...

_________________
Inflacija u Hrvatskoj obara rekorde 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Inflacija u Hrvatskoj obara rekorde Empty Re: Inflacija u Hrvatskoj obara rekorde

Post by mentalitet 18/11/2022, 02:42

Ovo izgleda nikoga ne interesira??Trebalo je staviti u temu jebo Joza Simu ili Jovan zguzio Antu i odma bi bilo interesantno .

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5213
2020-07-05


Back to top Go down

Inflacija u Hrvatskoj obara rekorde Empty Re: Inflacija u Hrvatskoj obara rekorde

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum