ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by immortal 16/11/2022, 01:19


GREŠKOM NAPALI NATO: Stižu prve reakcije…

‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘





Pentagon: Ne možemo potvrditi izvještaje o Poljskoj


GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Atmosphere-flame-fire-yellow-bonfire-explosion-1059431-pxhere.com_-1150x620

Iz američkog Pentagona poručili su da ne mogu potvrditi izvještaje da su dva ruska projektila prešla Poljsku i ubila dvoje ljudi, prenosi Reuters.
‘Svjesni smo medijskih izvješća u kojima se navodi da su dva ruska projektila pogodila lokaciju unutar Poljske blizu ukrajinske granice, prenosi - jutarnji
Mogu vam reći da u ovom trenutku nemamo nikakve informacije koje bi potvrdile ta izvješća i da to dalje istražujemo‘, rekao je na brifingu za novinare glasnogovornik Pentagona Patrick Ryder.
Latvijski ministar obrane: Moja sućut našoj poljskoj braći po oružju
Latvijski ministar obrane Artis Pabriks oglasio se na Twitteru o ruskim projektilima koji su pogodili Poljsku, napisavši:


‘Moja sućut našoj poljskoj braći po oružju. Zločinački ruski režim ispalio je projektile koji nisu gađali samo ukrajinske civile nego su pali i na teritorij NATO-a u Poljskoj. Latvija u potpunosti stoji uz prijatelje Poljske i osuđuje ovaj zločin‘.
Prema medijskim izvješćima, mađarski premijer Viktor Orbán također je pozvao na sjednicu vijeća za obranu.
Ministarstvo vanjskih poslova Estonije objavilo je poruku zabrinutosti i solidarnosti na Twitteru.


Ukrajinski reporter: Rusija je sada stvarno najeb***
Reporter Kijev Independenta Ilija Ponomarenko kratko je na Twitteru komentirao eksplozije u Poljskoj.

‘Rusija je sada stvarno na***ala, napisao je na Twitteru.


Poljski novinar: Rakete su oborile oružane snage Ukrajine

Mariusz Gierszewski, novinar poljskog radija ZET koji je prvobitno napisao da su zalutale ruske rakete pogodile Poljsku, objavio je na Twitteru vijest da su ostaci oborene rakete vjerojatno pogodili istočnu Poljsku.
‘Moji izvori u službama kažu da je ono što je pogodilo Przewowo najvjerojatnije ostaci rakete koju su oborile oružane snage Ukrajine‘, napisao je na Twitteru.


Last edited by mortal on 16/11/2022, 01:23; edited 1 time in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty Re: GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by Ringo10 16/11/2022, 01:22

Cudi me da Ukri I Poljaci ranije nisu izvrsili ovakvu provokaciju 
Poljaci odavno hoce rat
E pa imat ce Ga
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty Re: GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by immortal 16/11/2022, 01:23

Ringo10 wrote:Cudi me da Ukri I Poljaci ranije nisu izvrsili ovakvu provokaciju 
Poljaci odavno hoce rat
E pa imat ce Ga
jesi lud
smiri hormone i miruj

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty Re: GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by Ringo10 16/11/2022, 01:45

Rakete su iz S300 sustava...domet 100 km
Prema tome mogu biti samo ukrajinski
Ja bih volio da su Ruske...pa da se jednom zarati
Pa da Poljska I Balticki jadovi budu sravnjeni Sa zemljom kad vec toliko hoce rat
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty Re: GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by mentalitet 16/11/2022, 02:49

mortal wrote:
Ringo10 wrote:Cudi me da Ukri I Poljaci ranije nisu izvrsili ovakvu provokaciju 
Poljaci odavno hoce rat
E pa imat ce Ga
jesi lud
smiri hormone i miruj

Pa kada si ti najebala neka najebu i rusi,shta fali,dodushe rusi jebu i ne vade a ti si ga dobila i odma je izvadjen,to je fakat jebeno,taman se uzivish a ono nema vishe:::))))To se u prevodu zove,najebala si.


Nego ,hoce li taj atomski da i mi najebemo,nije fer da ti sama patish"""))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty Re: GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by Ringo10 16/11/2022, 03:14

Ali kako oni odmah odrede da su te rakete ispalili Rusi
Bez ikakvih dokaza
Koje su to pokvarene manipulacije
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty Re: GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by mentalitet 16/11/2022, 03:20

Ringo10 wrote:Ali kako oni odmah odrede da su te rakete ispalili Rusi
Bez ikakvih dokaza
Koje su to pokvarene manipulacije

A jebo ga ti?Ja sam se isto tako chudio i u nevjerici razmishljao kada prochitam neku nebulozu i vijest koju donose takozvani srpsko-hrvatsko-muslimanski mediji dok nisam shvatio da im je jedan gazda i da je njihov jedini zadatak kako te balkanjerose drzati na uzdi inache gazda ne placa nishta.Pa se onda trude,polomishe se od izmishljotina.Eto ja se vishe nichemu ne chudim kad prochitam uglavnom od onih satrapa koji to prate i donose ovdje.Da, primijetio sam da se samo poshteni i naivni chude.Isprichavam se na opaski,ali tako je.Nikad necesh chudi da se neka budala ili idiot chudi jer nema u sebi ni onu lvrijednosnu jestvicu koja se ocjenjuje sa -0.Da bi se chudio ,morash imati u sebi neshto svoje ,moral,etiku,suosjecanje sa ljudima itd.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty Re: GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by catabbath 16/11/2022, 10:22

Ispada jutros da su Ukri "greškom" napali Nato. Jutros je tišina, just another day in the office.

_________________
GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty Re: GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by Ringo10 16/11/2022, 11:09

E jebi ga...znaci nista od Treceg Svjetskog...bar za sada
A bas sam se ponadao


Last edited by Ringo10 on 16/11/2022, 11:10; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty Re: GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by T. 16/11/2022, 11:10

catabbath wrote:Ispada jutros da su Ukri "greškom" napali Nato. Jutros je tišina, just another day in the office.
pa i da jesu ruske, službeno bi 'ispalo' da je nekakva greška...
nato se jednostavno ne može mjeriti s rusijom u konvencionalnom sukobu...

_________________
GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Unname11
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty Re: GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by immortal 16/11/2022, 11:43

mentalitet wrote:
mortal wrote:
Ringo10 wrote:Cudi me da Ukri I Poljaci ranije nisu izvrsili ovakvu provokaciju 
Poljaci odavno hoce rat
E pa imat ce Ga
jesi lud
smiri hormone i miruj

Pa kada si ti najebala neka najebu i rusi,shta fali,dodushe rusi jebu i ne vade a ti si ga dobila i odma je izvadjen,to je fakat jebeno,taman se uzivish a ono nema vishe:::))))To se u prevodu zove,najebala si.


Nego ,hoce li taj atomski da i mi najebemo,nije fer da ti sama patish"""))

ti si bljuvotina od osobe
s takvim se niti ne razgovara
popushio rus, shrebi ... etc
kad bi znao istinu uvukao bi se u vlastiti shupack i čkomio

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty Re: GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by catabbath 16/11/2022, 12:32

T. wrote:
catabbath wrote:Ispada jutros da su Ukri "greškom" napali Nato. Jutros je tišina, just another day in the office.
pa i da jesu ruske, službeno bi 'ispalo' da je nekakva greška...
nato se jednostavno ne može mjeriti s rusijom u konvencionalnom sukobu...

A evo Ukri već drugi put greškom ispaliti na Nato teritorij. Jučer je Zelenko pizdio kako treba uzvratiti, danas ga svi opravdavaju :)

_________________
GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty Re: GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by kic 16/11/2022, 12:36


Plot twist: Poland triggers article 5 but against Ukraine.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty Re: GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by T. 16/11/2022, 14:05

Evo i npc na mjestu glavnog tajnika nato saveza ističe da iako je rakete ispalila ukrajina, krajnja je kaže odgovornost na rusiji...
Što reći dalje reći, kakvu posluku porati... GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ 1f604

_________________
GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Unname11
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty Re: GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by Hektorović 16/11/2022, 14:06

Biden obavijestio saveznike: Pad projektila u Poljskoj je rezultat protivzračne odbrane Ukrajine
GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ B_221116041
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty Re: GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by Hektorović 16/11/2022, 14:12

Velika greška Zelenskog: Izjavom o raketi u Poljskoj pomogao je Putinovoj propagandi
[url=safari-reader://www.index.hr/autor/neven-barkovic/Mgo7NJD7Pm]Neven Barković[/url]

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ F0bb76ba-7331-4dc5-9255-0850d970fbd2
Foto: Profimedia/Facebook
UKRAJINSKI predsjednik Volodimir Zelenski jučer je napravio ogromnu grešku u komunikaciji, što je vrlo atipično za njega. Zelenski se, naime, od početka ruske invazije na Ukrajinu pokazao kao izvrstan komunikator. Njegov video iz Kijeva početkom rata, kad je Kremlj širio propagandu da je Zelenski pobjegao iz glavnog grada Ukrajine, ući će u udžbenike komunikacije.



No, jučer je, nakon što je objavljeno da je raketa koja je pala na poljsko selo nedaleko od granice s Ukrajinom usmrtila dvoje ljudi, Zelenski napravio veliku pogrešku koja će ići na ruku Rusiji i Vladimiru Putinu.
"Ruske su rakete pogodile Poljsku. Ispaliti projektile na NATO-ov teritorij. Ovo je ruski raketni napad na kolektivnu sigurnost. Ovo je vrlo značajna eskalacija. Moramo djelovati", rekao je sinoć Zelenski u videoobraćanju.
 

Zelenski: Ovo je ruski raketni napad na kolektivnu sigurnost

U međuvremenu se ispostavilo da je, po svemu sudeći, projektil koji je pao na selo u Poljskoj ispalila ukrajinska protuzračna obrana pokušavajući oboriti ruske projektile. Rusi su, podsjetimo, jučer izveli jedan od najžešćih raketnih napada na ukrajinsku civilnu elektroenergetsku infrastrukturu, pri čemu je pogođen i niz stambenih zgrada u Kijevu i drugim gradovima.

Zelenski je jednom izjavom jako pomogao ruskoj propagandi

Ukrajinske vlasti na čelu sa Zelenskim su dosad bile izuzetno uspješne u oblikovanju narativa o ratu u Ukrajini. Zelenski je jučer, prije nego što se znalo što se točno dogodilo u Poljskoj, mogao reći da je ruske raketne napade izuzetno teško obuzdati i na taj način prebaciti krivnju na Rusiju. Mogao je reći, što je savršeno točno, da Ukrajinci ne bi lansirali rakete iz sustava protuzračne obrane da Rusi nisu napali Ukrajinu. 
No, Zelenski je odlučio reći da je na Poljsku pao projektil koji je lansirala Rusija, odnosno da je Rusija ispalila projektile na teritorij članice NATO-a. Time je Vladimiru Putinu i propagandnom stroju Kremlja jako olakšao posao i ugrozio povjerenje javnosti u Ukrajinu, na kojem je dugo i kvalitetno radio.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty Re: GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by FRANK 16/11/2022, 14:23

Jbg nista od rata.
Sad triba bit gospodin i ispricat se.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty Re: GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by mentalitet 16/11/2022, 18:29

mortal wrote:
mentalitet wrote:
mortal wrote:
Ringo10 wrote:Cudi me da Ukri I Poljaci ranije nisu izvrsili ovakvu provokaciju 
Poljaci odavno hoce rat
E pa imat ce Ga
jesi lud
smiri hormone i miruj

Pa kada si ti najebala neka najebu i rusi,shta fali,dodushe rusi jebu i ne vade a ti si ga dobila i odma je izvadjen,to je fakat jebeno,taman se uzivish a ono nema vishe:::))))To se u prevodu zove,najebala si.


Nego ,hoce li taj atomski da i mi najebemo,nije fer da ti sama patish"""))

ti si bljuvotina od osobe
s takvim se niti ne razgovara
popushio rus, shrebi ... etc
kad bi znao istinu uvukao bi se u vlastiti shupack i čkomio

Priznajem da sam odvratan,ali ti si odvratnija jer otvarash provokativnu temu da dobijesh malo paznje pa dobijesh i takav odgovor .Da si otvorila prva temu sa normalnim naslovom ni rijech ne bi napisao.Vec postoje dvije teme pa bi valjda ovaj nishtkoristi OP trebao brisati to zbog spama ali ga boli kurac.Vazno je da on ima svoju ozbiljnu temu.Ali ta tvoja pokvarena priroda kao i vecine vas ovdje kamenjarki ne dozvoljava vam da budete normalni,,, to je u genima ochito.A shta je to istina?Ajde otkri nam da se i mi smijemo.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty Re: GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by immortal 16/11/2022, 19:51

mentalitet wrote:
mortal wrote:
mentalitet wrote:
mortal wrote:
Ringo10 wrote:Cudi me da Ukri I Poljaci ranije nisu izvrsili ovakvu provokaciju 
Poljaci odavno hoce rat
E pa imat ce Ga
jesi lud
smiri hormone i miruj

Pa kada si ti najebala neka najebu i rusi,shta fali,dodushe rusi jebu i ne vade a ti si ga dobila i odma je izvadjen,to je fakat jebeno,taman se uzivish a ono nema vishe:::))))To se u prevodu zove,najebala si.


Nego ,hoce li taj atomski da i mi najebemo,nije fer da ti sama patish"""))

ti si bljuvotina od osobe
s takvim se niti ne razgovara
popushio rus, shrebi ... etc
kad bi znao istinu uvukao bi se u vlastiti shupack i čkomio

Priznajem da sam odvratan,ali ti si odvratnija jer otvarash provokativnu temu da dobijesh malo paznje  pa dobijesh i takav odgovor .Da si otvorila prva temu sa normalnim naslovom ni rijech ne bi napisao.Vec postoje dvije teme pa bi valjda  ovaj nishtkoristi OP trebao brisati to zbog spama ali ga boli kurac.Vazno je da on ima svoju ozbiljnu temu.Ali ta tvoja pokvarena priroda kao i vecine vas ovdje kamenjarki ne dozvoljava vam da budete normalni,,, to je u genima ochito.A shta je to istina?Ajde otkri nam da se i mi smijemo.

Komšić o napadu na Poljsku: Agresija Rusije se mora zaustaviti prije nego sukob postane svjetski

provokativno??
nije cijeli svijet s hercegovačkog kamena pa ipak ne podržavaju rusku ni srpsku agresijju
ne može nas nitko natjerati da vas volimo

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty Re: GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by catabbath 16/11/2022, 21:52

T. wrote:Evo i npc na mjestu glavnog tajnika nato saveza ističe da iako je rakete ispalila ukrajina, krajnja je kaže odgovornost na rusiji...
Što reći dalje reći, kakvu posluku porati... GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ 1f604

Jihadi Perica na Indexsu isto tako :)

_________________
GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘ Empty Re: GREŠKOM NAPALI NATO...‘Rusija je sad stvarno na***ala!‘

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum