ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by mentalitet Tue 15 Nov - 18:54

Znachi go Home Yankee,i to podvijenog repa.Shto je super jer nece vishe troshiti lovu svojih poreznih obveznika na gluposti nego ce graditi brze vlakove kojim cesh moci putovati brze nego autom a i roba sa zapadne obale ce prije dolaziti na Istochnu pa ce potraznja za kamionima pasti na minimum i onda srbi nece imati posla::))
Nego,da se ne zajebavamo ,meni je interesantno kako su ti iranci i kinezi a navodno i S.Koreja doshli do te tehnologije a kolektivni zapad je nema iako je navodno tehnoloshki superiorniji.Neshto tu ne shtima.Nije valjda da su im rusi to dali?Kako to da zidovi koji su toliko pametni isto tako nemaju tu tehnologiju?Smiju li sada napasti Iran?Kako su to napravili bez americhkih chipova?Sto % su ih vadili iz perilica i pametnih telefona?!!:::))))



China Tested Nuclear Capable Hypersonic Missile In August, Says Report; US Stumped

https://www.youtube.com/watch?v=ZeB13SNuyV0


Iran Claims HYPERSONIC Missile Capability; Israel STRIKES Iranian Fuel Convoy? | Watchman Newscast

https://www.youtube.com/watch?v=1Z1uH0FkFrM

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty Re: UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by debotoijusto Tue 15 Nov - 19:11

tako i rusi imali pokazno za dan borca najbrzu nevidljivu raketu te na tenkovskom biatlonu 103/100 pogodaka u metu pa dosli u ukrajinu s kremenjacom od komadanta marka 

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30603
2014-04-12


darth_vader and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty Re: UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by AssadNaPodmornici Tue 15 Nov - 19:16

debotoijusto wrote:tako i rusi imali pokazno za dan borca najbrzu nevidljivu raketu te na tenkovskom biatlonu 103/100 pogodaka u metu pa dosli u ukrajinu s kremenjacom od komadanta marka 

najgore od svega rusi i imaju najbržu raketu na svijetu koju vjerojatno ne može ništa presresti ili je puno teže presresti, ali ono.. mogu proizvesti par takvih najbržih projektila na svijetu mjesečno i šta onda? pogoditi nekoliko transformatora u državi u dva kijevska kvarta isključiti struju na par dana .. to im neće dobiti rat... rat dobija motivirani obični pješak, ili u ovom slučaju stotine tisuća koje su ukrainci mobilizirali i koji su nabrijani da ispraše ruse.. a rusi ne mogu naći niti 1/10 tako motiviranih.. i naravno par najbržih projektila mjesečno što će proizvesti - neće ih spasiti

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20918
2018-06-14


Back to top Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty Re: UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by mentalitet Tue 15 Nov - 19:18

debotoijusto wrote:tako i rusi imali pokazno za dan borca najbrzu nevidljivu raketu te na tenkovskom biatlonu 103/100 pogodaka u metu pa dosli u ukrajinu s kremenjacom od komadanta marka 


Protiv "brace" se bori nozem i chekicem kao i hrvati i srbi a modernom tehnologijom se bori sa onim koji se kurchi da je nenadjebiv i da kontrolira sve svjetske Oceane.Ako sam ti srushio san onda se isprichavam.Meni je draze da se ovi vrate kuci pa da Europa opet gori kao za vrijeme WWII.Neke stvari treba popraviti i ispunjene greshke ispraviti.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty Re: UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by mentalitet Tue 15 Nov - 19:43

AssadNaPodmornici wrote:
debotoijusto wrote:tako i rusi imali pokazno za dan borca najbrzu nevidljivu raketu te na tenkovskom biatlonu 103/100 pogodaka u metu pa dosli u ukrajinu s kremenjacom od komadanta marka 

najgore od svega rusi i imaju najbržu raketu na svijetu koju vjerojatno ne može ništa presresti ili je puno teže presresti, ali ono.. mogu proizvesti par takvih najbržih projektila na svijetu mjesečno i šta onda? pogoditi nekoliko transformatora u državi u dva kijevska kvarta isključiti struju na par dana .. to im neće dobiti rat... rat dobija motivirani obični pješak, ili u ovom slučaju stotine tisuća koje su ukrainci mobilizirali i koji su nabrijani da ispraše ruse.. a rusi ne mogu naći niti 1/10 tako motiviranih.. i naravno par najbržih projektila mjesečno što će proizvesti - neće ih spasiti


Ma kakvi kurac pjeshak?Evo recimo da je USA napala Ukrajinu,prvo shto bi napravila je isto kao u Siriji,srushili bi prvo svu energetsku infrastrukturu i to naravno sa velike visine.Onda bi njihova vojska ushla u takvu zemlju kao pobjednichka.Rusi su to isto mogli napraviti ali nisu jer smatraju taj narod svojom bracom (za mene budale,da sam ja bio na mjestiu Putina sve bi u prvom udaru sravnio sa zemljom pa bi onda pjevao borbene o braci).No Rusija je ionako bila primorana da prva reaguje jer bi se tim krajevima dogodilo ono shto se dogodilo Krajini u Hrvatskoj,naravno pod budnom palicom zapada.Ali oni su ipak prvi reagovali i to je pametno,samo shto su trebali ta prodana ukrinska govna sjebati do dna jer jebesh takvog brata koji bi da te istjera iz tvoje kuce pa useli nekoga tko ce sutra i tog glupog brata staviti pod svoju kontrolu.Pravite se blesavi mada ne trebate posebno ti koji kritizirash ERU a isti si on samo imash drugachije odijelo i mislish da si time pametniji.Dakle shvati jedno ,(skoro sam napisao idiote ali se ipak kontroliram) da su ispunili ono shto su potpisali ne bi bilo rata,ne bi bilo razaranja.Ali jebi si mater kad se volish kockati pa stavish kao ulog jedan cijeli narod koji nije tvoj.Tako je i Tudjman koji je bio zidov stavio sav narod na kocku ali je eto imao srece pa je mogao zbog zapadnih interesa da to radi.Ukri su se zajebali,to je ochito jer da se sutra rusi povuku trebat ce im 100 godina da se oporave a shto je najgore izgubili su ono shto je bilo naj pametnije i naj produktivnije,otishlo je na zapad.Prochitaj malo kakvi se zakoni donose u Ukrajini o kupnji imovine ,neshto slichno kao i u Hrvatskoj za vrijeme rata.Svi vi ovdje bavite se posljedicama rata a ne uzrocima pa vam valjda po takvoj matrici razmishljanja ide tako dobro u zivotu.Uostalom ,tema je o supersonichnim raketama i mojim chudjenjem kako to da zapad ne raspolaze tom tehnologijom..Pa ti si poznati "vojni analitichar" pa daj mene nepismenog u toj sveri razuvjeri u to shto pishu strani analitichari a ne ja.Ja se samo chudim da pecinski ljudi (kad se chitaju vashi upisi tako shvacam kineze,irance,S korejance) mogu ovladati tom tehnologijom a "vanzemaljci" kakvi su po vama zapadnjaci nisu sposobni za to.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty Re: UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by veber Tue 15 Nov - 19:52

zanimljivi ovi četnici i polutani.

rusi su mogli ovo, ali nisu.
mogli su i oni ono ali nije im se eto dalo.

pa će u tri dana umarširati u kijev, ali eto bilo ih strah od dobrodošlice.

onda se strateški, disciplinirano i s taktikom povlače dok ih proganjaju neorganizirani, pijani i ustrašeni ukrajinci.

srpska mitomanija je nevjerovatna.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty Re: UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by mentalitet Tue 15 Nov - 19:57

veber wrote:zanimljivi ovi četnici i polutani.

rusi su mogli ovo, ali nisu.
mogli su i oni ono ali nije im se eto dalo.

pa će u tri dana umarširati u kijev, ali eto bilo ih strah od dobrodošlice.

onda se strateški, disciplinirano i s taktikom povlače dok ih proganjaju neorganizirani, pijani i ustrašeni ukrajinci.

srpska mitomanija je nevjerovatna.


Evo idiota,sad ce on tusrbo raketama::))Krele,da li ti razumijesh da to nije srpski naslov nego pishe na engleskom.Ajde ti si "struchnjak" objasni nam kako "pecinski ljudi"mogu ovako neshto napraviti,samo majketi nemoj reci da je to turbo raketna tehnologija.Kako da to tvoje "pametne" schwabe nisu uspjele lansirati tako neshto?E da ,onaj tvoj Schultz vodio 12 ljudi iz najvecih schwapskih kompanija da moli kineze za posao.Shto se to deshava sa ibermenchom ,nema vishe jeftinog plina i nafte pa mole kineze?Jebo te kakva su vremena doshla??

Nemoj mi te schwapske fore okretanja i spinanja.Jebo vam Gebels mater,najveci ste lazovi na planeti i najprokletiji narod.Ni pivo ne znate piti normalno nego salijevate u sebe halapljivo dok se ne ispovracate,takvi ste u svemu. Znam ja zashto ti pratish mene ,jebe te to kako vas bolje poznam od samog sebe:::))


Last edited by mentalitet on Tue 15 Nov - 20:05; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty Re: UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by debotoijusto Tue 15 Nov - 20:03

mentalitet wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
debotoijusto wrote:tako i rusi imali pokazno za dan borca najbrzu nevidljivu raketu te na tenkovskom biatlonu 103/100 pogodaka u metu pa dosli u ukrajinu s kremenjacom od komadanta marka 

najgore od svega rusi i imaju najbržu raketu na svijetu koju vjerojatno ne može ništa presresti ili je puno teže presresti, ali ono.. mogu proizvesti par takvih najbržih projektila na svijetu mjesečno i šta onda? pogoditi nekoliko transformatora u državi u dva kijevska kvarta isključiti struju na par dana .. to im neće dobiti rat... rat dobija motivirani obični pješak, ili u ovom slučaju stotine tisuća koje su ukrainci mobilizirali i koji su nabrijani da ispraše ruse.. a rusi ne mogu naći niti 1/10 tako motiviranih.. i naravno par najbržih projektila mjesečno što će proizvesti - neće ih spasiti  


Ma kakvi kurac pjeshak?Evo recimo da je USA napala Ukrajinu,prvo shto bi napravila je isto kao u Siriji,srushili bi prvo  svu energetsku infrastrukturu i to naravno sa velike visine.Onda bi njihova vojska ushla u takvu zemlju kao pobjednichka.Rusi su to isto mogli napraviti ali nisu jer smatraju taj narod svojom bracom (za mene budale,da sam ja bio na mjestiu Putina sve bi u prvom udaru sravnio sa zemljom pa bi onda pjevao borbene o braci).No Rusija je ionako bila primorana da prva reaguje jer bi se tim krajevima dogodilo ono shto se dogodilo Krajini u Hrvatskoj,naravno pod budnom palicom zapada.Ali oni su ipak prvi reagovali i to je pametno,samo shto su trebali ta prodana ukrinska govna sjebati do dna jer jebesh takvog brata koji bi da te istjera iz tvoje kuce pa useli nekoga tko ce sutra i tog glupog brata staviti pod svoju kontrolu.Pravite se blesavi mada ne trebate posebno ti koji kritizirash ERU a isti si on samo imash drugachije odijelo i mislish da si time pametniji.Dakle shvati jedno ,(skoro sam napisao idiote ali se ipak kontroliram) da su ispunili ono shto su potpisali ne bi bilo rata,ne bi bilo razaranja.Ali jebi si mater kad se volish kockati pa stavish kao ulog jedan cijeli narod koji nije tvoj.Tako je i Tudjman koji je bio zidov stavio sav narod na kocku ali je eto imao srece pa je mogao zbog zapadnih interesa da to radi.Ukri su se zajebali,to je ochito jer da se sutra rusi povuku trebat ce im 100 godina da se oporave a shto je najgore izgubili su ono shto je bilo naj pametnije i naj produktivnije,otishlo je na zapad.Prochitaj malo kakvi se zakoni donose u Ukrajini o kupnji imovine ,neshto slichno kao i u Hrvatskoj za vrijeme rata.Svi vi ovdje bavite se posljedicama rata a ne uzrocima pa vam valjda po takvoj matrici razmishljanja ide tako dobro u zivotu.Uostalom ,tema je o supersonichnim raketama i mojim chudjenjem kako to da zapad ne raspolaze tom tehnologijom..Pa ti si poznati "vojni analitichar" pa daj mene nepismenog u toj sveri razuvjeri u to shto pishu strani analitichari a ne ja.Ja se samo chudim da pecinski ljudi (kad se chitaju vashi upisi tako shvacam kineze,irance,S korejance) mogu ovladati tom tehnologijom a "vanzemaljci" kakvi su po vama zapadnjaci nisu sposobni za to.

mogli su no izabrali kopat rovove u cernobilskoj sumi s vojnom doktrinom iz 1979g. , toliko o strategiji jahaca medvjeda
jbg. tako stvari stoje a ti sad mozes o trulom zapadu divanit
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30603
2014-04-12


Back to top Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty Re: UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by mentalitet Tue 15 Nov - 20:11




mogli su no izabrali kopat rovove u cernobilskoj sumi s vojnom doktrinom iz 1979g. , toliko o strategiji jahaca medvjeda
jbg. tako stvari stoje a ti sad mozes o trulom zapadu divanit[/quote]

Gle debelo glupo smece (moram te tako chastiti jer sa tim svojim schwapskim mentalitetom radish ono shto i ovo schwapche) ovo je tema o supersonichnim raketama ,novim tehnologijama i logikom (mada sam davno skuzio ovdje kada udjesh na forum zaboravi logiku k'o u BiH i Hrvatsku).Ne vadi rijechi iz konteksta usrana komunjaro nego se bavi temom.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty Re: UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by debotoijusto Tue 15 Nov - 20:23

mentalitet wrote:


mogli su no izabrali kopat rovove u cernobilskoj sumi s vojnom doktrinom iz 1979g. , toliko o strategiji jahaca medvjeda
jbg. tako stvari stoje a ti sad mozes o trulom zapadu divanit

Gle debelo glupo smece (moram te tako chastiti jer sa tim svojim schwapskim mentalitetom radish ono shto i ovo schwapche) ovo je tema o supersonichnim raketama ,novim tehnologijama i logikom (mada sam davno skuzio ovdje kada udjesh na forum zaboravi logiku k'o u BiH i Hrvatsku).Ne vadi rijechi iz konteksta usrana komunjaro nego se bavi temom.[/quote]

iran ovo rusija ono s. koreja... realno lazljiva frustrirana pseta ( naravno ne narodi nego ovi sto vode igru ) nemaju oni nista a to sto imaju mogu samo jednom ispalit s upitnim rezultatom , rusija je u banani a iran jedva drzi na uzdi vecinom mlado stanovnistvo sto se napojilo slobodom izbora uzaludan je proces to zaustavit ... ono vjerske vodje zamotane u haljine i oligarsi u sprezi s vodjama staljinistickog rezima si nasao kao alternativu zapadnim problemima , sjedi 1 i sutra dovedi roditelje u skolu :facepalm
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30603
2014-04-12


Back to top Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty Re: UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by RayMabus Tue 15 Nov - 20:28

Podrška Kini u uništavanju američkih i japanskih nosača zrakoplova.

Kina dominiše. :tu

---

Ovo je ona igra gdje radiš sljedeće : podrška Kini u njihovoj težnji da budu svjecka sila broj jedan ( za šta im svakako treba stavljanje Tajvana pod svoju kontrolu da maknu Ameriku i Japan od tu i dobiju izlaz na Pacifik ) te podrška Americi u njenoj težnji da ona to bude i ne da Kini da ova bude svjecka sila broj jedan.

U međuvremenu Vučic dužan Kini 4 miljarde dolara a mora mu keširat dogodine i sad će Srbija pod kinesku kontrolu a to znači manji utjecaj Amerike i kolektivnog zapada.

Komšić u sredini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175857
2014-04-11


Back to top Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty Re: UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by mentalitet Tue 15 Nov - 20:32

debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:


mogli su no izabrali kopat rovove u cernobilskoj sumi s vojnom doktrinom iz 1979g. , toliko o strategiji jahaca medvjeda
jbg. tako stvari stoje a ti sad mozes o trulom zapadu divanit

Gle debelo glupo smece (moram te tako chastiti jer sa tim svojim schwapskim mentalitetom radish ono shto i ovo schwapche) ovo je tema o supersonichnim raketama ,novim tehnologijama i logikom (mada sam davno skuzio ovdje kada udjesh na forum zaboravi logiku k'o u BiH i Hrvatsku).Ne vadi rijechi iz konteksta usrana komunjaro nego se bavi temom.

iran ovo rusija ono s. koreja... realno lazljiva frustrirana pseta ( naravno ne narodi nego ovi sto vode igru ) nemaju oni nista a to sto imaju mogu samo jednom ispalit s upitnim rezultatom , rusija je u banani a iran jedva drzi na uzdi vecinom mlado stanovnistvo sto se napojilo slobodom izbora uzaludan je proces to zaustavit ... ono vjerske vodje zamotane u haljine i oligarsi u sprezi s vodjama staljinistickog rezima si nasao kao alternativu zapadnim problemima , sjedi 1 i sutra dovedi roditelje u skolu :facepalm [/quote]

Pa kako drugachije sa tobom da komuniciram?Sa normalnima sa kojima se ne slazem u razmishljanju i poimanju svijeta koji nas okruzu tipkam kulturno i ljudski sa poshtovanjem.Eto do sada nikad nisam poslao u pichku materinu recimo T. ili prckova mada se dijametralno razlikujemo u shvacanju nekih dogadjaja iz proshlosti na tlu bivshe YU.Ali ljudi su inteligentni i primjecuju odakle dolazi zlo dok vecina vas je ovdje da bi kao ti izvlachila rijechi iz konteksta i onda to spinala tako da se tema zajebe.Dakle goni se u SPM.::)))
Kuzish,ma kuzish ti jedino izgleda kada dobijesh kurac u dupe.A sada ako nemash reci shto o temi ,pedala...

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty Re: UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by mentalitet Tue 15 Nov - 20:42

Pa kako majku mu jebem?Nema druge,ovo je rusko maslo ,treba ih kazniti.

North Korea is testing hypersonic weapons. Should the West be worried?
https://www.npr.org/2022/01/15/1072385995/north-korea-is-testing-hypersonic-weapons-should-the-west-be-worried

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty Re: UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by veber Tue 15 Nov - 20:51

mentalitet wrote:Pa kako majku mu jebem?Nema druge,ovo je rusko maslo ,treba ih kazniti.

North Korea is testing hypersonic weapons. Should the West be worried?
https://www.npr.org/2022/01/15/1072385995/north-korea-is-testing-hypersonic-weapons-should-the-west-be-worried
eto tvoji četnici pogodili poljsku, sada će ukrajina dobiti još noviju generaciju oružja pa bute opet cvili, kretenu iskopleksirani koji kolje ustaše s nožićem za agrum.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty Re: UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by debotoijusto Tue 15 Nov - 20:52

mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:


mogli su no izabrali kopat rovove u cernobilskoj sumi s vojnom doktrinom iz 1979g. , toliko o strategiji jahaca medvjeda
jbg. tako stvari stoje a ti sad mozes o trulom zapadu divanit

Gle debelo glupo smece (moram te tako chastiti jer sa tim svojim schwapskim mentalitetom radish ono shto i ovo schwapche) ovo je tema o supersonichnim raketama ,novim tehnologijama i logikom (mada sam davno skuzio ovdje kada udjesh na forum zaboravi logiku k'o u BiH i Hrvatsku).Ne vadi rijechi iz konteksta usrana komunjaro nego se bavi temom.

iran ovo rusija ono s. koreja...  realno lazljiva frustrirana pseta ( naravno ne narodi nego ovi sto vode igru ) nemaju oni nista a to sto imaju mogu samo jednom ispalit s upitnim rezultatom , rusija je u banani a iran jedva drzi na uzdi vecinom mlado stanovnistvo sto se napojilo slobodom izbora uzaludan je proces to zaustavit ... ono vjerske vodje zamotane u haljine i oligarsi u sprezi s vodjama staljinistickog rezima si nasao kao alternativu zapadnim problemima , sjedi 1 i sutra dovedi roditelje u skolu :facepalm

Pa kako drugachije sa tobom da komuniciram?Sa normalnima sa kojima se ne slazem u razmishljanju i poimanju svijeta koji nas okruzu tipkam kulturno i ljudski sa poshtovanjem.Eto do sada nikad nisam poslao u pichku materinu recimo T. ili prckova mada se dijametralno razlikujemo u shvacanju nekih dogadjaja iz proshlosti na tlu bivshe YU.Ali ljudi su inteligentni i primjecuju odakle dolazi zlo dok vecina vas je ovdje da bi kao ti izvlachila rijechi iz konteksta i onda to spinala tako da se tema zajebe.Dakle goni se u SPM.::)))
Kuzish,ma kuzish ti jedino izgleda kada dobijesh kurac u dupe.A sada ako nemash reci shto o temi ,pedala...[/quote]

ne razumijem sto pricas confused teme se drzim
dakle prenosis mastarije muskaraca u haljinama & frustriranih lazljivih rusa o svemogucoj raketi potemkin-h1 a dogadjanja na terenu demantiraju iste
prodavali su ovu pricu


UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA 81c3dc9e62a3da799d76


a dobili smo ovo , u startu rata kad bili kao spremni


UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Rusi


oprosti meni je pusit rusku pricu retardirano za popizdit a ti kako hoces
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30603
2014-04-12


Back to top Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty Re: UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by Šandor Winnetou Tue 15 Nov - 21:08

Mentalni idiot se opet dočepao tipkovnice i prosipa uobičajnu dozu svojih prosera. 
P.S. majmune budeš li mi spomenio opet bilo koga od obitelji ići ćeš na hlađenje duže vrijeme, jel ti to jasno krele ili ti opet moram crtati?

_________________
UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty Re: UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by mentalitet Tue 15 Nov - 21:21

Šandor Winnetou wrote:Mentalni idiot se opet dočepao tipkovnice i prosipa uobičajnu dozu svojih prosera. 
P.S. majmune budeš li mi spomenio opet bilo koga od obitelji ići ćeš na hlađenje duže vrijeme, jel ti to jasno krele ili ti opet moram crtati?

Vazno je schljunak da ti mene chitash i teniskim jezikom da se izrazim ,u toj tvojoj glupoj tintari sam,chachkam ti vijuge,mozda se pronadje koja zdrava.Pa ti bez mene ne mozesh,sve vishe vjerujem da se iza tvoga nadimka krije neka pichka:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty Re: UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by omni Tue 15 Nov - 21:27

mentalitet wrote:
Šandor Winnetou wrote:Mentalni idiot se opet dočepao tipkovnice i prosipa uobičajnu dozu svojih prosera. 
P.S. majmune budeš li mi spomenio opet bilo koga od obitelji ići ćeš na hlađenje duže vrijeme, jel ti to jasno krele ili ti opet moram crtati?

Vazno je schljunak da ti mene chitash i teniskim jezikom da se izrazim ,u toj tvojoj glupoj tintari sam,chachkam ti vijuge,mozda se pronadje koja zdrava.Pa ti bez mene ne mozesh,sve vishe vjerujem da se iza tvoga nadimka krije neka pichka:::)))
Pusti ga, sto on tebi moze ti imas americki pasos jarane. ;), tebe stiti najjaca sila na svijetu.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

veber likes this post

Back to top Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty Re: UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by mentalitet Tue 15 Nov - 21:29

debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:


mogli su no izabrali kopat rovove u cernobilskoj sumi s vojnom doktrinom iz 1979g. , toliko o strategiji jahaca medvjeda
jbg. tako stvari stoje a ti sad mozes o trulom zapadu divanit

Gle debelo glupo smece (moram te tako chastiti jer sa tim svojim schwapskim mentalitetom radish ono shto i ovo schwapche) ovo je tema o supersonichnim raketama ,novim tehnologijama i logikom (mada sam davno skuzio ovdje kada udjesh na forum zaboravi logiku k'o u BiH i Hrvatsku).Ne vadi rijechi iz konteksta usrana komunjaro nego se bavi temom.

iran ovo rusija ono s. koreja...  realno lazljiva frustrirana pseta ( naravno ne narodi nego ovi sto vode igru ) nemaju oni nista a to sto imaju mogu samo jednom ispalit s upitnim rezultatom , rusija je u banani a iran jedva drzi na uzdi vecinom mlado stanovnistvo sto se napojilo slobodom izbora uzaludan je proces to zaustavit ... ono vjerske vodje zamotane u haljine i oligarsi u sprezi s vodjama staljinistickog rezima si nasao kao alternativu zapadnim problemima , sjedi 1 i sutra dovedi roditelje u skolu :facepalm

Pa kako drugachije sa tobom da komuniciram?Sa normalnima sa kojima se ne slazem u razmishljanju i poimanju svijeta koji nas okruzu tipkam kulturno i ljudski sa poshtovanjem.Eto do sada nikad nisam poslao u pichku materinu recimo T. ili prckova mada se dijametralno razlikujemo u shvacanju nekih dogadjaja iz proshlosti na tlu bivshe YU.Ali ljudi su inteligentni i primjecuju odakle dolazi zlo dok vecina vas je ovdje da bi kao ti izvlachila rijechi iz konteksta i onda to spinala tako da se tema zajebe.Dakle goni se u SPM.::)))
Kuzish,ma kuzish ti jedino izgleda kada dobijesh kurac u dupe.A sada ako nemash reci shto o temi ,pedala...

ne razumijem sto pricas confused teme se drzim
dakle prenosis mastarije muskaraca u haljinama & frustriranih lazljivih rusa o svemogucoj raketi potemkin-h1 a dogadjanja na terenu demantiraju iste
prodavali su ovu pricu




a dobili smo ovo , u startu rata kad bili kao spremni





oprosti meni je pusit rusku pricu retardirano za popizdit a ti kako hoces [/quote]

Ti si fakat neki dosadni tip k'o ush,nije ni chudo shto te pojedinci tako klasificiraju.Shto bi zagorci rekli ni mim ni u dupe,ljigav ,mislim mentalno.Poznavao sam u stvarnom zivotu jednog takvok zvao se ICO,bash kao ti virualna ljiga.Ochito si nesposoban napisati neshto suvislo pa se shutash raznim slijama boga pitaj chijim .Erin brat, ili je to uobichajeno u tvojoj vukojebini?Nekada smo se takmichili tko ce reci neshto ljepshe i smislenije a danas ,posebno na ovom forumu ,kao da udjesh u javni WC pa govnima pishe po zidovima jebo sam ti Andrija zenu:::)))Ono je indijac kretenchino i nema nikakve veze sa rusima.Pa valjda si toliko pismen da znash raspoznavati rasr.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty Re: UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by mentalitet Tue 15 Nov - 21:37

omni wrote:
mentalitet wrote:
Šandor Winnetou wrote:Mentalni idiot se opet dočepao tipkovnice i prosipa uobičajnu dozu svojih prosera. 
P.S. majmune budeš li mi spomenio opet bilo koga od obitelji ići ćeš na hlađenje duže vrijeme, jel ti to jasno krele ili ti opet moram crtati?

Vazno je schljunak da ti mene chitash i teniskim jezikom da se izrazim ,u toj tvojoj glupoj tintari sam,chachkam ti vijuge,mozda se pronadje koja zdrava.Pa ti bez mene ne mozesh,sve vishe vjerujem da se iza tvoga nadimka krije neka pichka:::)))
Pusti ga, sto on tebi moze ti imas americki pasos jarane. ;), tebe stiti najjaca sila na svijetu.


Tako je jarane::)Nego ja ovako dumam,Rusi nisu glupi da poshalju ishta na Americu jer znaju da bi nestali kao i mi ali ce sjebati Europu,London,Berlin a amerima ce biti drago i nece se mijeshati ne zato shto ne bi zeljeli nego zato shto bi bili unishteni zajedno samnom.Tako da ,vec ste popushili svi u Europi,shto nije loshe za planere americhkog sistema koji moze opstati slijedecih 100 Godina bez bilo chijih resursa,pa tako i ja tko ga jebe nakon 100 godina iza mene neka je potop:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA Empty Re: UBICA NOSACHA ZRAKOPLOVA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum