ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Donald Trump: Ponovite izbore!

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Donald Trump: Ponovite izbore! - Page 3 Empty Re: Donald Trump: Ponovite izbore!

Post by AssadNaPodmornici Mon 14 Nov - 11:12

ja se slažem sa trumpovim stajalištima, samo lik više nema 70godina, nego će 2024 imati 80godina.  kao kolega ero koji je prije 5-6 godina bila normalna osoba pa je puka u starosti pogotovo zbog korone(i putin je najviše puka u koroni ali i dosta drugih starkelja). sa putinom se prije 5-10godina svi ljubili i družili a sada je novi hitler. nekada ljudi trebaju se znati povući pogotovo kada ti mozak počinje propadati
a DeSantis puno bolje vrši Trumpovu politiku nego sam Trump.
što se tiče izbora, pun kurac republikanaca je govorilo kada dođu u kongres/senat da će blokirati pomoć Ukraini i da će se fokusirati na USA.
Da sam Amer ili Australac navijao bih za republikance. I kao Hrvat navijam osim dok traje rat u UKR . Ali ispalo je dobro, jer zamisli da su republikanci pomeli izbore, i da su prestali pomagati Ukraini. Odmah bi sutra stala i Njemačka i Francuska i svi ostali, i ohrabrili bi se Iran i drugi i Rusi bi još i preuzeli inicijativu. a onda bi se ovi naši susjedi napalili, lako onom debilu u australiji. njega jebu kinezi.
ja slušam ove srpske podcastove koje imaju svaki po stotine tisuća pregleda, jebote u svakom podcastu spominju i nas i knin, i vukovar i oluju i jasenovac. a tema je rat u ukraini.

međutim kako RU počinje pušiti tako i njih vata sve veća depresija

AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Donald Trump: Ponovite izbore! - Page 3 Empty Re: Donald Trump: Ponovite izbore!

Post by prckov Mon 14 Nov - 11:14

debotoijusto wrote:
prckov wrote:
debotoijusto wrote:
prckov wrote:
debotoijusto wrote:
prckov wrote:a trump sa svojom narcisoidnoscu ce totalno ukopat republikance
veca je on stetocina za republikance nego fake news mediji

iz guzice u glavu
bude dobar antifasist od tebe u konacnici
ti si isto katastrofa
samo malo odvratnije izdanje  :D

nisam ja do jucer svrsavao na plamenca ;)
nista se nije promijenilo zagovara iste stavove kao i prije samo si ga ti izda :D
i kolega @yoda isto

dakle biljezim jedno izdalo

debo ti si glup
moram ovako  jer ne vidim kako bi ti to drugacije saopcio
naime sve si ofulo 
iskreno, nisam ni ocekivo da ces ista skuzit
aj mi bar definiraj fasizam kad glumis antifasistu, daj mi malo nade da povjerujem u tebe  :D


ae

ae, zemlja se okrece i ovako i onako

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Donald Trump: Ponovite izbore! - Page 3 Empty Re: Donald Trump: Ponovite izbore!

Post by RayMabus Mon 14 Nov - 11:15

AssadNaPodmornici wrote: a onda bi se ovi naši susjedi napalili, lako onom debilu u australiji. njega jebu kinezi.
ja slušam ove srpske podcastove koje imaju svaki po stotine tisuća pregleda, jebote u svakom podcastu spominju i nas i knin, i vukovar i oluju i jasenovac. a tema je rat u ukraini.

međutim kako RU počinje pušiti tako i njih vata sve veća depresija
10. nov 2022

https://tangosix.rs/2022/10/11/Suljo-za-pink-narucili-smo-ruske-sisteme-za-protivelektronska-dejstva-repelent-i-krasuha-o-rafalima-cemo-pricati-nakon-isporuke-mistrala/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Donald Trump: Ponovite izbore! - Page 3 Empty Re: Donald Trump: Ponovite izbore!

Post by RayMabus Mon 14 Nov - 11:18

AssadNaPodmornici wrote:a onda bi se ovi naši susjedi napalili, lako onom debilu u australiji. njega jebu kinezi.
ja slušam ove srpske podcastove koje imaju svaki po stotine tisuća pregleda, jebote u svakom podcastu spominju i nas i knin, i vukovar i oluju i jasenovac. a tema je rat u ukraini.

međutim kako RU počinje pušiti tako i njih vata sve veća depresija
Previše plitko gledaš stvari. Neće njih zaustaviti pad Kersona.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Donald Trump: Ponovite izbore! - Page 3 Empty Re: Donald Trump: Ponovite izbore!

Post by RayMabus Mon 14 Nov - 11:20

Evo, pa malo analizirajte.



by RayMabus Fri 26 Aug - 20:02

Sad će vama general Tupko s pet zvjezdica objasniti cijelu geopolitičku situaciju Srbije.



Prije godinu dana general Tupko s pet zvjezdica poručuje da će cijela Europa plivati u moru krvi ako vidim Komšića još jednom na toj poziciji tj preglasavanje Hrvatske.

Mjesec dana prije napada general Tupko s pet zvjezdica napada bavarskog premijera jer ovaj viče kako je Rusija prijatelj Europi i postavlja se na Karpate i poručuje Putinu da ako napadne cijelu Ukrajinu da će se vračati u crnim vrećama u Rusiju i da će se na kraju čačkati s njima na istoku al da me za to boli kurac.

Umjesto brzog plana slamanja Ukrajine i stavljanja pod Putinovu kontrolu a šta je i Srbija očekivala , Srbija sad ima 40 miljona Ukrajinaca koji čine kopneni zid Putinovom prodoru na Balkan a rat na istoku Ukrajine je pat pozicija.

Zapad koji podržava Komšića također gubi ogromne pare jer je netko uletio s Elvirom i kako će spriječiti brzi pad Rusije, dakle drži ih na životu s te strane taman da ne potonu.

Vrijeme ne radi za vas. Ni za koga od vas.

Jedino radi za generala Tupka s pet zvjezdica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Donald Trump: Ponovite izbore! - Page 3 Empty Re: Donald Trump: Ponovite izbore!

Post by RayMabus Mon 14 Nov - 11:22

Umjesto brzog plana slamanja Ukrajine i stavljanja pod Putinovu kontrolu a šta je i Srbija očekivala , Srbija sad ima 40 miljona Ukrajinaca koji čine kopneni zid Putinovom prodoru na Balkan a rat na istoku Ukrajine je pat pozicija.

---

Pad Kersona = kopneni prodor ništa = jačanje mornarice = pobjeda prosrpskih snaga u CG = CG ima izlaz na more i to je spoj Srbije i Rusije.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Donald Trump: Ponovite izbore! - Page 3 Empty Re: Donald Trump: Ponovite izbore!

Post by RayMabus Mon 14 Nov - 11:30

RayMabus wrote:Umjesto brzog plana slamanja Ukrajine i stavljanja pod Putinovu kontrolu a šta je i Srbija očekivala , Srbija sad ima 40 miljona Ukrajinaca koji čine kopneni zid Putinovom prodoru na Balkan a rat na istoku Ukrajine je pat pozicija.

---

Pad Kersona = kopneni prodor ništa = jačanje mornarice = pobjeda prosrpskih snaga u CG = CG ima izlaz na more i to je spoj Srbije i Rusije.



Donald Trump: Ponovite izbore! - Page 3 9k=



Donald Trump: Ponovite izbore! - Page 3 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Donald Trump: Ponovite izbore! - Page 3 Empty Re: Donald Trump: Ponovite izbore!

Post by immortal Mon 14 Nov - 21:50

Hoće li Trump podržati Ruse, prestati pomagati Ukre?

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Donald Trump: Ponovite izbore! - Page 3 Empty Re: Donald Trump: Ponovite izbore!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum