ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis

Go down

U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis Empty U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis

Post by Serbinho-3 6/11/2022, 09:19

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/4045166/svaki-peti-muskarac-u-srbiji-ima-mikropenis-a-60-odsto-spada-u-prosek-s-ponosom-od-13-cm
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26587
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis Empty Re: U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis

Post by debotoijusto 6/11/2022, 09:30

PREMA istraživanju androloga dr. Save Bojovića Srbi imaju natprosječno velike penise, točnije u prosjeku je penis Srbina velik 17 centimetara dok kod većine Europljana iznosi tek od 11 do 15 centimetara, piše srpski portal alo.rs.



srbi su karakonjo


U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis 2560px-Međimurski_konj_%28vranac%29_na_sajmu_MESAP_2015
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis Empty Re: U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis

Post by vuksadinare 6/11/2022, 09:37

u svemu svetski prvaci pa i u merenju kurca :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99375
2015-09-08


Back to top Go down

U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis Empty Re: U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis

Post by Ringo10 6/11/2022, 12:27

vuksadinare wrote:u svemu svetski prvaci pa i u merenju kurca :)
Pa sta ti mislis. Svaki Srbenda ima kurac ko konj a jebe 10 sati bez prekida
Ringo10
Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis Empty Re: U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis

Post by Serbinho-3 6/11/2022, 12:48

debotoijusto wrote:PREMA istraživanju androloga dr. Save Bojovića Srbi imaju natprosječno velike penise, točnije u prosjeku je penis Srbina velik 17 centimetara dok kod većine Europljana iznosi tek od 11 do 15 centimetara, piše srpski portal alo.rs.



srbi su karakonjo


U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis 2560px-Međimurski_konj_%28vranac%29_na_sajmu_MESAP_2015

Zoofilija je zabranjena, ali imas po internetu te video 

klipove, gde bukvalno skacu na te konje da im da ne kazem sta 

I da se nataknu na isti.

Verovatno od sramote za zenski rod su zabranili, jer se vidi skrivena

zenska podsvest a zenske su dosta prikrivene manipulatorke, otuda

se nikad sa svekrvom ne podnose, jer se poznaju.

Zatim sa psima, ista prica.

Moguce te vece kerove da koriste za prethodno navedeno.

Partner u istoj vezi ih zapostavi, ali je pas uvek u formi.

Neki se zafrkavaju, mada da znaju istinu...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26587
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis Empty Re: U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis

Post by Ringo10 6/11/2022, 15:59

Jedan crnac mi bijesno rekao
Ko je izmislio to da mi imamo enormno velike kite
Taj nam je napravio veliko sranje
Svaka bijela ili Azijatkinja misli to isto I kad nam vidi kitu toliko se razocara a Nas bude sramota...to su traume

Imam rodjaka u Zadru, taj ima kurcinu, pitona Pred Kojim se svi crnci mogu sakrit...sjecam se bilo
 mi 19 kad sam bio u Zadru, kad je uhvatio jednu da dere a kad je ona pocela da se dere...hahaha jebo te...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis Empty Re: U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis

Post by Serbinho-3 6/11/2022, 16:21

Ringo10 wrote:Jedan crnac mi bijesno rekao
Ko je izmislio to da mi imamo enormno velike kite
Taj nam je napravio veliko sranje
Svaka bijela ili Azijatkinja misli to isto I kad nam vidi kitu toliko se razocara a Nas bude sramota...to su traume

Imam rodjaka u Zadru, taj ima kurcinu, pitona Pred Kojim se svi crnci mogu sakrit...sjecam se bilo
 mi 19 kad sam bio u Zadru, kad je uhvatio jednu da dere a kad je ona pocela da se dere...hahaha jebo te...

To sam i ja odavno ovde rekao...

Neka prevara da navuku belkinje na Afrikanere.

One sta god im serviras, prihvate, klasicna zenska cud.

Kada su im servirali lezbo fazon, pocele okolo da se

zvalave izmedju sebe.

Malo ih analiziras, lake su za procitati.

Ima belaca sa motkama, ali oni nisu potrebni toj Industriji.

Belci sa nekim skromnim alatkama i nekoliko Crnaca nadju da

tresu one bele klinke od 18 godina.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26587
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis Empty Re: U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis

Post by EstebanEnrique 6/11/2022, 17:00


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis Empty Re: U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis

Post by niels 6/11/2022, 18:20

Moj prijatelj (pokojni - naravno) bio je liječnik, pa je između ostaloga, odrađivao preglede za regrutaciju, baš u BG, čovjek umro prije rata.

Rekao mi je da nema apsolutno nikakve razlike u veličini, u odnosu na rasu, područje i slično, da ljudi koji to govore nemaju ni osnovna znanja o anatomiji. Da to ne ovisi ni o građi. Ima par parametara, tko zna gledati, ima i indikatora, ali nema 100% egzaktnih pravila.

Kaže “dođe momčić, 17-18, 168 cm, mršav, plav…i još ja njemu ‘ajmo sine, uđi, da ga ohrabrim, on uđe s prangijom, da mu stoji 18-20 cm sigurno”.

A dolazili kršni momci, dinarski tip, veličina zanemariva.

Navodno najveći ikada izmjeren je nekom Azijatu.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis Empty Re: U Srbiji svaki peti muŠKarac ima mikro penis

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum