ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by vuksadinare Fri 4 Nov - 20:44

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/Suljo-otkazao-posjete-inozemstvu-iduca-tri-dana-bit-ce-najgora-u-zadnjih-10-godina/2409192.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Re: Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by vuksadinare Fri 4 Nov - 20:45

..svilen rupcic saljem ti ja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Re: Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by Serbinho-3 Fri 4 Nov - 21:07

Tito srusio Engleski dron, dok si rekao keks.

Prvo ih je zanimalo sta ima tamo, tek ce sada da padnu u

rebus, nakon sto je rekao da obara, prvog sledeceg je oborio.

Kaze, kupio dosta naoruzanja, ali niko nece da preveze.

Eto, vidite kakvi su to ljudi, rece.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Re: Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by Serbinho-3 Fri 4 Nov - 21:08

Sada neka da Rusima i Kinezima da ga prouce.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Re: Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by vuksadinare Fri 4 Nov - 21:38

..cim se ti drogiras..pa sinko dovoljno je satelitim snimit sto zelis kakav engleski dron?..to neki pubertetlija igrao se dronom a ovaj odmah..spijunaza na kubik :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Re: Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by Serbinho-3 Fri 4 Nov - 22:04

vuksadinare wrote:..cim se ti drogiras..pa sinko dovoljno je satelitim snimit sto zelis kakav engleski dron?..to neki pubertetlija igrao se dronom a ovaj odmah..spijunaza na kubik :)


Ako ima dron, mozes guslati o Satelitu.

Naravno, ako je dron sa pijace, ok, ali ako je

ozbiljniji, onda je to vec nesto.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Re: Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by vuksadinare Fri 4 Nov - 22:11

Serbinho-3 wrote:
vuksadinare wrote:..cim se ti drogiras..pa sinko dovoljno je satelitim snimit sto zelis kakav engleski dron?..to neki pubertetlija igrao se dronom a ovaj odmah..spijunaza na kubik :)


Ako ima dron, mozes guslati o Satelitu.

Naravno, ako je dron sa pijace, ok, ali ako je

ozbiljniji, onda je to vec nesto.
..covjece...kakav dron..dron ce koristiti za izvidjanje zemlje koje nemaju satelite..u vojne svrhe..brit i.a satelite..njemu dron jos igracka nije potreban za izvidjanje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Re: Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by debotoijusto Fri 4 Nov - 22:20

vuksadinare wrote:..cim se ti drogiras..pa sinko dovoljno je satelitim snimit sto zelis kakav engleski dron?..to neki pubertetlija igrao se dronom a ovaj odmah..spijunaza na kubik :)

prvorodjeni je bacio u plac nekog klinca sto se igrao influencera
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30622
2014-04-12


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Re: Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by pizzon Sat 5 Nov - 13:14

srbija nije dozivela tako zestok 
slom kao u zadnjih 30tak 
godina.
za period od 1804 do danas,
nakon slobine  8.sednice, redjaju se
nasi porazi. veliki uspeh rusije
i domacih informbirovaca.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4986
2020-04-21


Back to top Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Re: Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by Serbinho-3 Sat 5 Nov - 13:53

pizzon wrote:srbija nije dozivela tako zestok 
slom kao u zadnjih 30tak 
godina.
za period od 1804 do danas,
nakon slobine  8.sednice, redjaju se
nasi porazi. veliki uspeh rusije
i domacih informbirovaca.

Cime se ti radis, svaka ti cast.

Kakvi Informbirovci, kakva Rusija?

Imas 300 fabrika, nova dva Klinicka, nove Staedtler Swiss 

vozove, barem 1000 km autoputa, mostove, tunele, Aerodrom

pocinje da izgleda bolje i nego Malpensa ovde, tj. bolje od najboljih

u Zapadnoj Evropi ali daleko od onih po Kini.

Zavrsio Hram Svetog Save, udjes dzaba, po Becu platis, Dablinu, 

Metro se gradi, smejete se sto pljujete na vlast i kupujete nekretnine

po tim visokim cenama.

Ajde da ne nabrajam dalje, ono sto je bilo sposobno je otislo a

ostali su hendikepirani ocigledno.

Gledam ovde u Piemonte raspad, sve se svodilo na pricu o FIAT-u

i Olivetti elektronika, koji je pukao.

Prvi put ipak mislim da su i drzavne fabrike potrebne, kako bi se 

uspostavio ravnomerni razvoj, pa tako da nema onih iz Milana u besnim 

automobilima, sto dolaze u Serravalle Outlet Centar a okolna ekipa

sa autobusima ko to tamo peva i slicno, puteve nemaju, lesnici i vina u

solo prici, teren ko Sumadija, ako hoces da budes u Srbiji, odes tamo,

raspad prica.

Francuska ka Piemonte, Grenoble, planincuge, nema nista.

Da je razvijeno, povuce i tebe, zato ne valja blokirati nekoga uz

tebe, jer i tebi moze samo dobro doneti.

Sta ste se vi istripovali, ja stvarno ne znam, od Zapada ste videli

Dinastiju, Dalas, Halkidiki, Ronaldo, Messi, Mbape svi po 100 miliona

za dzeparac i zivite u nekoj fantaziji.

Svajcarska, tanjir sa mesom oko 50 eura, Tri Sesira ceo sto pun mesa

za 22 eura, odneli za Milano avionom.

Spanija, tek oni nemaju ni sta da jedu.

Samo onu sunku na zilet sto ti seku, Paella i Tapas.

Povrce nista, udjes u radnju, nesto sirotinje vidis,

valjda nece da uvoze, da ne daju novac drugima.

Ono malo bede sto ima, gura na sva zvona, Paella i Tartar Beef

ista cena.

Ovde skepticni u Italiji, pa im tako lupe po radnjama da

sve povrce dolazi iz Spanije a da oni ne kapiraju da u toj

pustinji nema istog.

Marc poput Pizzona siri propagandu, kako je u Trstu bilo svega

za razliku od Juge a oni dovlacili da uvaljaju Jugoslovenima,

koji su bili, sve samo ne skromni i Socijalisti, vole markirano i 

skupo.

Niste izasli nigde i sirite tamo nekakve Propagande.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Re: Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by Serbinho-3 Sat 5 Nov - 14:01

Ovo ti je vrh na Maljorci tagliere, kod nas bi se

postideli, tamo je najbolja ponuda.

Uzeo najskuplje, Jamon Iberico de Bellota i donese ti to

na tanjiru.

Oni ispred Stepinog Vajata bi se smejali.

https://ibb.co/PFQry3r


https://ibb.co/tzJxJPY
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Re: Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by RayMabus Sat 5 Nov - 14:17

pizzon wrote:srbija nije dozivela tako zestok 
slom kao u zadnjih 30tak 
godina.
za period od 1804 do danas,
nakon slobine  8.sednice, redjaju se
nasi porazi. veliki uspeh rusije
i domacih informbirovaca.
Bit će vam još gori ako ne date sankcije Rusiji jer vam se prvovjenčani zamjerio generalu GF s pet zvjezdica.



https://www.ex-iskon-pleme.com/t51470-Suljo-se-poceo-ozbiljno-zamjerati-galaktickoj-federaciji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176103
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Re: Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by RayMabus Sat 5 Nov - 14:21

PREDSEDNIK Ruske Federacije Vladimir Putin razgovarao je sinoć u Kremlju sa ruskim istoričarima i poglavarima tradicionalnih religija.

Pri kraju razgovora mu se obratila istoričar Natalija Naročnjicka.

Ova velika prijateljica Srba i inostrani član Srpske akademije nauke i umetnosti, između ostalog je rekla sledeće ruskom predsedniku:

- Vladimire Vladimiroviču, upravo sam, baš juče, doletela iz Srbije, gde sam govorila pred skupštinom Srpske akademije nauka, u kojoj su me pre godinu dana izabrali za inostranog člana. Srela sam se sa episkopom bačkim Irinejem, govorila sam i u Matici srpskoj, imala mnogo sastanaka i javnih nastupa.

Kad biste znali kako Srbi sada sa nadom gledaju na Rusiju, kako očekuju da Rusija ne skrene sa ovog puta, da ne pristane na kompromise, da izdrži do kraja u ovom egzistencijalnom sukobu – u sukobu ne samo oko Ukrajine, već, kao što ste Vi više puta rekli, u sudaru različitih projekata budućnosti čovečanstva, posebno hrišćanskog sveta.


Istorija naših protivnika je bez ikakvih moralnih ciljeva. A mi idemo napred, ne vraćamo srednji vek, već čuvamo tradicionalne vrednosti.

Prenosim Vam divljenje srpskog naroda, srpskih akademika, sedokosih naučnika koji su preživeli otimanje Kosova, raspad Jugoslavije, sve, sve, sve.

Vladimire Vladimiroviču, Srbi su me zamolili da Vam se duboko poklonim – znate li zašto?

Rekli su da više nema države, rukovodstva i lidera sa takvom neviđenom nacionalnom državnom voljom.

Molimo se za Vas i za Vašu odlučnost zajedno sa Srbima.

Mnogo Vam hvala - poručila je Naročnicka Putinu.

https://www.novosti.rs/planeta/svet/1170083/najnovije-vesti-vladimir-putin-natalija-narocnicka-rusija-srbija
RayMabus
RayMabus

Posts : 176103
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Re: Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by RayMabus Sat 5 Nov - 14:24

Tako je. Drš te se vi Rusije i podržajite Putina u agresorskom ratu protiv Ukrajine.

Nema vas Bosna. Ha ha ha ha

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ako udari sankcije Rusiji mrzit će ga Rusi, SPC i njegovo desno nacionalističko biračko tijelo.

A ako ne udari sankcije Rusiji bit će trn u nozi Zapadu.

Ja imam pet zvjezdica na generalskom činu.

Ja uvijek pobjeđujem.

'Tko je protiv Rusije, dabogda živo meso od njega otpadalo'
Izjava je ovo ne nekog ogorčenog oporbenog crnogorskog političara minorne stranke, već glavom i bradom mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija Radovića

Tko ne bio vjeran jednojezičnoj, jednokrvnoj Rusiji, dabogda živo meso od njega otpadalo, bio proklet tri puta i 3000 puta od mene. To je ono što je ostavio Sveti Petar Cetinjski svojim Crnogorcima, pa bi bilo dobro da i sadašnji predsjednik Vlade Crne Gore pročita ove riječi u trenutku kada po prvi put u povijesti zavodi sankcije Rusiji – izjava je ne nekog ogorčenog oporbenog crnogorskog političara minorne stranke, već glavom i bradom mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija Radovića koji je ovim riječima osudio aktualnu politiku Podgorice prema Rusiji.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/tko-je-protiv-rusije-dabogda-zivo-meso-od-njega-otpadalo-935878 - www.vecernji.hr
RayMabus
RayMabus

Posts : 176103
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Re: Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by Serbinho-3 Sat 5 Nov - 14:45

Ukrajina je poligon, mozda se mislilo na rat sa istima iz 1999.

Srbi nemaju nista protiv Ukrajine.

To treba da ti bude polazna tacka.

Bratski narod, Pravoslavne Vere.

Ko zeli u Srbiju, dobrodosao je iz Ukrajine.

Verovatno se mislilo na 1999 ekipu.

Soros, Klintonove, Demokrate.

Naravno, svaki narod ima izrode, pa i Ukrajinci u tim

Banderovcima, ali to bi bilo kao da su svi Srbi klali po 

Vranicu i slicno.

Gledaj uvek na situaciju iz vise uglova, dobices razlicite odgovore

na onaj prvi, koji si imao u pocetku.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Re: Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by RayMabus Sat 5 Nov - 14:48

Baš me brige šta vi mislite o Ukrajini. Želite u EU i novce od iste pa fino prilagodite se i njihovoj vanjskoj politici a to su sankcije Rusiji.

Oš neš Bangladeš. Meni je svejedno. Ja uvijek pobjeđujem. Taj vaš četnik na vlasti mi se zamjerio 23.05 ove godine i sad neka bira put.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176103
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Re: Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by RayMabus Sat 5 Nov - 15:02

Popijte jednu šljivovicu pa zapjevajte Od topole do tople sve do Ravne Gore....

...dok vam ne dođe u glavu da sam ja general a da vam je prvovoječani 23.05 ove godine rekao da su oni imali pravo na veliku Srbiju a Hrvatska nema pravo na obranu i postojanje ( osim možda iza one linije Karlobag Virovitica Karlovac itd ).

Sad ste okruženi.

Napad je najbolja obrana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176103
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Re: Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by RayMabus Sat 5 Nov - 15:36

Nekima izgleda ni značenja riječi nisu poznate.

Pa evo vam onda :

General (od lat. generalis - opći) je osoba koja se nalazi u vrhu vojne ili, nešto rjeđe, policijske hijerarhije. Čin generala karakterističan je za kopnenu vojsku i ratno zrakoplovstvo, i poznaju ga gotovo sve vojske svijeta. U ratnoj mornarici odgovara mu čin admirala. Pojam general u nekim vojskama označava određeni vojni čin, ali najčešće se koristi kao skupni naziv za najviši zapovjedni kadar oružanih snaga (generalitet).

Čin generala pojavio se u vojnoj povijesti kao naziv za visokog časnika koji je zapovijedao cjelokupnom vojskom (in general), a proširio se u vrijeme nastanka i organizacije prvih profesionalnih vojski u 17. stoljeću. General zapovjeda velikim složenim vojnim postrojbama (brigadama, zborovima, armijama), pojedinim granama vojske (npr. kopnenom vojskom, ratnim zrakoplovstvom), ili se nalazi na drugim vrhovnim zapovjednim mjestima oružanih snaga (prije svega na čelu glavnog stožera, ili vojnim ustanovama).

https://hr.wikipedia.org/wiki/General
RayMabus
RayMabus

Posts : 176103
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Re: Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by RayMabus Sat 5 Nov - 15:37

Sad se izvolite opredijelit di ste, jeste li za Putina ili EU.

Izvolte udarit ili ne udarit sankcije Putinu.

Izbor je samo na provjenčanom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176103
2014-04-11


Back to top Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Re: Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by Serbinho-3 Sat 5 Nov - 16:06

RayMabus wrote:Popijte jednu šljivovicu pa zapjevajte Od topole do tople sve do Ravne Gore....

...dok vam ne dođe u glavu da sam ja general a da vam je prvovoječani 23.05 ove godine rekao da su oni imali pravo na veliku Srbiju a Hrvatska nema pravo na obranu i postojanje ( osim možda iza one linije Karlobag Virovitica Karlovac itd ).

Sad ste okruženi.

Napad je najbolja obrana.


Taj Seseljev Projekat ste realno legalizovali.

Sutra da vam neko udje i zacrta te granice, mozes se pozivati

na Medjunarodno Pravo, ali ces dobiti odgovor da ste priznali Kosovo.

Onda cete se vi pozivati na politiku EU, onda cete dobiti odgovor da se 

zalite njima.

Imate i onih nekoliko vasih politicara, sto su pustali izjave 

o prihvatanju realnosti.

Sutra ti to isto puste a ti se zali, kao sada.

Ne trci ko tele pred rudu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina' Empty Re: Suljo:'Tri iduca dana su kljucna..uh..najgora u zadnjih 10 godina'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum