ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tradicionalne vrijednosti

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

tradicionalne vrijednosti Empty tradicionalne vrijednosti

Post by debotoijusto Mon 31 Oct - 18:15

DRŽAVLJANIN Kine W.L. (50), koji je u Beogradu brutalno pretukao svoju 14-godišnju kćer na teniskim terenima Crvene zvezde, iznio je svoju obranu na sudu u prisustvu branitelja po službenoj dužnosti.

Tužiteljstvo je priopćilo da je otac svoje nasilno ponašanje prema kćeri opravdao time što je ona tog dana odbila nastaviti trening, a on je htio da se vrati na teren, piše Telegraf.

Kinez je rekao da mu nije bila namjera povrijediti kćer, ali da je "u Kini tradicija da se poštuje hijerarhija" te da on smatra da je ispravno postupio jer je "to dopušteno u Kini".

Podsjetimo, društvenim mrežama počela je kružiti snimka na kojoj W.L. divljački tuče svoju kćer. Kako se vidi na snimci, otac je prvo nogom udara u trbuh, a onda je počinje šamarati.

Tenisačica potom sjeda na klupu, ali muškarac se nastavlja iživljavati, povlači je za kosu, baca na pod i udara nogama dok ona leži na tlu.



https://www.index.hr/vijesti/clanak/kinez-koji-je-divljacki-pretukao-kcer-14-u-beogradu-to-je-dopusteno-u-kini/2408006.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by RayMabus Mon 31 Oct - 18:18

Vrati ga u Kinu pa nek on tamo te svoje tradicionalne vrijednosti konzumira.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by debotoijusto Mon 31 Oct - 18:18

kina iran rusija , blok tradicionalnih vrijednosti spram degeneriranog zapada
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by Guest Mon 31 Oct - 18:24

Degenerirano je sve što je degenerirano.


Bez obzira na kojoj strani svijeta se nalazi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by RayMabus Mon 31 Oct - 18:29

Ja vidim samo brutalno premlačivanje i to djeteta, iživljavanje jačeg nad slabijim, frustracije nečijeg ega da njegov potomak mora biti broj jedan a ako nije da ga triba mlatiti da bude šta roditelj ego od njega očekuje itd.

Goni ća odakle si doša.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by marcellus Mon 31 Oct - 19:37

debotoijusto wrote:kina iran rusija , blok tradicionalnih vrijednosti spram degeneriranog zapada

ksenofobu jedan. Trebaš biti otvoren prema drugim kulturama, uvažavati vrijednosti, a ne namateti im svoje vrijednosti, neokolonijalizam, i to

šta tebi su i apači divljaci jer su otimali žene od drugih plemena i bijelaca i tretirali skvo kao i svoje konje, uglavnom batinama?

Nikad od tebe dobar antifašista, trebaš apačima, ciganima i kinezima pjevat hvalospjeve i divit se ženama u burkama

_________________
tradicionalne vrijednosti 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by mentalitet Mon 31 Oct - 20:47

RayMabus wrote:Vrati ga u Kinu pa nek on tamo te svoje tradicionalne vrijednosti konzumira.


Ma kakve pichke materine i tradicionalne vrijednost?Chlanak je uperen protiv Kine,,pazi ovo bog te jebo shto jedan Kinez napravi ili Rus ili Hrvat ili Srbin ili Musliman odmah su svi isti.Jebo te koja propagandno govno?Mislim ono,razumijem da imash potrebu pisati protiv onoga koji je uspjeshan jer svoje jadne zivote ni sami ne mogu organizirati pa gledaju preko plota u taj B92 koji srbima glumi nepristrasnost kao i svi mediji na Balkanu koji su u vlasnishtvu stranih kompanija.Eto ,neka me netko razuvjeri pa zalijepi chlanak na ovaj forum gdje se u Indexu ili B92 kritizira USA,Njemachka ili neka druga zapadna zemlja.Godinama sam ih chitao i nisam nikada naishao na takvo neshto.Ove spodobe sa foruma koje imaju mozak papagaja su naj bolji za prenoshenje ovakvih sranja koja su intelektualno njima i najbliza.
Pazi,nema ovdje forumasha koji nije popushio neke batine od svojih roditelja.Evo ja sam popushio dobre batine od rodjene matere jer sam gadjao drugo dijete strijelom koja je na vrhu imala iglu.Jebo te ,mogao sam ga pogoditi u oko.E pa kad si glup i ne shvacash opasnost koju drugome nanosish onda popushi batine.
Elem ,ovaj Kinez je idiot koji misli da njegovo dijete treba ispunjavati njegove neispunjene snove.
Shto je radio Srdjan Ivanishevic svome sinu?Svi su to znali ali nikome nije palo napamet tada da napishe ovakav naslov koji ustvari i ne sluzi da bi se problem iznio nego da bi se posredno popishalo po tradicionalnim vrijednostima o kojima je nedavno govorio Putin aprotiv kojih su zna se i najvecim budalama je jasno tko su ti pa sre sluze ovakvom propagandom ,shto su vam tradicionalne vrijednosti.Mislim ono.pa daj ako se sluzite propagandom bar malo inteligencije unesite u ono shto donosite ovdje da povjerujem da su tradicionalne vrijednosti smece koje treba izbaciti iz kulture,umjetnosti,sporta i svih drugih oblasti ljudskog djelovanja.Poruka ovog chlanka je "Sve shto vam mi kazemo da je normalno je normalno a ono shto ste uchili od vashih roditelja ili shkole u neka normalna vremena kada se shkola nazivala shkolom je kurac od ovce i nazadno je"
Ako vec prichamo o tradicionalnim vrijednostima ,zashto se ne uzme Japan koji je jedan od najmodernijih drushtava danashnjice ali koji nije zaboravio svoje tradicionalne vrijednosti nego ih gaji i prilagodjava takozvanom modernom svijetu.Mislim,mogao bi o ovome napisati knjigu ali me nishta toliko ne moze pokrenuti kao ljudska glupost i primitivizam.Pa naravno da tog Kineza treba strpati u zatvor a i one koji insuiniraju da su to kineske tradicionalne vrijednost jer tamo bi vjerojatno za svoj postupak popushio veci zatvor nego u Srbiji.Ina kraju ,jer nemam vishe zivaca objashnjavati degenericima neke normalne stvari,jebem im mater degenerichno pokvarenu shto donose ovakve teme.Eto a sada neka me onaj degenerik Kich slobodno banira:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by michaellcmacha Mon 31 Oct - 21:07

ne treba tebe banirati... tebi je trebao ćaća tog kog god, oba oka iskopat, majmune debilni... gađao si drugo dijete sa strijelom koja ima metalni šiljak na vrhu... pa tko te to naučio kretenčino nepodojena... djed četnik koji je zajedno sa Gaćešom po banijskim i kordunskim drumovima sačekivao zaprege i prebijao ljude i otimao im ljetinu i hranu jer je ionako malo tko imao novaca... koja si ti bičina još se hvališ kako si od dječje dobi gledao kao da drugima naškodiš i napakostiš.... stvarno je šteta što te nismo živog ulovili...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by michaellcmacha Mon 31 Oct - 21:08

jebo te putin u šupak... i ostatak ekipe koja je na tvojoj razini svijesti...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by mentalitet Mon 31 Oct - 21:16

michaellcmacha wrote:jebo te putin u šupak... i ostatak ekipe koja je na tvojoj razini svijesti...

JTMG ,odgovori da li si ili nisi za hrvatske tradicionalne vrijednost ili nisi (obitelj,moral ,etiku.prijateljstvo,zdravu hranu.zaklanog pajceka,vino,rakiju ili si za ovo smece kojim ti pune tu tvoju shuplju tikvu?Postavi ovo pitanje svojoj djeci pa cesh chuti odgovor konjino glupa.Mislim kada pricham o hrvatskim tradicionalnim vrijednostima onda ne mislim na vas idiote sa ovoga foruma nego na one hrvate koji su josh koliko toliko normalni.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by mentalitet Mon 31 Oct - 21:22

michaellcmacha wrote:ne treba tebe banirati... tebi je trebao ćaća tog kog god, oba oka iskopat, majmune debilni... gađao si drugo dijete sa strijelom koja ima metalni šiljak na vrhu... pa tko te to naučio kretenčino nepodojena... djed četnik koji je zajedno sa Gaćešom po banijskim i kordunskim drumovima sačekivao zaprege i prebijao ljude i otimao im ljetinu i hranu jer je ionako malo tko imao novaca... koja si ti bičina još se hvališ kako si od dječje dobi gledao kao da drugima naškodiš i napakostiš.... stvarno je šteta što te nismo živog ulovili...

Eto vidish da si glup i da nemash mozga jer sam sebe naveo kao primjer budale u djetinjstvu ali sam odrastao u normalno ljudsko bice koje shvaca da drugima ne treba chiniti zlo zahvaljujuci tradicionalnim vrijednostimavaspitanja po dupetu a tebe je valjda caca vaspitavao kamenom u glavu pa si zato ostao tako glup.MUTPM::::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by immortal Mon 31 Oct - 22:16

RayMabus wrote:Ja vidim samo brutalno premlačivanje i to djeteta, iživljavanje jačeg nad slabijim, frustracije nečijeg ega da njegov potomak mora biti broj jedan a ako nije da ga triba mlatiti da bude šta roditelj ego od njega očekuje itd.

Goni ća odakle si doša.
Ne može sad ća odavde, sad mora odležati kaznu!

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23170
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by MDMiridije Mon 31 Oct - 22:19

RayMabus wrote:Vrati ga u Kinu pa nek on tamo te svoje tradicionalne vrijednosti konzumira.

Uskoro će to biti Kina. Evo Xi odbio zamolbu za reprogramiranje duga od 4 miljarde ojra...tako da... for sale.

MDMiridije
MDMiridije

Posts : 183
2022-10-01


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by RayMabus Mon 31 Oct - 22:32

To ko onaj vic o sultanu i Srbiji samo sad ide ovako : Pošalje Vučic Ivicu Dačica u Kinu kod Xia i kaže mu Xi voli dolare i guzice a ti znaš da mi para nemamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by veber Mon 31 Oct - 22:37

jel to opet onaj čmar s agrum nožićem čmari?
ili su neki drugi "vjetrovi"

čmaragruma i svu tu ekipu slijedeći put bez traktors, sendviča i sokova.

ti srbi su teža "stoka"

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by niels Mon 31 Oct - 22:37

mentalitet je spominjao Srđana i Gorana.

Da je Goran bio moje dijete, ne bih mu dao da se uopće bavi individualnim profesionalnim sportom, jer ni on ni mi nismo imali živce za takav tenis. Gorana je takvo forsiranje i igranje umalo uništilo kao čovjeka. Eto, osvojio je Wimbledon i smirio se. Pete Sampras se čudio u svojoj biografiji kako ih nije osvojio 10.

Iako je imao nevjerojatne predispozicije, nije imao karakter da se bori sam na terenu s protivnikom i sobom. Velim, ja ga ne bi forsirao i mučio i sebe i njega nego ga usmjerio gdje bi bio mirniji i zadovoljniji.

Jednako tako, sa Draženom nema uopće smisla raspravljati s čime da se bavi u životu…on je jedan od onih koje je košarka izabrala, a ne oni košarku.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by RayMabus Mon 31 Oct - 22:41

RayMabus
RayMabus

Posts : 176186
2014-04-11


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by debotoijusto Mon 31 Oct - 23:13

kinezi odbili zato su tu rusi i ne traze nista zauzvrat :D
sad da cujem koju pricu ce prvorodjeni prodati stadu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by darth_vader Tue 1 Nov - 2:54

debotoijusto wrote:kina iran rusija , blok tradicionalnih vrijednosti spram degeneriranog zapada

Jelena Lučić. Jelena Dokić...Pička mu materina Debo, ali ako ja moram braniti naše tradicionalne ljevičarske vrijednosti, onda....aupičkumaterinu sve....
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by mentalitet Tue 1 Nov - 6:13

veber wrote:jel to opet onaj čmar s agrum nožićem čmari?
ili su neki drugi "vjetrovi"

čmaragruma i svu tu ekipu slijedeći put bez traktors, sendviča i sokova.

ti srbi su teža "stoka"


Guzio sam neku iz Domjaniceve,hvalio si se da si sa Kvatrica pa reko nedaj boze da ti je kcerka odma bi si naknadno odrezao kurac:::::)))Osvojio sam je tako da sam joj pokazao noz u autu pa je se odma predala,hhhaaa,tipichna schwabica ko i schwabo kad prochita rijech noz oduzme se::::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

tradicionalne vrijednosti Empty Re: tradicionalne vrijednosti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum