ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija preuzima Crnu Goru

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Rusija preuzima Crnu Goru - Page 2 Empty Re: Rusija preuzima Crnu Goru

Post by RayMabus Mon 24 Oct - 0:27

To je Komšićev jaran taj Đukanovic.

Jedan se zalaže za građansku CG al bez Srba ili u najboljem slučaju u kojoj Srbi nemaju pravo glasa a drugi se zalaže za građansku BiH bez Hrvata ili u najboljem slučaju u kojoj Hrvati nemaju pravo glasa a kasnije idu i Srbi pa će to sve biti begova raja.

RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija preuzima Crnu Goru - Page 2 Empty Re: Rusija preuzima Crnu Goru

Post by Serbinho-3 Mon 24 Oct - 7:11

Uspeo Ruse razjuriti, sto su nosili milijarde i ljudi su zaradjivali, zarad EU, gde je izvisio i zna se. Koliko para, toliko muzike. Barem su oni dobro ziveli od Rusa.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Rusija preuzima Crnu Goru - Page 2 Empty Re: Rusija preuzima Crnu Goru

Post by RayMabus Mon 24 Oct - 16:53

Težak gubitak Đukanovićevog DPS-a na lokalnim izborima u Crnoj Gori

Partija crnogorskog predsjednika Mile Đukanovića izgubila je u jedanaest od četrnaest općina u kojima su održani izbori. DPS je ostao bez vlasti i u općinama u kojima je do jučer dominirao - Danilovgradu, Kolašinu, Pljevljima, na Žabljaku.

Predstavnici pokreta "Evropa sad" mogu se smatrati pobjednicima jučerašnjih lokalnih izbora, pokret bivših ministara Milatovića i Spajića zatražio mjesta gradonačelnika u Podgorici, Danilovgradu, Tivtu i na Žabljaku, javljaju podgoričke "Vijesti".

Koalicija okupljena oko DPS-a izgubila je u nedjelju vlast u Podgorici, i natjerala staru većinu sa državnog nivoa da zakopa ratne sjekire ako želi da preuzme vlast u glavnom gradu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija preuzima Crnu Goru - Page 2 Empty Re: Rusija preuzima Crnu Goru

Post by pizzon Tue 25 Oct - 11:08

dogadja se ono o cemu sam pisao.
da ce srbi glasati i za df
I evropu.
df mora da se distancira od rusije ako zeli udeo u vlasti. odnos prema rusiji mora da bude razuman i realan, a ne u sferi dimastane istorije.
ako to ne ucine
na sledecim parl.izborima bice jos
slabiji rezultati.
ovo je na neki nacin
krivokapiceva zasluga.
on je afirmisao celnike
evropa sad.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Rusija preuzima Crnu Goru - Page 2 Empty Re: Rusija preuzima Crnu Goru

Post by RayMabus Mon 12 Dec - 22:57

Okupljeni su skandirali "Izdaja, izdaja" i upućivali uvrede premijeru Dritanu Abazoviću i ministru Filipu Adžiću, a prethodno su poručili da se izmjenama Zakona o predsjedniku želi urušiti ustavni poredak što, kako kažu, neće dozvoliti.

Skupština Crne Gore usvojila je danas po drugi put izmjene i dopune Zakona o predsjedniku. Za usvajanje tog akta, glasao je 41 poslanik.

Ovim izmjenama Vlada se može izabrati bez saglasnosti predsjednika države.

Haos ispred Skupštine Crne Gore, demonstranti najavili da će blokirati sve gradove
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija preuzima Crnu Goru - Page 2 Empty Re: Rusija preuzima Crnu Goru

Post by Guest Mon 12 Dec - 23:02

Crnogorske budale ne kuže da im je bolje da nisu u EU. Eto, mi smo ušli, pa nam je svake godine sve gore i gore.

Žao mi je što koriste liptardske metode razbijanja na prosvjedu, jer sam prave crnogorce smatrao ponosnim narodom, koji je još u stanju razlikovati muškarca od žene..
Ali izgleda da su i oni poklekli pred liptardskim medijima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija preuzima Crnu Goru - Page 2 Empty Re: Rusija preuzima Crnu Goru

Post by RayMabus Mon 16 Jan - 22:49

Mili Đukanoviću mandat je započeo polaganjem zakletve pred poslanicima u Skupštini Crne Gore 20. maja 2018. godine, tako da je posljednji dan roka za raspisivanje izbora 19. janunar 2023.


Predsjednički izbori u Crnoj Gori raspisani za 19. mart
RayMabus
RayMabus

Posts : 176430
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija preuzima Crnu Goru - Page 2 Empty Re: Rusija preuzima Crnu Goru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum