ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja

Go down

Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja Empty Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja

Post by debotoijusto 10/22/2022, 11:11

ČLAN Predsjedništva BiH Milorad Dodik objavio je danas poziv bosanskim Srbima da se narednog tjedna okupe u Banjoj Luci na skupu, koji je opisao kao "prosvjed protiv zavojevača", te da pritom pokažu kako im je jedan od uzora Milan Tepić.

Časnik bivše JNA Milan Tepić je u rujnu 1991. ubio sebe, ali i deset hrvatskih branitelja kada je digao u zrak skladište streljiva kod Bjelovara.

"Pokaži da si potomak (Gavrila) Principa i Tepića. Podigni trobojku, stani uz narod, narodnu volju i slobodu (Republike) Srpske", jedna je od poruka u videospotu, koji je Dodik objavio na Twitteru.



https://www.index.hr/vijesti/clanak/dodik-pristasama-pokazi-da-si-potomak-bombasa-koji-je-ubio-10-hrvatskih-branitelja/2405459.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_najnovije_d
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30591
2014-04-12


Back to top Go down

Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja Empty Re: Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja

Post by debotoijusto 10/22/2022, 11:13

@epijev & @hektorov saveznik se razmahao a rusi 5 000km daleko
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30591
2014-04-12


Back to top Go down

Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja Empty Re: Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja

Post by debotoijusto 10/22/2022, 11:14


Inter uns
prije 8 minuta
Milanovic ce na mitingu istine govorit odmah poslije dodika i posmrtno odlikovat tepica i principa.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30591
2014-04-12


Back to top Go down

Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja Empty Re: Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja

Post by debotoijusto 10/22/2022, 11:15



Joško Filipovic
prije 11 minuta
Ako za ovu izjavu ne dobije orden od Milanovica onda ne zmam što još treba napraviti..
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30591
2014-04-12


Back to top Go down

Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja Empty Re: Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja

Post by RayMabus 10/22/2022, 11:18

Uz zvukove trube i bubnjeva, narator poručuje:
"Danas kao i mnogo puta do sada stani uz hrabre pretke protiv stranih zavojevača. Podigni našu trobojku iznad zastave izdaje. Stani pred Miloša, pred Lazara, pred Karađorđa, stani pred Mišića. Pokaži da si potomak Principa i Tepića. Podigni trobojku, stani uz narod, narodnu volju i slobodu Srpske."

Da se skup organizuje u cilju zaštite fotelje Milorada Dodika govore sljedeće rečenice:


"Odbranit ćemo izbornu volju naroda Republike Srpske! Pozivam građane da nam se pridruže 25. oktobra u parku “Mladen Stojanović” kako bi svi vidjeli kolika je moć našeg okupljanja i koliko volimo Republiku Srpsku", naveo je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175681
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja Empty Re: Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja

Post by RayMabus 10/22/2022, 11:22

debotoijusto wrote:@epijev & @hektorov saveznik se razmahao a rusi 5 000km daleko
Bliže su nego šta misliš.

Kako god, s obzirom tko je Dodiku oporba a tamo je neko prepucavanje oko izbora onda nije ni čudo da igra na nacionalističku kartu. Ono tko je veća Srbenda šema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175681
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja Empty Re: Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja

Post by dzango 10/22/2022, 11:30

Oj Tepiću, novi Sinđeliću.

_________________
Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja Empty Re: Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja

Post by RayMabus 10/22/2022, 11:38

dzango wrote:Oj Tepiću, novi Sinđeliću.

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Kad vam dođem u tu BL onda neću skinit ploču s te kuće nego ću cilu tu zgradu na kojoj je ta ploča okačena sravnit sa zemljom.

Gomila kretena.

Tepić nema ništa s BL. Zašto ste mu stavili ploču ? Jer je digao vojarnu s municijom da je se ustaše ne dokopaju.

Pa te ustaše su na referendumu rekle da ne žele više biti u Jugi i na to otcjepljenje su imali pravo.

Dakle em se to dešava u Hrvatskoj em Tepić nema veze s BL.

Nije vam nešto jasno u toj vašoj logici ?

Mogu vam ja objasnt. Al vam se neće svidit metoda.

RayMabus wrote:Referendum o hrvatskoj samostalnosti održan je 19. svibnja 1991. godine. Na tom su referendumu građani Republike Hrvatske odlučivali o budućnosti Hrvatske odgovarajući na dva ponuđena pitanja.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Referendum_o_hrvatskoj_samostalnosti

Datum smrti 29. rujna 1991. godine (34 godine)

https://hr.wikipedia.org/wiki/Milan_Tepi%C4%87

RayMabus wrote:Bolje vam je da tu ploču sami skinete nego da ja dođem pa da vam je ja skinem jer ja neću skinit ploču s te zgrade nego poravnat cilu zgradu i svima koji tu žive tako uništit stanove jer smatram da su podržavali i podržavaju tu ploču na svojoj zgradi.

Đavo će vam izgledat ko majka Tereza kad mene upoznate.

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Bolje vam je da tu ploču sami skinete nego da ja dođem pa da vam je ja skinem jer ja neću skinit ploču s te zgrade nego poravnat cilu zgradu i svima koji tu žive tako uništit stanove jer smatram da su podržavali i podržavaju tu ploču na svojoj zgradi.

Đavo će vam izgledat ko majka Tereza kad mene upoznate.
To van je zato jer ĐAVO iskušava ljude a anđeo znanja ih uči pameti.

Nemojte da vam ja neke stvari ekspresno objasnim.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t49965p60-stanivukovic-tepic-vitez-a-ne-zlocinac
RayMabus
RayMabus

Posts : 175681
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja Empty Re: Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja

Post by RayMabus 10/22/2022, 11:44

Dodik kao što rekoh ima problema tamo jer ga mujage žele skinit i postavit svoje a ta oporba je četnička ( vidi ovo sa Stanivukovicem ) i onda on udara po sistemu ja sam veća Srbenda od vas jer to pali tamo kod njih tj takvo im je biračko tijelo.

Zato ne reagiram na taj Dodikov spot.

Podrška Dodiku.

Džaferović opet napada Hrvatsku i Dodika.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/dzaferovic-dodik-odlazi-porazen-iz-predsjednistva-bih/221022031

Ovoga baliju ću ja zatuč macon.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175681
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja Empty Re: Dodik pristašama: Pokaži da si potomak bombaša koji je ubio 10 hrvatskih branitelja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum