ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putinovi duznici moraju poceti vracati dugove..prvi na redu je Lukasenko

Go down

Putinovi duznici moraju poceti vracati dugove..prvi na redu je Lukasenko Empty Putinovi duznici moraju poceti vracati dugove..prvi na redu je Lukasenko

Post by vuksadinare 11/10/2022, 11:06

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/bjelorusija-ide-u-rat-sprema-se-invazija-na-kijev-lukasenko-postali-su-izravna-prijetnja-15259734
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Ringo10 likes this post

Back to top Go down

Putinovi duznici moraju poceti vracati dugove..prvi na redu je Lukasenko Empty Re: Putinovi duznici moraju poceti vracati dugove..prvi na redu je Lukasenko

Post by vuksadinare 11/10/2022, 11:09

..ahaha..lukasenko mora uci u rat jer ode glava...novicok ili 'popiknuo se na balkonu'..sa kim ce u rat?..pa 80% bjelorusa ga ne moze probaviti..tu ce bjezanija tek biti opaka...ali dug je dug..putin vise nema vremena da mu duznici otetu..'joj putko bi mi ali..'..putku i rusiji gori pod nogama vrijeme je za zrtvu prema rusiji..tko je sljedeci na redu za vracanje dugova...suljo,orban? :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Putinovi duznici moraju poceti vracati dugove..prvi na redu je Lukasenko Empty Re: Putinovi duznici moraju poceti vracati dugove..prvi na redu je Lukasenko

Post by vuksadinare 11/10/2022, 11:17

ajmo orbane otvaraj juzni front..obevajem ti jug ukrajine tvoj putko

Orban:'kh,kh sve pet putko ja te volim ali kh kh nis od eu milijardi onda a ludi ukri bi onda mogli da nas porokaju i skinu me'

Putko:'Novicok ili popikavanje na balkonu?'

Putko:''Suljo sto ti cekas?Da ti usne jos narastu?Ajmo otvaraj front prema Kosovu,Bosni ili Hrvatskoj.Ostavljam ti da biras.'

Suljo:'Kh kh bi ja..ali znas nato..pa oluja bi mogla opet..hrvati su nezgodni..kh kh'

Putko:'Biraj omca oko vrata ili poskliznuo se na koru banane'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Putinovi duznici moraju poceti vracati dugove..prvi na redu je Lukasenko Empty Re: Putinovi duznici moraju poceti vracati dugove..prvi na redu je Lukasenko

Post by Serbinho-3 11/10/2022, 11:28

Traze Zelenog da uhvate.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putinovi duznici moraju poceti vracati dugove..prvi na redu je Lukasenko Empty Re: Putinovi duznici moraju poceti vracati dugove..prvi na redu je Lukasenko

Post by vuksadinare 11/10/2022, 12:30

heh..shvatio lukasenko da ipak ne riskira fotelju zbog putka pa sad po onoj staroj 'samo sam se salio'...naravno ta sala putku nece dobro sjesti i pustit ce lukasenka niz vodu..tko je sljedeci orban,suljo? :)

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/putin-pritisce-lukasenka-bjeloruski-diktator-sad-ima-nekoliko-ogromnih-problema/2402338.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Putinovi duznici moraju poceti vracati dugove..prvi na redu je Lukasenko Empty Re: Putinovi duznici moraju poceti vracati dugove..prvi na redu je Lukasenko

Post by Serbinho-3 11/10/2022, 21:48

Pasce ovi sa Zapada a Maduro, Assad, Lukasenko, docekace nove.

Sada mole Madura da im pusti naftu.

Lukasenko da je napravio gresku Zelenskog, prosao bi isto.

Zapad to jos nije shvatio.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putinovi duznici moraju poceti vracati dugove..prvi na redu je Lukasenko Empty Re: Putinovi duznici moraju poceti vracati dugove..prvi na redu je Lukasenko

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum