ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 4 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by RayMabus 6/10/2022, 23:23

melkior wrote:Dakle, znanje u oba slučaja vodi do odgovornosti. Ne možeš biti isključivo anđeo znanja a da nisi ujedno i anđeo čuvar, jer sve (s)tvari u svemiru su povezane.
Pa namjestio sam se na Karpatima mjesec dana prije invazije i postavio svoj vojni logor.

by RayMabus Sun 23 Jan - 10:26

Cila ta priča kako oni neće Ukrajinu u NATO je samo izlika za napad.

Eto ja se mičem na Karpate i čekam.

Kad ih napadneš onda ću te pitati : Jel tamo ima Rusa ili samo napadaš Ukrajince kako bi to osvojio ? Dakle čisti si agresor.

Aha. Dobro.

Kad upadneš spuštam se s Karpata.

Udar s boka.

Ponesi crne vreće. Trebat će ti.

by RayMabus Sun 23 Jan - 11:01

Čekamo napad.

U mom vojnom taboru je koncert.

--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t50132p80-premijer-bavarske-rusija-nije-neprijatelj-europi



Možda u tom kontekstu sam čuvar al ne odazivam se na telefonske pozive kad me netko zove.

Nisan ti ja telefonska sekretarica pa ćeš me jebavat u mozak kako ti oćeš i kad tebi prne.

Zovi anđela čuvara. Ima taj šta se javlja na pozive. Taj je drugi.

Ja te ne jeben nula posto tako da znaš.


Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.



U kontekstu generala GF ( miroljubljivi svjetovi ) ajmo reč kao s pet zvjezdica dakle najveći čin sam kao zaštitnik.

Možda u tom kontekstu onda je to valjda i nekakv čuvar.

Recimo.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 4 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by sitting_bull 7/10/2022, 01:09

kakvi traktati o nuklearnom ratu?!

ako nostradamus i ostala ekipa koji se uzimaju kao za ozbiljno nisu eksplicitno napisali kako su to vidjeli, onda nikome ništa.

ako su se zajebali sve će ionako završiti u par minuta pa je opet svejedno.

osim toga, nije ni bog stvarao zemlju i sve na njoj da bi pustio da to neki luđak razjebe.

kad dođe vrijeme, već će on sam iznjedriti model da sve iz ljudske gluposti i idiotizma dovede k pameti i u red kakav želi.
putin je kurčev prah i u prah će se pretvoriti.
hoće li mu toj pretvorbi pomoći metak, nož, otrov, ili uže dragom bogu svejedno.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 4 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by RayMabus 7/10/2022, 08:31

Prije sat vremena

Biden upozorava na rizik od nuklearnog "armagedona"

Američki predsjednik Joe Biden izjavio je u četvrtak da ruske prijetnje uporabom nuklearnog oružja u sukobu u Ukrajini dovode svijet u opasnost od "armagedona" prvi put od Kubanske raketne krize.

"Nismo se suočili s mogućnošću apokalipse od Kennedyja i Kubanske raketne krize 1962.", rekao je Biden na prikupljanju sredstava u New Yorku dodavši kako smatra da se njegov ruski kolega Vladimir Putin "nije šalio" kada je izrekao ove prijetnje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća - Page 4 Empty Re: Ruska vojska i njezin moral su na razini smeća

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum