ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by debotoijusto 10/6/2022, 15:10

ŠEF Delegacije Europske unije u Srbiji Emanuele Giaufret izjavio je danas da nema alternative proširenju EU te da je Srbija "njezin snažan partner", no da su pravila vezana uz odnos s EU "poznata od početka".  


On je ocijenio da se ne može govoriti "o zahtjevima, ucjenama i pritiscima" koji dolaze od EU jer su "pravila jasna od samog početka", a u to spada i usklađivanje s vanjskom i sigurnosnom politikom Unije.









reda mora biti 

debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by RayMabus 10/6/2022, 15:10

pizzon wrote:vrlo neprijatna izjava :)
vuchic:
hr nista nije kriva 
ona samo radi svoj posao od 41.do danas :)
A ti cvateš od sreće na tu njegovu pametnu izjavu di je on uvijeno reka da je današnja Njemačka nacistička Njemačka.

Evo tebi veće kamate pa se ti i dalje smiji njegovim forama.

NA DANAŠNJOJ sednici, Izvršni odbor Narodne banke Srbije odlučio je da poveća referentnu kamatnu stopu za 50 baznih poena, na nivo od četiri odsto.

https://www.novosti.rs/ekonomija/vesti/1160574/nbs-donela-odluku-referentna-kamatna-stopa-povecana-cetiri-odsto
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by pizzon 10/6/2022, 15:13

MDMiridije wrote:
pizzon wrote:da smo u nato
poglavnik :) bi drugacije

Što si ti gulozan na NATO to isto nisu istine. Sta ce ti nato ako 95 od 100 sugradjana ti nece ni da cuje za pridruzivanje istome?

za mesec dana bi se to izmenilo.
pre nekoliko dana
rece jedan na tv.u
srbija je do 44.
bila izrazito naklonjena
zapadu.
nakon najezde od 44.
masovnih streljanja
i proterivanja iz srbije
izmenjena je pol.struktura srbije.
mi, van beograda
stari srbi
postali smo pol.manjina


Last edited by pizzon on 10/6/2022, 15:17; edited 1 time in total

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by pizzon 10/6/2022, 15:15

debotoijusto wrote:[size=108]ŠEF Delegacije Europske unije u Srbiji Emanuele Giaufret izjavio je danas da nema alternative proširenju EU te da je Srbija "njezin snažan partner", no da su pravila vezana uz odnos s EU "poznata od početka".  [/size]


[size=108]On je ocijenio da se ne može govoriti "o zahtjevima, ucjenama i pritiscima" koji dolaze od EU jer su "pravila jasna od samog početka", a u to spada i usklađivanje s vanjskom i sigurnosnom politikom Unije.[/size]









[size=108]reda mora biti [/size]

zalim,
ja i slicni 
ne pitaju se

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by Eroo 10/6/2022, 15:19

https://www.blic.rs/vesti/politika/nisu-uveli-sankcije-rusiji-vec-srbiji-brnabic-o-potezu-hrvatske-da-zaustavi/4yk1s0h

Oglasio se i Ante Brnabić.  Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 1f604

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75033
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by MDMiridije 10/6/2022, 15:23

pizzon wrote:
MDMiridije wrote:
pizzon wrote:da smo u nato
poglavnik :) bi drugacije

Što si ti gulozan na NATO to isto nisu istine. Sta ce ti nato ako 95 od 100 sugradjana ti nece ni da cuje za pridruzivanje istome?

za mesec dana bi se to izmenilo.
pre nekoliko dana
rece jedan na tv.u
srbija je do 44.
bila izrazito naklonjena
zapadu.
nakon najezde od 44.
masovnih streljanja
i proterivanja iz srbije
izmenjena je pol.struktura srbije.
mi, van beograda
stari srbi
postali smo pol.manjina

Nema ti smisla forsirati nešto što bi bukvalno morao nametnuti čitavoj naciji da napravi neovisno od toga koliko logično ili nelogično to bilo. Taj savez je nešto što dođe prije svega ostaloga od toga kakva ti je vanjska politika, gdje i u čemu se vidiš te kako ti se populacija osjeća kad su u pitanju potencijalna sranja. Ti kume živiš u zemlji koja je u svađi sa svima oko sebe do podne i sama sa sobom od podne. Rijetke stvari oko kojih se slaže većina barem je da je Adem Vuchiqi svetac, da u NATO nećete, jebo EU i Rusi su braća. Gradite budućnost na zajedništvu i idejama koje su prevladavajuće :)
MDMiridije
MDMiridije

Posts : 183
2022-10-01


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by Eroo 10/6/2022, 15:31

pizzon wrote:
MDMiridije wrote:
pizzon wrote:da smo u nato
poglavnik :) bi drugacije

Što si ti gulozan na NATO to isto nisu istine. Sta ce ti nato ako 95 od 100 sugradjana ti nece ni da cuje za pridruzivanje istome?

za mesec dana bi se to izmenilo.
pre nekoliko dana
rece jedan na tv.u
srbija je do 44.
bila izrazito naklonjena
zapadu.
nakon najezde od 44.
masovnih streljanja
i proterivanja iz srbije
izmenjena je pol.struktura srbije.
mi, van beograda
stari srbi
postali smo pol.manjina

Vi ste jedini koji možete promijeniti Srbiju. Vulin i Dačić su vaši, nije vam to nitko drugi birao.
Kroz naftovod JANAF nito ne može uvoziti jeftiniju rusku naftu. Ne može to ni Mađarska, pa tako ni Hrvatska.
Očekivati da će EU od sebe praviti "korisnu budalu" je milo rečeno glupo očekivanje.
AV je konačno stigao pred zatvorena vrata EU. Za to vam nije kriva Hrvatska.
Hrvatsku se sad optužuje samo zbog toga što AV i njegovi misle da je to lakše nego pokazati s prstom u EU.
Evo se oglasila i Brnabićka, koja kaže da su do sada imali rusku naftu, koja je jeftinija 20%.
Ne može biti jeftinija jer se cijena nafte određuje na svjetskom nivou.
Rusija se očigledno isključila iz toga, pa energente koriste kao političko oružje.
Srbija može kupovati istu naftu kao i HR, i transportirati je po JANAF-u.
Šta sad nije jasno, meni nije jasno.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75033
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by MDMiridije 10/6/2022, 15:37

Ja sam 100% za to da Srbija konačno uvidi da joj NATO i EU nisu prijatelji niti dugoročno budućnost. Lijepo se stavi konačno na stranu za koju kucaju srca većine naroda i da narod konačno i politika zaplove u jedinom pravom i ispravnom smjeru u bolju budućnost.

Eto.

Ako itko nakon ovoga mi može reći da ja mrzim srbiju i srbe onda ja stvarno više ne znam...
MDMiridije
MDMiridije

Posts : 183
2022-10-01


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by Eroo 10/6/2022, 15:42

MDMiridije wrote:Ja sam 100% za to da Srbija konačno uvidi da joj NATO i EU nisu prijatelji niti dugoročno budućnost. Lijepo se stavi konačno na stranu za koju kucaju srca većine naroda i da narod konačno i politika zaplove u jedinom pravom i ispravnom smjeru u bolju budućnost.

Eto.

Ako itko nakon ovoga mi može reći da ja mrzim srbiju i srbe onda ja stvarno više ne znam...
Potpuno se slažem.
To isto je rekao jedan visoki američki dužnosnik na samitu NATO u Bukurešu,
prije nego što se  Rumunija učlanila u NATO.
Naime, jedan slovenski diplomat ga je upitao (parafraziram):
-Što ako se Srbija okrene prema Rusiji?
Odgovor je bio veoma kratak i jasan:
- Slobodna je to učiniti.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75033
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by RayMabus 10/6/2022, 15:50

Eroo wrote:
Evo se oglasila i Brnabićka, koja kaže da su do sada imali rusku naftu, koja je jeftinija 20%.
Ne može biti jeftinija jer se cijena nafte određuje na svjetskom nivou.
Može ako je vlasnik rafinerije i prodavač nafte ista osoba.

NIS je u vlasništvu Rusije.


PS : Nemam energije da vam neke stvari objašnajvam jer ćemo opet doć na Komšića al sad će oni kupovat od nekog drugog al opet to Rusi šibaju no transport je skuplji i onda su manje konkurentni na tržištu Bosne a mi završavamo rafineriju u Rijeci i mađarska neke svoje i sad je tu guženje Sarajeva s te strane jer je Bakir šurovao s Vučicem.

Recimo to ovako : Radi Komšića mi ćemo sad stegnit Bosnu koju je do sada uglavnom opskrbljivala il Srbija il luka Ploče i sad izbacujemo Srbiju malo a mi ih ( Komšića i Bakira ) stiskamo za jaja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by MDMiridije 10/6/2022, 16:04

Ne treba Bosnu stezati za jaja...dosta oni to sami sebi čine.
MDMiridije
MDMiridije

Posts : 183
2022-10-01


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by RayMabus 10/6/2022, 16:11

MDMiridije wrote:Ne treba Bosnu stezati za jaja...dosta oni to sami sebi čine.
Moram.

Ovaj plan šta sam vam gore u par rečenica opisao i rekao da nemam volje objašnjavat sam vam ja prije pola godine u detalje napisao ovdje na forumu.

Stisnit ću ih za jaja a ne pričam o Srbiji ovdje nego mujagama.

Radi Komšića.

Shvačaš ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by MDMiridije 10/6/2022, 16:14

RayMabus wrote:
MDMiridije wrote:Ne treba Bosnu stezati za jaja...dosta oni to sami sebi čine.
Moram.

Ovaj plan šta sam vam gore u par rečenica opisao i rekao da nemam volje objašnjavat sam vam ja prije pola godine u detalje napisao ovdje na forumu.

Stisnit ću ih za jaja a ne pričam o Srbiji ovdje nego mujagama.

Radi Komšića.

Shvačaš ?

shvaĆaš?

Đenerale.
MDMiridije
MDMiridije

Posts : 183
2022-10-01


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by RayMabus 10/6/2022, 16:17

Pusti te priče s Đeneralom i baci se na bit a bit je da su oni jeftinom naftom šurovali a sad će radi transporta to doć negdi u normalu i Vučic ne može više s Bakirom šurovat jer nema tog popusta više a onda znači iz Srbije nema i ostaje mu samo Hrvatska.

Opkoljavanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by debotoijusto 10/6/2022, 16:40

Do jučer sam govorila o tome da će predsjednik Adem Vuchiqi tamo u Pragu biti pod ogromnim pritiskom, danas na ovom summitu europske političke zajednice i pod baražnom paljbom... Danas, nakon ove sramotne odluke Europske unije, mislim da će oni biti pod baražnom vatrom predsjednika Aleksandra Vučića. I najiskrenije mislim da će oni danas vidjeti tko je Aleksandar Adem Vuchiqi. I kakav je političar.








znala je no da ce HR zabiti noz i cangrljati lagano se nije nadala
prvorodjeni je na potezu u partiji s crnim figurama
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by pizzon 10/6/2022, 16:50

tuta bugarin i micotakis
predlazu da se ponisti 
odluka za srbiju,
ali poglavnik cuti ko kurvica !

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by pizzon 10/6/2022, 16:52

a drug orban ??

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by Guest 10/6/2022, 16:56

pizzon wrote:a drug orban ??

Rusofilno govno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by RayMabus 10/6/2022, 16:56

pizzon wrote:a drug orban ??

by RayMabus Sun 2 Oct - 14:51

Zamisli taj četnik traži podršku Orbana jer ide ruski plin preko Srbije i da ga on štiti a taj Orban je pristao na te sankcije Rusiji i članica je EU a ovi bi pare iz iste i da njega nitko ne dira al eto on neće nakon svega šta se dešava Putinu dat sankcije.

Zamisli ti koji je to um.

Taj Orban nema niti jedan argument kako da ga brani a ako mu slučajno padne na pamet da se digne da ga ide branit odma mu se prekida onih 7 miljardi eura eu pomoči.

Isti sekund.

Pa ga brani.

--
by RayMabus Sun 2 Oct - 14:34

Orban neće dobit onih 7 miljardi eura eu fondova ako podrži ovoga.

Amo dalje.

--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t52705p20-sankcije-rusiji-ili-prekid-sa-eu-odmah#2067408
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by Šandor Winnetou 10/6/2022, 17:04

debotoijusto wrote:[size=44]ŠEF Delegacije Europske unije u Srbiji Emanuele Giaufret izjavio je danas da nema alternative proširenju EU te da je Srbija "njezin snažan partner", no da su pravila vezana uz odnos s EU "poznata od početka".  [/size]


[size=44]On je ocijenio da se ne može govoriti "o zahtjevima, ucjenama i pritiscima" koji dolaze od EU jer su "pravila jasna od samog početka", a u to spada i usklađivanje s vanjskom i sigurnosnom politikom Unije.[/size]









[size=44]reda mora biti [/size]
srbi bi evropsku lovu i jeftiniju rusku naftu i plin u isto vrijeme, ne kuže da EU više neće tolerirati sjedenje na više stolica. Neka se odluče gdje pripadaju i neka se potpišu da ulaze u sastav ruske federacije i nek snose posljedice takve odluke, široko im polje

_________________
Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by Šandor Winnetou 10/6/2022, 17:08

MDMiridije wrote:Ja sam 100% za to da Srbija konačno uvidi da joj NATO i EU nisu prijatelji niti dugoročno budućnost. Lijepo se stavi konačno na stranu za koju kucaju srca većine naroda i da narod konačno i politika zaplove u jedinom pravom i ispravnom smjeru u bolju budućnost.

Eto.

Ako itko nakon ovoga mi može reći da ja mrzim srbiju i srbe onda ja stvarno više ne znam...
:rasta

_________________
Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala - Page 2 Empty Re: Hrvatska na celu sa Plenkovicem stopirala

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum