ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by Serbinho-3 29/9/2022, 16:08


https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2022&mm=09&dd=29&nav_id=2220464
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Re: Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by Serbinho-3 29/9/2022, 16:10


Jedna za Tre-a, Seoski Return ili Seljacka povratna.

Svakako necu skakati ko ti od srece, dok sedi negde

na Skadarliji i kucka n aa forumu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Re: Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by Charles III 29/9/2022, 16:35

Ništa od toga. Italija je toliko zabavljena svojim problemima da nema niti govora o nekim napadima na ikoga. A i dok god postoji NATO, a postojat će do daljnjega, nikakvih tu sukoba biti neće.

To su lijepe želje i nostalgija. S druge strane, da smo mi Hrvati jasno i nedvosmisleno osudili titoističke zločine, ne bi danas to bilo tako bolno za Talijane. 

Oni kad komemoriraju Esule svake godine, govore o zločinima koje su počinili Titini. Čak ne koriste niti termin komunisti, kamoli Jugoslaveni, a još manje Hrvati.

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Back to top Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Re: Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by Guest 29/9/2022, 18:19

Charles III wrote:Ništa od toga. Italija je toliko zabavljena svojim problemima da nema niti govora o nekim napadima na ikoga. A i dok god postoji NATO, a postojat će do daljnjega, nikakvih tu sukoba biti neće.

To su lijepe želje i nostalgija. S druge strane, da smo mi Hrvati jasno i nedvosmisleno osudili titoističke zločine, ne bi danas to bilo tako bolno za Talijane. 

Oni kad komemoriraju Esule svake godine, govore o zločinima koje su počinili Titini. Čak ne koriste niti termin komunisti, kamoli Jugoslaveni, a još manje Hrvati.

Badava se trudiš To je nemoguće objasniti prvom kretenu ovoga foruma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Re: Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by Guest 29/9/2022, 18:34

Speare Shaker wrote:
Charles III wrote:Ništa od toga. Italija je toliko zabavljena svojim problemima da nema niti govora o nekim napadima na ikoga. A i dok god postoji NATO, a postojat će do daljnjega, nikakvih tu sukoba biti neće.

To su lijepe želje i nostalgija. S druge strane, da smo mi Hrvati jasno i nedvosmisleno osudili titoističke zločine, ne bi danas to bilo tako bolno za Talijane. 

Oni kad komemoriraju Esule svake godine, govore o zločinima koje su počinili Titini. Čak ne koriste niti termin komunisti, kamoli Jugoslaveni, a još manje Hrvati.

Badava se trudiš To je nemoguće objasniti prvom kretenu ovoga foruma.

Ja sam davno na ovom forumu objasnio nekim drugim ljudima, koji su čak dobar dio i shvatili, zašto se Istra neće izdvajati iz Hrvatske s jedne strane, a i zašto Italija neće ugrožavati teritorijalni integritet svojih susjeda, niti Slovenije, a kamoli Hrvatske.
Pri tome naravno nisam spominjao argumente tipa kulturološkog obrasca koji Talijane opisuje kao najveće vojničke nesposobnjakoviće i kukavice koji su se nebrojeno puta pokazali kao takvu samo u 20. stoljeću.
Italija je jednostavno previše financijski ovisna o EU da bi ulazila u neki sličan pothvat bez teških posljedica, jer je EU, pogotovo sad zbog agresije Rusije na Ukrajinu jako protiv bilo kakve politike, ne samo talijanske, koja vodi ka teritorijalnim aspiracijama prema susjednim državama.
Dalje, Italija ima stanovitih za sada dosta uspješno riješenih pitanja oko njemačke ili bar njemačko govoreće nacionalne manjine u Južnom Tirolu. No, kako pozicija Njemačke u EU sve više jača zbog sve jače gospodarske snage u odnosu prema kretanjima u EU, tako je moguće ponovno otvaranje pitanja statusa njihove manjine u regiji, pogotovo ako Talijani glupo i neoprezno posegnu za teritorijem susjednih država.
Moguće je da ih određeni krugovi u njemačkim političkim elitama pokušaju navući na tanak led otprilike onako kako je Bismarck navukao glupavog Napoleona III u rat koji je završio porazom Francuske i ujedinjenjem Njemačke kako bi još više proširili njemački kulturološki i politički utjecaj u Europi.
Međutim, smatram da su Talijani ipak malo lukaviji od Napoleona III i da se neće dati uvući u takvu igru, da niti ne spominjem kako im je Južni Tirol puno ekonomski i financijski zanimljiviji od Istre, a pogotovo Dalmacije jer Dalmatinci ionako sami sebe smatraju turbo Hrvatima, za razliku od Istrana
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Re: Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by Guest 29/9/2022, 18:41

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
Charles III wrote:Ništa od toga. Italija je toliko zabavljena svojim problemima da nema niti govora o nekim napadima na ikoga. A i dok god postoji NATO, a postojat će do daljnjega, nikakvih tu sukoba biti neće.

To su lijepe želje i nostalgija. S druge strane, da smo mi Hrvati jasno i nedvosmisleno osudili titoističke zločine, ne bi danas to bilo tako bolno za Talijane. 

Oni kad komemoriraju Esule svake godine, govore o zločinima koje su počinili Titini. Čak ne koriste niti termin komunisti, kamoli Jugoslaveni, a još manje Hrvati.

Badava se trudiš To je nemoguće objasniti prvom kretenu ovoga foruma.

Ja sam davno na ovom forumu objasnio nekim drugim ljudima, koji su čak dobar dio i shvatili, zašto se Istra neće izdvajati iz Hrvatske s jedne strane, a i zašto Italija neće ugrožavati teritorijalni integritet svojih susjeda, niti Slovenije, a kamoli Hrvatske.
Pri tome naravno nisam spominjao argumente tipa kulturološkog obrasca koji Talijane opisuje kao najveće vojničke nesposobnjakoviće i kukavice koji su se nebrojeno puta pokazali kao takvu samo u 20. stoljeću.
Italija je jednostavno previše financijski ovisna o EU da bi ulazila u neki sličan pothvat bez teških posljedica, jer je EU, pogotovo sad zbog agresije Rusije na Ukrajinu jako protiv bilo kakve politike, ne samo talijanske, koja vodi ka teritorijalnim aspiracijama prema susjednim državama.
Dalje, Italija ima stanovitih za sada dosta uspješno riješenih pitanja oko njemačke ili bar njemačko govoreće nacionalne manjine u Južnom Tirolu. No, kako pozicija Njemačke u EU sve više jača zbog sve jače gospodarske snage u odnosu prema kretanjima u EU, tako je moguće ponovno otvaranje pitanja statusa njihove manjine u regiji, pogotovo ako Talijani glupo i neoprezno posegnu za teritorijem susjednih država.
Moguće je da ih određeni krugovi u njemačkim političkim elitama pokušaju navući na tanak led otprilike onako kako je Bismarck navukao glupavog Napoleona III u rat koji je završio porazom Francuske i ujedinjenjem Njemačke kako bi još više proširili njemački kulturološki i politički utjecaj u Europi.
Međutim, smatram da su Talijani ipak malo lukaviji od Napoleona III i da se neće dati uvući u takvu igru, da niti ne spominjem kako im je Južni Tirol puno ekonomski i financijski zanimljiviji od Istre, a pogotovo Dalmacije jer Dalmatinci ionako sami sebe smatraju turbo Hrvatima, za razliku od Istrana

Istrani su s druge strane, ulaskom Hrvatske u EU postali u velikoj većini svjesni kako im se izlazak iz Hrvatske nipošto ne bi isplatio. Čak niti pokušaj izlaska.
Naime, EU je jasno poručila Škotskoj i posebno oštro Kataloncima da će se njihovim izlaskom iz Ujedinjene Kraljevine, koja je tada prilikom održavanja škotskog referenduma još bila u EU, a također i Španjolske,  ponovo razmatrati njihov status u EU.
Odnosno, da će ga automatski izgubiti i da će morati ponovo pokrenuti proces pregovora oko ulaska.
Dok bi Škotska i Katalonija još nekako izašli na kraj s tim problemom, Istra ne bi imala nikakve šanse.
Prije svega zbog otpora Slovenije koja je i cijelu Hrvatsku držala na ledu godinama, a kamoli ne bi malu i slabu Istru.
Također, tada bi slovenski zahtjevi za teritorijalnim proširenjem u Savudrijskoj vali dobili puno veću težinu i ozbiljniji karakter.
Da je Hrvatska svojevremeno, posebno u epizodi u kojoj je tadašnji premijer Račan veleizdajnički (po Ustavu RH) nudio Sloveniji famozni dimnjak, izdala Istru i teritorij te regije poklonila Sloveniji, danas bi Istra za RH bila izgubljena.
Srećom da cijeli Sabor, osim Račanovog SDP, nije uopće htio razmotriti tu inicijativu pa je Istra više hrvatska nego što je to ikada bila i Račan je ostao usamljen u svojoj, po ocjenama nekih forumaša, mudroj politici nuđenja hrvatskog teritorija susjedima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Re: Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by dijagram 29/9/2022, 18:46

Kao i obicno najbolji su srbici.
Oni navijaju ovako, talijanima istra njima dalmacija:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Re: Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by jastreb 29/9/2022, 18:53

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
Charles III wrote:  Dalmatinci ionako sami sebe smatraju turbo Hrvatima, za razliku od Istrana
Istrani se smatraju Hrvatima i to je i više nego dovoljno. Oni od svog (samog po sebi razumljivog)hrvatstva ne prave cirkus ,niti profesiju.

I takvo hrvatstvo je (i) najbolje hrvatstvo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Re: Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by Guest 29/9/2022, 19:06

jastreb wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
Charles III wrote:  Dalmatinci ionako sami sebe smatraju turbo Hrvatima, za razliku od Istrana
Istrani se smatraju Hrvatima i to je i više nego dovoljno. Oni od svog (samog po sebi razumljivog)hrvatstva ne prave cirkus ,niti profesiju.

I takvo hrvatstvo je (i) najbolje hrvatstvo.

Da, to je danas tako. U razdobljima čak i nedavne povijesti dok je Ivan Pauletta bio nekakav značaj politički lik na prostorima Istre, nije bilo baš tako. Bilo je malo previše špekulacija kamo će Istra, pogotovo ako EU jednostavno odbaci Hrvatsku koja je vodila vlastitu nacionalnu politiku, a nije se htjela pod svaku cijenu uklopiti u za zapadnu Europu toliko željenu Jugoslaviju. Jedna od prvih osoba sa kojom je komunicirao kada je Pauletta otišao u Italiju je bio ni manje ni više nego Gianfranco Fini, lik sa fsšističkim pedigreom, a sigurno nisu razgovarali o tome koji će klub biti talijanski nogometni prvak.
No, pokušaj uočiti da sam ja gore opisao Dalmatince kao dio hrvatskog nacionalnog korpusa koji SEBE smatra turbo Hrvatima, za razliku od Istrana.
Dakle, nisam rekao da Istrani sebe ne smatraju Hrvatima nego da se ne smatraju turbo Hrvatima.
Je li takvo hrvatstvo i ono najbolje hrvatstvo, pitanje je da posebnu raspravu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Re: Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by pizzon 1/10/2022, 20:58

dugorocno, hrvati prave gresku jer gaje mrznju prema srbima.
realno, doprinos srba 
u formiranju savremene hrvatske, ogroman je.
hr je postojala i pre devedesetih.
italija, austrija i madjarska, pokidale
bi hrvatsku, samo da je
trenutak.
srbi su jedini, ili vecina, koji prihvataju
postojanje hrvatske.
to deluje nestvarno ali
je realno.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Re: Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by dzango 1/10/2022, 21:06

Puši, pije, tulumari...

_________________
Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Re: Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by dzango 1/10/2022, 21:07

dijagram wrote:Kao i obicno najbolji su srbici.
Oni navijaju ovako, talijanima istra njima dalmacija:)
Ja bi radije Istru, ako može da se bira.

_________________
Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Re: Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by Serbinho-3 1/10/2022, 21:31

pizzon wrote:
dugorocno, hrvati prave gresku jer gaje mrznju prema srbima.
realno, doprinos srba 
u formiranju savremene hrvatske, ogroman je.
hr je postojala i pre devedesetih.
italija, austrija i madjarska, pokidale
bi hrvatsku, samo da je
trenutak.
srbi su jedini, ili vecina, koji prihvataju
postojanje hrvatske.
to deluje nestvarno ali
je realno.



HR ne priznaje Srbiju, likvidiralli bi i to malo izgubljenih

slucajeva sto je ostalo.

Milanovic i ostali traze prihvatanje realnosti  i priznavanje

Kosova.


Nakon toga 1001 zahtev, dok te ne unakazi ko u Jasenovcu.

Koga briga za HR, nece Srbi ici za HR na druge.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Re: Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by mentalitet 1/10/2022, 21:43

dzango wrote:
dijagram wrote:Kao i obicno najbolji su srbici.
Oni navijaju ovako, talijanima istra njima dalmacija:)
Ja bi radije Istru, ako može da se bira.


Tebi ni iz dzepa ni u dzep samo cesh morati traziti drugu vizu.
Pisao sam vec o tome i nagovjeshtavao scenario koji se moze izchitati i iz toga shto Italija ima dobre odnose sa Srbiom i Madjarskom zato da se kada dodje vrijeme za to oni ne uplicu.Glupi hrvati misle ako su u EU da italijani nece imati pretenzije prema Dalmaciji i Istri.Posebno nakon ovoga shto se desilo u Ukrajini.I njima ce porasti apetiti jer je Hrvatska danas vojno pichkin dim.Sada ce neki reci,mi smo NATO chlanica,pa i Grchka i Turska su chlanice a sukob samo shto nije izbio.Jucer razgovaram sa Atinom i dobijam potvrdu onoga shto pretpostavljam.NATO i EU ce se uskoro raspasti ,posebno kada na vlast dodje Tramp koji je vec namjeravao da izadje iz NATO-a u drugom mandatu a to je nagovijestio josh onda kada je ispred njega stao onaj crnogorac pa ga Tram odgurnuo i kasnije govorio koji ce nam kurac takve drzavice u NATO koje mogu izazvati treci svjetski rat.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Re: Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by RayMabus 1/10/2022, 21:45

Vi stvarno mislite da sam ja toliko glup pa sam podržao Meloni a nisam se osigurao ?

https://en.wikipedia.org/wiki/Aviano_Air_Base
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Re: Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by RayMabus 1/10/2022, 22:00

Meloni je žena a žene nisu toliko ratoborne kao i muškarci. Uostalom ne vlada ona sama a nisu je ni Talijani izabrali radi toga nego jer im je pun k ovih od prije.

Hipotetski ajmo to pretpostavit šta vi govorite.

Znači moraju maknit Amerikance iz Aviana i Napolija dakle objaviti im rat.

Super.

Ja san in davno reka da ako mi pokušaju radit pizdarije i samo se usude taknit Hrvatsku da će idući put ostat i bez Trsta.

Pa izvoli.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Re: Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by Guest 1/10/2022, 22:05

RayMabus wrote:
Ja san in davno reka da ako mi pokušaju radit pizdarije i samo se usude taknit Hrvatsku da će idući put ostat i bez Trsta.

Bez Trsta neće, jer ga nitko ne želi.
Ali hoće bez Južnog Tirola, koji im je na svaki način puno zanimljiviji od Istre i Dalmacije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Re: Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by mentalitet 2/10/2022, 05:58

RayMabus wrote:Meloni je žena a žene nisu toliko ratoborne kao i muškarci. Uostalom ne vlada ona sama a nisu je ni Talijani izabrali radi toga nego jer im je pun k ovih od prije.

Hipotetski ajmo to pretpostavit šta vi govorite.

Znači moraju maknit Amerikance iz Aviana i Napolija dakle objaviti im rat.

Super.

Ja san in davno reka da ako mi pokušaju radit pizdarije i samo se usude taknit Hrvatsku da će idući put ostat i bez Trsta.

Pa izvoli.

Ovo gore shto tvrdish o zenama dokaz je da ih ne poznajesh.Ima zena koje bi iz zajebancije ubile milijune ljudi a ima ih koje ni mrava namjerno ne bi zgazile.Tako da je diskutabilno prichati o tome..

Za par godina,ako ne i prije USA izlazi iz NATO-e a samim time odlazi iz Avijana,Njemachke,Kosova i ostavlja Europu sjebanu da se bavi sama sa sobom,a u povijesti je to vec vidjeno par puta kako se zavrshavalo tako da ce ameri samo gledati sa strane i prodavati oruzje od kojega najbolje zive.Ovdje sve vishe sazrijeva ideja da je preskupo financirati takozvanu "demokratiju"vec da se ima vishe koristi od toga da Amerika zatvori svoje granice i da se uzda use i u svoje kljuse.Amerika je umorna od ratova a posebno joj ne treba treci svjetski koji vec tinja u zraku.Kada kazem Amerika onda mislim na obichan svijet a ne na duboku drzavu.Dodushe tko pita obichan svijet ali ce onda Usa dozivjeti sudbinu SSSR jer su problemi sistema sistematski i unutrashnji doshli do tochke kljuchanja i ako se neshto ne poduzme ode sve u 100 pizdi materinih iznutra.Tako ,kako vec rekoh,najpametnije je u danashnje vrijeme biti dobar sa susjedima bili oni na Sjeveru,Jugu Istoku ili Zapadu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Re: Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by Ringo10 2/10/2022, 06:03

pizzon wrote:
dugorocno, hrvati prave gresku jer gaje mrznju prema srbima.
realno, doprinos srba 
u formiranju savremene hrvatske, ogroman je.
hr je postojala i pre devedesetih.
italija, austrija i madjarska, pokidale
bi hrvatsku, samo da je
trenutak.
srbi su jedini, ili vecina, koji prihvataju
postojanje hrvatske.
to deluje nestvarno ali
je realno.
U pravu si ti što se tiče te iracionalne mržnje i srpskih zasluga
Ali i vi Srbi prečesto generirate razloge za mržnju
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Re: Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by mentalitet 2/10/2022, 06:05

Ringo10 wrote:
pizzon wrote:
dugorocno, hrvati prave gresku jer gaje mrznju prema srbima.
realno, doprinos srba 
u formiranju savremene hrvatske, ogroman je.
hr je postojala i pre devedesetih.
italija, austrija i madjarska, pokidale
bi hrvatsku, samo da je
trenutak.
srbi su jedini, ili vecina, koji prihvataju
postojanje hrvatske.
to deluje nestvarno ali
je realno.
U pravu si ti što se tiče te iracionalne mržnje i srpskih zasluga
Ali i vi Srbi prečesto generirate razloge za mržnju

Ne samo oni.Najveci problem srba u bivshoj YU je bio shto su izigravali starijeg brata.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju Empty Re: Buduća premijerka Italije Đorđa Meloni: Puši, pije, karta se i želi Istru i Dalmaciju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum