ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Titula turbo.ustase od Suljinih medija dobio je nitko drugi do li Tonino Picula.Covjek lomi kicmu Srbiji

Go down

Titula turbo.ustase od Suljinih medija dobio je nitko drugi do li Tonino Picula.Covjek lomi kicmu Srbiji Empty Titula turbo.ustase od Suljinih medija dobio je nitko drugi do li Tonino Picula.Covjek lomi kicmu Srbiji

Post by vuksadinare Wed 28 Sep - 23:15

https://informer.rs/vesti/politika/738386/pritisci-evropski-parlament-srbija-sankcije-rusiji
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Titula turbo.ustase od Suljinih medija dobio je nitko drugi do li Tonino Picula.Covjek lomi kicmu Srbiji Empty Re: Titula turbo.ustase od Suljinih medija dobio je nitko drugi do li Tonino Picula.Covjek lomi kicmu Srbiji

Post by pizzon Thu 29 Sep - 11:29

Ko sto rekoh
obicno kreketalo 
po nalogu

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Titula turbo.ustase od Suljinih medija dobio je nitko drugi do li Tonino Picula.Covjek lomi kicmu Srbiji Empty Re: Titula turbo.ustase od Suljinih medija dobio je nitko drugi do li Tonino Picula.Covjek lomi kicmu Srbiji

Post by Charles III Thu 29 Sep - 11:56

Porazom Rusije u Ukrajini bit će poražena i anti-EUropska politika Srbije. Srbija će se jasno opredijeliti za EU, kao što se Adem Vuchiqi opredijelio davnih dana kad je napustio Radikale i pošao na put EU integracija i priznanja Kosova, sve radi dolaska na vlast i ostanka na vlasti.

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Back to top Go down

Titula turbo.ustase od Suljinih medija dobio je nitko drugi do li Tonino Picula.Covjek lomi kicmu Srbiji Empty Re: Titula turbo.ustase od Suljinih medija dobio je nitko drugi do li Tonino Picula.Covjek lomi kicmu Srbiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum