ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najveci proizvodjac oruzja u svijetu pokrenuo biznis u Hrvatskoj:'Zelimo ojacat vasu sigurnost'

Go down

Najveci proizvodjac oruzja u svijetu pokrenuo biznis u Hrvatskoj:'Zelimo ojacat vasu sigurnost' Empty Najveci proizvodjac oruzja u svijetu pokrenuo biznis u Hrvatskoj:'Zelimo ojacat vasu sigurnost'

Post by vuksadinare 28/9/2022, 21:19

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/najveci-proizvodac-oruzja-na-svijetu-pokrenuo-biznis-u-hrvatskoj-zelimo-ojacati-vasu-sigurnost-15254161
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Najveci proizvodjac oruzja u svijetu pokrenuo biznis u Hrvatskoj:'Zelimo ojacat vasu sigurnost' Empty Re: Najveci proizvodjac oruzja u svijetu pokrenuo biznis u Hrvatskoj:'Zelimo ojacat vasu sigurnost'

Post by T. 29/9/2022, 10:37

hvala vam, niste trebali...

_________________
Najveci proizvodjac oruzja u svijetu pokrenuo biznis u Hrvatskoj:'Zelimo ojacat vasu sigurnost' Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Najveci proizvodjac oruzja u svijetu pokrenuo biznis u Hrvatskoj:'Zelimo ojacat vasu sigurnost' Empty Re: Najveci proizvodjac oruzja u svijetu pokrenuo biznis u Hrvatskoj:'Zelimo ojacat vasu sigurnost'

Post by AssadNaPodmornici 29/9/2022, 10:41

da mi je znati koji to debil plaća pretplatu jutarnjem listu.. jer klika sam na link nije ništa otvorilo(iako sam sebi rekao da ne klikan na to smeće još kada su slavili osudu gotovine dok sam još bio klinac)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Najveci proizvodjac oruzja u svijetu pokrenuo biznis u Hrvatskoj:'Zelimo ojacat vasu sigurnost' Empty Re: Najveci proizvodjac oruzja u svijetu pokrenuo biznis u Hrvatskoj:'Zelimo ojacat vasu sigurnost'

Post by catabbath 29/9/2022, 12:00

AssadNaPodmornici wrote:da mi je znati koji to debil plaća pretplatu jutarnjem listu..

Ovo sam se i ja neki dan pitao jbt.

_________________
Najveci proizvodjac oruzja u svijetu pokrenuo biznis u Hrvatskoj:'Zelimo ojacat vasu sigurnost' Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12391
2015-08-22


Back to top Go down

Najveci proizvodjac oruzja u svijetu pokrenuo biznis u Hrvatskoj:'Zelimo ojacat vasu sigurnost' Empty Re: Najveci proizvodjac oruzja u svijetu pokrenuo biznis u Hrvatskoj:'Zelimo ojacat vasu sigurnost'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum