ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by niels 28/9/2022, 20:17

https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/crobarometar-podrska-predsjedniku-stabilna-hdz-i-dalje-vodeci-ali-s-najnizim-rejtingom-u-zadnjih-godinu-dana---744087.html
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Re: Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by niels 28/9/2022, 20:23

Dakle, normalnom čovjeku bi mogla biti neobična informacija da je HDZ-u rejting 28-29 posto, i da ga “slijedi” SDP sa - 13%.

Dodatno, pred mjesec dana smo imali HDZ na 25%, najveći jednomjesečni pad otkad je AP predsjednik stranke. Nakon tog pada, uslijedila je afera INA, OLAF je pokucao na vrata, itd. pa su naivniji pripadnici hrvatskog polisa mogli pomisliti da slijedi strmoglavi pad HDZ-a u anketama.

Znao sam da neće, nije, a sad da vidimo i zašto…
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Re: Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by niels 28/9/2022, 20:28

Naime, hadezeovci jesu imali težak ulazak u ljeto.

Otac, bivši dužnosnik HDZ-a i sin mu, uhvaćeni su u krađi metala s prometnica, što je ne samo oduzimanje kruha uvaženom koalicijskom partneru, nego i općenito bijedno.

Ljudi su bili preneraženi, šok i vjeverica, posramljeni kako obični kokošari vode Hrvatsku…mafija je brzo reagirala i isključila dotične bijednike iz svojeg članstva, ali izgledalo je nepopravljivo.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Re: Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by niels 28/9/2022, 20:32

Međutim, velezločinačka ne bi bila velezločinačka da se nije apsolutno trijumfalno vratila s prvim kišama :)

Njeni članovi Uorave su okrali INA-u koja čak nije ni u većinskom vlasništvu države, za milijardu kn, i usput si namrijeli pokoju skromniju nekretninu.

Uzalud je naš premijer smirivao euforiju: čak i da mu je sva milijarda u trezoru, nije rekao koliko su oderali građane za umjetno povišenu cijenu plina svih ovih godina. To se naprosto ne da izračunati.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Re: Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by niels 28/9/2022, 20:39

I naravno, kad se tako trudiš, pomognu i drugi.

Upalo jer je tć na natječajima za najbrži prst i milijune ojrića iz fondova EU namjestio kompićima s stranačkom iskaznicom i postojećim dosijeom natječaj.

U kratkom vremenu velezločinačka je žestoko demantirala one koji su se podrugivali zbog dva zalutala člana i učvrstila svoj položaj kao stožerne stranke u Hrvata i daleko najjače političke stranke u Hrvatskoj.

Pa ni Michael Corleone nije tako munjevito posmicao mafijaške obitelji u New Yorku i Moe Greene-a na Vatrenom Krštenju.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

marcellus likes this post

Back to top Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Re: Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by veber 28/9/2022, 20:50

pa nema tu mjesta čuđenju.
to su svi s prstima u pekmeze, masti-žbanjici.

zločinačka ima svoju bazu.

treba se odseliti još 400 000 ljudi i to je to.

sva ova silna uhićenja ne bi niti bila da eu ne traži od anemičnog.

(pisao sam 2019e o madžarskoj i korupciji u istoj, tada sam još bio mlad i naivan pa nisam mislio da je rvacka zabludila toliko duboko, ali je. po svoj prilici da će hune izbaciti iz eu. ili će kreketavac završiti kao i frend mu sanader)

((britaniji je prolongiran dug prema eu i dodatno prema članicama bilateralinim ugovorima jer se našla u teškoj situaciji nakon brexita-hunima će u slučaju izbacivanja račun stići pod moraš vratiti sve, sutra))

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Re: Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by marcellus 28/9/2022, 21:03

Može još kraće, Niels: Radi se o pljački. A to Hrvatima ne smeta. Smeta ako ih ne uključiš

"Di sam tu ja"

_________________
Crobarometar - ozbiljno (moja tema) 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Re: Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by niels 28/9/2022, 21:11

veber wrote:pa nema tu mjesta čuđenju.
to su svi s prstima u pekmeze, masti-žbanjici.

zločinačka ima svoju bazu.

treba se odseliti još 400 000 ljudi i to je to.

sva ova silna uhićenja ne bi niti bila da eu ne traži od anemičnog.

(pisao sam 2019e o madžarskoj i korupciji u istoj, tada sam još bio mlad i naivan pa nisam mislio da je rvacka zabludila toliko duboko, ali je. po svoj prilici da će hune izbaciti iz eu. ili će kreketavac završiti kao i frend mu sanader)

((britaniji je prolongiran dug prema eu i dodatno prema članicama bilateralinim ugovorima jer se našla u teškoj situaciji nakon brexita-hunima će u slučaju izbacivanja račun stići pod moraš vratiti sve, sutra))

Sinko moj, a kaj misliš, od koga su Madžari naučili krasti vlastitu državu?

Od Austrijanaca, Čeha?

Od turskog sultana koji je za takve stvari odsijecao glave za popuniti jednu poštenu kosturnicu?

Ili od junior partnera u zajedničkoj državi od 1102 (o čemu su “eminentni povjesničari” čak i “našli” original dokument krajem 19. st.)? :)

Narod koji slavi uskoke, hajduke, zeleni kadar…to samo velezločinačka može opčiniti.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Re: Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by veber 28/9/2022, 21:11

marcellus wrote:Može još kraće, Niels: Radi se o pljački. A to Hrvatima ne smeta. Smeta ako ih ne uključiš

"Di sam tu ja"
to tebe jebe, di si ti tu.
kasno si se uključio u partiju i sada te to jebe.
možda da djecu upišeš u zločinačku?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Re: Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by niels 28/9/2022, 21:17

marcellus wrote:Može još kraće, Niels: Radi se o pljački. A to Hrvatima ne smeta. Smeta ako ih ne uključiš

"Di sam tu ja"

Pa tu su :) krade ih se na mrtvo ime, ako ništa na napuhanoj cijeni plina preko patuljaste firme…da ne spominjem inflaciju cijene laptopa za 40% jer je “poskupila nafta na mediteranskom tržištu”.

Kradu svi od svih, a na vrhu piramide normalno nalazi se megazločinačka, ona je tu da to radi sa stilom, narod to očekuje.

Blindirani BMW-i, Magnum šampanjac, kokain, kurve i VIP lože na SP u Kataru.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Re: Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by veber 28/9/2022, 21:18

niels wrote:
veber wrote:pa nema tu mjesta čuđenju.
to su svi s prstima u pekmeze, masti-žbanjici.

zločinačka ima svoju bazu.

treba se odseliti još 400 000 ljudi i to je to.

sva ova silna uhićenja ne bi niti bila da eu ne traži od anemičnog.

(pisao sam 2019e o madžarskoj i korupciji u istoj, tada sam još bio mlad i naivan pa nisam mislio da je rvacka zabludila toliko duboko, ali je. po svoj prilici da će hune izbaciti iz eu. ili će kreketavac završiti kao i frend mu sanader)

((britaniji je prolongiran dug prema eu i dodatno prema članicama bilateralinim ugovorima jer se našla u teškoj situaciji nakon brexita-hunima će u slučaju izbacivanja račun stići pod moraš vratiti sve, sutra))

Sinko moj, a kaj misliš, od koga su Madžari naučili krasti vlastitu državu?

Od Austrijanaca, Čeha?

Od turskog sultana koji je za takve stvari odsijecao glave za popuniti jednu poštenu kosturnicu?

Ili od junior partnera u zajedničkoj državi od 1102 (o čemu su “eminentni povjesničari” čak i “našli” original dokument krajem 19. st.)? :)

Narod koji slavi uskoke, hajduke, zeleni kadar…to samo velezločinačka može opčiniti.
uskoci i hajduci su imali svoju svrhu.

senjski uskoci su prvenstveno bili težaci koji su se polako organinizirali. mleci su nametali danak i u robi i u ljudima i u novcu.
na onoj siromašnoj zemlji nisu imali neke šanse i naravno da su se organizirali. slično je bilo u metkoviću, neumu.
u ono doba bilo je opasno ploviti po talijanskoj strani jadrana zbog vjetrova.
zato i je venecija uzduž obale imala svoje kolonije ili gradove koji su plaćali danak.

a s druge strane kada pogledaš imotsku krajinu i imotski, bili su ispred vremena.

svaki jaran je imao svog momka.
tradicija se i danas održala.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Re: Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by niels 28/9/2022, 21:19

veber wrote:
marcellus wrote:Može još kraće, Niels: Radi se o pljački. A to Hrvatima ne smeta. Smeta ako ih ne uključiš

"Di sam tu ja"
to tebe jebe, di si ti tu.
kasno si se uključio u partiju i sada te to jebe.
možda da djecu upišeš u zločinačku?

NIJE IH JOŠ UPISAO?!!

Pa što su ti vlastita djeca kriva nesrećo?!
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Re: Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by niels 28/9/2022, 21:22

veber wrote:
niels wrote:
veber wrote:pa nema tu mjesta čuđenju.
to su svi s prstima u pekmeze, masti-žbanjici.

zločinačka ima svoju bazu.

treba se odseliti još 400 000 ljudi i to je to.

sva ova silna uhićenja ne bi niti bila da eu ne traži od anemičnog.

(pisao sam 2019e o madžarskoj i korupciji u istoj, tada sam još bio mlad i naivan pa nisam mislio da je rvacka zabludila toliko duboko, ali je. po svoj prilici da će hune izbaciti iz eu. ili će kreketavac završiti kao i frend mu sanader)

((britaniji je prolongiran dug prema eu i dodatno prema članicama bilateralinim ugovorima jer se našla u teškoj situaciji nakon brexita-hunima će u slučaju izbacivanja račun stići pod moraš vratiti sve, sutra))

Sinko moj, a kaj misliš, od koga su Madžari naučili krasti vlastitu državu?

Od Austrijanaca, Čeha?

Od turskog sultana koji je za takve stvari odsijecao glave za popuniti jednu poštenu kosturnicu?

Ili od junior partnera u zajedničkoj državi od 1102 (o čemu su “eminentni povjesničari” čak i “našli” original dokument krajem 19. st.)? :)

Narod koji slavi uskoke, hajduke, zeleni kadar…to samo velezločinačka može opčiniti.
uskoci i hajduci su imali svoju svrhu.

senjski uskoci su prvenstveno bili težaci koji su se polako organinizirali. mleci su nametali danak i u robi i u ljudima i u novcu.
na onoj siromašnoj zemlji nisu imali neke šanse i naravno da su se organizirali. slično je bilo u metkoviću, neumu.
u ono doba bilo je opasno ploviti po talijanskoj strani jadrana zbog vjetrova.
zato i je venecija uzduž obale imala svoje kolonije ili gradove koji su plaćali danak.

a s druge strane kada pogledaš imotsku krajinu i imotski, bili su ispred vremena.

svaki jaran je imao svog momka.
tradicija se i danas održala.

Normalno, proslavimo Oluju i pobjedu u ratu, s onda idemo na pederfestival u Sinj s kopljima, alkarskim momcima, sabljama…

Ma kakav Europride u Beogradu, mi smo bili Europa za današnju Europu u 16. st.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Re: Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by veber 28/9/2022, 21:28

niels wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:Može još kraće, Niels: Radi se o pljački. A to Hrvatima ne smeta. Smeta ako ih ne uključiš

"Di sam tu ja"
to tebe jebe, di si ti tu.
kasno si se uključio u partiju i sada te to jebe.
možda da djecu upišeš u zločinačku?

NIJE IH JOŠ UPISAO?!!

Pa što su ti vlastita djeca kriva nesrećo?!
moja djeca?

moja djeca se vraćaju u heimat, a nakon što zatučemo tatare vratit ćemo i posjede u koenigsbergu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Re: Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by niels 28/9/2022, 21:33

veber wrote:
niels wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:Može još kraće, Niels: Radi se o pljački. A to Hrvatima ne smeta. Smeta ako ih ne uključiš

"Di sam tu ja"
to tebe jebe, di si ti tu.
kasno si se uključio u partiju i sada te to jebe.
možda da djecu upišeš u zločinačku?

NIJE IH JOŠ UPISAO?!!

Pa što su ti vlastita djeca kriva nesrećo?!
moja djeca?

moja djeca se vraćaju u heimat, a nakon što zatučemo tatare vratit ćemo i posjede u koenigsbergu.

Njegova deca.

Kako on misli da prežive, od rada??!
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Re: Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by veber 28/9/2022, 21:46

niels wrote:
veber wrote:
niels wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:Može još kraće, Niels: Radi se o pljački. A to Hrvatima ne smeta. Smeta ako ih ne uključiš

"Di sam tu ja"
to tebe jebe, di si ti tu.
kasno si se uključio u partiju i sada te to jebe.
možda da djecu upišeš u zločinačku?

NIJE IH JOŠ UPISAO?!!

Pa što su ti vlastita djeca kriva nesrećo?!
moja djeca?

moja djeca se vraćaju u heimat, a nakon što zatučemo tatare vratit ćemo i posjede u koenigsbergu.

Njegova deca.

Kako on misli da prežive, od rada??!
budu se zaposlila u nekoj firmi koja izvozi u njemačku, upss nemamo proizvodnju
bude tajo kupio svakom djetetu apartman na moru i budu ga rentali 3mj u godini i 9 mj budu ležali, a ni to nema budućnost. 
poljoprivreda, bu uzgajao paprike i paradajze i radit će ajvar.
15€kg i nema da omane.

budu djeca kao i moja. u njemačku.
moja su srećom u vrtiću počela učiti engleski i njemački.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Re: Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by marcellus 29/9/2022, 21:40

niels wrote:
marcellus wrote:Može još kraće, Niels: Radi se o pljački. A to Hrvatima ne smeta. Smeta ako ih ne uključiš

"Di sam tu ja"

Pa tu su :) krade ih se na mrtvo ime, ako ništa na napuhanoj cijeni plina preko patuljaste firme…da ne spominjem inflaciju cijene laptopa za 40% jer je “poskupila nafta na mediteranskom tržištu”.

Kradu svi od svih, a na vrhu piramide normalno nalazi se megazločinačka, ona je tu da to radi sa stilom, narod to očekuje.

Blindirani BMW-i, Magnum šampanjac, kokain, kurve i VIP lože na SP u Kataru.

Pa to ti kažem... kradu svi od svih. Zapad je sofisticiraniji. tamo ne kradu svi, samo krema društva. I ne zanimaju ih kokain i kurve... tamo vrhuška više voli dječake i pse. Mi smo krkani pa se držimo kurvi i BMW-a.

_________________
Crobarometar - ozbiljno (moja tema) 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Re: Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by marcellus 29/9/2022, 21:42

@veber

Mojoj djeci su tri stvari zabranjene pod prijetnjom izgona iz kuće i razbaštinjenja:

1. Heroin
2. Cajke
3. Članstvo u zločinačkoj organizaciji


tim redom, od manjeg prema većem grijehu

_________________
Crobarometar - ozbiljno (moja tema) 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Re: Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by niels 29/9/2022, 22:20

Meni su neke rečenice okidać za sućutno kimanje glavom…ljudi misle da ih slušam, ali ih žalim.

“Kupim za pregled kvarat kave i čokoladu za sestru, pa imam žnjuru za termin za pregled”

“Imam ful dobrog automeaničara :) ne bi me nikad prevaril na dijelovima”

“Kćer mi radi na kruzeru, u gift shopu”

“Kćer mi je na internetu, putuje i stavlja slike. Evo, sad je bila u Dubaiju”

“Moj Matija vam je tak nježan, osjećajan i vesel, al bi volila da se druži s još nekim osim s Mirkecom…”

“Radi ko striptizeta da si otplati faks…”

“Predao sam papire u gruntovnicu, budu gotovi kroz tri godine vele. Imaju mali milijun predmeta, znaš li ti stari kolko u Zagrebu samo ima čestica?!”

“Muž mi je opet na službenom putu. Vikend je, pa opet imaju ono kad se svi druže.”

i…

“A gle…možda neki i kradu…al budu i ovi drugi krali, to ti garantiram. Samo oni ne budu Hrvatsku voleli kak mi! Moj glas ne budu oni dobili, nikad! Gle samo kaj rade u Zagrebu…”
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Re: Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by niels 29/9/2022, 22:23

marcellus wrote:@veber

Mojoj djeci su tri stvari zabranjene pod prijetnjom izgona iz kuće i razbaštinjenja:

1. Heroin
2. Cajke
3. Članstvo u zločinačkoj organizaciji


tim redom, od manjeg prema većem grijehu

Kćerkama si zatvoril vrata ne uspjehu, neg bilo kakvoj socijalizaciji među vršnjakinjama.

Kaj ti je?
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Crobarometar - ozbiljno (moja tema) Empty Re: Crobarometar - ozbiljno (moja tema)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum