ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by Serbinho-3 28/9/2022, 17:44

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=09&dd=28&nav_category=11&nav_id=2220123
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Re: Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by Serbinho-3 28/9/2022, 17:46

To oni salju signal Meloni a Srbija je dezurna dzukela za udaranje.

Naravno, nema od ovog nista, samo kao i Erdogana usmeriti ka Kini.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Re: Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by RayMabus 28/9/2022, 17:49

Misliš neće te izbaciti ako ne daš sankcije Rusiji ili misliš neće dat sankcije Rusiji ?

Orban vas neće štiti u ovoj priči jer je i on sam dao sankcije Rusiji.

Nemaš zaštitu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Re: Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by RayMabus 28/9/2022, 17:56

Orban vas ne može braniti na sastanku EU povodom ovoga zato šta je i on sam pristao na sankcije Rusiji.

Dakle kako bi vas moga branit tamo da vi ako nećete dat te sankcije da vas se isključi iz pristupnih pregovora s EU dok im ih ne date ?

Nikako.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Re: Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by RayMabus 28/9/2022, 17:57

RayMabus wrote:Orban vas ne može braniti na sastanku EU povodom ovoga zato šta je i on sam pristao na sankcije Rusiji.

Dakle kako bi vas moga branit tamo da vi ako nećete dat te sankcije da vas se isključi iz pristupnih pregovora s EU dok im ih ne date ?

Nikako.

Imate posla s generalom GF s pet zvjezdica.

Napisao sam već na onoj drugoj temi od prije četiri mjeseca da ću ga guzit zbog one izjave.


Last edited by RayMabus on 28/9/2022, 17:59; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Re: Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by Ringo10 28/9/2022, 17:58

Demokracija u pizdu materinu
Ako nećeš kako ja kažem ima da te uništimo
Zapad je danas Orvelijanski totalitarizam... I jednoumlje
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Re: Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by RayMabus 28/9/2022, 17:58

RayMabus wrote:Orban vas ne može braniti na sastanku EU povodom ovoga zato šta je i on sam pristao na sankcije Rusiji.

Dakle kako bi vas moga branit tamo da vi ako nećete dat te sankcije da vas se isključi iz pristupnih pregovora s EU dok im ih ne date ?

Nikako.

Moraš znati kada ih držati
Znajte kada ih odložiti
Znajte kada otići
I znati kada trčati
Nikad ne brojite svoj novac
Kad sjediš za stolom
Bit će dovoljno vremena za brojanje
Kad je posao gotov
Svaki kockar zna
To je tajna preživljavanja
Zna što treba baciti
I znati što zadržati


RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Re: Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by debotoijusto 28/9/2022, 18:41

prvorodjeni je pragmatican izabere zapad , negdje sam procitao podatak da 70% trgovine srbije je zapad 20-ak regija i manje od 10% rusi kina turska afrika....
dva su jaka argumenta koje srbi drze kao validna za podrsku rusiji , dugogodisnje prijateljstvo i jeftini energenti razbiju se o hrid zdrava razuma , trenutno prijateljstvo je iskoristavanje za plasman misli 19st. a energenti su najskuplji besplatni plin na svijetu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Re: Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by RayMabus 28/9/2022, 18:49

Nek on filozofira.

Ja sam mu pripremio zamku dok ste vi svi spavali a zbog one izjave od prije 4 mjeseca kako Hrvatska nije imala pravo obraniti svoju državu ( kako bi onda on i njegovi mogli tu uspostaviti veliku Srbiju ).

Ako ga izbace politička karijera na Zapadu mu je završila.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Re: Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by RayMabus 28/9/2022, 18:56

Sječate se kad je bila ona ruska ofenziva na Liman ?

Tad sam ja odjednom počeo navijat za Ruse jer oću pat poziciju i oni to osvojili a šta je onda zbunilo Vučica jer ne zna jel Rusi dolaze ili ne i onda je ostao pri svom stavu da ipak ne.

Sve vam piše ovdje :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t51470-Suljo-se-poceo-ozbiljno-zamjerati-galaktickoj-federaciji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Re: Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by RayMabus 28/9/2022, 18:57

by RayMabus Mon 22 Aug - 23:55

Normalno da ću ga guziti. Pa napisao sam već u svibnju ove godine nakon šta je ovaj mrtav ladan ispalio da Hrvatska nakon svega nije imala pravo osloboditi svoj teriorij šta ću mu napravit.

Eto pat pozicija u Ukrajini a ovi se nadao da će to brzo završiti a sad nema gdje jer će se ovo otegniti a on će se morat odlučiti di je.

Ako kaže da je za Zapad napast će ga Rusija, SPC i njegovi desničari a ako kaže da je za Rusiju napast će ga ovi sa Zapada sa svih strana.

Sad uživajmo u njegovom koprcanju i znojenju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Re: Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by RayMabus 28/9/2022, 19:09

Također sam mu rekao na jednoj temi a to je prije ove priče uopće o ankesiji da će tek kad se instalira Komšić vidit šta je to pritisak na njega.

Izvoli :


https://www.klix.ba/vijesti/svijet/eu-sprema-novi-paket-sankcija-za-rusiju-nakon-ilegalnih-referenduma-u-ukrajini/220928114


Na toj temi tamo di mi se zamjerio dao sam mu rok od 4 mjeseca za te sankcije.

To je datum 23.05

Sad vam je kraj devetog mjeseca.

To su ta četiri mjeseca.

Ne zna on s kime se zajebava a ne znate ni vi al ćete uskoro saznat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Re: Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by vili40 28/9/2022, 19:11

[size=87]Po Srbiji padaju vojni dronovi, mediji nagađaju da iza svega stoje Kinezi, javilo se i ministarstvo[/size]
Vojni dron sletio je u utorak na groblje u selu Obrva kod Kraljeva. Istog dana, sletio je i u dvorište kuće u selu Tavnik
Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah K_26331175_640

Vojna bespilotna letjelica sletjela je u utorak na groblje u selu Obrva kod Kraljeva u Srbiji. Zvuk lošeg rada motora, odmah je alarmirao mještane koji žive u tom dijelu sela.
Kažu da su, kada su vidjeli da se otvorio padobran, shvatili da nešto nije u redu.
„Mislio sam prvo da se nešto uvježbava. Čuo sam kako trokira motor na letjelici. Kada se ugasio, a ubrzo nakon toga sam i vidio sam kako se otvara padobran, shvatio sam da s letjelicom nešto nije u redu“, kazao je Milan Srećković iz Obrve.
Kako ispričao za Novu.rs, kada je otišao da vidi gdje je sletjela, video je da je to bilo na groblju, s padobranom oko spomenika.
„Desnim krilom se naslonila na jedan spomenik. I nije bila oštećena prilikom slijetanja. Često ih viđamo, ali nikada blizu naseljenog mjesta nije sletjela“, dodao je.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/po-srbiji-padaju-vojni-dronovi-mediji-nagadaju-da-iza-svega-stoje-kinezi-javilo-se-i-ministarstvo-15254157
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Re: Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by RayMabus 28/9/2022, 19:11

by RayMabus Mon 23 May -

Bio ti je rok 5 mjesec i da daš sankcije Rusiji a sad će ti biti 4 mjeseca rok.

Skratio sam ti vrijeme tog roka sad za mjesec dana.


---

https://www.ex-iskon-pleme.com/t51470-Suljo-se-poceo-ozbiljno-zamjerati-galaktickoj-federaciji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Re: Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by Ringo10 28/9/2022, 21:22

Znači Srbija neće u EU
Blago njima
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Re: Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by Serbinho-3 28/9/2022, 22:05

Ionako je jasno bilo da voze i Makron je rekao nema ulaska.

Nije se desilo nista, signal Meloni da ne talasa.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Re: Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by debotoijusto 28/9/2022, 22:07

Ringo10 wrote:Znači Srbija neće u EU
Blago njima

nije ti jasno sto se dogadja ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Re: Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by RayMabus 29/9/2022, 05:06

Suzana Grubješić tako ukazuje na činjenicu da „ni s jednom zemljom do sada nisu prekidani pregovori, čak ni s Turskom", tako da ne misli da će se pribjeći toj mjeri. „Ali gradi se narativ o tome da Srbija nije pouzdan partner, da je okrenuta Rusiji i da zapravo ne želi ući u EU. Tu zapravo i leži najveća opasnost za Srbiju“, smatra Suzana Grubješić.

Vrijeme ističe

Trenutak kada bude formirana nova srbijanska vlada posljednji je trenutak kada moraju biti uvedene sankcije Rusiji, smatra Naim Leo Beširi i dodaje da, „ako Srbija to ne učini, vrlo brzo se možemo suočiti s postupnim uvođenjem sankcija". „Nadam se da do toga neće doći i da će ta kupovina vremena Aleksandra Vučica, koji se nadao brzom završetku rata u Ukrajini, biti stvar prošlosti i da će prevladati jedna racionalnija odluka, a to je uvođenje sankcija Rusiji", rekao je Beširi.

Nije nemoguće da mi postanemo predmet sankcija, misli Suzana Grubješić. Ona kaže da je „taj prostor za manevar dodatno sužen nakon objavljivanja ruske mobilizacije", jer je to, po njezinom mišljenju, „stvarni početak rata u Ukrajini i situacija se dodatno zakomplicirala".


https://www.dw.com/hr/srbiji-maksimalno-su%C5%BEen-manevarski-prostor/a-63262777
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Re: Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by RayMabus 29/9/2022, 05:11

Jedva čekam da ovi i službeno anketira te trenutno okupirane dijelove Ukrajine pa da vidim tko će mi to u EU onda uletit da te poštedim i ne izbacim jer mu nisi uveo sankcije.

Ima ih al sad ću čekat i da mi se sami jave.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Re: Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by Serbinho-3 29/9/2022, 06:28

EU je rupi, otuda ovaj potez.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26491
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah Empty Re: Sankcije Rusiji ili prekid sa EU odmah

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum