ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran napao Ukrajinu

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by Guest 9/24/2022, 17:36

Serbinho-3 wrote:
Tako su barjaktar pokupovali.

Bajraktar (Bayraktar), a ne barjaktar. Nepismeni.

Guest
Guest


Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by Serbinho-3 9/24/2022, 18:48

Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Tako su barjaktar pokupovali.

Bajraktar (Bayraktar), a ne barjaktar. Nepismeni.



Nisam Turcin ko ti, pa da znam.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by Guest 9/24/2022, 19:17

Serbinho-3 wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Tako su barjaktar pokupovali.

Bajraktar (Bayraktar), a ne barjaktar. Nepismeni.



Nisam Turcin ko ti, pa da znam.


Moraš biti Turčin da bi znao koristiti Google?
Dobro, nisi Turčin, ali si svakako od prevladavajućeg cigansko-turskog genetskog materijala.
Naravno da mi to niti najmanje ne smeta. I vi ste ljudi. Samo konstatiram.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 9/24/2022, 19:19

Serbinho-3 wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Tako su barjaktar pokupovali.

Bajraktar (Bayraktar), a ne barjaktar. Nepismeni.



Nisam Turcin ko ti, pa da znam.

jesi jesi samo se kličeš da si krivoslavac no da si genetski turčin jesi.

_________________
Iran napao Ukrajinu - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2018-01-01


Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by Serbinho-3 9/24/2022, 19:26

Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Tako su barjaktar pokupovali.

Bajraktar (Bayraktar), a ne barjaktar. Nepismeni.






Nisam Turcin ko ti, pa da znam.


Moraš biti Turčin da bi znao koristiti Google?
Dobro, nisi Turčin, ali si svakako od prevladavajućeg cigansko-turskog genetskog materijala.
Naravno da mi to niti najmanje ne smeta. I vi ste ljudi. Samo konstatiram.



I vi ste ljudi.Samo konstatiram.

Nisi ti ni Turcin, vec nepismeni ruralni Balkanski avlijaner, cak

ni to.

Zadnji put si video onu stvar, kad ti se mama porodila.

Isfrustrirano nista, ne mogu reci ni Hrvat.

Nesto forsira a i tu zasmejava.

Teolog?

Predji medju Ortodoksne Jevreje, mozda prodjes 3 metra, dok

te ne procitaju.

Veliko isfrustrirano nista, vredja ljude od frustracija,

tvoj krajnji domet u ovoj reinkarnaciji.

Hteo bi nesto vise, ali nema da moze.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by Serbinho-3 9/24/2022, 19:27

Šandor Winnetou wrote:
Serbinho-3 wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Tako su barjaktar pokupovali.

Bajraktar (Bayraktar), a ne barjaktar. Nepismeni.


Nisam Turcin ko ti, pa da znam.

jesi jesi samo se kličeš da si krivoslavac no da si genetski turčin jesi.




Rece Srbin, oseti se prozvanim...

Ceo Forum tvrdi da je Srbin, on kaze da je laz.

Kome da verujem...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 9/24/2022, 21:49

Serbinho-3 wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Serbinho-3 wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Tako su barjaktar pokupovali.

Bajraktar (Bayraktar), a ne barjaktar. Nepismeni.


Nisam Turcin ko ti, pa da znam.

jesi jesi samo se kličeš da si krivoslavac no da si genetski turčin jesi.




Rece Srbin, oseti se prozvanim...

Ceo Forum tvrdi da je Srbin, on kaze da je laz.

Kome da verujem...
cijelu forum??? Pa budaletino turska mene poznaje osobno tu najmanje 10 ljudi i svo znaju tko sam i što sam turčine dočim tim znaš samo kurvetinu bečanku koja ne može ništa potvrditi no neupitno si genetski turčin, čak što više genetski otpad i mulj sa dna septičke

_________________
Iran napao Ukrajinu - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2018-01-01


Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by RayMabus 9/24/2022, 22:56

Ukrajina je u petak rekla da će sniziti razinu diplomatskih veza s Iranom zbog njegove odluke da ruske snage opskrbljuje bespilotnim letjelicama, što je predsjednik Volodimir Zelenski nazvao “suradnjom s đavlom”, javlja agencija Reuters.

Zelenski je rekao da su ukrajinske snage dosad srušile svih osam dronova iranske proizvodnje. Ukrajina i Sjedinjene Države optužile su Iran da doprema Rusiji bespilotne letjelice, što Teheran niječe.

“Danas je ruska vojska upotrijebila iranske dronove u svojim napadima … Svijet će doznati za svaki pojedini slučaj suradnje s đavlom i ona će imati određene posljedice”, rekao je Zelenski u svom obraćanju u petak kasno navečer.

Ukrajinske vojne vlasti na jugu navele su u priopćenju da su u petak srušile dron Shahed-136 “kamikazau” iznad mora blizu Odese. Zračne snage su u odvojenom priopćenju izvijestile da su prvi put srušile Mohajer-6, veći iranski dron, prenosi list Ukrajinska Pravda.

Ranije je ukrajinsko ministarstvo vanjskih poslova reklo da je doprema dronova Rusiji ozbiljno naštetila bilateralnim vezama. “Kao odgovor na ovaj neprijateljski čin, ukrajinska strana je odlučila oduzeti iranskom veleposlaniku vjerodajnice i znatno smanjiti broj diplomatskog osoblja u iranskom veleposlanstvu u Kijevu”, ističe se u priopćenju na mrežnoj stranici ministarstva. Obavijest je poslana veleposlanikovu zamjeniku jer stalni iranski predstavnik Manouchehr Moradi trenutno nije u Ukrajini.


Zelenski o iranskim dronovima u ruskoj vojsci: “Suradnja s đavlom”
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-12


Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by Guest 9/24/2022, 23:19

Serbinho-3 wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Tako su barjaktar pokupovali.

Bajraktar (Bayraktar), a ne barjaktar. Nepismeni.






Nisam Turcin ko ti, pa da znam.


Moraš biti Turčin da bi znao koristiti Google?
Dobro, nisi Turčin, ali si svakako od prevladavajućeg cigansko-turskog genetskog materijala.
Naravno da mi to niti najmanje ne smeta. I vi ste ljudi. Samo konstatiram.



I vi ste ljudi.Samo konstatiram.

Nisi ti ni Turcin, vec nepismeni ruralni Balkanski avlijaner, cak

ni to.

Zadnji put si video onu stvar, kad ti se mama porodila.

Isfrustrirano nista, ne mogu reci ni Hrvat.

Nesto forsira a i tu zasmejava.

Teolog?

Predji medju Ortodoksne Jevreje, mozda prodjes 3 metra, dok

te ne procitaju.

Veliko isfrustrirano nista, vredja ljude od frustracija,

tvoj krajnji domet u ovoj reinkarnaciji.

Hteo bi nesto vise, ali nema da moze.


Čestitam, upravo si fenomenalno opisao samoga sebe.
Ni ja ne bih mogao bolje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by RayMabus 9/24/2022, 23:21

Kačite se na nekoj drugoj temi.

Pokušavam shvatit upetenost Irana i do koje mjere je u ovom sukobu.

Zato sam i otvorio zasebnu temu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-12


Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by RayMabus 9/24/2022, 23:24

U nasilnom gušenju iranskih prosvjeda zbog smrti mlade pritvorene žene umrlo je 35 ljudi, prema novim službenim brojkama.

Bijesni prosvjednici izašli su na ulice velikih iranskih gradova, uključujući glavni grad Teheran, osmu večer zaredom od smrti 22-godišnje Mahse Amini.

Kurdkinja je umrla nakon što je provela tri dana u komi nakon što ju je uhitila zastrašujuća iranska policija za moral jer je "neprikladno" nosila hidžab.

"Broj ljudi koji su poginuli u nedavnim nemirima u zemlji popeo se (sa 17) na 35", objavili su državni mediji.


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/kaos-u-iranu-deseci-mrtvih-puca-se-i-na-djecu-vlast-gubi-kontrolu-u-nekim-gradovima-15252315
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-12


Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by Guest 9/24/2022, 23:39

RayMabus wrote:
Pokušavam shvatit upetenost Irana i do koje mjere je u ovom sukobu.

Ne u velikoj, jer Iran nije prijatelj Rusije. Još je Homeini opisao tadašnji pretežio rusofilni SSSR kao "drugu veliku svjetsku sotonu" podrazumjevajući da je ona prva naravno Amerika.
I u tom grmu leži zec.
Iran se ovdje povodi logikom neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj odnosno ako je netko neprijatelj Americi, onda ga Iran doživljava kao prijatelja.
Ali sve prvenstveno formalno i pod hrpom dodatnih uvjeta i ograda.
Iran će nešto zaraditi prodajom ovih dronova Rusiji, ali dugoročno gledano, više će im naškoditi, jer će sad Ukrajina dobiti gomilu američkih dronova koji su puno kvalitetniji od iranskih.
I da, Rusija je Iranu veliki konkurent na na popisu izvoznika nafte u Kinu, gdje mora izvoziti jer mu je pristup zapadnim tržištima nafte jako otežan, i te 2 zemlje su zapravo neprijatelji u tom smislu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by RayMabus 9/24/2022, 23:40

AssadNaPodmornici wrote:

skinut Iranski dron u Dnjipropetrovsku.. Rusi su ovdje dobili solidno pojačanje, Iranski dronovi su dobra kvaliteta... a vidim bogami imaju i domet čim dođu duboku u pozadinu

Malo ću copy paste od drugih korisnika stavit i ovdje da ima.

AlfaOmega wrote:-jučer tijekom dana ruske snage sa kamikaza dronovima Sahed-136 podržanim borbenim dronovima Mohajer-6 izvele masovan napad na luku Odesa. Pogođeno nekoliko ciljeva. Ukrajinske snage pokušale vatrom iz streljačkog oružija i teških strojnica srušiti kamikaza dronove. U napadu na Odesu ukrajinske snage nisu uspjele srušiti dronove, dok su u napadu na Dnipro uspjele srušiti jedan (ostali su pak pogodili ciljeve). Među pogođenim ciljevima nalaze se stožer ukrajinske ratne mornarice, nekoliko skladišta, te stožeri 35. i 36. brigade mornaričkog pješašva. Pojedini izvori masovan napad dronovima na Odesu dovode u svezu sa tri helikoptera Black Hawk američkih zračnih snaga koja su prekjučer letjela prema Odesi preko Rumunije (prema web stranici Flightradar).
Let helikoptera za Odesu pratio je jedan neidentificirani zrakoplov, a u sastavu skupine nalazio se i zrakoplov za elektroničko izviđanje EP-3E Aries II, koji je pokrivao let sustavima za elektroničko ratovanje. Krajnja točka letova nije označena ali zna se da su sletjeli u širem području Odese. Ukupno su viđena tri višenamjenska helikoptera američke vojske.

Dakle ipak su im napali mornaričko pješatvo ( marinci ) a ne neku običnu bezveznu zgradu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-12


Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by RayMabus 9/24/2022, 23:47

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Pokušavam shvatit upetenost Irana i do koje mjere je u ovom sukobu.

Ne u velikoj, jer Iran nije prijatelj Rusije. Još je Homeini opisao tadašnji pretežio rusofilni SSSR kao "drugu veliku svjetsku sotonu" podrazumjevajući da je ona prva naravno Amerika.
I u tom grmu leži zec.
Iran se ovdje povodi logikom neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj odnosno ako je netko neprijatelj Americi, onda ga Iran doživljava kao prijatelja.
Ali sve prvenstveno formalno i pod hrpom dodatnih uvjeta i ograda.
Iran će nešto zaraditi prodajom ovih dronova Rusiji, ali dugoročno gledano, više će im naškoditi, jer će sad Ukrajina dobiti gomilu američkih dronova koji su puno kvalitetniji od iranskih.
I da, Rusija je Iranu veliki konkurent na na popisu izvoznika nafte u Kinu, gdje mora izvoziti jer mu je pristup zapadnim tržištima nafte jako otežan, i te 2 zemlje su zapravo neprijatelji u tom smislu.
Da. Slažem se.

Samo ovo je sad novo : iranski dronovi napadaju Ukrajinu.

Pratimo. :popcorn :10
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-12


Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by RayMabus 9/25/2022, 01:02

Iran žali zbog odluke Ukrajine da zahladi odnose sa Teheranom zbog navodnog snabdijevanja Moskve iranskim dronovima, saopćilo je danas iransko ministarstvo vanjskih poslova.

Portparol ministarstva Naser Kanani "savjetovao" je Ukrajinu da ne pada pod uticaj trećih strana koji žele da unište odnose između dvije zemlje.

Ukrajina je navela u petak da će smanjiti dipomatske odnose sa Iranom zbog odluke Teherana da proda Rusiji dronove, što je predsjednik Ukrajine Volodimir Zelenski (Zelensky) nazvao saradnjom sa zlom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-12


Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by RayMabus 9/25/2022, 01:23

Prodaju Rusima dronove dok ovi vrše napad na Ukrajinu i onda Ukrajincima poručuju sljedeće :


Portparol ministarstva Naser Kanani "savjetovao" je Ukrajinu da ne pada pod uticaj trećih strana koji žele da unište odnose između dvije zemlje.



Ja mislim da je ovo zrelo za : :kickass
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-12


Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by crvenkasti 9/25/2022, 01:29

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Pokušavam shvatit upetenost Irana i do koje mjere je u ovom sukobu.

Ne u velikoj, jer Iran nije prijatelj Rusije. Još je Homeini opisao tadašnji pretežio rusofilni SSSR kao "drugu veliku svjetsku sotonu" podrazumjevajući da je ona prva naravno Amerika.
I u tom grmu leži zec.
Iran se ovdje povodi logikom neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj odnosno ako je netko neprijatelj Americi, onda ga Iran doživljava kao prijatelja.
Ali sve prvenstveno formalno i pod hrpom dodatnih uvjeta i ograda.
Iran će nešto zaraditi prodajom ovih dronova Rusiji, ali dugoročno gledano, više će im naškoditi, jer će sad Ukrajina dobiti gomilu američkih dronova koji su puno kvalitetniji od iranskih.
I da, Rusija je Iranu veliki konkurent na na popisu izvoznika nafte u Kinu, gdje mora izvoziti jer mu je pristup zapadnim tržištima nafte jako otežan, i te 2 zemlje su zapravo neprijatelji u tom smislu.

Iran se upravo priključuje Šangajskoj organizaciji za suradnju.

Šangajsku organizaciju za saradnju neki još nazivaju i anti Nato ili istočnim NATO savezom.
Nastala je kao pokušaj okupljana bivših članica SSSR-a.

https://www.reuters.com/world/middle-east/iran-signs-memorandum-joining-shanghai-cooperation-organisation-tass-2022-09-15/

Šejker, kao i obično, izmišlja i blebeće, jer ako je to izraz neprijateljstva prema Rusiji, ne znam kako mu onda zamišlja prijateljstvo.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28805
2014-04-18


Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by Guest 9/25/2022, 02:52

RayMabus wrote:Kačite se na nekoj drugoj temi.

Pokušavam shvatit upetenost Irana i do koje mjere je u ovom sukobu.

Zato sam i otvorio zasebnu temu.

Što se tu ima shvatiti jebote? Rusi su kršili sankcije kad je tim barbarima trebalo da im pomognu, sada ovi njima daju dronove.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by RayMabus 9/25/2022, 03:35

NAKON odluke Kijeva da oduzme akreditaciju iranskom ambasadoru u Ukrajini, zbog tvrdnji da je Teheran navodno isporučio Rusiji bespilotne letelice, iz Irana poručuju da će uslediti uzvratne mere.

Naša zemlja će preduzeti odgovarajuće mere kao odgovor na odluku Ukrajine - navodi se u saopštenju zvaničnog predstavnika iranskog Ministarstva spoljnih poslova Nasera Kananija Čafija.

On je Kijevu posavetovao da ne potpada pod uticaj trećih država čiji je cilj da se naruše odnosi.

U saopštenju se podseća na težnju Irana da ima posredničku ulogu između Moskve i Kijeva i da se za konflikt nađe političko rešenje, kao i na više kontakata koje je šef iranske diplomatije Amir Abdolahijan imao i sa ruskim i sa ukrajinskim ministrom spoljnih poslova.

https://www.novosti.rs/planeta/svet/1156959/iran-zapretio-ukrajini-slede-uzvratne-mere-protiv-kijeva
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-12


Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by Guest 9/25/2022, 22:03

crvenkasti wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Pokušavam shvatit upetenost Irana i do koje mjere je u ovom sukobu.

Ne u velikoj, jer Iran nije prijatelj Rusije. Još je Homeini opisao tadašnji pretežio rusofilni SSSR kao "drugu veliku svjetsku sotonu" podrazumjevajući da je ona prva naravno Amerika.
I u tom grmu leži zec.
Iran se ovdje povodi logikom neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj odnosno ako je netko neprijatelj Americi, onda ga Iran doživljava kao prijatelja.
Ali sve prvenstveno formalno i pod hrpom dodatnih uvjeta i ograda.
Iran će nešto zaraditi prodajom ovih dronova Rusiji, ali dugoročno gledano, više će im naškoditi, jer će sad Ukrajina dobiti gomilu američkih dronova koji su puno kvalitetniji od iranskih.
I da, Rusija je Iranu veliki konkurent na na popisu izvoznika nafte u Kinu, gdje mora izvoziti jer mu je pristup zapadnim tržištima nafte jako otežan, i te 2 zemlje su zapravo neprijatelji u tom smislu.

Iran se upravo priključuje Šangajskoj organizaciji za suradnju.

Šangajsku organizaciju za saradnju neki još nazivaju i anti Nato ili istočnim NATO savezom.
Nastala je kao pokušaj okupljana bivših članica SSSR-a.

https://www.reuters.com/world/middle-east/iran-signs-memorandum-joining-shanghai-cooperation-organisation-tass-2022-09-15/

Šejker, kao i obično, izmišlja i blebeće, jer ako je to izraz neprijateljstva prema Rusiji, ne znam kako mu onda zamišlja prijateljstvo.


Na realnim temeljima, a ne ostvareno putem (po definiciji) lažljive diplomacije i međunarodnih bilateralnih i multilateralnih sporazuma u kojima svaka strana drži gomilu figa iza leđa i po džepovima (hint - Dayton).
Jesi li i danas toliko glup da ti i to moram dodatno objašnjavati?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by vili40 9/25/2022, 23:00

kud je to sve otišlo,iranci prodaju rusima oružje
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Iran napao Ukrajinu - Page 2 Empty Re: Iran napao Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum