ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Empty Re: Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice

Post by Serbinho-3 Fri 23 Sep - 22:18

Finska je nebitna u celoj prici.

Rusija moze Zapad da razvuce na vise frontova, jedan je

Finska i sta ce onda?

Povlace sve glupe poteze, sto se doduse vidi i po Balkanu.

Otvori ti front sa Finskom, on je kuci a ti se moras cimati do tamo,

plus zima.

Bice tu svasta.

Serbinho-3

Posts : 26484
2014-08-25


Back to top Go down

Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Empty Re: Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice

Post by Guest Fri 23 Sep - 22:21

Šta je po tebi najpametniji potez potencijalni? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Empty Re: Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice

Post by Serbinho-3 Fri 23 Sep - 22:47


Finska nece da ih pusta, jer su to izbeglice...

Info se prenosi pogresno i ne shvata se poenta.

Zabrana da im ne budu izbeglice i onda ih moraju

finansirati.

Italija pusta Migrante, ovi zatvore granicu.

To je tamo beda, Sever, Skandinavija, nemaju nista i sve je

skupo, znaju reci ovde za njih.



https://www.kurir.rs/planeta/4016943/rusi-i-na-trotinetima-beze-iz-zemlje
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26484
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Empty Re: Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice

Post by michaellcmacha Fri 23 Sep - 22:51

ti si beda pizdo srbijanska, dosta si štajgao po italiji pa si sad zdimio na rutu 66, jer tamo izgleda bolje coltaju

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Empty Re: Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice

Post by Serbinho-3 Fri 23 Sep - 22:53

MDMiridije wrote:Šta je po tebi najpametniji potez potencijalni? :)




Ja sam vec rekao na pocetku sukoba, ne odgovarati na

ulazak Rusa i kraj price.

Ignorises ih, povukli bi se od sramote.

Ovako, guraju ih u propast, rat sa Rusima ce unistiti kako

Ukrajinu, tako i Zapad a i Rusi bezanija...

Visak Ruskinja, potraziti chat neki, utesiti ih...stavis nik

Ratni_Profiter.


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26484
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Empty Re: Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice

Post by T. Fri 23 Sep - 22:54

abraham wrote:Zatvoriti granicu i to hermeticki. Naime iz Rusije bjezi vojska tj vojni obveznici. Koliko dio je spijuna, kgb, spavaca i sl medu njima???? Neka idu u Kazahstan, Iran, Sjevernu Koreju, Srbiju...... Eu treba zatvoriti....Nazalost , ima i normalnih medu onima koji bjeze ali gledjuci neki presjek, oni su debela manjina i vec su nagulili ranije...Ovi sta bi sada bjezali su do jucer podrzavali specijelnu akciju ili ih je bolio kurac i tek sada kad im je dogorilo e sad sam ja protiv....
Bježe pi*ke, kukavice, soroševci, kao što su bježale i iz hrvatske...
To može samo osnažiti rusiju, kao što bi i svaku drugu državu...

_________________
Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Unname11
T.
T.

Posts : 17137
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Empty Re: Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice

Post by Guest Fri 23 Sep - 22:59

Ti si na krivoj strani se tukao u ratu. Tebi više stoji ravnanje gradova, spaljivanje kuća i protjerivanje svih i svakoga nego obrana od gamadi. Ima toga dosta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Empty Re: Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice

Post by michaellcmacha Fri 23 Sep - 23:01

MDMiridije wrote:Ti si na krivoj strani se tukao u ratu. Tebi više stoji ravnanje gradova, spaljivanje kuća i protjerivanje svih i svakoga nego obrana od gamadi. Ima toga dosta.
za njega je šteta što se nije rodio kao rus... danas bi mu se ispunili i snovi da bude pravi istinski nacist

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Empty Re: Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice

Post by Serbinho-3 Sat 24 Sep - 10:52

michaellcmacha wrote:ti si beda pizdo srbijanska, dosta si štajgao po italiji pa si sad zdimio na rutu 66, jer tamo izgleda bolje coltaju



Tebi logika, slabija strana licnosti.

Deres se, vristis, histerises, kako bi poplasio ljude i stavio

pod svoju kontrolu, jer si nesiguran u sebe.

Gori si od histericnih zena ili zenskog Raka u Horoskopu.

Pises neke nebuloze a cak i tu ne ubodes 1% od realne price.



Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26484
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Empty Re: Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice

Post by Serbinho-3 Sat 24 Sep - 10:57

michaellcmacha wrote:
Charles III wrote:Ja sam za neki srednji put. Primio bi one (dao radnu dozvolu i državljanstvo s vremenom) koji na društvenim mrežama nisu sijali mržnju protiv Ukrajine.

Oni drugi bi mogli ostat al prvo bi morali proći reedukaciju nekakvu, doslovce im održat tečaj zapadnjačkih vrijednosti. Ako ih se uhvati da i dalje podržavaju Velikoruske budalaštine, deportacija bez prava na povratak.

Ali ako se te druge u startu torpedira, nije mi ih žao. Nek idu u bratski Kazahstan i Mongoliju di cvate tisuću cvjetova.
ruse bi se još nekako i dalo educirati, ali srbe nikako i njima bi trebalo bezuvjetno zabraniti ulazak u bilo koju zapadnu državu... a serbinja bi pod hitno trebalo locirati i transferirati u mp3.... negdje u neku srbijansku tripizdinu



Sta si rekao?

Nista.

Da nisi rekao nista, izgledao bi pametniji.

Ovako, Rat i Mir napisao a zakljucak, glupost.

Nisi prosao nigde, pa pokusavas na forumu i smiris svoje

unutrasnje nemire, koji te muce.

Serbinho treba da misli kao ti, kako bi bio dobar ili da bude

u prevodu ovca.

Gimme a break.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26484
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Empty Re: Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice

Post by Serbinho-3 Sat 24 Sep - 11:38



Prvo su se pohvalili da su Rusima zatvorili granicu a onda

kukaju da ce im Rusi iskljuciti struju.

Sta su ocekivali, mozda da im donesu servirani dorucak na

stolu?

Njih 50 zemalja protiv Rusije i cmizdre a mozak pritom ni ne

koriste.

Nema Rusa, nema struje, otprilike.


https://biznis.telegraf.rs/info-biz/3560252-premijerka-estonije-upozorava-rusija-se-sprema-da-nam-uskrati-struju
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26484
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Empty Re: Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice

Post by Šandor Winnetou Sat 24 Sep - 13:51

Turčine ne lupetaj gluposti svega ti.

_________________
Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Empty Re: Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice

Post by RayMabus Sun 25 Sep - 18:03

Ruski neovisni portal, pozivajući se na izvore, piše da nakon referenduma Kremlj zatvara granice za muškarce u dobi za mobilizaciju

Dokumenti navodno dokazuju da se dijelu ruskih muškaraca već sada zabranjuje da napuste Rusiju.

Tako je bjeloruski neovisni medijski kanal Nexta objavio na Twitteru fotografiju dokumenata, navodeći da je "granična služba FSB-a već počela zabranjivati Rusima izlazak iz zemlje, izvještava odvjetnik Pavel Čikov". No, autentičnost dokumenta se za sada ne može potvrditi.

Bliži se kraj egzodusu, tko je pobjegao, pobjegao je? ‘Nakon referenduma Kremlj ide korak dalje‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Empty Re: Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice

Post by Charles III Thu 29 Sep - 16:56

FINSKA će od sutra zatvoriti svoju granicu za ruske turiste, potvrdio je danas finski šef diplomacije Pekka Haavisto.
Granica će biti zatvorena za sve ruske turiste, ali ne i za sve ruske državljane.
Naime, Rusi koji posjećuju obitelji, rade ili studiraju u Finskoj i dalje će moći ući u tu zemlju.

Finska, naime, želi drastično ograničiti broj Rusa koji ulaze u tu zemlju. Podsjetimo, nakon proglašenja mobilizacije za rat u Ukrajini tisuće Rusa krenule su bježati u susjedne zemlje, pa tako i Finsku.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/finska-sutra-zatvara-granicu-rusima/2399062.aspx


Ide Čelična Zavjesa (Steel Curtain).
Onaj tko je otišao na Zapad otišao je, sad će se još neki prošvercati, a onda više nema nitko nikud. Ne bi me čudilo da se na čitavoj NATO-Rusija granici podigne veliki zid koji će spriječavati svaki prelazak. 

_________________
Uostalom, mislim da Veliku Rusiju treba razoriti.
Charles III
Charles III

Posts : 757
2022-09-14


Back to top Go down

Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Empty Re: Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice

Post by T. Thu 29 Sep - 17:04

Slijedeći su valjda, konc. logori za ruse...
A ljudi se još čude kako su nacionalsocijalisti tako lako 'zaveli' čitav narod...

_________________
Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Unname11
T.
T.

Posts : 17137
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Empty Re: Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice

Post by michaellcmacha Thu 29 Sep - 19:43

Serbinho-3 wrote:
michaellcmacha wrote:
Charles III wrote:Ja sam za neki srednji put. Primio bi one (dao radnu dozvolu i državljanstvo s vremenom) koji na društvenim mrežama nisu sijali mržnju protiv Ukrajine.

Oni drugi bi mogli ostat al prvo bi morali proći reedukaciju nekakvu, doslovce im održat tečaj zapadnjačkih vrijednosti. Ako ih se uhvati da i dalje podržavaju Velikoruske budalaštine, deportacija bez prava na povratak.

Ali ako se te druge u startu torpedira, nije mi ih žao. Nek idu u bratski Kazahstan i Mongoliju di cvate tisuću cvjetova.
ruse bi se još nekako i dalo educirati, ali srbe nikako i njima bi trebalo bezuvjetno zabraniti ulazak u bilo koju zapadnu državu... a serbinja bi pod hitno trebalo locirati i transferirati u mp3.... negdje u neku srbijansku tripizdinu



Sta si rekao?

Nista.

Da nisi rekao nista, izgledao bi pametniji.

Ovako, Rat i Mir napisao a zakljucak, glupost.

Nisi prosao nigde,  pa pokusavas na forumu i smiris svoje

unutrasnje nemire, koji te muce.

Serbinho treba da misli kao ti, kako bi bio dobar ili da bude

u prevodu ovca.

Gimme a break.
šta nisam prošao nigdje, gdje si ti bio u pički mile mame svoje kad sam ja svako malo bio u veneciji, torinu i milanu, prošao sam sve zemlje lagera osim ušljive rusije, bio u turskoj, bavarska, baden-wurtemberg, rajna vestfalija, zapadna švicarska... al majmune ja nisam nikad bježao iz svoje države i držim i cijenim i poštujem svoj dom, nisam govno i krpelj i metilj poput tebe i još nekih ovdje, prošao sam i više srbije od tebe koji si pobjegao iz iste jer si se bojao izgubiti glavu za ciljeve psihopata koji su ti vodili i vode i dandanas zemlju, ne državu jer vi državu nemate... protiv tebe osobno nemam ništa ali kad ničim izazvan počneš jesti govna, a parče pizze ti je 2 i pol eura, onda te preventivno steram u tri pičke materine i dam ti do znanja da te se nitko ne boji a ponajmanje ja, a pro po tvojih prijetnji o prijavljivanju. boli me krc kakav bi ti trebao biti, odavno ne pokušavam razumjeti vaš mentalni sklop, jedino riješenje vidim u tom da vas se onemogući da budete u našoj blizini i to je dovoljno.... ako vas se usput u dogledno vrijeme izreducira u predstojećim ratnim sukobima to će biti dobro za sav nesrpski svijet u bližoj okolici ali i šire

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Empty Re: Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice

Post by michaellcmacha Thu 29 Sep - 19:44

T. wrote:Slijedeći su valjda, konc. logori za ruse...
A ljudi se još čude kako su nacionalsocijalisti tako lako 'zaveli' čitav narod...
jel ti čitaš te svoje upise...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Empty Re: Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice

Post by Serbinho-3 Thu 29 Sep - 21:30

michaellcmacha wrote:
Serbinho-3 wrote:
michaellcmacha wrote:
Charles III wrote:Ja sam za neki srednji put. Primio bi one (dao radnu dozvolu i državljanstvo s vremenom) koji na društvenim mrežama nisu sijali mržnju protiv Ukrajine.

Oni drugi bi mogli ostat al prvo bi morali proći reedukaciju nekakvu, doslovce im održat tečaj zapadnjačkih vrijednosti. Ako ih se uhvati da i dalje podržavaju Velikoruske budalaštine, deportacija bez prava na povratak.

Ali ako se te druge u startu torpedira, nije mi ih žao. Nek idu u bratski Kazahstan i Mongoliju di cvate tisuću cvjetova.
ruse bi se još nekako i dalo educirati, ali srbe nikako i njima bi trebalo bezuvjetno zabraniti ulazak u bilo koju zapadnu državu... a serbinja bi pod hitno trebalo locirati i transferirati u mp3.... negdje u neku srbijansku tripizdinu



Sta si rekao?

Nista.

Da nisi rekao nista, izgledao bi pametniji.

Ovako, Rat i Mir napisao a zakljucak, glupost.

Nisi prosao nigde,  pa pokusavas na forumu i smiris svoje

unutrasnje nemire, koji te muce.

Serbinho treba da misli kao ti, kako bi bio dobar ili da bude

u prevodu ovca.

Gimme a break.
šta nisam prošao nigdje, gdje si ti bio u pički mile mame svoje kad sam ja svako malo bio u veneciji, torinu i milanu, prošao sam sve zemlje lagera osim ušljive rusije, bio u turskoj, bavarska, baden-wurtemberg, rajna vestfalija, zapadna švicarska... al majmune ja nisam nikad bježao iz svoje države i držim i cijenim i poštujem svoj dom, nisam govno i krpelj i metilj poput tebe i još nekih ovdje, prošao sam i više srbije od tebe koji si pobjegao iz iste jer si se bojao izgubiti glavu za ciljeve psihopata koji su ti vodili i vode i dandanas zemlju, ne državu jer vi državu nemate... protiv tebe osobno nemam ništa ali kad ničim izazvan počneš jesti govna, a parče pizze ti je 2 i pol eura, onda te preventivno steram u tri pičke materine i dam ti do znanja da te se nitko ne boji a ponajmanje ja, a pro po tvojih prijetnji o prijavljivanju. boli me krc kakav bi ti trebao biti, odavno ne pokušavam razumjeti vaš mentalni sklop, jedino riješenje vidim u tom da vas se onemogući da budete u našoj blizini i to je dovoljno.... ako vas se usput u dogledno vrijeme izreducira u predstojećim ratnim sukobima to će biti dobro za sav nesrpski svijet u bližoj okolici ali i šire




Zasto bih ja trebao negde ici u vojsku a

zatim rat?

Gde su ostali isli?

Sacekali sve da prodje, pa civilna sluzba,

Mentalne Ustanove, zdravstvo i slicno,

komandosi.

Tamo svi muvaju a ja trebam budalu da glumim.

Budi ti u svojoj zemlji, nisam ti nista niti

rekao, niti me zanima.

Zaboravite vi na Serbinha, mi cemo da muvamo i sve na

gotovo laganeze a ti budalo nasa sluga.

Prepustam tu ulogu ostalima, Serbinho nije ovca

za sisanje.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26484
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice - Page 4 Empty Re: Skoro sve zemlje Zapada su Rusima otežale ulazak ili zatvorile granice

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum