ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BALKAN II

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by pizzon Fri 16 Sep - 14:06

Šandor Winnetou wrote:
omni wrote:
pizzon wrote:d.jutro sa halkidija
ovi sto govore a la ruski
ne znam da li je ruski ili ukrajinski.
msm da nasih ima najvise !?
plus, nasi sezonski radnici.
Pizzon jebem li ga, ovaj izgubljeni balkanac ga se ubi od copy/paste ovdje, nitko ga ne yebe ni za suhu sljivu a ti u sridu :D uzivaj u suncu i moru.
hebo me svak ako je itko pročitao i jednu rečenicu mentalnog bolesnika.

upravo sa plaze
more mirno i bistro
u vodi peskovito dno
a kupacice, lepse ove mladje :)
ajde zdravo :)

pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by Šandor Winnetou Fri 16 Sep - 14:39

pizzon wrote:
Šandor Winnetou wrote:
omni wrote:
pizzon wrote:d.jutro sa halkidija
ovi sto govore a la ruski
ne znam da li je ruski ili ukrajinski.
msm da nasih ima najvise !?
plus, nasi sezonski radnici.
Pizzon jebem li ga, ovaj izgubljeni balkanac ga se ubi od copy/paste ovdje, nitko ga ne yebe ni za suhu sljivu a ti u sridu :D uzivaj u suncu i moru.
hebo me svak ako je itko pročitao i jednu rečenicu mentalnog bolesnika.

upravo sa plaze
more mirno i bistro
u vodi peskovito dno
a kupacice, lepse ove mladje :)
ajde zdravo :)
Nisam na tebe mislio (ti nisi mentalni bolesnik) nego na mentalnog bolesnika koji je otvorio temu.

Uživaj u moru, sad je najljepše za kupanje :)

_________________
BALKAN II - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by mentalitet Sat 17 Sep - 4:12

omni wrote:
pizzon wrote:d.jutro sa halkidija
ovi sto govore a la ruski
ne znam da li je ruski ili ukrajinski.
msm da nasih ima najvise !?
plus, nasi sezonski radnici.
Pizzon jebem li ga, ovaj izgubljeni balkanac ga se ubi od copy/paste ovdje, nitko ga ne yebe ni za suhu sljivu a ti u sridu :D uzivaj u suncu i moru.



Vazno je da tebe jebu svi i chak chekaju u redu da ti ga uceraju.Uzivaj jarane,mogao si i do Begeja skochti da ti koji Srbin peder zavuche.Pa kako si izdrzao toliko u toj svojoj rupi do sada i nisi se javijao.Izgleda tek sada kulminirale suhe shljive pa nisi mogao izdrzati da ne komentirash, shto je dobar znak da sam na dobrom putu i potvrda mog poznavanja balkanjeroskog mentaliteta.Eto znam 100% da nisi dalmosh nego si dotepenac kak bi rekli zagorci, od tamo gdje sushe shljivu.Ajde napishi josh koju da ti pogodim selo:::))
Jeb' ga ovo postanje c/p je bilo edukativno kao i sve drugo shto donosim ovdje ali nisam ja kriv shto ne zelite da nauchite vishe zato shto se bojite da od razmshljanja ne dobijete rak mozga.Nevjerojatno je koji sam ja magnet za idiote sa ovog foruma:::)). No ne tuzim se jer mi je cilj da tu ljudsku bagru ogolim sa svim njihovim idiotarijama tako da i pametniji dio forumasha vidi sa kime bi mogao imati posla u sluchaju da im se pokushaju pribliziti sa svojim laznim domoljubljem.Naime jedan je (necu mu spominjati nadimak ni pravo ime jer ce ga oni koji su prevareni prepoznati i sjetiti se sa "odushevljenjem") tako shirio svoje "domoljublje"na forumima da je na osnovu toga uspio zavuci ruku u mnoge forumashke dzepove i onda je nestao za sva vremena ostavljajuci mnoge 'rvate uplakane.Tako me i on napadao jer je osjecao da ga razotkrivam u njegovim namjerama i da mu kvarim posao lopova.Ovdje nisam doshao da se bilo kome dopadnem nego da kazem svoju istinu pa ako netko ima svoju da je sucheli sa mojom izvoli te.Ali avaj, oni koji imaju kapaciiteta cute jer znaju da pishem istinu pa me ne "jebu za suhu a ne za suvu shljivu bosanac) jer nemaju potrebe ici protiiv istine a idioti poput tebe koji nemaju umnih kapaciteta zakache se za mene umjesto za temu.Bujrum,da ti vidim mozdane :::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by mentalitet Sat 17 Sep - 4:27

pizzon wrote:
Šandor Winnetou wrote:
omni wrote:
pizzon wrote:d.jutro sa halkidija
ovi sto govore a la ruski
ne znam da li je ruski ili ukrajinski.
msm da nasih ima najvise !?
plus, nasi sezonski radnici.
Pizzon jebem li ga, ovaj izgubljeni balkanac ga se ubi od copy/paste ovdje, nitko ga ne yebe ni za suhu sljivu a ti u sridu :D uzivaj u suncu i moru.
hebo me svak ako je itko pročitao i jednu rečenicu mentalnog bolesnika.

upravo sa plaze
more mirno i bistro
u vodi peskovito dno
a kupacice, lepse ove mladje :)
ajde zdravo :)


Evo ga,njemu je pesak vazan ,valjda u ochima ,zato je srpski slepac kome je vazno da ode na more i tako dokaze neki svoj status medju srpskim bednicima:::)))Taj slepac ne vidi oko sebe nishta drugo do vodu koja mu je kroz ushi doshla do ochiju.Tako su i u bivshoj YU skoro svi slepci iz kontinentalne Hrvatske,Srbiije i BiH furali istu mantru "Ako si bio na godishnjem na moru onda s uspjeshan iuu ziivotu iako je to bilo na kreduu ili u nekom radnichkom odmaralishtu"E taj malogradjansko primitivni balkanski sklop na primjedbu da je ljepshe u planinama ili na nekoj brzoj chistoj rijeci odgovarao samouvjereno "Ma nemash ti pojma"Pa o chemu ja ovdje godinama trubim nego bash o takvim mentalnim tipovima kojima mozessh prodatii muda za bubrege dok si rekao keks,samo mu trebash podilaziti i tapshati ga po ramenu::::))).Svi oni koji se hvale ljetovanjem na moru su teshki kompleksashi pa tako ii ovaj "Srbin" koji nema pojma gdje je Tara,Zlatibor i druge ljepote koje zauustavljaju dah.Ajde da je rekao kako je posjetio neki muzej ili neko arheoloshko nalazishte od prije 3000 tisuce godna pa b znao da taj ima nesshto u toj svojoj sjebanoj tintar pa onda ne bi bio inspirisan da pishem ovakve gluposti.No,jebi ga svaka budala ima svoje veselje,a moje je kada naidjem na balkanjerosa da ga opletem nemiilce.::::))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by vuksadinare Sat 17 Sep - 6:47

mentalitet wrote:
pizzon wrote:
Šandor Winnetou wrote:
omni wrote:
pizzon wrote:d.jutro sa halkidija
ovi sto govore a la ruski
ne znam da li je ruski ili ukrajinski.
msm da nasih ima najvise !?
plus, nasi sezonski radnici.
Pizzon jebem li ga, ovaj izgubljeni balkanac ga se ubi od copy/paste ovdje, nitko ga ne yebe ni za suhu sljivu a ti u sridu :D uzivaj u suncu i moru.
hebo me svak ako je itko pročitao i jednu rečenicu mentalnog bolesnika.

upravo sa plaze
more mirno i bistro
u vodi peskovito dno
a kupacice, lepse ove mladje :)
ajde zdravo :)


Evo ga,njemu je pesak vazan ,valjda u ochima ,zato je srpski slepac kome je vazno da ode na more i tako dokaze neki svoj status medju srpskim bednicima:::)))Taj slepac ne vidi oko sebe nishta drugo do vodu koja mu je kroz ushi doshla do ochiju.Tako su i u bivshoj YU skoro svi slepci iz kontinentalne Hrvatske,Srbiije i BiH furali istu mantru  "Ako si bio na godishnjem na moru onda s uspjeshan iuu ziivotu iako je to bilo na kreduu ili u nekom radnichkom odmaralishtu"E taj malogradjansko primitivni balkanski sklop na primjedbu da je ljepshe u planinama ili na nekoj brzoj chistoj rijeci odgovarao samouvjereno "Ma nemash ti pojma"Pa o chemu ja ovdje godinama trubim nego bash o takvim mentalnim tipovima kojima mozessh prodatii muda za bubrege dok si rekao keks,samo mu trebash podilaziti i tapshati ga po ramenu::::))).Svi oni koji se hvale ljetovanjem na moru su teshki kompleksashi pa tako ii ovaj "Srbin" koji nema  pojma gdje je Tara,Zlatibor i druge ljepote koje zauustavljaju dah.Ajde da je rekao kako je posjetio neki muzej ili neko arheoloshko nalazishte od prije 3000 tisuce godna pa b znao da taj ima nesshto u toj svojoj sjebanoj tintar pa onda ne bi bio inspirisan da pishem ovakve gluposti.No,jebi ga svaka budala ima svoje veselje,a moje je kada naidjem na balkanjerosa da ga opletem nemiilce.::::))))
kad si zadnji put bio na moru?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by omni Sat 17 Sep - 8:00

mentalitet wrote:
omni wrote:
pizzon wrote:d.jutro sa halkidija
ovi sto govore a la ruski
ne znam da li je ruski ili ukrajinski.
msm da nasih ima najvise !?
plus, nasi sezonski radnici.
Pizzon jebem li ga, ovaj izgubljeni balkanac ga se ubi od copy/paste ovdje, nitko ga ne yebe ni za suhu sljivu a ti u sridu :D uzivaj u suncu i moru.



Vazno je da tebe jebu svi i chak chekaju u redu da ti ga uceraju.Uzivaj jarane,mogao si i do Begeja skochti da ti koji Srbin peder zavuche.Pa kako si izdrzao  toliko u toj svojoj rupi do sada i nisi se javijao.Izgleda tek sada kulminirale suhe shljive pa nisi mogao izdrzati da ne komentirash, shto je dobar znak da sam na dobrom putu i potvrda mog poznavanja balkanjeroskog mentaliteta.Eto znam 100% da nisi dalmosh nego si dotepenac kak bi rekli zagorci, od tamo gdje sushe shljivu.Ajde napishi josh koju da ti pogodim selo:::))
Jeb' ga ovo postanje c/p je bilo edukativno kao i sve drugo shto donosim ovdje ali nisam ja kriv shto ne zelite da nauchite  vishe zato shto se bojite da od razmshljanja ne dobijete rak mozga.Nevjerojatno je koji sam ja magnet za idiote sa ovog foruma:::)). No ne tuzim se jer mi je cilj da tu ljudsku bagru ogolim sa svim njihovim idiotarijama tako da i pametniji dio forumasha vidi sa kime bi mogao imati posla u sluchaju da im se pokushaju pribliziti sa svojim laznim domoljubljem.Naime jedan je (necu mu spominjati nadimak ni pravo ime jer ce ga oni koji su prevareni prepoznati i sjetiti se sa "odushevljenjem")  tako shirio svoje "domoljublje"na forumima da je na osnovu toga uspio zavuci ruku u mnoge forumashke dzepove i onda je nestao za sva vremena ostavljajuci mnoge 'rvate uplakane.Tako me i on napadao jer je osjecao da ga razotkrivam u njegovim namjerama i da mu kvarim posao lopova.Ovdje nisam doshao da se bilo kome dopadnem nego da kazem svoju istinu pa ako netko ima svoju da je sucheli sa mojom izvoli te.Ali avaj, oni koji imaju kapaciiteta cute jer znaju da pishem istinu pa me ne "jebu za suhu a ne za suvu shljivu bosanac) jer nemaju potrebe ici protiiv istine a idioti poput tebe koji nemaju umnih kapaciteta zakache se za mene umjesto za temu.Bujrum,da ti vidim mozdane :::)))
Tema Balkan, ajd eto nema tipicnijeg primjerka od tebe, jelda? Bijesan, cinican, lazov, "sa ciljevima" mos mislit :D, tipicni balkanac sa gomilom onoga negativnoga sa ovih podrucja, a o pozitivnim stranama mozda zna samo onaj tko te zna u rl. Oladi "jarane".
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by Serbinho-3 Sat 17 Sep - 11:02

On je na moru Vucino.

Zapadna strana Floride je more, Istocna Okean.

Istina je ovo za Balkance.

Utrkuju se ko je uspesniji.

Bio na moru, ide okolo zapitkuje gde su bili da bi

rekao da je bio.

Ko ima koju jaknu, automobil statusni simbol.

Secam se da su devedesetih stopirale ujutro, Sankcije, stane sa nekim 

Automobilom, nece da udju, cekaju Bmw i slicno, tako pokazu da su

ribe i traze nekoga sa lovom.

Dosta ih se prostituisu, hoce zivot na visokoj nozi I da se vidi

da imaju.

Mentalitet Arapski ili ciji vec, isti su i Poljaci po Cikagu.

Zavrnu za velike pare, ne bi li se pokazali.

Vrednuju osobe preko koliko novca imas.

Nazadne kulture.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26481
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by mentalitet Sat 17 Sep - 18:26


Tema Balkan, ajd eto nema tipicnijeg primjerka od tebe, jelda? Bijesan, cinican, lazov, "sa ciljevima" mos mislit :D, tipicni balkanac sa gomilom onoga negativnoga sa ovih podrucja, a o pozitivnim stranama mozda zna samo onaj tko te zna u rl. Oladi "jarane".[/quote]


Po meni odlchna tema u kojoj se mogu naci sve osobine toga europskog regiiona.Ja nalazim vishe lijepoga u njemu nego ruznoga,ali poviijest nam je pisala Njemachka koja je uglavnom isticala ono ruzno zaboravljajuci (namjerno) da su tu udareni temelji zapadne ciivilzaciije,pa je taj naratiiv prenijet i na balkance stvarajucii kod njih kompleksse manje vrijednosti shto primijecujem i ovdje na forumu.Eto ,ja sam tebe analizirao i tvoju podsvjesnu "suvu shljiivu" .Ti si mii uzvratio i to obichnim floskulama,samo shto nisi naveo shto ja to lazem i na koji sam to nachin primitiivan (mozda zbog izriichaja?)ali me navodi na zakljuchak da me pomno pratish i da ne podnosiish ono shto pishem.Ja sam svakome zahvalan ovdje ako neshto nauuchim od njega,ali avaj chak ni od onoga dede Nilsa do sada nisam skoro nishta nauchio ako sam pomislio zbog njegovog zivotnog iskustva da cu neshto pametno prochitati.Da skratm,zvuchish kao da me znash godinama a znash kurac od ovce.Onii kojii su me upoznali u ziivo znaju da me na kruh mogu mazati.Dakle jarane,chinjenice na sunce pa cu te viishee respektirati ii promijeniti stil pisanja dok tii se obracam iinache ostajesh do daljnjega u kanti za smece u koju odlazem balkanjerose.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by mentalitet Sat 17 Sep - 18:44

[[/quote]kad si zadnji put bio na moru?[/quote]


Ne voliim more jer mi lichi na jednu veliku barushtiinu.Obozavam planine i brze chiste rijeke.Ne volim more ii zbog toga shto mi ide na zivce izlezavanje na suncu.Smatram da je to uludo utrosheno zivotno vrijeme.Ako se vec ii nadjem na moru ovdje kod mene na Floridi onda hodam par kilometara po piijessku i smishljam poeziju:::))Ovdje je sada voda topla kao pishalina pa su plaze uglavnom prazne,ali zato sezona pochinje krajem drugog mjesseca i traje do kraja shestog.Imam 10 minuta autom uz svo chekanje na semaforima do najljepshh svjetskh plaza ali mene to ne interessira,vishe se radujem kada pochne sezona vrganja pa odem u neku kolibu na sjever USA.Em nema ljudi,em je priroda chsta i ne zagadjena,em nadjem pun kurac vrganja ii osushim ih a one mladje donesem na Floridu u hladnjaku iii zamrznem ih pa se kurchim pred frendovima sa raznim speciijalitetiima od juhice pa nadalje.Na moru kod nas u bivshoj YU samo sam odlaziio da maznem glupiim schwabama lovu prodajuci im smece pod umjetnost.

https://www.hotels.com/go/usa/clearwater-beach

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by mentalitet Sat 17 Sep - 19:15

mentalitet wrote:

Данило Копривица - „Досије ГРЧКА”

https://www.youtube.com/watch?v=sH3fuZLUsfY

Zashto sam ovo donio ovdje.Pa jucher su turci povriijedili 110 puta grchkii zrachnii prostor i po menii je sve ochglednje da ce se dogoditi neko sranje na Balkanu i u bivshoj Yu.Jer ako turci napadnu Grchku BiiH ce gorjeti kao puna cisterna benzina a onda nece vishe nitko biti poshtedjen pa ni Hrvatska.Dakle,da b se bolje shvatilo shto vam se valja iza ledja poslushajte ovaj povijesni presjek koji je na ovome videu.Ja sam puno toga nauchio jer nisam znao shto se dogodilo u Smirnii (Izmir) koju spomnje Erdogan.Sada znam odakle tolika mrznja izmedju turaka grka.Josh jedno pitanje visi u zraku.Ako se dogodi rat shto ce i kako ce reagirati NATO?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by Eroo Sun 18 Sep - 12:09

mentalitet wrote:
mentalitet wrote:

Данило Копривица - „Досије ГРЧКА”

https://www.youtube.com/watch?v=sH3fuZLUsfY

Zashto sam ovo donio ovdje.Pa jucher su turci povriijedili 110 puta grchkii zrachnii prostor i po menii je sve ochglednje da ce se dogoditi neko sranje na Balkanu i u bivshoj Yu.Jer ako turci napadnu Grchku BiiH ce gorjeti kao puna cisterna benzina a onda nece vishe nitko biti poshtedjen pa ni Hrvatska.Dakle,da b se bolje shvatilo shto vam se valja iza ledja poslushajte ovaj povijesni presjek koji je na ovome videu.Ja sam puno toga nauchio jer nisam znao shto se dogodilo u Smirnii (Izmir) koju spomnje Erdogan.Sada znam odakle tolika mrznja izmedju turaka  grka.Josh jedno pitanje visi u zraku.Ako se dogodi rat shto ce i kako ce reagirati NATO?

Tvoji će dobiti po "piksli", a za ostalo se ne zna. I Turci će doći po svoje vlasništvo, naravno. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by crvenkasti Sun 18 Sep - 12:53

Eroo wrote:
mentalitet wrote:
mentalitet wrote:

Данило Копривица - „Досије ГРЧКА”

https://www.youtube.com/watch?v=sH3fuZLUsfY

Zashto sam ovo donio ovdje.Pa jucher su turci povriijedili 110 puta grchkii zrachnii prostor i po menii je sve ochglednje da ce se dogoditi neko sranje na Balkanu i u bivshoj Yu.Jer ako turci napadnu Grchku BiiH ce gorjeti kao puna cisterna benzina a onda nece vishe nitko biti poshtedjen pa ni Hrvatska.Dakle,da b se bolje shvatilo shto vam se valja iza ledja poslushajte ovaj povijesni presjek koji je na ovome videu.Ja sam puno toga nauchio jer nisam znao shto se dogodilo u Smirnii (Izmir) koju spomnje Erdogan.Sada znam odakle tolika mrznja izmedju turaka  grka.Josh jedno pitanje visi u zraku.Ako se dogodi rat shto ce i kako ce reagirati NATO?

Tvoji će dobiti po "piksli", a za ostalo se ne zna. I Turci će doći po svoje vlasništvo, naravno. :D

Mujo i Haso će se okoristiti. I Safet.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28786
2014-04-17


Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by Eroo Sun 18 Sep - 12:55

crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
mentalitet wrote:
mentalitet wrote:

Данило Копривица - „Досије ГРЧКА”

https://www.youtube.com/watch?v=sH3fuZLUsfY

Zashto sam ovo donio ovdje.Pa jucher su turci povriijedili 110 puta grchkii zrachnii prostor i po menii je sve ochglednje da ce se dogoditi neko sranje na Balkanu i u bivshoj Yu.Jer ako turci napadnu Grchku BiiH ce gorjeti kao puna cisterna benzina a onda nece vishe nitko biti poshtedjen pa ni Hrvatska.Dakle,da b se bolje shvatilo shto vam se valja iza ledja poslushajte ovaj povijesni presjek koji je na ovome videu.Ja sam puno toga nauchio jer nisam znao shto se dogodilo u Smirnii (Izmir) koju spomnje Erdogan.Sada znam odakle tolika mrznja izmedju turaka  grka.Josh jedno pitanje visi u zraku.Ako se dogodi rat shto ce i kako ce reagirati NATO?

Tvoji će dobiti po "piksli", a za ostalo se ne zna. I Turci će doći po svoje vlasništvo, naravno. :D

Mujo i Haso će se okoristiti. I Safet.
Ne brini, EU, plus USA,  će znati sačuvati svoje...građane i prostor.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by jastreb Sun 18 Sep - 12:57

Eroo wrote:
 
Ne brini, EU će znati sačuvati svoje...građane i prostor.
EU je jedna velika zabluda.

Da se šta desi to bi se raspalo brže od one nesretne Kraljevne SHS 1941.

Misliš li da bi Talijan branio Švabu,ili da bi Slovenac trčao da gine u Poljskoj???

Ča si ti ponemel?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by mentalitet Tue 20 Sep - 5:10

Je li išta u Hrvatskoj normalno? | STANJE NACIJE EP11 - 1


https://www.youtube.com/watch?v=GmZP_bAzsEI

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by Ringo10 Tue 20 Sep - 13:20

Nije Hrvatska nešto posebno loša nego su Hrvati imali žestoko nerealna očekivanja od neovisnosti pa su sad kao razočarani.
Pa idu u druge zemlje gdje je sve kao ljepše a trava zelenija
Iako je to sve iluzija
Gledam Armenac u Dubrovniku radi kao vozač hitne pomoći pita ga ruski reporter koji je radio reportažu o građanima bivšeg SSSR koji sad žive u  Hrvatskoj, pita ga kako ste doživjeli Hrvatsku kad ste došli prvi put
Kaže Armenac - činilo mi se da sam došao u raj i ne pada mi na pamet da ikad odem iz Hrvatske
Hrvati Su jednostavno budaletine koje nisu svjesne kakvu zemlju imaju
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by mentalitet Sun 25 Sep - 4:07

Ringo10 wrote:Nije Hrvatska nešto posebno loša nego su Hrvati imali žestoko nerealna očekivanja od neovisnosti pa su sad kao razočarani.
Pa idu u druge zemlje gdje je sve kao ljepše a trava zelenija
Iako je to sve iluzija
Gledam Armenac u Dubrovniku radi kao vozač hitne pomoći pita ga ruski reporter koji je radio reportažu o građanima bivšeg SSSR koji sad žive u  Hrvatskoj, pita ga kako ste doživjeli Hrvatsku kad ste došli prvi put
Kaže Armenac - činilo mi se da sam došao u raj i ne pada mi na pamet da ikad odem iz Hrvatske
Hrvati Su jednostavno budaletine koje nisu svjesne kakvu zemlju imaju


Da,da, da, ako moze kako kruha bez motike i po cijeli dan prodavati zlaje po kaficima uz jednu kavicu ili chekati da ti netko drugi plati.Ma cijeli Balkan iseliti i dovesti ljude koji hoce da rade.Ejjj,onakva Slavonija zarasla u korov,bogu za plakati..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by mentalitet Sun 25 Sep - 4:29

Sprema se masovni upad: Balkan je sledeći?


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=09&dd=24&nav_category=78&nav_id=2218186

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by mentalitet Sun 25 Sep - 4:33

Lavrov o metama SAD: Jugoslavija se nije dopala "gospodarima sveta"

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=09&dd=24&nav_category=78&nav_id=2218259

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by pizzon Sun 25 Sep - 7:37

Ljigavo
rusija je oduvek bila
pfotiv yuge pa i srj
niko nije vise obecavao
siptarima kosovo od kpr
od lenjina itd
pa taj putin je koketirao
sa siptarima 
sad nas tlaci za interese
rusije ko idiote...

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by Serbinho-3 Sun 25 Sep - 8:56

pizzon wrote:Ljigavo
rusija je oduvek bila
pfotiv yuge pa i srj
niko nije vise obecavao
siptarima kosovo od kpr
od lenjina itd
pa taj putin je koketirao
sa siptarima 
sad nas tlaci za interese
rusije ko idiote...



Mahali Ruskim zastavicama decenijama i vriste na san glas

da smo Ruski faktor.

Pazi taj obraz i karakter.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26481
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

BALKAN II - Page 2 Empty Re: BALKAN II

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum