ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ajmo ovako

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ajmo ovako Empty Ajmo ovako

Post by kic 24/8/2022, 11:10


uređivati forum, zajedno, nema straha - ja dajem zadnji potpis i odgovornost, neću poll raditi ali evo postavljam pitanje svima jer se povukla tema da sve dopuštam i da su ljudi zbog mene otišli.

treba li nam ovakav forumaš na forumu:

Ajmo ovako 20220812

ja iskreno kažem ne, ništa dobro i pametno ne dobih iz njegovih postova, ako mu je moguće ostvariti ulogu buntovnika jedino kroz vrijeđanje na familijarnoj osnovi, i ako je to normalno u njegovom selu/kvartu, ne znači da je normalno ovdje, jer nije i uništava međuljudsku atmosferu, to je moje osobno mišljenje.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

immortal, IL Risorto, Šandor Winnetou, Hektorović, AssadNaPodmornici and niels like this post

Back to top Go down

Ajmo ovako Empty Re: Ajmo ovako

Post by T. 24/8/2022, 11:44

x

_________________
Ajmo ovako Unname11
T.
T.

Posts : 17117
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ajmo ovako Empty Re: Ajmo ovako

Post by immortal 24/8/2022, 11:57

daj mu još jedno upozorenje prije konačnog bloka

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ajmo ovako Empty Re: Ajmo ovako

Post by immortal 24/8/2022, 12:02

da li se na ovaj forum mogu registrirati i druge osobe

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ajmo ovako Empty Re: Ajmo ovako

Post by kic 24/8/2022, 12:04

mortal wrote:da li se na ovaj forum mogu registrirati i druge osobe

da
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

immortal likes this post

Back to top Go down

Ajmo ovako Empty Re: Ajmo ovako

Post by T. 24/8/2022, 12:23

mortal wrote:daj mu još jedno upozorenje prije konačnog bloka
x
T.
T.

Posts : 17117
2014-04-14

Age : 83

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ajmo ovako Empty Re: Ajmo ovako

Post by AssadNaPodmornici 24/8/2022, 12:36

neman mišljenje. nisam pametan.

sa iste strane otišlo bi dosta forumaša, još , jer realno pola foruma je u toj kategoriji, ero, ringo čak i ray mabus koliko god bi on osobno bio drag, ali ne možeš na svaku temu nakačiti 20 postova osobnih frustracija

sa druge strane ako napraviš čišćenje , dignit će se kvaliteta ali će ostati još manje ljudi . možda se netko vrati, možda se privuku stari -- iako je to teško procjeniti forumi nažalost su sve manji načini komuniciranja.. sjećam se tamo 2000tih, osobno sam sudjelovao na nekoliko foruma, za metal grupu u splitu ,za metalce na razini RH, za teretana, za neke igrice itd, itd. sada samo ovdje pišem.

osobno imam svoje "privatne"(uz kic dozvolu) teme koje reguliram i čistim od spama i psovanja, to je korona(koja više ne postoji ali postoje posljedice cijepiva i lockdowna) i rat u ukraini.
--- ostatak foruma ne diram, radi prigovora, čim sam počeo malo brisati spamove eri i ringu pa i epiju(na covid , ja objavim tipa neko istraživanje o cijepivu, on se nakači sa 5postova gdje se sprda i onda priča o krumpirima), odmah se nakačili aben, venus, epikur i drugi da uništavam forum.. pa OK , da ne buden taj koji uništava, samo dvije teme moderiram, ostalo je sve slobodno svima - osim ako je negdje teško kršenje RH zakona ako naletim brišem a to znači nisam ništa intervenira... (dakle kada netko želi ubiti nekoga jel )

...........
na drugim forumima , imaš voučanje za pisanje na nekim temama, tipa , na hrpi ljudi. tipa pokrene se neka sticky tema rat u Ukraini, i onda dozvolu za pisanje ima nekoliko ljudi. ostali mogu dodati post -dva, i onda ako pišu normalno dobiju vouch da mogu pisati dalje, ako ne dobiju vouch od ostalih ne pišu itd.. ne znam. nisam pametan.
eto my 5 words

.-----

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Ajmo ovako Empty Re: Ajmo ovako

Post by Serbinho-3 24/8/2022, 12:48


Vredjaju i mene, samo sto me ne dotice.

Mentalitet pise dosta i dosta njih ucestvuje u raspravi.

Znaci forum nije mrtav.

Dzaba i oni kulturni, kada nikoga ne zanimaju.

Oko ovog se lepe ko ekseri na magnet.

Upozoriti na ponasanje, ban trajni svakako ne.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ajmo ovako Empty Re: Ajmo ovako

Post by newuser 24/8/2022, 14:14

Svaka uvreda na osobnoj razini je na granici za BAN. Sto je ovaj gore pisao je teski primitivizam i za odstranjivanje s foruma.
No i prijetnje i uvrede na drugi način (a ima ih) su takodjer za uklanjanje s foruma, inace BAN treba biti minimum 1 tjedan pa na više.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Ajmo ovako Empty Re: Ajmo ovako

Post by Eroo 24/8/2022, 14:56

AssadNaPodmornici wrote:
--- ostatak foruma ne diram, radi prigovora, čim sam počeo malo brisati spamove eri

Ti si taj koji spamaš, vrijeđaš, iznosiš paušalne podtke u tonama i donosiš proizvoljne zaključke.
 Ti uopće ne razumiješ što je spam. Brišeš vrijedne komentare, jer te demantiraju.
I dalje o koroni pišeš proizvoljno, pa čak za reper uzimaš mišljenje nekakvog nekompetentnog Loše,
samo zbog toga što se ti uklapa u tvoj osobni sistem. Za tebe i dalje korona ne postoji.
Da, korona postoji itekako. Moj četvero je upravo preskočilo već plaćan dopust zbog korone.
I da, nikad ne potkrepljuješ svoje tvrdnje s brojevima, sve ti je u nekakvim tonama.
I n akraju, čemu ti služe naslovi tema s naglašenim "moja" i "ozbiljno"?

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74787
2016-07-22


Back to top Go down

Ajmo ovako Empty Re: Ajmo ovako

Post by AssadNaPodmornici 24/8/2022, 15:09

Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
--- ostatak foruma ne diram, radi prigovora, čim sam počeo malo brisati spamove eri

Ti si taj koji spamaš, vrijeđaš, iznosiš paušalne podtke u tonama i donosiš proizvoljne zaključke.
 Ti uopće ne razumiješ što je spam. Brišeš vrijedne komentare, jer te demantiraju.
I dalje o koroni pišeš proizvoljno, pa čak za reper uzimaš mišljenje nekakvog nekompetentnog Loše,
samo zbog toga što se ti uklapa u tvoj osobni sistem. Za tebe i dalje korona ne postoji.
Da, korona postoji itekako. Moj četvero je upravo preskočilo već plaćan dopust zbog korone.
I da, nikad ne potkrepljuješ svoje tvrdnje s brojevima, sve ti je u nekakvim tonama.
I n akraju, čemu ti služe naslovi tema s naglašenim "moja" i "ozbiljno"?

da nisu prinčeve i princeze izroka otrovima na koje smo te mi upozoravali nebi im ništa bilo .daj bože da im bude samo korona makar i duža, a ne ono što govori domazet lošo(a sve više ide u tom smjer)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


IL Risorto, michaellcmacha and newuser like this post

Back to top Go down

Ajmo ovako Empty Re: Ajmo ovako

Post by newuser 24/8/2022, 15:16

AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
--- ostatak foruma ne diram, radi prigovora, čim sam počeo malo brisati spamove eri

Ti si taj koji spamaš, vrijeđaš, iznosiš paušalne podtke u tonama i donosiš proizvoljne zaključke.
 Ti uopće ne razumiješ što je spam. Brišeš vrijedne komentare, jer te demantiraju.
I dalje o koroni pišeš proizvoljno, pa čak za reper uzimaš mišljenje nekakvog nekompetentnog Loše,
samo zbog toga što se ti uklapa u tvoj osobni sistem. Za tebe i dalje korona ne postoji.
Da, korona postoji itekako. Moj četvero je upravo preskočilo već plaćan dopust zbog korone.
I da, nikad ne potkrepljuješ svoje tvrdnje s brojevima, sve ti je u nekakvim tonama.
I n akraju, čemu ti služe naslovi tema s naglašenim "moja" i "ozbiljno"?

da nisu prinčeve i princeze izroka otrovima na koje smo te mi upozoravali nebi im ništa bilo .daj bože da im bude samo korona makar i duža, a ne ono što govori domazet lošo(a sve više ide u tom smjer)
Ajmo o koroni na temi o koroni. 
Ali da napisem za Eru, ima ljudi koji nece da uzimaju cjepivo pod nikakvim okolnostima. Većina ljudi što se time pucala je morala zbog neke vrste olaksica u životu malo jer stvarno vjeruje u ta cjepiva. 
Osobno sam bio dosta puta šikiniran od ludjaka u EU zbog cjepiva i što me više tjeraju i prisiljavaju ja se sve manje hocu cjepiti. 
P.S. Puno ljudi umire u zadnje vrijeme, možemo se samo nadati da nema veze s cjepivom.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


IL Risorto likes this post

Back to top Go down

Ajmo ovako Empty Re: Ajmo ovako

Post by IL Risorto 24/8/2022, 16:18

Ja sam za demokraciju i slobodu govora,ali ne i za vrijeđanje na osobnom nivou.
Jesam za pljuvačinu ali u svezi općenitih stvari,pljuj po politici,svjetonazoru,ideologiji koje prezireš,jer ne treba bit svetih krava,međutim,pičkeranje materanje je već dno dna,to nije sloboda govora,već huliganizam.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ajmo ovako Empty Re: Ajmo ovako

Post by jastreb 24/8/2022, 16:22

IL Risorto wrote:Ja sam za demokraciju i slobodu govora,ali ne i za vrijeđanje na osobnom nivou.
Jesam za pljuvačinu ali u svezi općenitih stvari,pljuj po politici,svjetonazoru,ideologiji koje prezireš,jer ne treba bit svetih krava,međutim,pičkeranje materanje je već dno dna,to nije sloboda govora,već huliganizam.
Slažem se.

No ovaj forum je već kod pojave korone krenuo nizbrdo,a rat u Ukrajini je još samo više pojačao nervozu.

zašto???

Pa ni Ukrajinci koje znam masu se tako ne nerviraju zbog situacije u svojoj zemlji,a mi ovdje kao da smo nekakvi Tarasi,Nikolaji,Lavrentiji ili Valeriji.

Šta se mi ovdje imamo pičkarat,a da ne govorim o prijetnjama,poradi simpatiziranje jedne od zaraćenih strana???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ajmo ovako Empty Re: Ajmo ovako

Post by IL Risorto 24/8/2022, 16:26

newuser wrote:
P.S. Puno ljudi umire u zadnje vrijeme, možemo se samo nadati da nema veze s cjepivom.
Nažalost,upravu si.Znam par ljudi između nekih 45 i 55 god. koji su iznenada umrli.Ono,kad čuješ nešto tako,nepristojno je pitat rodbinu,,je li bio/la'' cjepljena,ali imam ja svoje načine kako to otkrijem zaobilaznim putem.I zanimljivo je što su ama baš svi,od tih preminulih,za koje sam uspio doznat,bili cjepljeni.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ajmo ovako Empty Re: Ajmo ovako

Post by AssadNaPodmornici 24/8/2022, 16:30

IL Risorto wrote:
newuser wrote:
P.S. Puno ljudi umire u zadnje vrijeme, možemo se samo nadati da nema veze s cjepivom.
Nažalost,upravu si.Znam par ljudi između nekih 45 i 55 god. koji su iznenada umrli.Ono,kad čuješ nešto tako,nepristojno je pitat rodbinu,,je li bio/la'' cjepljena,ali imam ja svoje načine kako to otkrijem zaobilaznim putem.I zanimljivo je što su ama baš svi,od tih preminulih,za koje sam uspio doznat,bili cjepljeni.


pazi zvuči okrutno ali je istina, životi mlađih od 30 godina više vrijede od ovih u 50im
na sreću vrlo rijetko se tko mlađi od 30 ili čak 40 cijepio kod nas , zapravo u mom okruženju stvarno rijetko znam koga, i to zanimljivo od ekipe sa zidića , ekipe sa SSSom do doktora znanosti svi su skužili barem ovi mlađi da je to ili prevara ili njima ne treba.. ljude koji su mlađi od 40 a da su se cijepili , znam doslovno na prste jedne ruke 3-4 a jedna osoba(frend iz osnovne) zbog toga ima probleme, jedna susjeda non stop pobačaje i ne može zatrudniti, ostali su 2-3 su Ok, a jedna curka 29godina ima neke ugruške u venama ali navodno nisu opasni i uvjerava nas da to nije od cijepiva.., pa tako oni kod nas ne umiru toliko "iznenadna" (iako ima i toga) ali na zapadu i takvi odlaze na lopate


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

Ajmo ovako Empty Re: Ajmo ovako

Post by IL Risorto 24/8/2022, 16:35

jastreb wrote:
IL Risorto wrote:Ja sam za demokraciju i slobodu govora,ali ne i za vrijeđanje na osobnom nivou.
Jesam za pljuvačinu ali u svezi općenitih stvari,pljuj po politici,svjetonazoru,ideologiji koje prezireš,jer ne treba bit svetih krava,međutim,pičkeranje materanje je već dno dna,to nije sloboda govora,već huliganizam.
Slažem se.

No ovaj forum je već kod pojave korone krenuo nizbrdo,a rat u Ukrajini je još samo više pojačao nervozu.

zašto???

Pa ni Ukrajinci koje znam masu se tako ne nerviraju zbog situacije u svojoj zemlji,a mi ovdje kao da smo nekakvi Tarasi,Nikolaji,Lavrentiji ili Valeriji.

Šta se mi ovdje imamo pičkarat,a da ne govorim o prijetnjama,poradi simpatiziranje jedne od zaraćenih strana???
Ovo ljeto vidio sam pun kurac ukrajinskih tablica i to s bjesnim automobilima.Dok oni bezbrižno ljetuju i uživaju,neke naše budale bi ginule za gluposti.
Žao mi je ukrajinske sirotinje koja gine,jer tako su i kod nas,sirotinja ginula dok su HDZovci i ostali rodijaci i mafijaši bogatili se i uživali u inozemstvu, evo i ukrajinska verzija hdzovaca i rodijaka uživa.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ajmo ovako Empty Re: Ajmo ovako

Post by vuksadinare 24/8/2022, 16:36

nisu svi otisli sa foruma zbog pickaranja i slicno..dosta njih radi a kako je i kriza rade i dodatne poslove kome je tada do piskaranja..a i stariji si...mnogi su blize umirovljenickim godinama nego isusovim..pa imaju i druge prioritete i vrijeme od foruma
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99113
2015-09-08


Back to top Go down

Ajmo ovako Empty Re: Ajmo ovako

Post by jastreb 24/8/2022, 16:38

vuksadinare wrote:nisu svi otisli sa foruma zbog pickaranja i slicno..dosta njih radi a kako je i kriza rade i dodatne poslove kome je tada do piskaranja..a i stariji si...mnogi su blize umirovljenickim godinama nego isusovim..pa imaju i druge prioritete i vrijeme od foruma
Ne trabunjaj.

Ero je najstariji pa non stop visi ovdje i piše ode Kolindi,prijeti Rusima,analizira stanje na Marsu,daje točne upute o svim tipovima covida i cjepiva i sl.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ajmo ovako Empty Re: Ajmo ovako

Post by IL Risorto 24/8/2022, 16:49

vuksadinare wrote:nisu svi otisli sa foruma zbog pickaranja i slicno..dosta njih radi a kako je i kriza rade i dodatne poslove kome je tada do piskaranja..a i stariji si...mnogi su blize umirovljenickim godinama nego isusovim..pa imaju i druge prioritete i vrijeme od foruma
Vuče,a zašto ti toliko voliš srbijanske tabloide ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ajmo ovako Empty Re: Ajmo ovako

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum