ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 10:29

Anti Hrvatska propaganda se planski siri po Rusiji i Turskoj vec godinama.Srbi Rusima prodaju pricu kako mi i nismo Slaveni i kako smo najgori nacisti sve u svrhu da nas u iducem sukobu sto lakse mogu ubijati.Isto tako rade muskimani u Turskoj.Tamo se u svim medijima prodaje prica kako smo mi srusili most u Mostaru koji je kao dio identiteta Turske i isto nas se  okrivljuje za sve i svasta.Sve u svrhu postavljanja pozicija u slucajnu novog sukoba.Kada ce hrvatdka vlada napraviti npr jedan dug i kvalitetan film ili bilo sto u vezi toga.
Ovo je prijeko potrebno...Posto Turskm vec kruze price o tome kako BiH ima premalo mora i da bi nam i more trebalo uzeti
Stvarno je 5 do 12 sto se ovoga tice
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 10:40

Hrvatska vlads mora sto hitnije produzeti nesto protiv ovoga...
Vjerujte mi i da ce ono strasilo Ana Brnabic imati i posebnu ulogu u buducnosti.Ona je dovedena u Vucicevu vladu zbog nadolezecrg sukoba.Ona ce biti zaduzena za Hrvatsku.Kada nas Srbi budu napali(false flag attack) i kada nad Hrvatima budu radili zlocine onds ce Anu Brnabic korisiti da kao kazu pa eto... Ona je Hrvatica.I zensko... Ona ih mrzi,a gdje necemo mi
Kopa nam se grobnica,a Hrvstska Vlada i diplomacija nista u vezi toga ne poduzima
Ako netko ima kontskte sa ljudima na vlasti neka im sve ovo prosljedi i objasni
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 10:42

Mora sr napraviti ili film ili serijal gdje se sve objasnjava i pobijaju njihovi lazni argumenti
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by pizzon 24/8/2022, 10:47

predlog  je ?

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 10:49

Pa napisao sam.Film ili serijal koji sve objasnjava...I to sto prije.... Prije konflikta... Inonda na Youtube i sve internet medije
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 10:53

Ali znaci sve od pocetka.Svi slucsjevi dokazane propagande sa pocetka rata...Operacije Labrador i Opera Orientslis,pa onda na dalje Ja stvarno puno informacija znam i sve mogu dokazati i rado bih pomovao u pravljenju takvog necega

I Zeljko Komsic ce u buducnosti imati istu ulogu kao i Ana Brnabic.... Token Hrvati za pravdanje zlocina prema nama
Moramo se trgnuti... stvarno je 12 i 5 u stvsri
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by immortal 24/8/2022, 11:54

Naši su se očito uzdigli i uživili u način rješavanja problema zapadne kulture ignorirajući niske provokacije i udarce domaćih srba i komunista kao i onih iz susjedne Srbije.
Dok je našim visostima banalna rasprava na nivou rasprave baba s facebooka oni svim silama i na sve načine šire po svijetu svoja lažna uvjerenja. 
Ignoriranje ili zaista odobravanje i rad u korist Srbije ne koristi nikome od nas.
Kao prvo stalo se na ratnoj odšteti na koju imamo pravo a oni ju ne potražuju. Srbi kao i iza 45 od žrtve rade zločinca.
Previše miriši na novi sukob.
Mislim da je bitnije organizirati obranu nego snimati filmove.
Uvođenje obrane i zaštite ili civilne zaštite po cijeloj Hrvatskoj vidim kao dobar početak zaštite. Isto tako i zabrana komunizma kao što je EU izglasala i postavljanje ljudi Hrvata po svim bitnim funkcijama u Hrvatskoj.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 12:47

Imam i plan i sve razrađeno u detalj.. Samo se hrvstske vlasti morsju angazirati oko toga
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 14:04

Shvatite da kada Srbija krene sa ratom da ce Srbija zatvoriti medijski prostor u Rusiji i Kini i nece moci nista proci osim njihove propagande
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 14:27

A Turska preko Muslimana u BiH preko HR planira povratak na Balkan
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Satan Nizozemski likes this post

Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 14:34

Ne iskljucujem i false flag akcije ni sa srpske jinsa turske strsne.Ocrnjuju nas kroz medije vec godinama
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by immortal 24/8/2022, 14:58

Satan Nizozemski wrote:Imam i plan i sve razrađeno u detalj.. Samo se hrvstske vlasti morsju angazirati oko toga
ja sam prije dva mjeseca dobila poruku da se spremaju, ali nije rečeno tko točno
da li su u pitanju srbi ili netko drugi
da će nas napasti iznenada
narod se mora organizirati bar preko civilne zaštite ako nikako drugačije
narod se mora psihički pripremiti za to

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 15:07

Napravite sto prije veliku alijansu sa istocno europskim zemljama,upozorite Vatikan,pa onda tek dalje lobirajte.Akp se u HR naseli sto vise ljudi iz Istocne Europe onda imamo sansu
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 15:11

mortal wrote:
Satan Nizozemski wrote:Ma odavno se to zna.Mali smo,malo nas je,a Rusija i Tuska su velike.Mi smo slaba tocka EU.Samo smo i malo podaleko zemljipisno gledano.Govorim opet.Dignite uzbunu sto prije i medju nasim politicarima i po Europi i Nato-u

Sto prije to ce nam kasnije biti lakse
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by immortal 24/8/2022, 15:47

Satan Nizozemski wrote:Napravite sto prije veliku alijansu sa istocno europskim zemljama,upozorite Vatikan,pa onda tek dalje lobirajte.Akp se u HR naseli sto vise ljudi iz Istocne Europe onda imamo sansu
Bože sačuvaj
Istočni će napuštati EU tlo ako krenu napadi po EU
Prevvviše će nam biti i oni ako budu išli preko našeg teritorija

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Satan Nizozemski 24/8/2022, 15:52

Mislim na Istocnjake kao Poljake,Cehe,Slovake,,Ukrajince.Litvancr,Estoncr,Latvijce
Satan Nizozemski
Satan Nizozemski

Posts : 73
2022-05-06


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by pizzon 24/8/2022, 15:56

vama nije najbolje

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4984
2020-04-21


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by jastreb 24/8/2022, 16:11

mortal wrote:Naši su se očito uzdigli i uživili u način rješavanja problema zapadne kulture ignorirajući niske provokacije i udarce domaćih srba i komunista 
Ma kojih komunista???

Najveće probleme pravite vi ustašoidi.

Niste vi krivi već oni koji vam podilaze. ja bih vas sve lijepo noom u guzicu,pa ako vam se ne sviđa u Hrvatskoj onda u Australiju ili Rgentinu,mada sumnjam da vbi vas Rgentinci primili.

Hrvatska je već 30 godina talac raznih blajburških vodova,udruga žrtava poraća i sličnih spodoba koje huška,a očito i financira CUH.

Zbog takvih smo u svijetu izgubili sve važnije prijatelje između ostalih i sam Vatikan.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by jastreb 24/8/2022, 16:13

Satan Nizozemski wrote:Napravite sto prije veliku alijansu sa istocno europskim zemljama,upozorite Vatikan, 
Vatikan???

Pa u tom slučaju razgovori će se voditi isključivo o Stepincu,a Sv.stolica je taj predmet stavila ad acta.

Uostalom CUH i Vatikan su u ne baš srdačnim odnosima,a papa Franjo kako se čini nikad neće posjetiti Hrvatsku.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by RayMabus 24/8/2022, 16:52

Hrvatske političare nije briga ni za vlastiti narod a kamo li šta dalje od sebe.

Njima je samo bitno napunit đepove i/il ovako ko Plenkovic gradit svoju karijeru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana? Empty Re: Kad ce hrvatska vlada poduzeti nesto protiv propagande od strane Srba i Muslimana?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum