ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKA SAVLADALA SRBIJU U BEOGRADU

Go down

HRVATSKA SAVLADALA SRBIJU U BEOGRADU Empty HRVATSKA SAVLADALA SRBIJU U BEOGRADU

Post by immortal Sun 21 Aug - 23:59



HRVATSKA SAVLADALA SRBIJU U BEOGRADU I ISPISALA POVIJEST! VELIKA POBJEDA PROTIV RIVALA UOČI POČETKA EP-A


Nikada nitko u povijesti samostalne nam države nije mogao zapisati rečenicu koju ispisujemo sada. Hrvatska seniorska vaterpolska vrsta pobijedila je Srbiju u njihovom bazenu!
Nikada, više od tri desetljeća, nije se dogodilo da su Barakude, naša najbolja reprezentacija svladale Srbiju u gostima. Nikada, do večeras! U 2. kolu jakog turnira u beogradu, pripremnog za skorašnej EP u Splitu, Barakude su čisto i zasluženo svladale domaćina. Da je bilo malo više pribranosti u igri s igračem više, mogo je to rezultatski završiti poput potopa za Srbiju.


_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

HRVATSKA SAVLADALA SRBIJU U BEOGRADU Empty Re: HRVATSKA SAVLADALA SRBIJU U BEOGRADU

Post by immortal Mon 22 Aug - 0:00

SRBIJA - HRVATSKA 9-12 (2:3, 2:3, 4:4, 1:2)

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

HRVATSKA SAVLADALA SRBIJU U BEOGRADU Empty Re: HRVATSKA SAVLADALA SRBIJU U BEOGRADU

Post by RayMabus Mon 22 Aug - 1:02

Borna Ćorić pobijedio je Grka Stefanosa Tsitsipasa sa 7:6(0), 6:2 u finalu ATP turnira u Cincinnatiju. Stigao je tako do trećeg naslova u karijeri i prvog na turnirima iz serije ATP 1000. Prva dva naslova osvojio je u Marrakechu 2017. i Halleu 2018. godine, pišu Sportske novosti.

Ćorić je propustio dobar dio prošle sezone zbog ozljede ramena, a u turnir u Cincinnatiju je ušao kao 152. tenisač svijeta.

Bio mu je ovo treći međusobni meč protiv Tsitsipasa i druga pobjeda u meču u kojem je napravio svega 14 neforsiranih pogrešaka.

Na putu do naslova u Cincinnatiju Ćorić je nanizao Lorenza Musettija, Rafaela Nadala, Roberta Bautistu Aguta, Felixa Auger-Aliassime i Camerona Norriea prije pobjede protiv Tsitsipasa koji je u polufinalu izbacio najboljeg tenisača svijeta Danila Medvedjeva.

Borna je nakon velikog trijumfa na terenu izjavio:

"Nisam ni svjestan što sam napravio. Bio je težak meč, u početku nisam dobro igrao, a zatim sam se krenuo dizati. Počeo sam servirati sve bolje i igrati sve bolje. Trebat će mi par dana da mi se slegnu dojmovi. Nisam dobro počeo, a on je odigrao stvarno fantastično, ali ja mislim da sam odigrao najbolje u životu."
RayMabus
RayMabus

Posts : 176396
2014-04-11


Back to top Go down

HRVATSKA SAVLADALA SRBIJU U BEOGRADU Empty Re: HRVATSKA SAVLADALA SRBIJU U BEOGRADU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum