ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by immortal 15/8/2022, 23:20

nigdje se o tome pročitati ne može
što rade novinari

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty Re: tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by sitting_bull 16/8/2022, 00:25

mortal wrote:nigdje se o tome pročitati ne može
što rade novinari
formalno je to anemično đubre s hdz-om.

realno - hrvatska je prepuštena stihiji i nitko o njoj ne brine.

anemičar, u trenutku kad cijene divljaju, kad svatko tko može koristi totalnu anrhiju u upravljanju državom, s godišnjeg odmora poručuje kako će se time baviti kad se vrati s godišnjeg.

isto kao i kod potresa na baniji kad se javio tek nakon što je proslavio i dočekao novu godinu.

indolentni anemični mužek se sprema, kao i njegov pljačkaški ministar marić, pokupiti što je mazbuo i nestati s hrvatske političke scene i udomiti se u hladovini briselske birokracije.

novinari?
pa poslana im je poruka preko mrtvog matijanića što ih čeka ako budu istraživali.
ne ubija samo metak, ne?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

immortal likes this post

Back to top Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty Re: tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by immortal 16/8/2022, 00:29

postoji i netko u pozadini

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty Re: tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by sitting_bull 16/8/2022, 00:36

Liječnik Božo Radić na Twitteru je objavio kako je od covida tijekom srpnja ove godine umrlo 248 osoba, a u istom razdoblju prošle godine njih 54. Logično je zapitati se bi li ta slika bila drugačija da se Paxlovid primjenjuje i u Hrvatskoj.
Puno je pitanja za ministra Beroša, teška su i mučna. No, još je mučnije gledati kako baš nitko ne preuzima odgovornost za potpuno urušavanje zdravstvenog sustava.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty Re: tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by sitting_bull 16/8/2022, 00:40

mortal wrote:postoji i netko u pozadini
naravno.

banke od kojih je ex ministar marić dizao kredite i zaduživao hrvatsku.

marić je uzeo pinku i otišao kako bi to mogao u miru potrošiti, anemičar je uzeo svoj dio, ali ga ego još drži na premijerskoj poziciji sve dok mu netko, kao sanaderu onomad, ne naredi da se povuče.
za sada se anemičar ne da istjerati iz čmara u koji se uvukao.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty Re: tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by T. 16/8/2022, 01:33

Zna se... :silence:

_________________
tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Unname11
T.
T.

Posts : 17089
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty Re: tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by AssadNaPodmornici 16/8/2022, 08:51

sitting_bull wrote:Liječnik Božo Radić na Twitteru je objavio kako je od covida tijekom srpnja ove godine umrlo 248 osoba, a u istom razdoblju prošle godine njih 54. Logično je zapitati se bi li ta slika bila drugačija da se Paxlovid primjenjuje i u Hrvatskoj.
Puno je pitanja za ministra Beroša, teška su i mučna. No, još je mučnije gledati kako baš nitko ne preuzima odgovornost za potpuno urušavanje zdravstvenog sustava.
naporan si sa timj jebenim covidom. pun mi je kurac vas fašista.

nitko nije odgovoran za 99.9% njih koji su umrli od starosti ili su imali milijun drugi sranja i bolesti pa još se prehladili sa koronom. tu ti HDZ niti jebeni SDP ne može ništa napraviti.

radili su ekonomisti i ostali statistiku, da nikakve mjere , nikakve prisile, nikakva cijepiva , ništa to ne spašava nikoga, najviše spašava koliko se sam brineš za svoje zdravlje..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20896
2018-06-14


Back to top Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty Re: tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by epikur37 16/8/2022, 09:28

Stranka utemeljiteljica, Hrvatska demokratska zajednica!
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty Re: tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by Hektorović 16/8/2022, 10:22

AssadNaPodmornici wrote:
sitting_bull wrote:Liječnik Božo Radić na Twitteru je objavio kako je od covida tijekom srpnja ove godine umrlo 248 osoba, a u istom razdoblju prošle godine njih 54. Logično je zapitati se bi li ta slika bila drugačija da se Paxlovid primjenjuje i u Hrvatskoj.
Puno je pitanja za ministra Beroša, teška su i mučna. No, još je mučnije gledati kako baš nitko ne preuzima odgovornost za potpuno urušavanje zdravstvenog sustava.
naporan si sa timj jebenim covidom. pun mi je kurac vas fašista.

nitko nije odgovoran za 99.9% njih koji su umrli od starosti ili su imali milijun drugi sranja i bolesti pa još se prehladili sa koronom. tu ti HDZ niti jebeni SDP ne može ništa napraviti.

radili su ekonomisti i ostali statistiku, da nikakve mjere , nikakve prisile, nikakva cijepiva , ništa to ne spašava nikoga,   najviše spašava koliko se sam brineš za svoje zdravlje..

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Slika_17
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty Re: tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by AssadNaPodmornici 16/8/2022, 10:31

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
sitting_bull wrote:Liječnik Božo Radić na Twitteru je objavio kako je od covida tijekom srpnja ove godine umrlo 248 osoba, a u istom razdoblju prošle godine njih 54. Logično je zapitati se bi li ta slika bila drugačija da se Paxlovid primjenjuje i u Hrvatskoj.
Puno je pitanja za ministra Beroša, teška su i mučna. No, još je mučnije gledati kako baš nitko ne preuzima odgovornost za potpuno urušavanje zdravstvenog sustava.
naporan si sa timj jebenim covidom. pun mi je kurac vas fašista.

nitko nije odgovoran za 99.9% njih koji su umrli od starosti ili su imali milijun drugi sranja i bolesti pa još se prehladili sa koronom. tu ti HDZ niti jebeni SDP ne može ništa napraviti.

radili su ekonomisti i ostali statistiku, da nikakve mjere , nikakve prisile, nikakva cijepiva , ništa to ne spašava nikoga,   najviše spašava koliko se sam brineš za svoje zdravlje..

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Slika_17
ova mi je fora priča "never forgive", većina ljudi su em glupe ovce ako nisu aktivno sudjelovali u fašizmu, onda su pasivno podržavali.

ja bogami pamtim i ne praštam. safetu ne praštam do kraja života. i sovaku. pitaj boga koliko je mladih u hrvatskoj umrlo ili sjebano radi tih debila. a oni na višoj razini trebaju odgovarati kao nacisti u nunbergu a i ovi niži nacisti po safeta bi trebali snositi posljedice. a onda se ekipa koje je ovaj terorizira po forumu i zagovarao im najgore stvar dvije godine, buni što sam mu ja brisao spam o ratu u Ukraini.. jeblo vas praštanje. kada ti netko otvoreno zagovara tvoje osobno uništavanje dvije godine i to namjerno , i onda na kraju se niti ne ispriča onda nemaš šta pričati o "opraštanju i drugom obrazu"- (eno i to ne diram više , imam jednu privatnu temu i to je to, sve ostalo je svatko slobodan što hoće).


nisu spasili nikoga, ali baš nikoga, ali su sjebali na milijarde života.. neke više neke manje.. i ja sam osobno imao problema, sva sreća da nisam podlega cijepivu i nisam se cijepio..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20896
2018-06-14


immortal likes this post

Back to top Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty Re: tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by dijagram 16/8/2022, 10:41

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
sitting_bull wrote:Liječnik Božo Radić na Twitteru je objavio kako je od covida tijekom srpnja ove godine umrlo 248 osoba, a u istom razdoblju prošle godine njih 54. Logično je zapitati se bi li ta slika bila drugačija da se Paxlovid primjenjuje i u Hrvatskoj.
Puno je pitanja za ministra Beroša, teška su i mučna. No, još je mučnije gledati kako baš nitko ne preuzima odgovornost za potpuno urušavanje zdravstvenog sustava.
naporan si sa timj jebenim covidom. pun mi je kurac vas fašista.

nitko nije odgovoran za 99.9% njih koji su umrli od starosti ili su imali milijun drugi sranja i bolesti pa još se prehladili sa koronom. tu ti HDZ niti jebeni SDP ne može ništa napraviti.

radili su ekonomisti i ostali statistiku, da nikakve mjere , nikakve prisile, nikakva cijepiva , ništa to ne spašava nikoga,   najviše spašava koliko se sam brineš za svoje zdravlje..

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Slika_17
ova mi je fora priča "never forgive", većina ljudi su em glupe ovce ako nisu aktivno sudjelovali u fašizmu, onda su pasivno podržavali.

ja bogami pamtim i ne praštam. safetu ne praštam do kraja života. i sovaku.  pitaj boga koliko je mladih u hrvatskoj umrlo ili sjebano radi tih debila.  a oni na višoj razini trebaju odgovarati kao nacisti u nunbergu a i ovi niži nacisti po safeta bi trebali snositi posljedice. a onda se ekipa koje je ovaj terorizira po forumu i zagovarao im najgore stvar dvije godine, buni što sam mu ja brisao spam o ratu u Ukraini.. jeblo vas praštanje. kada ti netko otvoreno zagovara tvoje osobno uništavanje dvije godine i to namjerno , i onda na kraju se niti ne ispriča onda nemaš šta pričati o "opraštanju i drugom obrazu"-  (eno i to ne diram više , imam jednu privatnu temu i to je to, sve ostalo je svatko slobodan što hoće).


nisu spasili nikoga, ali baš nikoga, ali su sjebali na milijarde života.. neke više neke manje.. i ja sam osobno imao problema, sva sreća da nisam podlega cijepivu i nisam se cijepio..
Covid nije zavrsena prica.

Jos ce tu biti povuci potegni.

Fasistima nedostaje fasizam jednako kao komunjarama komunizam.

Ako nista drugo udavit ce nas ceznjom i sjetom za vremenom 2020-2021.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty Re: tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by jastreb 16/8/2022, 10:43

Srbi i komunisti.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty Re: tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by jastreb 16/8/2022, 10:43

I Jugoslaveni.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty Re: tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by immortal 16/8/2022, 11:12

epikur37 wrote:Stranka utemeljiteljica, Hrvatska demokratska zajednica!
mislim da su oni prihvaćeni od strane tajnih


Last edited by mortal on 16/8/2022, 11:24; edited 1 time in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty Re: tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by immortal 16/8/2022, 11:13

jastreb wrote:Srbi i komunisti.
skoro da bi povjerovala

ili je to nešto iz EU

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty Re: tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by immortal 16/8/2022, 11:22

vrši se nadzor svega i svu slobodnu površinu zemlje i resursa nadziru i ne dopuštaju približavanje 
sve nadziru, sve institucije 
tko su oni
to nije iz naše vlasti a očito im je dozvoljeno
tko je ovlastio vlasti da daju pravo nekome da se brani Hrvatima slobodno kretanje po prirodi koju nam je Bog dao i ne smijemo taknuti u resurse koje nam je isto tako Bog dao
znači imamo pravo na svoju površinu zemljhe i to je to i za to moramno plaćati komunalije, slivne vode, vodu koju trošimo, kopaju nam po smeću da istraže što jedemo ili da preko smeća otkriju sve o nama
rade to već nekoliko godina.., pitanje koliko
uz sve to još uvijek oduzimaju imovinu, nekretnine 
mnogi Hrvati ostaju bez ičega, iseljavaju
tko je dao pravo nekome da gospodari svim ostalim na tlu Hr države

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty Re: tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by Guest 16/8/2022, 11:32

Hrvatsku su preuzele tvz. europske vrijednosti, a nadzor vrši Putin.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty Re: tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by Guest 16/8/2022, 11:56

Zajeb je u tome što Hrvatskoj ne trebaju ni europske vrijednosti, ni Putin.
Hrvatska je trebala ići smjerom da sama sebi bude dovoljna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty Re: tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by immortal 16/8/2022, 13:09

tim smjerom su mnogi htjeli ići ali su nam nametnuli stav da ne možemo sami
bjegom od srbije koja nije smanjila apetite za osvajanjem Hrvatske otišlo se u drugu jako nepovoljnu situaciju
što je najgore ostajemo bez najproduktivnijeg dijela stanovništva, mladih i stanovništva srednjih godina 
pšovršinu kupuju stranci u velikim površinama
nama se taji
treba pogledati i izvješće Todorića o kupnji , prodaji, podvalama i namještanju 
mada sam uvjerena kako je i on sam podpomognut
jer kad se nekom hoće dati, daju mu, kad žele uništiti to i rade

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty Re: tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by immortal 16/8/2022, 13:10

zoro avenger wrote:Zajeb je u tome što Hrvatskoj ne trebaju ni europske vrijednosti, ni Putin.
Hrvatska je trebala ići smjerom da sama sebi bude dovoljna.
:tu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor Empty Re: tko je preuzeo Hrvatsku, tko vrši nadzor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum