ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BALKAN

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by vuksadinare Tue 16 Aug - 22:30

Serbinho-3 wrote:
https://biznis.telegraf.rs/info-biz/3541920-novinarka-dozivela-neprijatnost-u-zadru-konobar-nije-hteo-da-nas-usluzi/komentari/svi
....negdje dobijes negdje ne...ove godine je na zalost pomama za novcem jako velika zbog krize i nadolazece jos teze krize i svatko hoce sto vise napuniti novcanik i neki ne biraju vise sredstva vec kao u vesternima..'netko od mas je suvisan u ovoj ulici,gradu'

vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by Serbinho-3 Tue 16 Aug - 22:35

vuksadinare wrote:
Serbinho-3 wrote:
vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:govorimo o mentalnom balkanstvu ne teritorijalnom ili naseljavanjem sto zbori tetrijeb...eto mletacki putopisac govori u svojim putopisima u 18 stoljecu po dalmaciji,hercegovini,bosni kako su katolicke bogomolje ili crkve puno urednije i odrzavanije od pravoslavnih...i to je zapravo prava rijec ili opis za balkan..a ne doseljavanjw i doticaj..
mislim na putopisca fortisa..takodjer pisao je dosta o higijeni lokalnog stanovnistva gdje je zamjetio da do higijene vise drze katolici i muslimani nego pravoslavni..


Urbane Legende...

Evo ti malo Balkanske realnosti  winksmile


https://biznis.telegraf.rs/info-biz/3541920-novinarka-dozivela-neprijatnost-u-zadru-konobar-nije-hteo-da-nas-usluzi
kakve urbane legende..jesi cuo i citao mletackog putopisca fortisa


To je vama zesci trip, kao tebi Nemacka, pa odes i vratis se

sa kesom.

Bila moja koleginica u Bosni, kaze da je Federacija beda

katastrofa a RS kao Svajcarska.

Sada da sam ja na tom tripu, tako nesto bih ovde prosipao.

Skini se sa tripa, bolje po tebea sta kaze Fortis, iskreno mi

puca Milojko.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by dzango Tue 16 Aug - 22:35

vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:govorimo o mentalnom balkanstvu ne teritorijalnom ili naseljavanjem sto zbori tetrijeb...eto mletacki putopisac govori u svojim putopisima u 18 stoljecu po dalmaciji,hercegovini,bosni kako su katolicke bogomolje ili crkve puno urednije i odrzavanije od pravoslavnih...i to je zapravo prava rijec ili opis za balkan..a ne doseljavanjw i doticaj..
mislim na putopisca fortisa..takodjer pisao je dosta o higijeni lokalnog stanovnistva gdje je zamjetio da do higijene vise drze katolici i muslimani nego pravoslavni..
A danas ti čitaš Informer i Kurir a ja ne čitam. I ko je onda Balkan?

Mada ne znam zašto Balkan povezujete samo sa nečim lošim. Valjda zbog onih frustracija. Odvojili ste se od jedne reke, dabi postali nešto drugo a to drugo niste postali i ostali ste ustajajala močvara, da parafraziram Mešu. Ja sam Balkanac i ne vidim u tome ništa loše.

_________________
BALKAN - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Pirate likes this post

Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by Serbinho-3 Tue 16 Aug - 22:38

vuksadinare wrote:
Serbinho-3 wrote:
https://biznis.telegraf.rs/info-biz/3541920-novinarka-dozivela-neprijatnost-u-zadru-konobar-nije-hteo-da-nas-usluzi/komentari/svi
....negdje dobijes negdje ne...ove godine je na zalost pomama za novcem jako velika zbog krize i nadolazece jos teze krize i svatko hoce sto vise napuniti novcanik i neki ne biraju vise sredstva vec kao u vesternima..'netko od mas je suvisan u ovoj ulici,gradu'


Takvo nesto ovde nemas.

Imas 2 grama pricu o masi rezervisanih stolova, napisu

imena, ti zavrsis i odes a da se oni nisu jos pojavili i drze

im sto.

Drzao bih im ja Milojka, ko stigne prvi, njegov sto.

Tako nesto u HR samo u vlaznim snovima, drze prvu liniju

uz Jezero prazne stolove.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by Serbinho-3 Tue 16 Aug - 22:56


Italija ti je ovde sva upisana, kako od pasa sto okolo

zapisavaju, tako i od ljudi u vecoj meri.

Pisaju svuda, smrdi na sve strane po vrucini.

Cak i Jezero Komo, pisaju gde stignu, hodam veleslalom

da ne zgazim negde.

Govna od pasa takodje, isprazne se i ostave.

Nikad jednu rec nisam rekao a Fortis je mogao da ostane

kuci.

Tako ti i ovde kazu, pa primenjujem istu formulu.

Ne svidja ti se, ostani kuci.

Puca mi ona stvar, sta je neko rekao.

Jos jedna Balkanska boljka, daju paznji sta je ko rekao i sta

ko misli.

Da li ce oni reci sta je neko sa Balkana rekao i sta misli...

Primer Inferiornosti.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by michaellcmacha Wed 17 Aug - 2:40

Šandor Winnetou wrote:
Serbinho-3 wrote:Tamo po Slavoniji, Turcizam kao dijalekat.

AustrUgarska ovo, ono i tako to, ali se fura Turcizam.

ima turcizma no ni blizu bosni ili srbiji. Zato ne lupetaj svega ti
potpuno nebitno turski utjecaj na tlu hrvatske odnosno na prostorima na kojima je prebivao hrvatski katolički živalj je beznačajan kad je mentalni sklop u pitanju, a ovi srbende što su im turci babe jebavali sve u sedamnaest-oj bi sad rad izrelativizirali i u istu ravan stavili pokoju tursku riječ, pa i koju više sa njihovim svim turskim, između ostalog i patrijaršiju su im turci amenovali, tj srpski turčin, jebo ih Mehmed... a i Hasan

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by michaellcmacha Wed 17 Aug - 2:51

vuksadinare wrote:govorimo o mentalnom balkanstvu ne teritorijalnom ili naseljavanjem sto zbori tetrijeb...eto mletacki putopisac govori u svojim putopisima u 18 stoljecu po dalmaciji,hercegovini,bosni kako su katolicke bogomolje ili crkve puno urednije i odrzavanije od pravoslavnih...i to je zapravo prava rijec ili opis za balkan..a ne doseljavanjw i doticaj..
kako onda tako i danas.... na cijeloj baniji i kordunu nisu bili u stanju osnovati jedeno jebeno dvd, a i zašto bi kad su palikuće i drumski razbojnici od vremena kad su sa turcima haračili po hrvatskoj... nadalje jednog jebenog mjesnog doma nisu napravili ono malo što su i imali to su uzurpirali hrvatske mjesne domove... ni u jednom selu zdenca nisu uredili neg su po vodu na potoke i riječice, a bunari su im uglavnom bili nepitki jer su prostorni raspored objekata radili bez mozga i pameti tak da su im odreda životinjske fekalije gadile bunare a i čatrnje... ma ne vrijedi klošarima ništa ni pojašnjavati...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by Ringo10 Wed 17 Aug - 5:35

Ma Hrvati nemaju veze sa Balkanom I Srbijom ...osim sto im zenskinje ide u BG na jebacinu
Sta ce od dosadnih Hrvata koji samo dave o Domovinskom ratu i Stepincu, o Blajburgu i u stanju su da danima dave kako nisu Balkan
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by vuksadinare Wed 17 Aug - 5:55

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:govorimo o mentalnom balkanstvu ne teritorijalnom ili naseljavanjem sto zbori tetrijeb...eto mletacki putopisac govori u svojim putopisima u 18 stoljecu po dalmaciji,hercegovini,bosni kako su katolicke bogomolje ili crkve puno urednije i odrzavanije od pravoslavnih...i to je zapravo prava rijec ili opis za balkan..a ne doseljavanjw i doticaj..
kako onda tako i danas.... na cijeloj baniji i kordunu nisu bili u stanju osnovati jedeno jebeno dvd, a i zašto bi kad su palikuće i drumski razbojnici od vremena kad su sa turcima haračili po hrvatskoj... nadalje jednog jebenog mjesnog doma nisu napravili ono malo što su i imali to su uzurpirali hrvatske mjesne domove... ni u jednom selu zdenca nisu uredili neg su po vodu na potoke i riječice, a bunari su im uglavnom bili nepitki jer su prostorni raspored objekata radili bez mozga i pameti tak da su im odreda životinjske fekalije gadile bunare a i čatrnje... ma ne vrijedi klošarima ništa ni pojašnjavati...
...interesanto ovo sa dvd-ima..uopce toga nisu imali..sjecam se kad je negdje koju godinu pred rat bio veci pozar negdje na podrucju sela cetine i polace srpskih sela dosli su im gasiti dvd-i vrlike,sinja,hrvaca,kijeva,dicma sve hrvatski vecinskih mjesta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by vuksadinare Wed 17 Aug - 5:56

...nije ih bilo briga..znali su ko hoce i ko ima..ali mitomaniju su samo tako prodavali
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by Pirate Wed 17 Aug - 13:25

AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:točno to, da nema cajki, ovdje nitko pojma ne bi imao o srbiji..  doslovno. ne zanima nas .
pa nije ni prije 100 godina nikog zanimalo, zAto su banditi poput Petra Teslića po hrvatskim gradovima maljugama uvodili balkanizaciju čitaj srbizaciju hrvata i hrvatskih gradova i naselja... to banda srbijanska ali i ova mentalitetska i crvenkasta ignorira ne zato jer ne znaju za to, nego zato jer im je prvo za vrijeme kraljevine pala sjekira u med s obzirom da im je preko noći omogućeno da ulaze u hrvatske gradove i da se u njima nastanjuju što je do tada bilo nezamislivo, na kraju krajeva u gradove se nisu mogli nastanjivati niti hrvati iz ruralnih područja... a onda im je ponovo pao sav alat u med za vrijeme titove šugoslavije jer su onaj utjecaj koji su ostvarili u vrijeme kraljevine dodatno učvrstili pa je tako u sisku ou željezari od 33 direktora njih 32 bilo srba i onaj 33ći je bio šugoslaven... 
zbog katastrofe u prijelazu iz drugog u treći milenij, promjena političkog sustava, detuđmanizacija, uvođenja pederskih parada, sanaderovog glumatanja sa srpskom česnicom, strukturalnih problema u baznoj političkoj arhitekturi ćemo imati još desetak ako ne i više godina, ali srećom kako sam davno spominjao, uslijed tektonskih promjena na tlu europe, koje će biti od presudnog značaja za opstanak i europe i europskih naroda uključujući i hrvate, te ćemo zaostale probleme ipak uspjeti riješiti, polako s vremenom...

Srbi su se totalno sjebali sa pan-Ruskim fanatizmom.. prvo su srali da su oni neki pan-slaveni.
pa ispalo da se mrze sa svim slavenima i katoličkim i pravoslavnim, pa kao "hrvati nisu pravi slaveni" pa onda nisu poljaci..

pa onda da su oni pravoslavni slaveni.. pa mrze ukraince koji im nikada ništa u životu nisu napravili,  pa propala im ta priča o slavenstvu i pravoslavlju.. ostaje rusija.. sada kada ukrainci natuku dobro ruse ostat će sami.. plus su se zamjerili ukraincima jao majko, ovo što im mi ne podnosimo ,nije ništa kada ih se dočepa 40 milijuna ukrainaca, imaju samo sreće što nisu na granici sa ukraincom, jer b ukrainci ponovo jebavali po beogradu kao tamo 1944 kada su im uglavnom ukrainci iz crvene armije izjebali sve

Hahahahha boktejebo sta je ovo? Odakle ove gluposti, "kad ih se docepa 40 milijuna Ukrajinaca".

Izgleda da je forum blizu svog peaka propasti. Ero zombi je totalno poludio, samo c/p, ti i Miha presli u totalne budalastije alternativne povijesti i wishfull thinkinga, Marc ko pokvarena ploca samo na repeat vrti svoje pamfletice sa cringe hunorom nad lipom 35.

Jos general galakticke federacije djeluje najnormalnije, a nije.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by RayMabus Wed 17 Aug - 13:35

General Tupko s pet zvjezdica. lol!

Ne čitam i ne komentiram ovu temu. Ne spominjite me uopće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176270
2014-04-11


Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by Pirate Wed 17 Aug - 13:41

dzango wrote:
vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:govorimo o mentalnom balkanstvu ne teritorijalnom ili naseljavanjem sto zbori tetrijeb...eto mletacki putopisac govori u svojim putopisima u 18 stoljecu po dalmaciji,hercegovini,bosni kako su katolicke bogomolje ili crkve puno urednije i odrzavanije od pravoslavnih...i to je zapravo prava rijec ili opis za balkan..a ne doseljavanjw i doticaj..
mislim na putopisca fortisa..takodjer pisao je dosta o higijeni lokalnog stanovnistva gdje je zamjetio da do higijene vise drze katolici i muslimani nego pravoslavni..
A danas ti čitaš Informer i Kurir a ja ne čitam. I ko je onda Balkan?

Mada ne znam zašto Balkan povezujete samo sa nečim lošim. Valjda zbog onih frustracija. Odvojili ste se od jedne reke, dabi postali nešto drugo a to drugo niste postali i ostali ste ustajajala močvara, da parafraziram Mešu. Ja sam Balkanac i ne vidim u tome ništa loše.

Gadni kompleksi, nisu svi takvi, vecina Hrvata su bormalni i nije im bed istaknuti da su balkanjerosi. To samo ovi zadojeni retardi vole umisljati da su stara aristokracija iz antickih gradova sa zapadnjackim pedigreom a zapravo su klosari iz zaledja koji izmisljaju novi identitet ali ga nikad nece uspjeti izgraditi jer su providni.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by dzango Wed 17 Aug - 13:49

Pirate wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:govorimo o mentalnom balkanstvu ne teritorijalnom ili naseljavanjem sto zbori tetrijeb...eto mletacki putopisac govori u svojim putopisima u 18 stoljecu po dalmaciji,hercegovini,bosni kako su katolicke bogomolje ili crkve puno urednije i odrzavanije od pravoslavnih...i to je zapravo prava rijec ili opis za balkan..a ne doseljavanjw i doticaj..
mislim na putopisca fortisa..takodjer pisao je dosta o higijeni lokalnog stanovnistva gdje je zamjetio da do higijene vise drze katolici i muslimani nego pravoslavni..
A danas ti čitaš Informer i Kurir a ja ne čitam. I ko je onda Balkan?

Mada ne znam zašto Balkan povezujete samo sa nečim lošim. Valjda zbog onih frustracija. Odvojili ste se od jedne reke, dabi postali nešto drugo a to drugo niste postali i ostali ste ustajajala močvara, da parafraziram Mešu. Ja sam Balkanac i ne vidim u tome ništa loše.

Gadni kompleksi, nisu svi takvi, vecina Hrvata su bormalni i nije im bed istaknuti da su balkanjerosi. To samo ovi zadojeni retardi vole umisljati da su stara aristokracija iz antickih gradova sa zapadnjackim pedigreom a zapravo su klosari iz zaledja koji izmisljaju novi identitet ali ga nikad nece uspjeti izgraditi jer su providni.
Ne vredi. Jebe ih onaj praziluk u dupetu.

_________________
BALKAN - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by RayMabus Wed 17 Aug - 13:50

Pirate wrote:

Jos general galakticke federacije djeluje najnormalnije, a nije.
Znaš li ti uopće šta je definicija normalnoga ? Ono šta svi drugi rade i misle.

Sačuvaj Bože da sam ja ko i svi vi na ovoj planeti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176270
2014-04-11


Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by RayMabus Wed 17 Aug - 13:54

Planet majmuna.

I onda kao ja nisam kao vi ( normalan , uobičajen ).

Pa to je kompliment.

Sam sebe bi ispleska da razmišljam kako vi razmišljate.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176270
2014-04-11


Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by RayMabus Wed 17 Aug - 13:59

Zaboravi.

Za pola stoljeća dolaze brodovi GF ovamo.

Negativni vanzemajci i njihovi jataci na ovoj planeti će dobiti nogu u guzicu a do tada treći svjetski rat i klanje.

21 stoljeće = 2070 godine dolazi GF a između je pola stoljeća klanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176270
2014-04-11


Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by jastreb Wed 17 Aug - 14:09

Pirate wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:govorimo o mentalnom balkanstvu ne teritorijalnom ili naseljavanjem sto zbori tetrijeb...eto mletacki putopisac govori u svojim putopisima u 18 stoljecu po dalmaciji,hercegovini,bosni kako su katolicke bogomolje ili crkve puno urednije i odrzavanije od pravoslavnih...i to je zapravo prava rijec ili opis za balkan..a ne doseljavanjw i doticaj..
mislim na putopisca fortisa..takodjer pisao je dosta o higijeni lokalnog stanovnistva gdje je zamjetio da do higijene vise drze katolici i muslimani nego pravoslavni..
A danas ti čitaš Informer i Kurir a ja ne čitam. I ko je onda Balkan?

Mada ne znam zašto Balkan povezujete samo sa nečim lošim. Valjda zbog onih frustracija. Odvojili ste se od jedne reke, dabi postali nešto drugo a to drugo niste postali i ostali ste ustajajala močvara, da parafraziram Mešu. Ja sam Balkanac i ne vidim u tome ništa loše.

Gadni kompleksi, nisu svi takvi, vecina Hrvata su bormalni i nije im bed istaknuti da su balkanjerosi. To samo ovi zadojeni retardi vole umisljati da su stara aristokracija iz antickih gradova sa zapadnjackim pedigreom a zapravo su klosari iz zaledja koji izmisljaju novi identitet ali ga nikad nece uspjeti izgraditi jer su providni.
Neki su se čak iz petnih žila trudili dokazivati da nismo Slaveni nego Goti.

Ma nemam više živaca baviti se tim budalama.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by RayMabus Wed 17 Aug - 14:12

RayMabus wrote:Zaboravi.

Za pola stoljeća dolaze brodovi GF ovamo.

Negativni vanzemajci i njihovi jataci na ovoj planeti će dobiti nogu u guzicu a do tada treći svjetski rat i klanje.

21 stoljeće = 2070 godine dolazi GF a između je pola stoljeća klanja.
Ovo uključuje i srpsku pravoslavnu crkvu koja je prvo srpska pa onda pravoslavna a za kršćanstvo šta ostane.

Negativni jataci.

BALKAN - Page 3 9k=
RayMabus
RayMabus

Posts : 176270
2014-04-11


Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by Serbinho-3 Wed 17 Aug - 14:19

jastreb wrote:
Pirate wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:govorimo o mentalnom balkanstvu ne teritorijalnom ili naseljavanjem sto zbori tetrijeb...eto mletacki putopisac govori u svojim putopisima u 18 stoljecu po dalmaciji,hercegovini,bosni kako su katolicke bogomolje ili crkve puno urednije i odrzavanije od pravoslavnih...i to je zapravo prava rijec ili opis za balkan..a ne doseljavanjw i doticaj..
mislim na putopisca fortisa..takodjer pisao je dosta o higijeni lokalnog stanovnistva gdje je zamjetio da do higijene vise drze katolici i muslimani nego pravoslavni..
A danas ti čitaš Informer i Kurir a ja ne čitam. I ko je onda Balkan?

Mada ne znam zašto Balkan povezujete samo sa nečim lošim. Valjda zbog onih frustracija. Odvojili ste se od jedne reke, dabi postali nešto drugo a to drugo niste postali i ostali ste ustajajala močvara, da parafraziram Mešu. Ja sam Balkanac i ne vidim u tome ništa loše.

Gadni kompleksi, nisu svi takvi, vecina Hrvata su bormalni i nije im bed istaknuti da su balkanjerosi. To samo ovi zadojeni retardi vole umisljati da su stara aristokracija iz antickih gradova sa zapadnjackim pedigreom a zapravo su klosari iz zaledja koji izmisljaju novi identitet ali ga nikad nece uspjeti izgraditi jer su providni.
Neki su se čak iz petnih žila trudili dokazivati da nismo Slaveni nego Goti.

Ma nemam više živaca baviti se tim budalama.



Bili ste i Iranci, tvrdio Tudjman.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26487
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by jastreb Wed 17 Aug - 14:56

Serbinho-3 wrote: 
Bili ste i Iranci, tvrdio Tudjman.
Tuđman,iako sposoban državnik i strateg,ipak je(kao i većina onih kojima hrvatstvo udari u glavu) bio skroz pošandrcao.

Tuđman je kudikamo djelovao pametnije i odmjerenije kao načelnik u Generalštabu,dok je bio u beogradu,nego 1971,a 90/91.da i ne spominjemo.

Tko god se počinje baviti hrvatstvom i ono mu postane opsesija,on potpuno pomjeri pameću. Najbolji dokaz za to je Ante Stzarčević,koji se od obećavajućeg mladog političara,pretvorio u staro gunđalo koje je skončalo u umobolnici.

O Paveliću da se ne govori.

Sitnije ribe kojima je hrvatstvo poptpuno oštetilo mozak susrećeš na svakom koraku(Keleminec,Bujanec,Skejo, biskup Košić,Prkačin, Glasnović itd itd).

Dakle,Tuđman je u tom kroatocentričnom bunilu baljezgao sve i svja i to mu nije za zamjeriti,jer je taj kroatocentrizam oštetio mozgove i malo većih lumena.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

BALKAN - Page 3 Empty Re: BALKAN

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum