ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Isprebijali Beogradjanina na Korculi

Go down

Isprebijali Beogradjanina na Korculi Empty Isprebijali Beogradjanina na Korculi

Post by Serbinho-3 13/8/2022, 22:32


https://www.alo.rs/hronika/crna-hronika/661092/srbin-brutalno-pretucen-u-hrvatskoj-policija-nezainteresovana-a-u-bolnici-mu-rekli-nije-ti-nista/vest
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Isprebijali Beogradjanina na Korculi Empty Re: Isprebijali Beogradjanina na Korculi

Post by Serbinho-3 13/8/2022, 22:35


Dok su me krvnički tukli, govorio sam im da biju pogrešnog čoveka. Kažem im ‘momci, nema razloga da me tučete, em ste jači, em ja ne znam da se bijem‘, 


winksmile
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Isprebijali Beogradjanina na Korculi Empty Re: Isprebijali Beogradjanina na Korculi

Post by RayMabus 13/8/2022, 23:05

Pijana posla.

Ne vidin ja da to ima veze odakle je ovi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Isprebijali Beogradjanina na Korculi Empty Re: Isprebijali Beogradjanina na Korculi

Post by RayMabus 13/8/2022, 23:08

Kako kaže, usledila je rasprava između njega i vozača kombija, ali se sve završilo samo na rečima.

- U jednom trenutku pritrčava neko iz grupe stranaca koji su u trenutku nailaska kombija takođe bili na pešačkom prelazu i počinje da udara vozača kroz prozor. Vozač daje gas i odlazi, a ja se okrećem da potražim drugarice koje su bile sa mnom. Odjednom se pojavljuju četvorica nabildovanih muškaraca koji počinju da me tuku gde stignu. Tridesetak stranaca, među kojima i onaj koji je udario vozača, posmatraju i ne reaguju, a jedna moja drugarica pokušava da me odbrani, dok druga sve snima telefonom“, prepričava nam N. T, koji je inače brodski skiper, a u korčulanskoj luci ukotvio se u sredu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Isprebijali Beogradjanina na Korculi Empty Re: Isprebijali Beogradjanina na Korculi

Post by pizzon 14/8/2022, 08:53

junacine
4 nabildovana 
na 1 prosecnog
a nemaju veze

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Isprebijali Beogradjanina na Korculi Empty Re: Isprebijali Beogradjanina na Korculi

Post by pizzon 14/8/2022, 10:04

kako da se revansiramo
srbi odlaze hr. zbog mora ili posla
a hrvatice dolaze u beograd po qurac...
nemoguce...

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Isprebijali Beogradjanina na Korculi Empty Re: Isprebijali Beogradjanina na Korculi

Post by n_razbojnik 14/8/2022, 10:22

Nikako, vi imate samo koalicijskog partnera mi premijerku kod vas... uzalud i prebijanje i mrznja i maltretiranje, uzalud sav genocid ko krpelji ste nikako vas se rijesit

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Isprebijali Beogradjanina na Korculi Empty Re: Isprebijali Beogradjanina na Korculi

Post by T. 14/8/2022, 23:11

Vjerojatno je srao nešto...
Da je marco polo srbin ili nešto sl. ..
Opravdan dakle degenek...
Ma i da nije srao...

_________________
Isprebijali Beogradjanina na Korculi Unname11
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Isprebijali Beogradjanina na Korculi Empty Re: Isprebijali Beogradjanina na Korculi

Post by mentalitet 15/8/2022, 00:00

Serbinho-3 wrote:
Dok su me krvnički tukli, govorio sam im da biju pogrešnog čoveka. Kažem im ‘momci, nema razloga da me tučete, em ste jači, em ja ne znam da se bijem‘, 


winksmile

Tako treba,mlatitii srpsko jugoslovenskuu bagru dok se ne otriijezne od lepote Jadrana::::))Fino im je rekao Vuchko kuda idete?Smirite malo hormone dok to ne podelimo sa Italijanima i Madjarima:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Isprebijali Beogradjanina na Korculi Empty Re: Isprebijali Beogradjanina na Korculi

Post by michaellcmacha 15/8/2022, 00:20

mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:
Dok su me krvnički tukli, govorio sam im da biju pogrešnog čoveka. Kažem im ‘momci, nema razloga da me tučete, em ste jači, em ja ne znam da se bijem‘, 


winksmile

Tako  treba,mlatitii srpsko jugoslovenskuu bagru dok se ne otriijezne od lepote Jadrana::::))Fino im je rekao Vuchko kuda idete?Smirite malo hormone dok to ne podelimo sa Italijanima i Madjarima:::)))
e e ti dođi da ti dijeliš... koji mamlaz, a jedva je uteko od vrele ampule.

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Isprebijali Beogradjanina na Korculi Empty Re: Isprebijali Beogradjanina na Korculi

Post by Ringo10 15/8/2022, 06:03

Malo mi čudna cijela ta priča. Mora da je nešto gadno izlanuo ...
Koliko Srbijanaca i Srba općenito ljetuje godišnje u Hrvatskoj. A koliko ih dobije batine

Ljudi moji, gdje su ljudi tu se i incidenti ponekad događaju. Glupo je sve odmah politizirati
Ovo su po meni pijanska posla
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Isprebijali Beogradjanina na Korculi Empty Re: Isprebijali Beogradjanina na Korculi

Post by RayMabus 15/8/2022, 11:03

mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:
Dok su me krvnički tukli, govorio sam im da biju pogrešnog čoveka. Kažem im ‘momci, nema razloga da me tučete, em ste jači, em ja ne znam da se bijem‘, 


winksmile

Tako  treba,mlatitii srpsko jugoslovenskuu bagru dok se ne otriijezne od lepote Jadrana::::))Fino im je rekao Vuchko kuda idete?Smirite malo hormone dok to ne podelimo sa Italijanima i Madjarima:::)))
Znači Mađari će vamo di ih nema uopće a Vojvodinu će vam ostavit na izvolte.

Koji si ti kreten pa to je čudo neviđeno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Isprebijali Beogradjanina na Korculi Empty Re: Isprebijali Beogradjanina na Korculi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum