ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Guest 15/8/2022, 08:18

Sora wrote:

šejki seronjo , znaš šta se događa ustvari, sve više je jugonostalgije kako narod propada

Definitivno jest.
Kod smrljivih izdajničkih govnjara kao što si ti, koji još uvijek sanjaju srpsku okupaciju Hrvatske od ovakvih bolesnih likova kao što je serbinjo.
Tebi je u to vrijeme očito bilo jako dobro, tko zna zašto.

Guest
Guest


Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Guest 15/8/2022, 08:29

Speare Shaker wrote:
Sora wrote:

šejki seronjo , znaš šta se događa ustvari, sve više je jugonostalgije kako narod propada

Definitivno jest.
Kod smrljivih izdajničkih govnjara kao što si ti, koji još uvijek sanjaju srpsku okupaciju Hrvatske od ovakvih bolesnih likova kao što je serbinjo.
Tebi je u to vrijeme očito bilo jako dobro, tko zna zašto.

Je, ljudi su imali posla u industriji, a znaš li koje su bile prosječne radničke plaće?
U osamdesetima čak 300 DEM-a ilitiga 150 eura po novom.
Neki dan je Niels rekao kako je znao da dobre strane takvog stanja u kompletnoj Jugoslaviji (ne samo u SR Hrvatskoj) nisu mogle potrajati jer to stanje nije bilo održivo.
Znaš zašto?
To nije nikakva tajna, osim za poremećene smrdljive kravetine poput tebe i ovog bolesnog lažljivca i retardiranu nakazu od serbinja.
Cijela Jugoslavija je živjela od tzv. transfera tehnologije sa zapada na istok, a kako je za zapad SFRJ imala neko, kako su oni mislili, strateško značenje u smislu otpora prema istočnom bloku real socijalizma, to se prešutno podržavalo.
Zbog toga su na zapadu tako gorljivo 1991. godine zastupali opciju održanja Jugoslavije pod svaku cijenu pa i pod cijenu vlasti Slobodana Miloševića nad cijelom Jugoslavijom osim Slovenije. Nisu su htjeli priznati samima sebi da su vodili neodrživu i pogrešnu politiku prema istoku Europe i to desetljećima.
Radikalno nemoralno do razine patologije.
No, transfer tehnologije kao glavni izvor prihoda za industriju Jugoslavije je potpuno izgubio smisao nakon raspada SSSR-a i sa time i nestanka famoznog klirinškog tržišta, jer su praktički sve zemlje SSSR-a funkcionirale do tada na tom tržištu, a kada se država (SSSR) raspala, sve su prešle na tržišno gospodarstvo zapadnoga tipa i sve su imale neko svoje mjesto na njemu.
Rusija je, uz Kazahstan (uran) i Azerbejdžan (nafta i plin), imala ogromna rudna bogatstva, posebno naftu i plin, ima ih i danas, ali ne više slobodan pristup zapadnom tržištu zbog objektivnih razloga.
Dakle, to stanje je bilo neodrživo i razlika između tebe i Nielsa je u tome što je on to davno shvatio, a ti tako poremećana i glupa još nisi, a izgleda da nećeš nikada.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Serbinho-3 15/8/2022, 09:51

Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Recimo da zvanicno i dalje imam prijavu boravista u Cikagu,

imam identitet i Social Security #, placao takse, sve uredno

registrovano, obisao celu USA, jedino San Diego i Houston

zbog Imigracionog point-a nisam isao, jer vec zaobilazimo

i Weight Station da ne gubimo vreme i da nas ne kontrolisu

dok ne nadju nesto.

Recenicu zapocinjes sa I i govoris o pravopisu.

Sedam godina sam u USA bio i dosao do 7.300 mesecno.

Max potrosio na dan 850 a trosio i po 650.

Uzeo i stan na Floridi.

Sutra da se vratim, kao da nisam ni otisao.

Argumenti su ti 0.

Pricam sa Amerima iz svih delova USA, poznajem dobro,

nas sa argumentima Level 0, pravi se pametan.

winksmile

Ti si bio u Americi kao što i Levi ima živućeg čukunčukundedu i 5 putovnica raznih država.   ;)
A on povremeno zna biti simpatičan, a ti si dokazana lažljiva šaka jada i vreća govana.  :P

Posrana, maloumna i lažljiva nakazo, samo mi ti nemoj o argumentima pošto nemaš pojma niti što ta riječ znači, čak i samo u srpskom jeziku.  :D




Kao sto sam i rekao, argumenti Robert Parish, dupla 00 kao

na njegovom dresu.

Kad si ti iznio u svojim retardiranim postovima argumente bilo kojeg tipa, a kamoli one racionalne?
Poserem ti se na "argumente", kretenčino bolesna.
Ti samo blebećeš i iznosiš svoje poremećene dojmove iz kojih se vidi kolika si lažljiva nakaza, a za razliku od Levija koji je najveći lažljivac ovog foruma, ali koji zna biti i simpatičan, svi oni koji čitaju tvoje postove dolaze u opasnost da zaglave ili s opstipacijom ili dijarejom.
Po tvojim se postovima vidi kakva si lažljiva, sasrana i retardirana nakaza, kakve uostalom i prevladavaju u Srbiji gdje i sad živiš, a očito je nikada nisi niti napuštao, kao što Marko Polo nikada nije bio u Kini nego je sve priče kojima je opterećivao svoje suvremenike čuo od trgovaca, pomoraca i drugih putnika po istoku dok se bavio trgovinom u Carigradu.



Argumenti na nivou Psihijatrije.

Ne zna nista o Americi, skace ko vezan u psihijatriji.

Sora izgleda Akademik naspram tebe.

Barem nas zabavljas, to se barem moze reci.


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Guest 15/8/2022, 10:01

Serbinho-3 wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Recimo da zvanicno i dalje imam prijavu boravista u Cikagu,

imam identitet i Social Security #, placao takse, sve uredno

registrovano, obisao celu USA, jedino San Diego i Houston

zbog Imigracionog point-a nisam isao, jer vec zaobilazimo

i Weight Station da ne gubimo vreme i da nas ne kontrolisu

dok ne nadju nesto.

Recenicu zapocinjes sa I i govoris o pravopisu.

Sedam godina sam u USA bio i dosao do 7.300 mesecno.

Max potrosio na dan 850 a trosio i po 650.

Uzeo i stan na Floridi.

Sutra da se vratim, kao da nisam ni otisao.

Argumenti su ti 0.

Pricam sa Amerima iz svih delova USA, poznajem dobro,

nas sa argumentima Level 0, pravi se pametan.

winksmile

Ti si bio u Americi kao što i Levi ima živućeg čukunčukundedu i 5 putovnica raznih država.   ;)
A on povremeno zna biti simpatičan, a ti si dokazana lažljiva šaka jada i vreća govana.  :P

Posrana, maloumna i lažljiva nakazo, samo mi ti nemoj o argumentima pošto nemaš pojma niti što ta riječ znači, čak i samo u srpskom jeziku.  :D




Kao sto sam i rekao, argumenti Robert Parish, dupla 00 kao

na njegovom dresu.

Kad si ti iznio u svojim retardiranim postovima argumente bilo kojeg tipa, a kamoli one racionalne?
Poserem ti se na "argumente", kretenčino bolesna.
Ti samo blebećeš i iznosiš svoje poremećene dojmove iz kojih se vidi kolika si lažljiva nakaza, a za razliku od Levija koji je najveći lažljivac ovog foruma, ali koji zna biti i simpatičan, svi oni koji čitaju tvoje postove dolaze u opasnost da zaglave ili s opstipacijom ili dijarejom.
Po tvojim se postovima vidi kakva si lažljiva, sasrana i retardirana nakaza, kakve uostalom i prevladavaju u Srbiji gdje i sad živiš, a očito je nikada nisi niti napuštao, kao što Marko Polo nikada nije bio u Kini nego je sve priče kojima je opterećivao svoje suvremenike čuo od trgovaca, pomoraca i drugih putnika po istoku dok se bavio trgovinom u Carigradu.



Argumenti na nivou Psihijatrije.

Ne zna nista o Americi, skace ko vezan u psihijatriji.

Sora izgleda Akademik naspram tebe.

Barem nas zabavljas, to se barem moze reci.



Je, ti ćeš mi reći.  :D
Retardirana nakupina fekalija koja sudeći po svemu što pišeš ne zna niti govoriti engleskim jezikom.  :^0
Već samo po stilu kojim pišeš se vidi da ti je srpski jedini jezik kojim se znaš služiti.  ;)
Zar si se u Americi družio samo sa svojima?  ;)
Nitko o Americi ne zna manje od tebe, ti si se ionako informirao čitajući svašta najvvećim dijelom preko neta, moguće i gledajući dokumentarne filomve na tv ili yt platformi.
Da saznaš kako je Parish imao na svojem dresu 00 nisi trebao iči u Ameriku, bilo je dovoljno da gledaš utakmice Boston Celticsa kada je on igrao, a na kraju karijere je to bilo po par minuta u većini utakmica.
I da ne zaboravim, nitko ovdje ne nastupa više akademski od mene, čak niti starina Niels koji je najvjerojatnije akademski obrazovan građanin.
Sora svakako ne djeluje akademskije od mene, ne samo zbog stila nego i zato jer je evidentno teško podobrazovana na mnogim područjima.
I da ne zaboravim, riječ akademik nije osobno ilitiga lično ime pa se piše početnim malim slovom.  :P
Maloumna polupismena šako jada i vrećo govana.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Serbinho-3 15/8/2022, 10:18


Nielsa postujem i da je bilo vise poput istog, manje bi bilo

problema okolo.

Sora je covek iz naroda.

Ti i Akademske osobe?

Ja sam obisao najgore Ghetto-s po USA, ali takvog poput

tebe nigde po istim nisam video.

Isti su Akademske osobe za tebe.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Guest 15/8/2022, 11:26

Serbinho-3 wrote:
Nielsa postujem i da je bilo vise poput istog, manje bi bilo

problema okolo.

Sora je covek iz naroda.

Ti i Akademske osobe?

Ja sam obisao najgore Ghetto-s po USA, ali takvog poput

tebe nigde po istim nisam video.

Isti su Akademske osobe za tebe.


Nisi me niti mogao vidjet tamo jer nisi niti bio tamo.  ;)
Nisi ti bio nigdje izvan Srbije, možda eventualno na nekoj pijaci u Turskoj, svojoj istinskoj domovini, pardon, otadžbini.  :P
I riječ akademske je u ovom slučaju opisni pridjev pa se piše početnim malim slovom, osim ako nije na početku rečenice a u ovom slučaju nije.  ;)
Sroljava polupismena smrdljiva nakazo.  :P
I kako si ti zamišljal da si tako glup, tup, sroljav, nepismen i neupotrebljiv nekome objašnjavati prirodu akademskih standarda.  :P
Ne, to nije pitanje, čak niti ono retoričko gdje se odgovor unaprijed zna pa ga nema smisla niti ozbiljno postavljati, to je samo obična konstatacija s aluzijom na opisne pridjeve tvoje osobe koje sam već ranije naveo nekoliko puta.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Serbinho-3 15/8/2022, 11:40

Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Nielsa postujem i da je bilo vise poput istog, manje bi bilo

problema okolo.

Sora je covek iz naroda.

Ti i Akademske osobe?

Ja sam obisao najgore Ghetto-s po USA, ali takvog poput

tebe nigde po istim nisam video.

Isti su Akademske osobe za tebe.


Nisi me niti mogao vidjet tamo jer nisi niti bio tamo.  ;)
Nisi ti bio nigdje izvan Srbije, možda eventualno na nekoj pijaci u Turskoj, svojoj istinskoj domovini, pardon, otadžbini.  :P
I riječ akademske je u ovom slučaju opisni pridjev pa se piše početnim malim slovom, osim ako nije na početku rečenice a u ovom slučaju nije.  ;)
Sroljava polupismena smrdljiva nakazo.  :P
I kako si ti zamišljal da si tako glup, tup, sroljav, nepismen i neupotrebljiv nekome objašnjavati prirodu akademskih standarda.  :P
Ne, to nije pitanje, čak niti ono retoričko gdje se odgovor unaprijed zna pa ga nema smisla niti ozbiljno postavljati, to je samo obična konstatacija s aluzijom na opisne pridjeve tvoje osobe koje sam već ranije naveo nekoliko puta.  ;)




Objasnjava pravopis i zapocne recenicu sa I :cleanteeth

Usput vise zvucis ko zensko, nego musko.

Znas i sam vise od nas tvoj zivot, ali ih ja osetim.

Nemam nista protiv nikoga, pa ni protiv tebe, tako da

i ako jesi, sve Cool.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Guest 15/8/2022, 12:43

Serbinho-3 wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Nielsa postujem i da je bilo vise poput istog, manje bi bilo

problema okolo.

Sora je covek iz naroda.

Ti i Akademske osobe?

Ja sam obisao najgore Ghetto-s po USA, ali takvog poput

tebe nigde po istim nisam video.

Isti su Akademske osobe za tebe.


Nisi me niti mogao vidjet tamo jer nisi niti bio tamo.  ;)
Nisi ti bio nigdje izvan Srbije, možda eventualno na nekoj pijaci u Turskoj, svojoj istinskoj domovini, pardon, otadžbini.  :P
I riječ akademske je u ovom slučaju opisni pridjev pa se piše početnim malim slovom, osim ako nije na početku rečenice a u ovom slučaju nije.  ;)
Sroljava polupismena smrdljiva nakazo.  :P
I kako si ti zamišljal da si tako glup, tup, sroljav, nepismen i neupotrebljiv nekome objašnjavati prirodu akademskih standarda.  :P
Ne, to nije pitanje, čak niti ono retoričko gdje se odgovor unaprijed zna pa ga nema smisla niti ozbiljno postavljati, to je samo obična konstatacija s aluzijom na opisne pridjeve tvoje osobe koje sam već ranije naveo nekoliko puta.  ;)




Objasnjava pravopis i zapocne recenicu sa I :cleanteeth

Usput vise zvucis ko zensko, nego musko.

Znas i sam vise od nas tvoj zivot, ali ih ja osetim.

Nemam nista protiv nikoga, pa ni protiv tebe, tako da

i ako jesi, sve Cool.


Zar je u srpskom zabranjeno započeti rečenicu sa I? Bitno da se započne velikim slovom, makar to bili i opisni pridjevi.  :P
Nema veze što neću dobiti odgovor na prethodno pitanje, jer se ti razumiješ u srpski pravopis otprilike kao i u komercijalnu vruću fuziju.  ;)
Osjetiš ti jedino smrad govana u kojima si se rodio i u kojima uživaš svaki dan.  ;)
Nemam ni ja ništa protiv tebe osobno, budi što želiš biti, ali protiv smrada koji širiš okolo kao da ti o tome ovisi život itekako imam.
I zato ću te ribati da skužiš koliko smrdiš kada god to poželim i kada budem imao vremena za pisanje na ovom forumu.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Serbinho-3 15/8/2022, 12:57



Klasican primac, ali ne u odbojci.

Histericarka Gay varijanta, zenska uloga u

vezi.

Ima i mirnih primaca, feminiziranih, dok ima

i Histericarki.

Oni koji su musko u vezi, manje su

isfeminizirani, teze ih je provaliti.

Reci nam nesto Shakeru o Gay pravima.

Da li bi ti njih kao Delije isprebijao

i lovio na svakom uglu ili...si za prava

istih...





Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Serbinho-3 15/8/2022, 13:06

Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Nielsa postujem i da je bilo vise poput istog, manje bi bilo

problema okolo.

Sora je covek iz naroda.

Ti i Akademske osobe?

Ja sam obisao najgore Ghetto-s po USA, ali takvog poput

tebe nigde po istim nisam video.

Isti su Akademske osobe za tebe.


Nisi me niti mogao vidjet tamo jer nisi niti bio tamo.  ;)
Nisi ti bio nigdje izvan Srbije, možda eventualno na nekoj pijaci u Turskoj, svojoj istinskoj domovini, pardon, otadžbini.  :P
I riječ akademske je u ovom slučaju opisni pridjev pa se piše početnim malim slovom, osim ako nije na početku rečenice a u ovom slučaju nije.  ;)
Sroljava polupismena smrdljiva nakazo.  :P
I kako si ti zamišljal da si tako glup, tup, sroljav, nepismen i neupotrebljiv nekome objašnjavati prirodu akademskih standarda.  :P
Ne, to nije pitanje, čak niti ono retoričko gdje se odgovor unaprijed zna pa ga nema smisla niti ozbiljno postavljati, to je samo obična konstatacija s aluzijom na opisne pridjeve tvoje osobe koje sam već ranije naveo nekoliko puta.  ;)




Objasnjava pravopis i zapocne recenicu sa I :cleanteeth

Usput vise zvucis ko zensko, nego musko.

Znas i sam vise od nas tvoj zivot, ali ih ja osetim.

Nemam nista protiv nikoga, pa ni protiv tebe, tako da

i ako jesi, sve Cool.


Zar je u srpskom zabranjeno započeti rečenicu sa I? Bitno da se započne velikim slovom, makar to bili i opisni pridjevi.  :P
Nema veze što neću dobiti odgovor na prethodno pitanje, jer se ti razumiješ u srpski pravopis otprilike kao i u komercijalnu vruću fuziju.  ;)
Osjetiš ti jedino smrad govana u kojima si se rodio i u kojima uživaš svaki dan.  ;)
Nemam ni ja ništa protiv tebe osobno, budi što želiš biti, ali protiv smrada koji širiš okolo kao da ti o tome ovisi život itekako imam.
I zato ću te ribati da skužiš koliko smrdiš kada god to poželim i kada budem imao vremena za pisanje na ovom forumu.  ;)



Srpski jezik ne postoji kao ni Hrvatski.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Guest 15/8/2022, 13:28

Serbinho-3 wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Nielsa postujem i da je bilo vise poput istog, manje bi bilo

problema okolo.

Sora je covek iz naroda.

Ti i Akademske osobe?

Ja sam obisao najgore Ghetto-s po USA, ali takvog poput

tebe nigde po istim nisam video.

Isti su Akademske osobe za tebe.


Nisi me niti mogao vidjet tamo jer nisi niti bio tamo.  ;)
Nisi ti bio nigdje izvan Srbije, možda eventualno na nekoj pijaci u Turskoj, svojoj istinskoj domovini, pardon, otadžbini.  :P
I riječ akademske je u ovom slučaju opisni pridjev pa se piše početnim malim slovom, osim ako nije na početku rečenice a u ovom slučaju nije.  ;)
Sroljava polupismena smrdljiva nakazo.  :P
I kako si ti zamišljal da si tako glup, tup, sroljav, nepismen i neupotrebljiv nekome objašnjavati prirodu akademskih standarda.  :P
Ne, to nije pitanje, čak niti ono retoričko gdje se odgovor unaprijed zna pa ga nema smisla niti ozbiljno postavljati, to je samo obična konstatacija s aluzijom na opisne pridjeve tvoje osobe koje sam već ranije naveo nekoliko puta.  ;)




Objasnjava pravopis i zapocne recenicu sa I :cleanteeth

Usput vise zvucis ko zensko, nego musko.

Znas i sam vise od nas tvoj zivot, ali ih ja osetim.

Nemam nista protiv nikoga, pa ni protiv tebe, tako da

i ako jesi, sve Cool.


Zar je u srpskom zabranjeno započeti rečenicu sa I? Bitno da se započne velikim slovom, makar to bili i opisni pridjevi.  :P
Nema veze što neću dobiti odgovor na prethodno pitanje, jer se ti razumiješ u srpski pravopis otprilike kao i u komercijalnu vruću fuziju.  ;)
Osjetiš ti jedino smrad govana u kojima si se rodio i u kojima uživaš svaki dan.  ;)
Nemam ni ja ništa protiv tebe osobno, budi što želiš biti, ali protiv smrada koji širiš okolo kao da ti o tome ovisi život itekako imam.
I zato ću te ribati da skužiš koliko smrdiš kada god to poželim i kada budem imao vremena za pisanje na ovom forumu.  ;)



Srpski jezik ne postoji kao ni Hrvatski.


:rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Guest 15/8/2022, 13:30

Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:



Srpski jezik ne postoji kao ni Hrvatski.


:rofl

I ne, smijeh nije zbog upotrebe opisnog pridjeva sa velikim početnim slovom ne na početku nego unutar rečenice, nego zbog same ove kretenske izjave.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Serbinho-3 15/8/2022, 14:02


Radi se o Slovenskom jeziku, Srpski, Hrvatski, Slovacki i slicni

ne postoje.

Mozes se ti valjati koliko hoces, svi ti jezici su od jednog

jezika.

Ovde u Veneto Regiji govore nekim svojim jezikom, ne

razumes ih, to se ne priznaje kao jezik, vec kao dijalekat.

Takvih dijalekata imas masu ovde, kada krenu te svoje,

nista ih ne razumes.

Italijanski je sluzbeni, narodi su drugaciji i nisu isti.

Sada CG, HR, SRB, Bosna Blues, cetiri jezika a svi se dobro

razumeju.

Cak i Slovake razumes bez problema.

Drzi se ti svoje teorije i Akademskog nivoa, sto se vidi

po tvom nivou a na pitanja o Gay, kako sam i ocekivao,

preskocio si.

Sto bi rekli u na NBGD, gusis i smaras za medalju.

Gori si od zenske alapace, ali i za to ima objasnjenje,

kako sam vec napisao.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Serbinho-3 15/8/2022, 14:09

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:



Srpski jezik ne postoji kao ni Hrvatski.


:rofl

I ne, smijeh nije zbog upotrebe opisnog pridjeva sa velikim početnim slovom ne na početku nego unutar rečenice, nego zbog same ove kretenske izjave.  ;)


I se ne koristi pri otvaranju recenice nikada, A, O, U.....

Nisi jedini, novinari u Srbiji su nepismeni a recnik im je

Ulicarski a ne Srpski.

Batice i slicne nebuloze, nivo Sibicara ispred Beogradske

Zeleznicke Stanice i ostalih koji su na nivou ulicara, koriste

ulicarski jezik, mrste se, ostali na Balkanskom nivou, nisu

videli druge i upoznali sebe.

Najobicniji ulicari, koji realno nemaju kapacitet za nesto vise

u zivotu i naravno da je tamo situacija, takva kakva je...

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Guest 15/8/2022, 15:33

Serbinho-3 wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:



Srpski jezik ne postoji kao ni Hrvatski.


:rofl

I ne, smijeh nije zbog upotrebe opisnog pridjeva sa velikim početnim slovom ne na početku nego unutar rečenice, nego zbog same ove kretenske izjave.  ;)


I se ne koristi pri otvaranju recenice nikada, A, O, U.....

Po pravopisu kojeg jezika?
Srpskog, čije postojanje ne priznaješ?  :^0
Je li ti sad jasno koliki si ti zapravo kreten.  :)
Svima ostalima je, pa je red da to konačno postane i tebi.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Guest 15/8/2022, 15:41

Serbinho-3 wrote:
Radi se o Slovenskom jeziku, Srpski, Hrvatski, Slovacki i slicni

ne postoje.

Mozes se ti valjati koliko hoces, svi ti jezici su od jednog

jezika.

O pa ti si očito panslavist da baš ne kažem rusofil.  :)
Doduše, to je iz svega što pišeš potpuno jasno jer samo rusofili mogu biti toliki kreteni kakav si ti.  :D
:^0 da poznaješ genealogiju (rodoslovlje) ruskog jezika čak i ti ne bi izvaljivao takve notorne gluposti iza koji ne stoje nikakvi stručni radovi nego samo osobni idiotizam pojedinaca poput tebe. 
:^0 uostalom po logici koju koristiš ne postoje niti slavenski jezici nego je to sve jedan jedini indoeuropski.  :)
A to nije konkretan jezik nego porodica jezika, što isto vrijedi i za slavenske jezike koje si ti u svojoj maloumnosti proglasio jedinstvenim jezikom.
:^0 uostalom, navedi neki stručni rad koji dokazuje postojanje slavenskog jezika kao samostalnog, navedi autore koji opisuju njegovu gramatiku, pravopis, rječnike. Upotrijebi Google, pametni znaju čemu služi taj pretraživački alat.  ;)
Glupi poput tebe lupaju pizdarije iza kojih ništa realno i konkretno ne stoji.
Čak i romski jezik ili preciznije njegovi dijalekti ima svoje rječnike, a gdje su rječnici za slavenski?
Ne postoje?
Tako sam i mislio.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Serbinho-3 15/8/2022, 17:09

Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:



Srpski jezik ne postoji kao ni Hrvatski.


:rofl

I ne, smijeh nije zbog upotrebe opisnog pridjeva sa velikim početnim slovom ne na početku nego unutar rečenice, nego zbog same ove kretenske izjave.  ;)


I se ne koristi pri otvaranju recenice nikada, A, O, U.....

Po pravopisu kojeg jezika?
Srpskog, čije postojanje ne priznaješ?  :^0
Je li ti sad jasno koliki si ti zapravo kreten.  :)
Svima ostalima je, pa je red da to konačno postane i tebi.  :D




Otvori recenicu nepismen sa I, pa soli pamet ovde nekoliko stranica o jezicima i

naziva kretenom, budalom, cupa kosu, vristi, fali mu izgleda

virsla sa dva jajeta i majonezom.

Ne zna ni zarez gde da stavi, internet mu sluzi da konacno ne

bude pickica i preko istog se kurci malo.

Kompletno nepismen, gde god da bacis pogled, nepismen i

soli pamet.

Je li ti sad....... :cleanteeth :cleanteeth :cleanteeth .....

Jel ti sada se kaze.

Razume se u jezike a ne zna ni da pise, neprocenjivo.

Ako ima neki most tamo, mogao bi pomoci sebi a i drugima.

Koliko vidim, vec si u tom stadijumu histerije.

Kakav izgubljen slucaj, barem zabavlja ovde ko Dvorska

Luda.








Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Serbinho-3 15/8/2022, 17:16

Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Radi se o Slovenskom jeziku, Srpski, Hrvatski, Slovacki i slicni

ne postoje.

Mozes se ti valjati koliko hoces, svi ti jezici su od jednog

jezika.

O pa ti si očito panslavist da baš ne kažem rusofil.  :)
Doduše, to je iz svega što pišeš potpuno jasno jer samo rusofili mogu biti toliki kreteni kakav si ti.  :D
:^0 da poznaješ genealogiju (rodoslovlje) ruskog jezika čak i ti ne bi izvaljivao takve notorne gluposti iza koji ne stoje nikakvi stručni radovi nego samo osobni idiotizam pojedinaca poput tebe. 
:^0 uostalom po logici koju koristiš ne postoje niti slavenski jezici nego je to sve jedan jedini indoeuropski.  :)
A to nije konkretan jezik nego porodica jezika, što isto vrijedi i za slavenske jezike koje si ti u svojoj maloumnosti proglasio jedinstvenim jezikom.
:^0 uostalom, navedi neki stručni rad koji dokazuje postojanje slavenskog jezika kao samostalnog, navedi autore koji opisuju njegovu gramatiku, pravopis, rječnike. Upotrijebi Google, pametni znaju čemu služi taj pretraživački alat.  ;)
Glupi poput tebe lupaju pizdarije iza kojih ništa realno i konkretno ne stoji.
Čak i romski jezik ili preciznije njegovi dijalekti ima svoje rječnike, a gdje su rječnici za slavenski?
Ne postoje?
Tako sam i mislio.  ;)



Alo Tarzane, veliko slovo nista ili u Karton Sitiju nije bitno...

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Serbinho-3 15/8/2022, 17:20


Tarzane, nista o Bosanskom jeziku, matere ti...

Pitaj mamu svoju, mozda je uz Bosanca ispekla zanat.

winksmile

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Guest 15/8/2022, 17:39

Serbinho-3 wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
Serbinho-3 wrote:



Srpski jezik ne postoji kao ni Hrvatski.


:rofl

I ne, smijeh nije zbog upotrebe opisnog pridjeva sa velikim početnim slovom ne na početku nego unutar rečenice, nego zbog same ove kretenske izjave.  ;)


I se ne koristi pri otvaranju recenice nikada, A, O, U.....

Po pravopisu kojeg jezika?
Srpskog, čije postojanje ne priznaješ?  :^0
Je li ti sad jasno koliki si ti zapravo kreten.  :)
Svima ostalima je, pa je red da to konačno postane i tebi.  :D




Otvori recenicu nepismen sa I, pa soli pamet ovde nekoliko stranica o jezicima i

naziva kretenom, budalom, cupa kosu, vristi, fali mu izgleda

virsla sa dva jajeta i majonezom.

Ne zna ni zarez gde da stavi, internet mu sluzi da konacno ne

bude pickica i preko istog se kurci malo.

Kompletno nepismen, gde god da bacis pogled, nepismen i

soli pamet.

Je li ti sad....... :cleanteeth  :cleanteeth  :cleanteeth .....

Jel ti sada se kaze.

Razume se u jezike a ne zna ni da pise, neprocenjivo.

Ako ima neki most tamo, mogao bi pomoci sebi a i drugima.

Koliko vidim, vec si u tom stadijumu histerije.

Kakav izgubljen slucaj, barem zabavlja ovde ko Dvorska

Luda.









Usrana, sasrana, izasrana i mentalo retardirana kretenčino...  Basketball
Odakle da počnem. 
Ah da, gdje to u pravopisu i kojeg jezika iz porodice slavenskih jezika piše da rečenica ne smije početi sa I?
Jesi ti jebeno luđi od Teodora, bit će si zato otvorio temu praveći se da si on?  :^0
Možeš se pozvati i na svoju konstrukciju od slavenskog jezika, bez problema ću je prihvatiti ako mi navedeš tko je napisao gramatiku, pravopis i rječnike tog jezika i kada.
Mislim, ako takve knjige imaju neki romski dijalekti...  ;)
I baš si se ti tako retardiran i nepismen mene našao prozivati ni manje ni više dvorskom ludom.
Na kojem dvoru, kretenčino?  ;)
Pa ti nisi dvorska luda, ti su luda luda u svinjcu odakle vučeš podrijetlo skupa sa svojim smrdljivim precima koji su ti genetski podarili mentalnu retardaciju i krmeći karakter.  :P
I da se razumijemo, nisam te proglasio svinjom ilitiga krmkom.
To bi za krmke bila neoprostiva uvreda.
Ti si nakupina krmećih fekalija kao i cijeli tvoj smrdljivi okot i genocidni nakot.  ;)  
Ti čak nikoga nisi u stanju zabaviti, ni kad bi to htio, za taj pothvat je neophodno određeno stanje ljudskog duha, ti jednostavno nepodnošljivo smrdiš.  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Guest 15/8/2022, 17:43

Serbinho-3 wrote:
Tarzane, nista o Bosanskom jeziku, matere ti...

Pitaj mamu svoju, mozda je uz Bosanca ispekla zanat.

winksmile


Pa čuj, ako postoji esperanto...  ;)
Pa klingonski, pa romulanski...  ;)
Pa po tebi postoji čak i slavenski...  :P  :D
Koji si ti retardirani idiot.  :D
A tvoje jasno spominjanje moje matere neću komentirati spominjući tvoju na sličan način.
Nije ona jadna kriva što je rodila kretena izbacujući ga na analni otvor.  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HR teg na dnu Okeana,  koji TITO juri da dostigne - Page 2 Empty Re: HR teg na dnu Okeana, koji TITO juri da dostigne

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum