ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Page 1 of 18 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by vuksadinare 5/8/2022, 18:57

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/preminuo-je-poznati-novinar-vladimir-matijanic-radio-je-u-feralu-slobodnoj-i-indexu-15231826
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Re: Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by vuksadinare 5/8/2022, 18:58

vidim da nema njegovih kolumni zadnjih petnaestak dana
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Re: Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by AssadNaPodmornici 5/8/2022, 19:11

pa lik nije izgledao tako star. i izgledao je zdravo. znao sam od njega pročitati, nije baš bio debilan ljevičar kao 99% ostalih novinara. porijeklom ja mislim iz Livna.

nvm, od čega je umro?

da nije .. srčani problemi? zadnje vrijeme ljudi na lopate umiru od toga, navodno se ne zna uzrok, "stručanjci" su to nazvali - "sindrom iznenadne smrti"

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20881
2018-06-14


Back to top Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Re: Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by vuksadinare 5/8/2022, 19:13

AssadNaPodmornici wrote:pa lik nije izgledao tako star. i izgledao je zdravo. znao sam od njega pročitati, nije baš bio debilan ljevičar kao 99% ostalih novinara. porijeklom ja mislim iz Livna.

nvm, od čega je umro?

da nije .. srčani problemi? zadnje vrijeme ljudi na lopate umiru od toga, navodno se ne zna uzrok, "stručanjci" su to nazvali - "sindrom iznenadne smrti"
navodno korona..a bio velik zagovornik cjepljenja..uzeo i buster dozu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Re: Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by AssadNaPodmornici 5/8/2022, 19:20

od ove zadnje verzije korone ne može nitko umrijeti. ja sam prije par tjedana nehotice zarazio roditelje, mater imala 1 dan temepraturu, navečer, ujutro se ustala i išla kopati pome "da joj bude lakše". stari popio lekadol i otiša raditi. tako svi koje znam.

jedino čitam neku statistiku da od ove zadnje verzije korone umire ekipa koja je najviše cijepljena, navodno imunitet ti je toliko razjeban da te i ova bezopasna prehlada pokosi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20881
2018-06-14


Back to top Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Re: Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by Hektorović 5/8/2022, 20:02

Kažu iznenada umro.

Dakle nije rak ili nešto tako...

Bit će srce.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Re: Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by epikur37 5/8/2022, 21:48

Nisam ga čitao, liberal-livaje bio.

Počivao u miru.

Ljudi umiru i mlađi, toga je uvijek bilo...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Re: Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by IL Risorto 5/8/2022, 22:05

Što je ovo došlo da sve mlađi iznenada umiru.
Znam za jedan slučaj,žena 40+ god. prilegla malo popodne,umrla u snu .Ništa nije upućivalo da je bila bolesna.
Čuo sam za još par slučajeva ,,iznenadnih'' smrti,sve ljudi između 40 i  55 god.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Re: Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by AssadNaPodmornici 5/8/2022, 23:17

IL Risorto wrote:Što je ovo došlo da sve mlađi iznenada umiru.
Znam za jedan slučaj,žena 40+ god. prilegla malo popodne,umrla u snu .Ništa nije upućivalo da je bila bolesna.
Čuo sam za još par slučajeva ,,iznenadnih'' smrti,sve ljudi između 40 i  55 god.
na zapadu ta "iznenadna umiranja" zovu "sindrom iznenadne smrti".. fora je što kao "nisu sigurni koji je uzrok naglih iznenadnih smrti" - pa "stručnjaci" smatraju da bi mogle biti "klimatske promjene",  ili  "nepoznatno zračenje iz svemira", stavlja sam takve debilne naslovnice na onoj temi o koroni..

ukratko, vrlo lako moguće još jedna žrtva cijepiva.. šteta.. jedan od rijetkih ljevičara novinara da je baš ono novinar- da je umro netko drugi rado bih se ja naslađiva, ako krepa neki koronafašist, to je super vijest.. a takvih na indexu ima na lopate i na drugim portalima a i općenito.. ovaj je baš bio ono - novinar istraživač - kakvih je sve manje.. recimo on se najviše bavio Vicinim doktoratom.. jedino njega i kolegu sa faksa Perkovića sam i čita sa indexa.. ostalo mi je sve na block

jeste primjetili kod iznenadnih umiranja, osim što umiru obični ljudi za koje ne čitaš u novinama, tek pročitaš kada umre neki sportaš, ili neka polu javna ličnost --

jeste primjetili da niti jedan političar ili ultra-bogataš nije umro  od "iznenadne smrti".. . kako sam rekao još prije godinu ipo dana - ono cijepivo koje je Plenki navodno pred kamerama ubrizga sebi, i svojoj familiji - - nije isto cijepivo što ga je vama i vašoj familiji htjelo uvaliti

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20881
2018-06-14


Back to top Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Re: Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by epikur37 5/8/2022, 23:24

Čovjek je umro od crijevne bolesti...
No ne smeta za paranoidnu obradu :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Re: Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by AssadNaPodmornici 6/8/2022, 00:00

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Srcani10

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20881
2018-06-14


Back to top Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Re: Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by T. 6/8/2022, 01:34

epikur37 wrote:Čovjek je umro od crijevne bolesti...
No ne smeta za paranoidnu obradu :D
Vidio si otpusno pismo ili se samo tješiš?
T.
T.

Posts : 17083
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Re: Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by Trpan 6/8/2022, 03:31

Stres uništava imunitet i dugoročno povišeni tlak oslabljuje krvožilni sustav. Još od prije korone imamo poplavu naizgled zdravih i jakih muškaraca koje ubiju ili osakate moždani i srčani. Za većinu ljudi je riješenje jednostavno. Svatko tko se ne bavi fizičkim radom bi trebao prakticirat intermitent fasting i ponekad postit po 1 dan. 2 obroka u razmaku od 6 do 8 sati. Smanjit ili izbacit alkohol i hranu prženu na ulju, jesti više vlakana. Ako se nakon nekog vremena zdravog života čovjek ne osjeća dobro, treba posjetiti doktora i nutricionista da vide koje vitamine i tvari tijelo dobro ne apsorbira. Čak i kad se uđe u zdravi ritam treba znati kontrolirati stres jer je čovjek evoluirao kao životinja koja mora biti stalno u pokretu ili pod opterećenjem da bi mu tijelo optimalno funkcioniralo. Trčanje, plivanje, bicikliranje, duge šetnje, teretana...nešto od toga je obavezno. S te strane je lagano i jeftino danas živjeti zdravo. Stres koji je uzrokovan interakcijom s drugim ljudima je druga priča i tu svatko sam za sebe mora naći način da drži stres od kontrolom i istodobno funkcionira u društvu.
Trpan
Trpan

Posts : 3
2022-07-08


Back to top Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Re: Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by n_razbojnik 6/8/2022, 07:52

Tekst s greškom ili neizbrušenom sintaksom za njega je bio ravan neobavljenom poslu, gotovo javnom sramoćenju.


a danas im naslovi pršte od pravopisnih i gramatičnih grešaka, do krivih slova...dnovinarstvo 


Počivao u miru

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Re: Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by epikur37 6/8/2022, 10:34

Trpan wrote: Stres koji je uzrokovan interakcijom s drugim ljudima je druga priča i tu svatko sam za sebe mora naći način da drži stres od kontrolom i istodobno funkcionira u društvu.

mislim da je ovo glavno

ja preporučam umjerenu konzumaciju alkohola

jako dobro amortizira druge ljude
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Re: Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by marcellus 6/8/2022, 10:50

ubilo ga besplatno socijalno zdravstvo

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/molili-smo-da-ga-prime-u-bolnicu-nisu-htjeli-kad-smo-zvali-hitnu-rekli-su-da-jede-stapice-a-onda-je-poplavio-i-zaklopio-oci-15231965

_________________
Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Re: Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by Hektorović 6/8/2022, 10:56

Klasika za hitnu i bolnice
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Re: Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by kic 6/8/2022, 11:01


naslušao sam se ovih priča

čast izuzecima, ali u hitnoj i na primanju pacijenata rade nezainteresirane i nekvalitetne osobe
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Re: Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by Hektorović 6/8/2022, 11:05

HR zdravstvo je tromo i sporo, s druge strane ima neke prednosti, recimo transplantacijski sutav je među najboljima u svijetu, onkologija isto.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Re: Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by Hektorović 6/8/2022, 11:05

kic wrote:
naslušao sam se ovih priča

čast izuzecima, ali u hitnoj i na primanju pacijenata rade nezainteresirane i nekvalitetne osobe

Kvalitetni studenti ne žele se specijalizirati za hitnu i prijem. Onda dobiješ submediokritete...


Meni je jednom na hitnoj rekla genijalnu dijagnostiku

"ma svi smo mi umorni"...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa... Empty Re: Preminuo Vladimir Matijanic novinar Ferala,Slobodne,Indexa...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 18 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum