ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by debotoijusto 14/1/2016, 19:45

TIHOMIR OREŠKOVIĆ s guvernerom HNB-a Borisom Vujčićem otputovao je u austrijski Kitzbühel, gdje je, između ostaloga, razgovarao s bankarskom elitom o hrvatskom javnom dugu, piše RTL.
Sastanak Oreškovića i Vujčića s 80 najvećih svjetskih bankara i investitora završio je prije nešto više od sat vremena, a prema zadnjim informacijama, RTL piše kako je svjetska financijska elita izuzetno zadovoljna što je prvi put jedan (budući) premijer iz Hrvatske došao s njima na razgovor i pokazao im plan strukturnih reformi javnog duga.

Bankari su navodno izuzetno zadovoljni onime što su čuli te planiranim potezima Oreškovića, među kojima su i neki koji se u hrvatskoj politici još nisu povukli.
Tihomir Orešković sutra bi po povratku u Zagreb trebao dati izjavu o današnjim razgovorima s pripadnicima svjetskog financijskog vrha.
Podsjetimo, Orešković je prvi eksponent hrvatskog političkog vrha koji je u 17 godina održavanja ove konferencije pohodio istu, makar formalno još uvijek nije premijer.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/oreskovic-i-vujcic-osvojili-financijske-elite-hrvatski-duo-u-kitzbhelu-ostavio-sjajan-dojam/868266.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30622
2014-04-12


Back to top Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Re: Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by debotoijusto 14/1/2016, 19:47

ako su bankari izuzetno zadovoljni gradjani/korisnici proracuna zasigurno nece biti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30622
2014-04-12


Back to top Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Re: Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by Yehudi 14/1/2016, 19:51

Kakvi glupi bombastični naslovi.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Re: Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by marcellus 14/1/2016, 19:51

debotoijusto wrote:ako su bankari izuzetno zadovoljni gradjani/korisnici proracuna zasigurno nece biti

ti si idiot... naime razumni ljudi dogovaraju i pregovaraju, a idioti se kurče i dobiju po pički... a u sukobu s bankama kojima je hrvatska dužna ladnih tristo milijardi hrvatska može samo dobit po pički...

_________________
Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Re: Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by marcellus 14/1/2016, 19:54

al dobro drkajte slobodno na varufakisa i srećka horvata, oni bi munjama iz očiju i vatrom iz guzice rastjerali bankare, jer oni kuže financije, šta kurac orešković koji je financijski šef najveće židovske korporacije zna o novcu i bankama. Pitajte Kapovića za banke. Ili idiota Pernara. Jest da ne znaju ni što je novac, ni kako nastaje, ni što je uopće banka, nisu u stanju uplatu na tri konta isknjižit, ne znaju je li ček gotovina ili ne, nemaju pojma što je mjenica, ne znaju čemu služi narodna banka, ali oni će pokazat bankarima srednji i to je to... da, naravno.

jebote kretena.

_________________
Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Re: Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by debotoijusto 14/1/2016, 19:59

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:ako su bankari izuzetno zadovoljni gradjani/korisnici proracuna zasigurno nece biti

ti si idiot... naime razumni ljudi dogovaraju i pregovaraju, a idioti se kurče i dobiju po pički... a u sukobu s bankama kojima je hrvatska dužna ladnih tristo milijardi hrvatska može samo dobit po pički...
stvar je jasna , da bi bankari bili zadovoljni proracun mora platit dakle zdravstvo skolstvo umirovljenici...
jbg. nema dovoljno pederskih udruga
nije da mi smeta ako ne ode u krajnost ( naravno nece , HDZ je zalog  )
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30622
2014-04-12


Back to top Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Re: Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by abraham 14/1/2016, 20:03

Sta rek´o Zivi Zid, tiskas novca koliko treba i podijelis narodu. Sta je najgore njihov vodja je zavrsio neki jebeni fakultet , dobi 17% na izborima za predsjednika i usao u parlament. Kila mozga???? Da, Oreskovicu, jebo ti babu svoju nesposobnu...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14082
2014-04-14


Back to top Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Re: Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by marcellus 14/1/2016, 20:04

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:ako su bankari izuzetno zadovoljni gradjani/korisnici proracuna zasigurno nece biti

ti si idiot... naime razumni ljudi dogovaraju i pregovaraju, a idioti se kurče i dobiju po pički... a u sukobu s bankama kojima je hrvatska dužna ladnih tristo milijardi hrvatska može samo dobit po pički...
stvar je jasna , da bi bankari bili zadovoljni proracun mora platit dakle zdravstvo skolstvo umirovljenici...
jbg. nema dovoljno pederskih udruga
nije da mi smeta ako ne ode u krajnost ( naravno nece , HDZ je zalog  )

tebi nije jasno ni ko ti glavu nosi, jer si jebeni idiot.... da bi bankari bili zadovoljni, hrvatska mora početi zarađivati više nego što troši, a da bi hrvatska opstala i da ne bi završila u dužničkom ropstvu kao grci, isto tako mora zarađivati više nego što troši... a to za zdravstvom, školstvom i umirovljenicima ima tek toliko veze što imamo više umirovljenika nego itko, imamo 250 000 invalida rada triput više od prosjeka u odnosu na broj stanovnika, koji kurac, porezali su se na papir? Imamo jebeni uhljebistan iz kog svatko vuče koliko mu se kurac digne para, a debil onda smatra da to banke trebaju platiti.

_________________
Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Re: Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by marcellus 14/1/2016, 20:07

ukratko ili ćemo se dogovoriti s bankarima, ili će isti vrlo skoro zavrnuti pipu. A onda nema više zdravstva, školstva, penzija, frljića, kurca palca.

_________________
Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Re: Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by marcellus 14/1/2016, 20:11

a neeeee! mi ćemo bankama pokazat njihovog Boga, ko što im je Milanović pokazao! A onda poslat lalovca da izda državne obveznice na 10 godina. I proda ih bankama na aukciji. Uz kreditni rating "smeće". Do kog nas je dovela bivša vlada za koje su nam dvaput spuštali kreditni status. Koja je pokazala bankama kurac i supotstavila im se tako što je od njih posudila ladnih sto milijardi kuna u 4 godine. Uz hipoteku na moju guzicu, guzicu moje djece, i njihove djece i unučadi. Samo tako! Al ne mi ćemo odbit platit! Što nam mogu? Evo pitaj Grke što ti mogu. Jedu govna, i govna će i jesti idućih sto godina. Jer su bili jako pametni.

_________________
Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Re: Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by debotoijusto 14/1/2016, 20:11

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:ako su bankari izuzetno zadovoljni gradjani/korisnici proracuna zasigurno nece biti

ti si idiot... naime razumni ljudi dogovaraju i pregovaraju, a idioti se kurče i dobiju po pički... a u sukobu s bankama kojima je hrvatska dužna ladnih tristo milijardi hrvatska može samo dobit po pički...
stvar je jasna , da bi bankari bili zadovoljni proracun mora platit dakle zdravstvo skolstvo umirovljenici...
jbg. nema dovoljno pederskih udruga
nije da mi smeta ako ne ode u krajnost ( naravno nece , HDZ je zalog  )

tebi nije jasno ni ko ti glavu nosi, jer si jebeni idiot.... da bi bankari bili zadovoljni, hrvatska mora početi zarađivati više nego što troši, a da bi hrvatska opstala i da ne bi završila u dužničkom ropstvu kao grci, isto tako mora zarađivati više nego što troši... a to za zdravstvom, školstvom i umirovljenicima ima tek toliko veze što imamo više umirovljenika nego itko, imamo 250 000 invalida rada triput više od prosjeka u odnosu na broj stanovnika, koji kurac, porezali su se na papir? Imamo jebeni uhljebistan iz kog svatko vuče koliko mu se kurac digne para, a debil onda smatra da to banke trebaju platiti.
pristojnost je vrlina
imas zuti karton  :D

mislis da drzava ima vremena/volje trazit visak umirovljenika ili ce pribjeci jeftinom rezu na velikom uzorku ?
 branitelji jos malo zadrzite sator ovaj put ce biti i konkretan razlog ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30622
2014-04-12


Back to top Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Re: Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by marcellus 14/1/2016, 20:23

nabijem na znaš što tebe i žuti karton... dakle o novcu i financijama sam zaboravio više nego što ćete svi vi koji ovdje diskutirate o stvarima o kojima pojma nemate, s izuzetkom možda jode, ikad znati. Svi zajedno. Dakle isprogramirao sam u životu dovoljno kreditnih, međubankarskih, po tekućim računima, knjigovodstvenih, i kakvih god te volja programskih modula i aplikacija i sastavio dovoljno baza podataka da bih znao kako funkcionira svaki aspekt i parametar svake kune, funte, eura, klijenta institucionalnog ili privatnog, konta, partije računa, i bilo čega drugog u banci. I kakve su im korelacije i međusobni odnosi i hijerarhija, jer je to osnov da bi sastavio bazu koja funkcionira i normalizirao je, i kasnije denormalizirao radi kontrolnih podataka. Usto znam nešto o novcu kao takvom, od njegove povijesti i nastanka, do toga kako se stvara kroz realnu ekonomiju i multiplicira kroz sustav banaka, o tome kako funkcionira primarna i sekundarna emisija, još uvijek znam ponešto i o tome što se kako i gdje knjiži, kad i zašto.

poštedi me soljenja pameti o bankama. Banke imaju svoje interese, klijenti svoje. Bankama je u interesu da ti izvuku što više, tebi da izvučeš njima što više i vratiš što manje. Zato se u stvarnom svijetu stvari ugovaraju. O tome kako ćeš nešto ugovoriti s bankom odlučuje tvoja povijest, kreditni rejting koji ti ovisi od toga koliko si u prošlosti bio pouzdan platiša, kakav je omjer tvoje imovine i duga, kakva su ti primanja i koliku su sigurna, koliko si odgovoran s novcem. Posluješ li u plusu ili u minusu. Jesi li bio u blokadi, kad i koliko. I najviše od svega, ako si malo veći igrač, o tome kako te bankari procijene u osobnom kontaktu. Ulijevaš li im povjerenje ili ne. Vjeruju li ti dovoljno da bi ti posudili novac, vjeruju li da ćeš ga vratiti ili spiskati. Bi li ti posudio sto kuna milanoviću? Ja ne bih. Ni Marasu. Ni nikom od njih.


Last edited by marcellus on 14/1/2016, 20:25; edited 1 time in total

_________________
Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Re: Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by Guest 14/1/2016, 20:24

debotoijusto wrote:ako su bankari izuzetno zadovoljni gradjani/korisnici proracuna zasigurno nece biti

nije mi jasno zašto bi većina građana bila nezadovoljna? to što zadužujemo djecu naše djece je kao dobra stvar? ovdje interesi građana nisu isto što interesi korisnika proračuna. interesi građana se ovdje poklapaju sa interesima kapitalista

a ovo boldano, nije valjda da se "treseš" , pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Re: Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by Guest 14/1/2016, 20:26

inače nisam ja neki stručnjak za financije, , žao mi što nisam uzeo taj smjer na faksu, iako u konačnici nitko mi ne smeta uzeti literaturu i učiti , ali neda mi se :D haha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Re: Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by debotoijusto 14/1/2016, 20:29

marcellus wrote:nabijem na znaš što tebe i žuti karton... dakle o novcu i financijama sam zaboravio više nego što ćete svi vi koji ovdje diskutirate o stvarima o kojima pojma nemate, s izuzetkom možda jode, ikad znati. Svi zajedno. Dakle isprogramirao sam u životu dovoljno kreditnih, međubankarskih, po tekućim računima, knjigovodstvenih, i kakvih god te volja programskih modula i aplikacija i sastavio dovoljno baza podataka da bih znao kako funkcionira svaki aspekt i parametar svake kune, funte, eura, klijenta institucionalnog ili privatnog, konta, partije računa, i bilo čega drugog u banci. I kakve su im korelacije i međusobni odnosi i hijerarhija, jer je to osnov da bi sastavio bazu koja funkcionira i normalizirao je, i kasnije denormalizirao radi kontrolnih podataka. Usto znam nešto o novcu kao takvom, od njegove povijesti i nastanka, do toga kako se stvara kroz realnu ekonomiju i multiplicira kroz sustav banaka, o tome kako funkcionira primarna i sekundarna emisija, još uvijek znam ponešto i o tome što se kako i gdje knjiži, kad i zašto.

poštedi me soljenja pameti o bankama. Banke imaju svoje interese, klijenti svoje. Bankama je u interesu da ti izvuku što više, tebi da izvučeš njima što više i vratiš što manje. Zato se u stvarnom svijetu stvari ugovaraju. O tome kako ćeš nešto ugovoriti s bankom odlučuje tvoja povijest, kreditni rejting koji ti ovisi od toga koliko si u prošlosti bio pouzdan platiša, kakav je omjer tvoje imovine i duga, kakva su ti primanja i koliku su sigurna, koliko si odgovoran s novcem. Posluješ li u plusu ili u minusu. Jesi li bio u blokadi, kad i koliko. I najviše od svega, ako si malo veći igrač, o tome kako te bankari procijene u osobnom kontaktu. Ulijevaš li im povjerenje ili ne. Vjeruju li ti dovoljno da bi ti posudili novac, vjeruju li da ćeš ga vratiti ili spiskati. Bi li ti posudio sto kuna milanoviću? Ja ne bih. Ni Marasu. Ni nikom od njih.
isprika , zaboravio da si puno pametan
dobro , rezat ce pederskim udrugama a umirovljenicima skolstvu mirovinama i zdravstvu nista
cujemo se za 1g.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30622
2014-04-12


Back to top Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Re: Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by marcellus 14/1/2016, 20:32

Ukratko, između neba i zemlje, između novca i banaka i klijenata, ima stvari o kojima se vi trolovi koji mislite da države mogu stvarati i kontrolirati novac i da ga banke stvaraju "iz ničega" ne usuđujete niti sanjati u svojoj filozofiji. Najvolem kad mi o državnom dugu lamentiraju ljudi koji u životu nisu kredit ni digli a kamoli otplatili, ne znaju ni kako bi ga digli. A ako ga i dignu, neće ga moći vratiti. Treba prvo nešto znati o knjigovodstvu, pa o ekonomiji, pa onda se tek može o financijama na makrorazini. Jebeni Linić je bio džek još u komunizmu jer je jedini od socijalističkih krkana kužio računovodstvo, i to ga je uzdiglo iz mora socrealističkih krkanskih direktora do moći koju je imao. Sjebao je babu abdića i spasio inu jer je kužio ono što glupi babo nije. Linić je jebeni idiot koji u biti ne zna previše o financijama, ali je vrhunski računovođa, svjetske klase. Ćato. A u Hrvatskoj je i to dovoljno da budeš džek. U zemlji slijepih ćoravac je kralj.

_________________
Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Re: Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by marcellus 14/1/2016, 20:34

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:nabijem na znaš što tebe i žuti karton... dakle o novcu i financijama sam zaboravio više nego što ćete svi vi koji ovdje diskutirate o stvarima o kojima pojma nemate, s izuzetkom možda jode, ikad znati. Svi zajedno. Dakle isprogramirao sam u životu dovoljno kreditnih, međubankarskih, po tekućim računima, knjigovodstvenih, i kakvih god te volja programskih modula i aplikacija i sastavio dovoljno baza podataka da bih znao kako funkcionira svaki aspekt i parametar svake kune, funte, eura, klijenta institucionalnog ili privatnog, konta, partije računa, i bilo čega drugog u banci. I kakve su im korelacije i međusobni odnosi i hijerarhija, jer je to osnov da bi sastavio bazu koja funkcionira i normalizirao je, i kasnije denormalizirao radi kontrolnih podataka. Usto znam nešto o novcu kao takvom, od njegove povijesti i nastanka, do toga kako se stvara kroz realnu ekonomiju i multiplicira kroz sustav banaka, o tome kako funkcionira primarna i sekundarna emisija, još uvijek znam ponešto i o tome što se kako i gdje knjiži, kad i zašto.

poštedi me soljenja pameti o bankama. Banke imaju svoje interese, klijenti svoje. Bankama je u interesu da ti izvuku što više, tebi da izvučeš njima što više i vratiš što manje. Zato se u stvarnom svijetu stvari ugovaraju. O tome kako ćeš nešto ugovoriti s bankom odlučuje tvoja povijest, kreditni rejting koji ti ovisi od toga koliko si u prošlosti bio pouzdan platiša, kakav je omjer tvoje imovine i duga, kakva su ti primanja i koliku su sigurna, koliko si odgovoran s novcem. Posluješ li u plusu ili u minusu. Jesi li bio u blokadi, kad i koliko. I najviše od svega, ako si malo veći igrač, o tome kako te bankari procijene u osobnom kontaktu. Ulijevaš li im povjerenje ili ne. Vjeruju li ti dovoljno da bi ti posudili novac, vjeruju li da ćeš ga vratiti ili spiskati. Bi li ti posudio sto kuna milanoviću? Ja ne bih. Ni Marasu. Ni nikom od njih.
isprika , zaboravio da si puno pametan
dobro , rezat ce pederskim udrugama a umirovljenicima skolstvu mirovinama i zdravstvu nista
cujemo se za 1g.

rezat će se svima, ili će svi ostati bez svega.

_________________
Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Re: Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by marcellus 14/1/2016, 20:34

nas naime pola godine do godinu dana dijeli od bankrota, od grčkog scenarija.

_________________
Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Re: Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by debotoijusto 14/1/2016, 20:35

Neoliberalni portugalac wrote:
debotoijusto wrote:ako su bankari izuzetno zadovoljni gradjani/korisnici proracuna zasigurno nece biti

nije mi jasno zašto bi većina građana bila nezadovoljna? to što zadužujemo djecu naše djece je kao dobra stvar?  ovdje interesi građana nisu isto što interesi korisnika proračuna. interesi građana se ovdje poklapaju sa interesima kapitalista

a ovo boldano, nije valjda da se "treseš" , pirat
manje se love vrti , svi nezadovoljni sto god rezalo u velikim kolicinama
rezovi da se potakne jedno a demotivira drugo naravno pozeljni
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30622
2014-04-12


Back to top Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Re: Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by marcellus 14/1/2016, 20:35

a da da se vratim na Linića. Zašto je Linić sve imao u džepu? Jer je kužio jebeni kontni plan. Znao je gdje je lova. Milanović nikad nije imao pojma gdje je jebena lova. U tome je cijeli problem ove vlade, jednostavno nisu znali kontirati. Nemaju pojma odakle im lova dolazi ni gdje im odlazi ni gdje se skriva.

_________________
Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam? Empty Re: Orešković i Vujčić osvojili financijske elite: Hrvatski duo u Kitzbühelu ostavio sjajan dojam?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum