ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milomir Maric isamaran u Budvi

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Milomir Maric isamaran u Budvi - Page 2 Empty Re: Milomir Maric isamaran u Budvi

Post by pizzon Fri 29 Jul - 19:25

OloŠ

pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Noor likes this post

Back to top Go down

Milomir Maric isamaran u Budvi - Page 2 Empty Re: Milomir Maric isamaran u Budvi

Post by niels Fri 29 Jul - 23:42

Dakle, samo istine radi, ne pada mi na pamet da razvlačim svoju obitelj i sjećanja.

Nemam ustaških sentimenata. Moja obitelj nije ustaška. Osobno, ljude dijelim na ljude i neljude, i to je jedina podjela koju priznajem.

Da li volim ili mrzim Srbe? Pogledati pasus iznad ovoga. Ne volim Vulina, poštujem Đokovića, Jokića, Obradovića. Volio sam Ivkovića, bilo mi je žao kad je umro. Ovih drugih je doduše puno manje, muka mi je kad vidim TV i portale kako padaju nisko u umiljavanju vladajućima u Srbiji. Ma, općenito kvaliteta je niska. Nisam se slagao s puno toga, ali recimo Politika se do kraja 80-ih pobožno čitala.

Sigurno su mi simpatičniji od Kuščevića, Žalac, Plenkija, Dalićke, Paladina, Filipovića, Božinovića, Grlić Radmana, Njonje…
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Milomir Maric isamaran u Budvi - Page 2 Empty Re: Milomir Maric isamaran u Budvi

Post by mentalitet Sat 30 Jul - 3:29

Ma skoro si u pravu o svemu shto si mi odgovorio i da se odmah ogradim,meni nikad na ovome forumu nisu bili bitni forumashi nego teme a potom razna mishljenja koja iznose i koja bi trebali na jedan kulturan nachin sucheljavati.Medjutim razni kretenoidi su me natjerali da se ponasham kao oni jer nemam drugoga nachina da ih zaobidjem .Evo dokaz si ti sa kojim pokushavam i nastojim da komuniciram na jedan civiliizirani nachin pa uvazavam i poshtujem tvoju zelju da svoju obitelj ne razvlachish po ovome glupom forumu jer da je drugachije bilo bi degutantno i primitivno..Ja ovdje ne traziim od nikoga da nekoga voli,bili onii Srbi,Hrvati,Muslimani,Albanci ili bilo koji drugi narod nego me interesiira istina a do nje se moze doc samo istinskim argumentima .Evo jedan primjer iznad tebe navodno Srbin koji napishe za nekoga koga sam ja sluchajno otkrio ii sa kojim se ti ne slazesh ali on napishe OLOSH a da ne potkrijepi to i objasnii zashto je Olosh.Ikako onda takvome odgovoriti bilo shto da mu dokazesh da nije u pravu.Ja iiskreno ne podnosim ni jednog autoshovinistu bio on Srbiin ,Hrvat ili bilo tko drugi jer iz iskustva znam da cete taj zajebati chim mu se iskaze priilika.Vishe ciijenim pravog vjernika i nacionalistu koji voli svoje jer takvi ,dokazano je ne mrze druge.Ne znam da li me shvacash shto zelim reci jer me je teshko pratiti zato shto ponekada namjerno odlutam na neku drugu stranu (to namjerno radim u stvarnom govoru gledajuci chovjeka u ochi da vidim koliko me prati) pa se vratim na ono o chemu sam zapocheo prichu ,jer na takav nachin shvatim tko ima kapacitet a tko nema za neku diskuusiiju.To sam prenio i na forum pa me chesto puta ljudi ne shvacaju iako mi iskreno to ne smeta,ali mi smeta kada se neka budala nasloni na mene i napishe neku glupu rijech a da je ne potkrijepi sa faktima.Dobro tko pametan moze ochekivati od ovog foruma neshto ozbiljno ali eto ipak pojave se neki ozbiljni ljudi ili pametni od kojih mozesh neshto nauchiti pa se nelagodno osjecam ako ih bilo chime povrijedim..Eto malo duzi post,nadam se da si razumio o chemu sam ti pisao ako nisi nishta strashno.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Milomir Maric isamaran u Budvi - Page 2 Empty Re: Milomir Maric isamaran u Budvi

Post by Serbinho-3 Sat 30 Jul - 12:04

vuksadinare wrote:NIJE SE ZEZAT SA CRNOGORCIMA: MILOMIR MARIĆ DOBIO BATINE U BUDVI https://hayat.ba/nije-se-zezat-sa-crnogorcima-milomir-maric-dobio-batine-u-budvi/721303/



Mogli su i babu isamarati.

Bili mi dole sa klubom, jurili one iz Partizana da mlate.

Dosli mi, niko da zucne.

Jednog iz Bgd krimosa, nesto poceo da me provlaci

sa nekim recima, ne secam se kojim, uzeo stolicu

i istom u tom kaficu, jednom od ta dva u Baru uz more,

gde svi prolaze, slozio ga po patosu.

Rasirio sve cetiri, ne pomera se, seo nazad i nastavio

dalje da pijem ili sta vec...

Da, mozda sam cuo komentar u magli,"Jao, ubi coveka...

Bio sam medju mirnijim u toj ekipi.

Ono sto su radili sa ostalima, nisu sa nama, jer smo bili

zesce budaletine, spremni na sve.

Opalis Maricu samar, ja odvalim 15 napaljenih Crnaca sa

South Side Cikaga

i setam se West Garfield Park-om, dok se ostali setaju Knez

Mihajlovom ulicom.

Opalis samar u West Garfield Park-u i stotine Uzija ti odgovori

momentalno rafalima.

Uvek ima jaci od jacega, mudrost je najace oruzje, ne trazis

problem i tu je poenta svega.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26476
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Milomir Maric isamaran u Budvi - Page 2 Empty Re: Milomir Maric isamaran u Budvi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum